Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC izgubljena ovca Grožnjan HR

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC izgubljena ovca Grožnjan HR Datum:02.09.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . 114 BIONDIĆ Ivica Moški CRO BBK Kvarner CRO19770304 2 49:49.954
2 . 109 ČANJEVAC Đenis Moški CRO BBK Orlov Krug CRO19790410 2 51:33.410 1:43.456
3 . 108 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19840402 2 53:41.061 3:51.107
4 . 113 TRINAJSTIĆ Danko Moški CRO BBK Kvarner CRO19850221 2 54:14.299 4:24.345
5 . 110 Spruk Miha Moški SLO Individual 2 55:02.401 5:12.447
6 . 111 RUPILLO Aurelio Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19731225 2 55:12.674 5:22.720
7 . 103 KRISTIĆ Kristijan Moški CRO Individual jednodnevna 2 56:23.367 6:33.413
8 . 102 Bukovac Denis Moški CRO BK Kontrapedal jednodnevna 2 57:06.906 7:16.952
9 . 117 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan jednodnevna 2 57:28.130 7:38.176
10 . 107 Čufer Vid Moški SLO KK Završnica jednodnevna 2 58:48.559 8:58.605
11 . 115 KAJFEŠ Boris Moški CRO Individual jednodnevna 2 59:14.865 9:24.911
12 . 116 Svetek Robert Franc Moški SLO Individual 2 1:03:40.900 13:50.946
13 . 101 BRAJKOVIĆ Robert Pierino Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19690629 2 1:08:09.066 18:19.112
14 . 105 SLADONJA Dragan Moški CRO BK Crikvenica CRO19770604 2 1:08:23.437 18:33.483
15 . 112 UDOVIČIĆ Walter Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19680530 2 1:10:21.731 20:31.777
16 . 106 POGOREUTZ Matej Moški CRO BK Crikvenica CRO19960923 2 1:16:21.246 26:31.292
17 . 104 IVANČIĆ Paolo Moški CRO BK Rijeka jednodnevna 2 1:25:01.311 35:11.357
DNF 31 Čuk Žiga Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19971013 2 51:59.405 DNF
ELITE-M
1 . 12 Budin Matjaž Moški SLO Orbea Geax SLO19860222 6 1:47:02.195
2 . 11 Lovše Matej Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19831114 6 1:48:50.580 1:48.385
3 . 6 Pristovnik Blaž Moški SLO Orbea Geax SLO19860624 6 1:50:37.359 3:35.164
4 . 10 VIDOVIĆ Saša Moški CRO BK Buzet CRO19821205 6 1:50:55.046 3:52.851
5 . 4 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19841105 6 1:51:20.179 4:17.984
6 . 9 Roset Pavao Moški CRO BK Kalorija CRO19710429 6 1:53:44.874 6:42.679
7 . 13 KATALENIĆ Tomislav Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19841106 6 2:05:42.665 18:40.470
8 . 5 LJUBIČIĆ Nenad Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19810310 6 2:09:17.920 22:15.724
9 . 2 Krivonog Nace Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO19891207 5 1:47:02.196 1 Lap
10 . 3 Černilogar Nejc Moški SLO KK Črn Trn SLO19880412 3 1:14:54.682 3 Laps
ELITE-Ž
1 . 51 KIRŠIĆ Andrea Ženski CRO BGK Tuškanac CRO19790905 4 1:26:39.010
2 . 82 Perše Tina Ženski SLO Calcit Bike Team-GT SLO19941014 4 1:31:29.256 4:50.246
3 . 52 TEŽAK Gorana Ženski CRO KBBXS Adrenalina CRO19851024 4 1:32:54.811 6:15.801
4 . 53 Tancik Ana Ženski SLO Energija Team SLO19870314 4 1:39:38.034 12:59.024
5 . 50 Ruszkowski Ivana Ženski CRO BGK Tuškanac CRO19620511 2 1:28:18.933 2 Laps
