Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2020 Datum:24.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Točke
TRENERJI / SPONZORJI-M
1 . 235 Debevec Blaž Moški SLO Ljubljana MIGI MIGI 100 175 623 37 -- --
2 . 236 Merčun Matej Moški SLO Ljubljana MIGI MIGI 100 151 560 30 --
3 . 229 VANČO Jakub Moški SVK Slovak National cycling team 100 093 373 43 --
4 . 223 Obal Primož Moški SLO KK Tropovci 100 155 475 65 --
5 . 239 Žavbi Andrej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 779 96 --
6 . 238 Koncilija Miha Moški SLO Ljubljana MIGI MIGI 100 023 113 11 --
7 . 245 Kogovšek Krištof Moški SLO Ljubljana MIGI MIGI 100 175 615 29 --
8 . 234 DEŽMAN NEJC Moški SLO Grašca Team 101 017 175 17 --
9 . 227 BELLAS JUAN MONFORT Moški Israel Cycling Academy --
10 . 240 Kostelec Aljaž Moški SLO KK Kranj 100 598 350 38 --
11 . 230 MIKLÓS Szabó Moški SVK Slovak National cycling team --
12 . 224 KALTOFEN Petr Moški CZE Topforex Lapierre Pro Cycling Team 100 053 805 51 --
13 . 225 CLEMENTTS Michal Moški SVK Topforex Lapierre Pro Cycling Team --
14 . 241 Kušar Jan Moški SLO KK Kranj 100 176 015 41 --
15 . 246 TREBEC Marko Moški SLO KK Kranj --
16 . 243 PRIMOŽIČ Alan Moški SLO KK Kranj --
17 . 237 Krašek Martin Moški SLO Ljubljana MIGI MIGI 100 586 165 75 --
18 . 244 Korošec Nace Moški SLO KK Kranj 100 087 301 82 --
19 . 226 MAZ ALEXIS GARCIA Moški Israel Cycling Academy --
20 . 228 DOBON XESCO CASTELLLON Moški Israel Cycling Academy --
21 . 222 KONEČNY Tomàš Moški CZE TUFO PARDUS Prostejov 100 011 428 63 --
DNF 242 Špendov Tomaž Moški SLO KK Kranj 100 830 200 58 --
DNF 233 Kranjec Robert Moški SLO Grašca Team 100 936 788 43 --
DNF 231 JANSKY Michal Moški SVK Slovak National cycling team --
ELITE-M
1 . 42 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 -- 25
2 . 120 ALBANESE Vincenzo Moški ITA BARDIANI CSF FAIZANE 10009505475 -- 21
3 . 26 Jerman Žiga Moški SLO EQUIPE CONTINENTALE GROUPAMA-FDJ 10014992039 -- 21
4 . 59 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087 -- 11
5 . 49 Grošelj Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 -- 8
6 . 40 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 -- 8
7 . 68 PRITZEN Marc Moški NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 10017825651 -- 2
8 . 19 LODERER Timon Moški DEU HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10011724957 -- 2
9 . 44 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629530 -- 2
10 . 25 TOSIN Riccardo Moški ITA GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA 10015792792 -- 2
11 . 115 MURIAS Jakub Moški POL VOSTER ATS TEAM 10015092978 -- 1
12 . 50 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 -- 1
13 . 39 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 -- 1
14 . 32 KAŇKOVSKÝ Alois Moški CZE ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM 10002510563 --
15 . 24 BASEGGIO Matteo Moški ITA GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA 10015408634 --
16 . 111 CARSON Miles Moški Israel Cycling Academy 10052770509 --
17 . 62 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 --
18 . 116 JANISZEWSKI Sylwester Moški POL VOSTER ATS TEAM 10003391748 --
19 . 66 Lavrič Martin Moški SLO NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 10015081662 --
20 . 17 HATZ Christopher Moški DEU HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10008725435 --
21 . 5 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 --
22 . 72 FAVRETTO FRANCESCO Carlo Moški ITA PEDALE SCALIGERO 10029385021 --
23 . 22 TASCA Flavio Moški ITA GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA 10013184102 --
24 . 34 NEUMAN Dominik Moški CZE ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM 10009488806 --
25 . 112 PLAMONDON Robin Moški Israel Cycling Academy 10059671249 --
26 . 124 BENFATTO Marco Moški ITA BARDIANI CSF FAIZANE 10004509268 --
27 . 1 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 --
28 . 97 REPA Vojtech Moški CZE Topforex Lapierre Pro Cycling Team 10047420553 --
DEČKI C (U13)-M
1 . 24 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:13:45
2 . 32 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 --
3 . 20 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 --
4 . 12 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 --
5 . 16 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 --
6 . 3 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 --
7 . 1 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 --
8 . 29 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 --
9 . 19 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 --
10 . 13 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 --
11 . 30 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 --
12 . 2 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 --
13 . 35 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 --
14 . 6 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 --
15 . 15 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 --
16 . 18 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 --
17 . 27 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 --
18 . 7 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 10103524343 --
19 . 8 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 --
20 . 5 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 --
21 . 4 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 10103521919 --
22 . 10 štembal David Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10088595942 --
23 . 37 Klun Gal Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10097717780 --
24 . 36 Noe Jakob Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106944403 --
25 . 25 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 --
26 . 14 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 --
27 . 11 Remon Marcos Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 10086133455 --
28 . 26 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 --
DNF29 . 17 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 DNF
DNF30 . 21 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 DNF
DNF31 . 33 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 DNF
DNF32 . 34 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 DNF
DNS33 . 9 Zajc Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10093719562 DNS
