Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP cestno 2020 - Cerklje na Gorenjskem

Cestno kolesarstvo Tekma:DP cestno 2020 - Cerklje na Gorenjskem Datum:21.06.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Best lap time Gap
ELITE-M
1 . 6 Roglič Primož Moški SLO TEAM JUMBO-VISMA 10008888921 -- 1 --
2 . 7 Pogačar Tadej Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10014972740 -- 1 00:00:10
3 . 4 Mohoric Matej Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10008686332 -- 1 00:00:39
4 . 21 Brajkovic Jani Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10002731845 -- 1 00:00:53
5 . 1 Novak Domen Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10009372406 -- 1 00:01:13
6 . 8 Polanc Jan Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10050785746 -- 1 00:01:34
7 . 51 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 -- 1 00:01:39
8 . 2 Tratnik Jan Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10006486452 -- 1 00:02:17
9 . 40 Mugerli Matej Moški SLO SPORT.LAND NIEDEROSTERREICH 10002070023 -- 1 00:02:27
10 . 5 Bole Grega Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10002833188 -- 1 00:02:54
11 . 47 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 -- 1 00:02:59
12 . 24 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 -- 1 00:03:01
13 . 38 Grošelj Žiga Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007973178 -- 1 00:03:08
14 . 15 Prah Aljaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 -- 1 00:03:11
15 . 39 Bajc Andi Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 -- 1 00:03:39
16 . 22 Omrzel Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629429 -- 1 00:03:55
17 . 17 Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10010968761 -- 1 00:04:07
18 . 41 Lavrič Martin Moški SLO NTT CONTINENTAL TEAM 10015081662 -- 1 00:04:14
19 . 14 Skok Anže Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017653778 -- 1 00:04:18
20 . 13 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 -- 1 00:04:33
21 . 43 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 -- 1 00:04:44
22 . 36 Hočevar Kristjan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017629025 -- 1 00:04:49
23 . 48 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 10017589013 -- 1 00:05:40
24 . 11 Korošec Rok Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 -- 1 00:05:46
25 . 27 Ručigaj Žiga Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10008693507 -- 1 00:05:54
26 . 29 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087 -- 1 00:06:03
27 . 61 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077 -- 1 00:06:27
28 . 23 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629530 -- 1 00:06:32
29 . 3 Pibernik Luka Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10007513541 -- 1 00:07:15
30 . 20 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 -- 1 00:07:53
31 . 44 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 -- 1 00:08:34
32 . 18 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 -- 1 00:08:35
33 . 62 Pajek Luka Moški SLO Continental Team Sport.Land. Niederösterreich 10014894736 -- 1 00:09:17
34 . 45 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 -- 1 00:13:07
35 . 16 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017563448 -- 1 00:13:37
36 . 10 Žumer Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10060749767 -- 1 00:15:37
37 . 30 Naglič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10009079180 -- 1 00:16:00
38 . 12 Grošelj Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 -- 1 00:16:19
39 . 32 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 -- 1 00:20:38
40 . 31 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 -- 1 00:20:40
41 . 49 Lakota Luka Moški SLO KK KRANJ 10015720246 -- 1 00:21:37
42 . 37 Govekar Matevž Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017582444 -- 1 00:22:24
43 . 19 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 -- 1 00:23:18
44 . 33 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 -- 1 00:24:48
45 . 26 šarc Leon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10091545752 -- 1 00:31:06
46 . 57 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687 -- 1 00:32:27
DNF 9 Mezgec Luka Moški SLO MITCHELTON-SCOTT 10005560710 -- 1 00:59:08
DNF 25 Horvat Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 -- 1 00:59:09
DNF 28 Pogačar Tilen Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10104980858 -- 1 00:59:12
DNF 35 Ivartnik david Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10016125222 -- 1 00:59:35
DNF 42 Jerman Žiga Moški SLO EQUIPE CONTINENTALE GROUPAMA-FDJ 10014992039 -- 1 00:59:37
DNF 46 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 10017619123 -- 1 00:59:39
DNF 52 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523 -- 1 00:59:42
DNF 55 Pekovšek Aljaž Moški SLO KK BLED 10075697164 -- 1 00:59:49
DNF 59 Šranc Peter Moški SLO KK GORJE 10015921623 -- 1 00:59:53
DNF 60 Kosovel David Moški SLO KK GORJE 10017591942 -- 1 00:59:54
DNS 56 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 10017600733 -- 1 00:59:50
DNS 58 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 10017600430 -- 1 00:59:52
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 64 Pintar Urša Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10007859206 -- 1 --
2 . 67 Kern Špela Ženski SLO LVIV CYCLING TEAM WOMEN 10009154861 -- 1 00:00:14
3 . 65 Žigart Urška Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10009892869 -- 1 00:09:15
4 . 63 Bujak Eugenia Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10006412589 -- 1 00:10:12
5 . 71 PINTARIČ Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 -- 1 00:13:14
6 . 70 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 -- 1 00:16:43
7 . 66 Bravec Urška Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10048407024 -- 1 00:19:14
8 . 72 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 1 00:21:09
9 . 68 Maretič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091010737 -- 1 00:30:35
10 . 69 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 -- 1 00:40:36

Komentarji