Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2020 UCI 1.2

Cestno kolesarstvo Tekma:VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2020 UCI 1.2 Datum:26.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
ELITE-M
1 . 72 KOOIJ Olav Moški JVD 10022711017 3:29:31
2 . 12 Fortin Filippo Moški ITA Team Felbermayr Simplon Wels 10006547884 3:29:31
3 . 91 FRANCZAK Pawel Moški POL VOS 10007065119 3:29:31
4 . 136 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 3:29:31
5 . 63 NEUMAN Dominik Moški CZE ELK 10009488806 3:29:31
6 . 46 BAYER Tobias Moški AUT TIR 10011072229 3:29:31
7 . 112 BÁRTA Tomáš Moški CZE SKC 10091211508 3:29:31
8 . 8 Götzinger Valentin Moški AUT WSA 10035062450 3:29:31
9 . 73 VAN MICK DIJKE Moški JVD 10022761032 3:29:31
10 . 81 MICHALIČKA Štefan Moški SVK SVK 10046010518 3:29:31
11 . 56 Mugerli Matej Moški SLO Sport.Land. Niederösterreich 10002070023 3:29:31
12 . 107 Ručigaj Žiga Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10008693507 3:29:31
13 . 119 STÜSSI CHRIS Colin Moški VBG 10007224056 3:29:31
14 . 113 TYRPEKL Karel Moški CZE SKC 10047918081 3:29:31
15 . 142 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 3:29:31
16 . 120 THALMANN Roland Moški VBG 10007739166 3:29:31
17 . 42 PERRY Benjamin Moški ISA 10007584471 3:29:31
18 . 87 KLABOUCH Petr Moški CZE TLT 10048005785 3:29:31
19 . 127 DI STEFANO BENEDETTO Moški ITA OE6 10015134509 3:29:31
20 . 59 Pajek Luka Moški SLO Sport.Land. Niederösterreich 10014894736 3:29:31
21 . 93 MURIAS Jakub Moški POL VOS 10015092978 3:29:31
22 . 29 SMARZARO Daniel Moški ITA GEF 10009372002 3:29:31
23 . 89 ŘEPA Vojtěch Moški CZE TLT 10047420553 3:29:31
24 . 62 OTRUBA Jakub Moški CZE ELK 10015093079 3:29:31
25 . 33 RASTELLI Luca Moški ITA CPK 10015905051 3:29:31
26 . 7 Gratzer Alexander Moški AUT WSA 10035055881 3:29:31
27 . 51 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10010969468 3:29:31
28 . 1 BROWN Connor Moški NPC 10010794060 3:29:31
29 . 9 KABAS Maximilian Moški AUT WSA 10035036986 3:29:31
30 . 49 STEINHAUSER Georg Moški DEU TIR 10058895249 3:29:31
31 . 66 SOLYMOSI Márton Moški HUN OE1 10006066524 3:29:31
32 . 103 Pekovšek Aljaž Moški SLO KK Bled 10075697164 3:29:31
33 . 123 LEONI Alberto Moški ITA OE5 10029911851 3:29:31
34 . 133 HOFER Andreas Moški AUT HAC 10006824336 3:29:31
35 . 4 Lavrič Martin Moški SLO NPC 10015081662 3:29:31
36 . 130 MolnÁr Gábor Moški HUN OE6 10015330024 3:29:31
37 . 88 ŤOUPALÍK Jakub Moški CZE TLT 10047277073 3:29:31
38 . 85 TYBOR Patrik Moški SVK SVK 10003270500 3:29:31
39 . 45 OVETT Freddy Moški AUT ISA 10010973512 3:29:31
40 . 64 ZAHÁLKA Matěj Moški CZE ELK 10008708560 3:29:31
41 . 83 COMA Richard Moški SVK SVK 10046029211 3:29:31
42 . 48 KIERNER Florian Moški AUT TIR 10015765110 3:29:31
43 . 86 KOHOUT Martin Moški CZE TLT 10047373871 3:29:31
44 . 60 Saltzman Jason Moški Sport.Land. Niederösterreich 10011099208 3:29:31
45 . 90 HONSA František Moški CZE TLT 10047236051 3:29:31
46 . 50 WILDAUER Markus Moški AUT TIR 10015144512 3:29:31
47 . 135 RAPP Jonas Moški DEU HAC 10009404233 3:29:54