DNS34 . 28 Kobe Val Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103518481 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 44 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:25:00 13
2 . 50 RAINER Christoph Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10095036742 -- 10
3 . 40 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 5
4 . 47 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 -- 1
5 . 45 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10083887196 --
6 . 46 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 --
7 . 51 EIBEL Andre Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10096139411 --
8 . 43 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 --
9 . 41 Vrtar žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736 --
10 . 52 Moimas Manuel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10031567117 --
DNF11 . 48 Ebner Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10103527272 DNF
DNF12 . 49 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 76 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:28:15 16
2 . 60 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 -- 15
3 . 81 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 -- 7
4 . 83 Derler Manuel Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106943995 -- 2
5 . 67 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 -- 2
6 . 70 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 -- 1
7 . 62 Bešter Gašper Moški SLO KK KRANJ 10096797088 -- 1
8 . 80 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 --
9 . 65 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 --
10 . 68 Jenko Tine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10082791706 --
11 . 79 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 --
12 . 63 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017593962 --
13 . 61 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 --
14 . 72 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 --
15 . 78 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944269 --
16 . 74 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 --
17 . 69 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 --
18 . 66 Mohar Jan Moški SLO KK TROPOVCI 10100855833 --
19 . 82 Noe Julius Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106943490 --
20 . 64 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277 --
DNF21 . 77 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 65 Gojković Nicolas Moški CRO BK ZADAR 10028438259 00:29:58 17
2 . 24 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 -- 15
3 . 40 ECKERSTORFER Benjamin Moški AUT RC Arbö FELBERMAYR WELS 10089946464 -- 7
4 . 31 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 -- 7
5 . 10 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100 -- 3
6 . 16 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017653677 -- 2
7 . 3 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 -- 2
8 . 41 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 -- 1
9 . 39 PURTSCHELLER Jakob Moški AUT RC Arbö FELBERMAYR WELS 10082548192 -- 1
10 . 5 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 --
11 . 61 VISENTIN Alessandro Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034547643 --
12 . 8 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 --
13 . 56 SERTIC Jakob Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10064324825 --
14 . 46 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 --
15 . 20 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 --
16 . 30 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 --
17 . 62 KHULA Filip Moški CZE CAT – Cycling Academy Trenčin 10047364979 --
18 . 51 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 --
19 . 36 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 --
20 . 58 Flocco Alan Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028787459 --
21 . 49 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 --
22 . 27 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079 --
23 . 21 Miškulin Bine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10102482504 --
24 . 18 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 --
25 . 44 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 --
26 . 50 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 --
27 . 11 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 --
28 . 15 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 --
29 . 42 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 --
30 . 59 Moimas Daniel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028945386 --
31 . 66 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 --
32 . 9 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 --
33 . 32 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 --
34 . 35 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 --
35 . 26 ČUK Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 --
36 . 4 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 --
37 . 33 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 --
38 . 37 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 --
39 . 29 Berlec Mark Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10100641726 --
40 . 6 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 --
41 . 57 SCHÖNHERR Florian Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10063329260 --
42 . 1 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 --
43 . 7 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 --
44 . 45 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 --
45 . 25 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451 --
46 . 63 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 --
47 . 38 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 --
48 . 48 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 --
49 . 17 Palmer Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10097367065 --
50 . 47 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 --
51 . 12 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082 --
52 . 53 SONEGO Marco Moški ITA Gottardo Giochi Caneva A.S.D. 10034389110 --
53 . 14 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049256782 --
54 . 23 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 --
55 . 22 Kavčič Jurij Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104972976 --
56 . 28 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 --
