Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN OBČINE GORJE - DP kriterij 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:VN OBČINE GORJE - DP kriterij 2020 Datum:18.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas / Točke
ELITE-M
1 . 217 Ručigaj Žiga Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10008693507 24
2 . 209 Korošec Rok Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 22
3 . 235 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629530 11
4 . 210 Grošelj Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 10
5 . 232 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 10
6 . 212 Skok Anže Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017653778 7
7 . 234 Pajek Luka Moški SLO CONTINENTAL TEAM SPORT.LAND. NIEDERöSTERREICH 10014894736 6
8 . 221 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 6
9 . 224 Govekar Matevž Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017582444 4
10 . 229 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 3
11 . 227 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 3
12 . 220 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 2
13 . 225 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 2
14 . 219 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087
15 . 226 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862
DNS 201 Kosovel David Moški SLO KK GORJE 10017591942
DNS 202 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077
DNS 203 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523
DNS 204 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978
DNS 205 Pekovšek Aljaž Moški SLO KK BLED 10075697164
DNS 206 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 10017600733
DNS 207 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687
DNS 208 Žumer Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10060749767
DNS 211 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468
DNS 213 Prah Aljaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112
DNS 214 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017563448
DNS 215 šarc Leon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10091545752
DNS 218 Pogačar Tilen Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10104980858
DNS 222 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458
DNS 223 Ivartnik david Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10016125222
DNS 228 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 10017619123
DNS 230 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 10017589013
DNS 231 Lakota Luka Moški SLO KK KRANJ 10015720246
DNS 233 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 10055989996
DEČKI C (U13)-M
1 . 140 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:10:45
2 . 148 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:10:46
3 . 155 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:10:46
4 . 153 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:10:46
5 . 150 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:10:47
6 . 144 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:10:56
7 . 135 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:11:01
8 . 161 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:11:02
9 . 168 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 00:11:11
10 . 157 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 00:11:21
11 . 162 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 00:11:22
12 . 154 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:11:22
13 . 163 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 00:11:33
14 . 149 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:11:33
15 . 145 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 00:11:36
16 . 139 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 00:11:57
17 . 147 Bat Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103391472 00:11:58
18 . 167 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:11:59
19 . 165 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:11:59
20 . 159 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 00:12:00
21 . 156 Zajc Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10093719562 00:12:01
22 . 158 Juvan Juš Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10103526161 00:12:06
23 . 142 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 00:12:06
24 . 160 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:12:17
25 . 166 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:12:17
26 . 164 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 10103524343 00:12:18
27 . 141 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:12:44
28 . 151 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 00:10:54
29 . 152 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 00:11:34
30 . 138 Vidic Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389351 00:11:45
31 . 136 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:13:13
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 126 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:16:07
2 . 124 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:16:08
3 . 131 Ebner Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10103527272 00:16:08
4 . 130 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 00:16:18
5 . 127 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:16:31
6 . 134 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:17:16
7 . 125 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:17:23
8 . 128 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10083887196 00:17:25
9 . 133 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:17:51
10 . 129 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 00:18:00
11 . 132 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 00:16:46
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 115 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:20:17
2 . 121 Eder Nicolas Moški AUT RC GRAFENBACH NÖ SüD 10035077608 00:20:41
3 . 102 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:20:42
4 . 103 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:20:54
5 . 105 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 00:20:54
6 . 117 Bešter Gašper Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:20:54
7 . 113 Jenko Tine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10082791706 00:20:55
8 . 118 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:21:11
9 . 111 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 00:21:12
10 . 107 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:21:13
11 . 106 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 00:21:54
12 . 109 žumer Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10106617633 00:20:23
13 . 112 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073740289 00:21:03
14 . 122 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 00:21:21
15 . 110 Benda Žan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104186785 00:21:23
16 . 114 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 00:22:06
17 . 108 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 00:20:32
18 . 104 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944269 00:21:04
19 . 101 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:20:22
20 . 120 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277 00:21:24
DNF 123 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:13:57
DNF 116 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:15:11
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 253 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 15
2 . 246 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 9
3 . 245 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 6
4 . 238 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 6
5 . 183 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 5
6 . 200 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 5
7 . 248 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 3
8 . 188 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 2
9 . 252 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 2
10 . 182 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 1
11 . 184 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 1
12 . 192 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727
13 . 191 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841
14 . 259 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848
15 . 251 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776
16 . 197 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017653677
17 . 256 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100
18 . 254 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809
19 . 261 Visintin Alessandro Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034547643
20 . 255 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687
21 . 190 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675
22 . 199 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590
DNF 181 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340
DNF 185 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915
DNF 186 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388
DNF 187 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273
DNF 189 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521
DNF 193 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507
DNF 194 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016
DNF 196 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392
DNF 198 Palmer Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10097367065
DNF 236 Miškulin Bine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10102482504
DNF 237 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582
DNF 239 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451
DNF 240 ČUK Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256
DNF 241 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079
DNF 242 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635
DNF 243 Berlec Mark Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10100641726
DNF 244 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830
DNF 247 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786
DNF 249 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778
DNF 250 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180
DNF 257 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 10096296429
DNF 258 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880
DNF 262 Flocco Alan Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028787459
DNS 195 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535
DNS 260 Rupnik Matic Moški SLO ASTELLAS CYCLING TEAM
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 266 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 18
2 . 264 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 17
3 . 295 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 13
4 . 270 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 8
5 . 271 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 8
6 . 267 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 7
7 . 286 Kralj Fabijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10062011272 7
8 . 284 Maček Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017620739 6
9 . 263 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 3
10 . 293 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 1
11 . 291 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685
12 . 274 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626
13 . 273 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525
14 . 265 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402
15 . 279 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10063221449
16 . 280 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017572138
17 . 269 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283
DNF 268 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272
DNF 272 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564
DNF 275 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408
DNF 276 Župančič Klemen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091299212
DNF 277 žle Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104007727
DNF 278 Žibert Ažbe Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101612029
DNF 281 Sušnik Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101723072
DNF 282 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573653
DNF 283 Manfreda Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091392875
DNF 285 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573855
DNF 287 Kovač Štefan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017608918
DNF 288 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564559
DNF 289 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573249
DNF 290 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646203
DNF 292 Lotrič Bine Moški SLO KK KRANJ 10106763032
DNF 297 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083
DNF 298 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473
DNF 299 Slavec Teo Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10105675117
DNS 294 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133
DNS 296 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 10017575774
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 95 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:11:23
2 . 97 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 00:12:05
3 . 98 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 00:12:51
4 . 93 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:10:59
5 . 99 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 00:12:33
6 . 96 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 00:13:23
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 175 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 00:10:46
2 . 174 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:11:20
3 . 177 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:11:39
4 . 173 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:10:59
5 . 176 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 00:11:40
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 170 Podberšič Ema Ženski SLO KK KRANJ 10097531965 00:16:08
2 . 169 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:17:47
3 . 172 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 00:17:47
4 . 171 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587 00:16:21
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 71 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 7
2 . 76 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339
3 . 74 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674
4 . 75 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946
5 . 73 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823
6 . 72 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 84 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 14
2 . 79 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 3
3 . 81 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 3
4 . 85 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 3
5 . 83 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552
6 . 82 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386
7 . 77 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865
DNS 78 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 92 Kern Špela Ženski SLO LVIV CYCLING TEAM WOMEN 10009154861 14
2 . 86 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446629
3 . 88 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652
4 . 87 Intihar Marulc Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106666436
DNF 89 Pintar Urša Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10007859206
DNF 90 Bravec Urška Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10048407024

Komentarji