48 . 3 ERIKSEN NYBO Frederik Moški NPC 10046120147 3:29:54
49 . 36 ADAMO Davide Moški ITA IWD 10029660762 3:29:54
50 . 84 LÍŠKA Andrej Moški SVK SVK 10046038204 3:29:54
51 . 129 FRANCESCHINO Enrico Moški ITA OE6 10015827350 3:29:54
52 . 41 DAVIDZON Lahav Moški ISA 10056550374 3:29:54
53 . 18 CARRETTA Riccardo Moški ITA CTF 10030690275 3:29:54
54 . 148 DI NICOLO' BERNARDO Moški ITA OE8 10029884064 3:29:54
55 . 10 Ritzinger Felix Moški AUT WSA 10008820011 3:29:54
56 . 47 ENGELHARDT Felix Moški DEU TIR 10036351136 3:29:54
57 . 94 JANISZEWSKI Sylwester Moški POL VOS 10003391748 3:29:54
58 . 76 Jerman Žiga Moški SLO SLO 10014992039 3:29:54
59 . 28 ROCCHETTA Cristian Moški ITA GEF 10015078935 3:29:54
60 . 26 BASEGGIO Matteo Moški ITA GEF 10015408634 3:29:54
61 . 122 VETTOREL Marco Moški ITA OE5 10030566401 3:29:54
62 . 44 PLAMONDON Robin Moški ISA 10059671249 3:29:54
63 . 14 RABITSCH Stephan Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 3:29:54
64 . 138 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 3:30:07
65 . 35 RIGATTI Tommaso Moški ITA CPK 10015921219 3:30:09
66 . 128 FAVRETTO FRANCESCO Carlo Moški ITA OE6 10029385021 3:30:09
67 . 61 KAŇKOVSKÝ Alois Moški CZE ELK 10002510563 3:30:09
68 . 17 Milan Jonathan Moški ITA CTF 10030115147 3:30:09
69 . 140 Brajkovic Jani Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 3:30:14
70 . 13 Grošelj Žiga Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels 10007973178 3:30:14
71 . 38 VIERO Marco Moški ITA IWD 10029844052 3:30:17
72 . 147 DE GIOVANNI CARLO Moški ITA OE8 10030953488 3:30:17
73 . 143 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 3:30:17
74 . 141 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 3:30:17
75 . 24 MAZZUCCO Fabio Moški ITA BCF 10015827451 3:30:17
76 . 75 HEßMANN Michel Moški DEU JVD 10036464102 3:30:17
77 . 149 DALLA RICCARDO POLA Moški ITA OE8 10030165566 3:30:17
78 . 27 TOSIN Riccardo Moški ITA GEF 10015792792 3:30:17
79 . 111 BABOR Daniel Moški CZE SKC 10015327903 3:30:17
80 . 53 Korošec Rok Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 3:30:25
81 . 30 TASCA Flavio Moški ITA GEF 10013184102 3:30:25
82 . 43 MILES Carson Moški ISA 10052770509 3:30:25
83 . 117 Kuen Maximilian Moški AUT VBG 10007510612 3:30:25
84 . 2 CHRISTENSEN Drew Moški NPC 10021918142 3:30:31
85 . 39 GHISLANZONI Andrea Moški ITA IWD 10016120370 3:30:39
86 . 25 TONELLI Alessandro Moški ITA BCF 10007527786 3:30:39
87 . 68 OROSZ Gergő Moški HUN OE1 10011000790 3:30:39
88 . 54 Potočki Viktor Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 3:30:39
89 . 52 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10014881602 3:30:39
90 . 11 Bajc Andi Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels 10004610312 3:30:42
91 . 6 AUER Daniel Moški AUT WSA 10008651976 3:30:42
92 . 101 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523 3:30:42
93 . 71 GELEIJN Owen Moški JVD 10022705761 3:30:42
94 . 139 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 3:30:42
95 . 137 Omrzel Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629429 3:30:42