57 . 55 WALCHER Georg Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10064119206 --
58 . 13 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535 --
59 . 52 BAZZO Riccardo Moški ITA Gottardo Giochi Caneva A.S.D. 10028740676 --
60 . 54 ULIAN Francesco Moški ITA Gottardo Giochi Caneva A.S.D. 10031472642 --
DNF61 . 2 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 DNF
DNS62 . 19 Mutec Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10079695988 DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 73 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 00:36:00 17
2 . 96 Maček Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017620739 -- 15
3 . 79 Miholjević Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL 10028405624 -- 7
4 . 83 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 -- 7
5 . 85 GRANDO Riccardo Moški ITA Gottardo Giochi Caneva A.S.D. 10030701894 -- 3
6 . 115 STEIGER Adrian Moški AUT RC Arbö FELBERMAYR WELS 10092209392 -- 2
7 . 76 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 -- 2
8 . 114 HÖRANDTNER Moritz Moški AUT RC Arbö FELBERMAYR WELS 10077251184 -- 1
9 . 75 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 -- 1
10 . 82 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 --
11 . 86 MARCHESELLI Riccardo Moški ITA Gottardo Giochi Caneva A.S.D. 10030275195 --
12 . 98 Kralj Fabijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10062011272 --
13 . 117 HOFBAUER Philip Moški AUT Junior Cycling Team GRAZ 10035028300 --
14 . 105 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 --
15 . 70 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 --
16 . 112 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 --
17 . 106 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 --
18 . 84 DA MARCO DALTO Moški ITA Gottardo Giochi Caneva A.S.D. 10030325820 --
19 . 101 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564559 --
20 . 88 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 --
21 . 93 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017572138 --
22 . 116 Marbler Stefan Moški AUT Junior Cycling Team GRAZ 10048899296 --
23 . 107 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 --
24 . 87 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 --
25 . 103 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646203 --
26 . 110 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 --
27 . 109 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 --
28 . 81 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 --
29 . 80 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 --
30 . 91 Žibert Ažbe Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101612029 --
31 . 71 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 --
32 . 111 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 --
33 . 113 Flocco Kevin Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10029409774 --
34 . 94 Sušnik Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101723072 --
35 . 92 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10063221449 --
36 . 104 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564 --
37 . 72 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 --
38 . 89 Župančič Klemen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091299212 --
39 . 97 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573855 --
40 . 102 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573249 --
41 . 100 JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017574057 --
42 . 95 Manfreda Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091392875 --
DNF43 . 74 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 DNF
DNF44 . 90 žle Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104007727 DNF
DNF45 . 99 Kovač Štefan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017608918 DNF
DNF46 . 108 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 132 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 --
2 . 134 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 --
3 . 135 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 --
4 . 130 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 --
5 . 136 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10104005202 --
6 . 137 Eibel Klara Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106944096 --
7 . 133 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 --
DNS8 . 131 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076939269 DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 142 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 --
2 . 143 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 --
3 . 140 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 --
4 . 141 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 146 Podberšič Ema Ženski SLO KK KRANJ 10097531965 00:25:00 2
2 . 145 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 -- 2
3 . 148 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 --
4 . 147 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 201 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:28:15
2 . 209 Martini Johanna Ženski AUT RC Arbö KAC 10035120751 --
3 . 203 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 --
4 . 205 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 --
5 . 206 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 --
6 . 204 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946 --
7 . 200 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 216 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 --
2 . 221 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 --
3 . 219 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 --
4 . 214 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 --
5 . 217 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 --
6 . 218 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 --
7 . 220 WALCHER Viktoria Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10035085587 --
8 . 213 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 --
9 . 215 Tušar Patricija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101735301 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 212 Kern Špela Ženski SLO LVIV CYCLING TEAM WOMEN 10009154861 --
2 . 211 Bravec Urška Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10048407024 --
DNF3 . 210 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446629 DNF

Komentarji