Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2020 Datum:11.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca rezultat Zaostanek
AMATERJI -M
1 . 74 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 00:30:08 --
2 . 89 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 100 176 220 52 00:30:41 00:00:33
3 . 109 Mamič Jakob Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 00:30:43 00:00:35
4 . 158 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:30:43 00:00:35
5 . 144 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:31:53 00:01:45
6 . 108 Oven Jaka Moški SLO ŠD GRMADA 100 175 621 35 00:31:53 00:01:45
7 . 153 Gašparič Nande Moški SLO TK LJUBLJANA 00:31:53 00:01:45
8 . 159 Mavrič Mrak Filip Moški SLO TKL 00:32:00 00:01:52
9 . 114 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 00:32:00 00:01:52
10 . 84 Alenabi Nik Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 00:32:07 00:01:59
DNF 115 Oven Uroš Moški SLO ŠD GRMADA 100 176 234 66 DNF --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 86 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 100 829 851 00 01:47:39 --
2 . 82 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 01:47:39 --
3 . 83 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 01:47:39 --
4 . 45 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 01:47:39 --
5 . 75 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 01:47:39 --
6 . 67 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 518 12 01:47:39 --
7 . 74 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 01:47:39 --
8 . 77 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 01:47:39 --
9 . 51 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 01:47:39 --
10 . 63 Miškulin Bine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 101 024 825 04 01:47:39 --
11 . 81 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 01:47:39 --
12 . 60 Palmer Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 973 670 65 01:47:39 --
13 . 58 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 738 763 92 01:47:39 --
14 . 59 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 536 77 01:47:39 --
15 . 61 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 575 90 01:47:39 --
16 . 78 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 100 514 097 78 01:47:39 --
17 . 46 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 01:47:39 --
18 . 53 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 01:47:39 --
19 . 42 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 972 692 57 01:47:39 --
20 . 76 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 01:47:39 --
21 . 62 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 464 05 01:47:39 --
22 . 70 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 733 900 79 01:48:03 00:00:24
23 . 55 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 01:48:03 00:00:24
24 . 84 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 100 920 536 87 01:48:03 00:00:24
25 . 69 ČUK Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 642 56 01:48:03 00:00:24
26 . 52 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 01:48:03 00:00:24
27 . 80 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 01:49:12 00:01:33
28 . 44 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 7kr --
29 . 54 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 6kr --
30 . 48 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 3kr --
31 . 47 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 3kr --
32 . 68 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 734 51 3kr --
33 . 72 Berlec Mark Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 101 006 417 26 3kr --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 16 Žibert Ažbe Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 101 016 120 29 01:43:46 --
2 . 3 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 01:47:18 00:03:32
3 . 23 Kralj Fabijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 620 112 72 01:47:18 00:03:32
4 . 29 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 01:47:18 00:03:32
5 . 4 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 879 02 01:47:39 00:03:53
6 . 21 Maček Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 207 39 01:47:39 00:03:53
7 . 30 Lotrič Bine Moški SLO KK KRANJ 101 067 630 32 01:47:39 00:03:53
8 . 17 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 632 214 49 01:47:39 00:03:53
9 . 35 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 101 045 264 73 01:47:39 00:03:53
10 . 20 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 736 53 01:47:39 00:03:53
11 . 38 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 512 53 01:47:39 00:03:53
12 . 7 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 800 20 01:47:39 00:03:53
13 . 26 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 645 59 01:47:39 00:03:53
14 . 33 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 01:47:39 00:03:53
15 . 1 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 778 734 02 01:47:39 00:03:53
16 . 18 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 721 38 01:47:39 00:03:53
17 . 19 Sušnik Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 101 017 230 72 01:47:39 00:03:53
18 . 2 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 01:47:39 00:03:53
19 . 22 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 738 55 01:47:39 00:03:53
20 . 8 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 067 565 64 01:48:03 00:04:17
21 . 32 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 101 067 631 33 9kr --
22 . 10 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 9kr --
23 . 13 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 8kr --
24 . 37 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 133 62 6kr --
25 . 25 JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 740 57 6kr --
26 . 28 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 462 03 6kr --
DNF27 . 27 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 732 49 DNF --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 218 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 635 246 74 5kr --
2 . 215 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 823 689 46 2kr --
3 . 216 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 639 673 39 2kr --
4 . 220 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 101 060 928 23 2kr --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 209 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 176 125 54 01:47:39 --
2 . 204 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 804 456 19 01:47:39 --
3 . 217 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 176 124 53 4kr --
4 . 208 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 175 735 52 3kr --
5 . 203 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100 750 958 65 2kr --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 200 Maretič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 910 107 37 3kr --
2 . 201 Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 841 174 71 3kr --

Komentarji