96 . 34 MASOTTO Giulio Moški ITA CPK 10015723983 3:30:42
97 . 146 FURLAN Francesco Moški ITA OE8 10029841527 3:30:42
98 . 31 BALDACCINI Davide Moški ITA CPK 10015154515 3:30:42
99 . 32 MASOTTO Leandro Moški ITA CPK 10015726108 3:30:42
100 . 118 MEILER Lukas Moški DEU VBG 10008624896 3:30:42
101 . 121 BARZOTTO Andrea Moški ITA OE5 10030424032 3:30:42
102 . 96 KOSTIHA Antonín Moški CZE OE2 10046614241 3:31:01
103 . 74 BALLERSTEDT Maurice Moški DEU JVD 10036175526 3:31:01
104 . 23 LONARDI Giovanni Moški ITA BCF 10014704978 3:31:05
105 . 106 Pavlič Marko Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10007974087 3:31:05
106 . 99 Eric Polansek Moški AUT OE2 10009026236 3:31:05
107 . 21 ALBANESE Vincenzo Moški ITA BCF 10009505475 3:31:05
108 . 22 BENFATTO Marco Moški ITA BCF 10004509268 3:31:05
109 . 109 Govekar Matevž Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017582444 3:31:05
110 . 82 NAGY Simon Moški SVK SVK 10046056590 3:31:05
111 . 92 PARMA Krzysztof Moški POL VOS 10014694167 3:31:05
112 . 55 Skok Anže Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017653778 3:31:05
113 . 116 GUERIN Alexis Moški FRA VBG 10008853353 3:31:05
114 . 77 černe Gregor Matija Moški SLO SLO 10014860077 3:31:05
115 . 69 GÖNCZY Gergő Moški HUN OE1 10009802943 3:31:05
116 . 98 OCHSENHOFER Peter Moški AUT OE2 10006532629 3:31:05
117 . 102 Dragar Luka Moški SLO KK Bled 10050149687 3:31:05
118 . 144 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 3:31:05
119 . 145 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 3:31:05
DNF 150 MATOS ANTONIO SOARES Moški OE8 10054222980 --
DNF 110 Čibej Simon Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10010186802 --
DNF 108 JENKO Robert Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10006686718 --
DNF 40 SACCON Mattia Moški ITA IWD 10015921421 --
DNF 20 Aimonetto Pietro Moški ITA CTF 10029712595 --
DNF 19 Debiasi Andrea Moški ITA CTF 10030120504 --
DNF 16 DONEGÀ Matteo Moški ITA CTF 10010185889 --
DNF 134 LODERER Timon Moški DEU HAC 10011724957 --
DNF 132 HATZ Christopher Moški DEU HAC 10008725435 --
DNF 131 BRANDLMEIER Stefan Moški DEU HAC 10013842486 --
DNF 126 BURATTI Nicolo' Moški ITA OE6 10030023807 --
DNF 125 SCANDIUZZI Davide Moški ITA OE5 10029859816 --
DNF 104 Vrhovnik Luka Moški SLO KK Bled 10077657978 --
DNF 37 COPPOLINO Nicolas Moški ITA IWD 10030687447 --
DNF 5 PRITZEN OLIVER Marc Moški NPC 10017825651 --
DNF 57 Kolb Stefan Moški AUT Sport.Land. Niederösterreich 10035052750 --
DNF 58 GRUBER Julian Moški AUT Sport.Land. Niederösterreich 10010609962 --
DNF 67 Dina Dániel Moški HUN OE1 10009659968 --
DNF 97 HOPFGARTNER Paul Moški AUT OE2 10009885694 --
DNF 100 LANG Philipp Moški AUT OE2 10014465714 --
DNF 114 ŘEHA Filip Moški CZE SKC 10059238890 --
DNF 115 STOČEK Bruno Moški CZE SKC 10048201203 --
DNF 124 MÓRICZ Dániel Moški HUN OE5 10009500627 --
DNF 70 VAS Balázs Moški HUN OE1 10023656361 --
DNF 78 Kosovel David Moški SLO SLO 10017591942 --
DNF 79 Topolovec Matija Moški SLO SLO 10017600430 --

Komentarji