U23-M
1 . 21 Ferenčak Urban Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19920109 6 1:47:51.289
2 . 22 Korošec Rok Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19931124 6 1:50:22.580 2:31.291
3 . 20 Šimnovec Klemen Moški SLO Ganesha Team SLO19910210 6 1:56:18.179 8:26.890
4 . 23 Uršič Blaž Moški SLO Orbea Geax SLO19920113 6 1:59:20.347 11:29.058
U19-M
1 . 81 Zupančič Peter Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19960605 4 1:15:08.472
2 . 86 Krajnc Gregor Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19950903 4 1:17:28.375 2:19.903
3 . 85 Dimic Gregor Moški SLO Energija Team SLO19940328 4 1:19:20.365 4:11.893
4 . 80 Pušnik Luka Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO19950104 4 1:23:10.971 8:02.499
5 . 84 Kadivec Blaž Moški SLO Energija Team SLO19950517 4 1:24:00.212 8:51.740
6 . 87 Rigo Paolo Moški CRO BGK Tuškanac CRO19940201 4 1:25:49.360 10:40.888
7 . 83 Mihalič Luka Moški SLO Energija Team SLO19950223 4 1:37:28.596 22:20.124
AMATERJI-M
1 . 63 Modic Aleš Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19851006 4 1:29:16.986
2 . 66 Belak Jure Moški SLO ŠD Brez Bremz SLO19841102 4 1:29:31.940 14.954
3 . 60 TAŠIĆ Mario Moški CRO BK Dugo Selo CRO19930316 4 1:30:33.221 1:16.235
4 . 68 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team SLO19910503 4 1:31:23.083 2:06.097
5 . 54 PLANINŠEK Vedran Moški CRO BK Kalorija CRO19870202 4 1:39:58.136 10:41.150
6 . 62 Korošec Martin Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19850722 4 1:40:21.557 11:04.571
7 . 61 UJČIĆ Željko Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19830505 4 1:42:41.951 13:24.965
8 . 69 PODGORNIK Matej Moški SLO Individual SLO 4 1:42:42.642 13:25.656
9 . 67 GRABAR Kristijan Moški CRO BK Grobnik CRO19880530 4 1:44:00.465 14:43.479
10 . 65 CRVARIĆ Karlo Moški CRO BK Timun Split CRO19831022 4 1:46:02.670 16:45.684
11 . 64 BAREŠIĆ Tomislav Moški CRO BBK Orlov Krug CRO19860221 4 1:52:03.386 22:46.400
12 . 70 ŠIMONOVIĆ Igor Moški CRO BK Buzet CRO19881201 3 1:34:14.874 1 Lap
MASTER 1-M
1 . 149 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team SLO19800708 4 1:21:08.697
2 . 157 Kukovič Jure Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19751231 4 1:24:25.113 3:16.416
3 . 159 Martinjaš Aljoša Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19730327 4 1:26:36.887 5:28.190
4 . 151 Tancik Mitja Moški SLO Energija Team SLO19780217 4 1:28:53.264 7:44.567
5 . 145 Miklič Gregor Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19760120 4 1:30:28.448 9:19.751
6 . 141 Suflaj Igor Moški CRO BBK Grožnjan CRO19800105 4 1:31:06.864 9:58.167
7 . 144 Kučan Tomaž Moški SLO KD Rajd Trek SLO19801205 4 1:32:20.731 11:12.034
8 . 160 Medica Klaudijo Moški CRO BBK Grožnjan CRO19810402 4 1:32:32.077 11:23.380
9 . 152 Škarja Marko Moški SLO Energija Team SLO19731206 4 1:32:53.152 11:44.455
10 . 153 Dejak Janez Moški SLO Energija Team SLO19820317 4 1:33:55.223 12:46.526
11 . 156 DEKOVIĆ Marin Moški CRO BK Opatija-2010 CRO19740713 4 1:37:41.770 16:33.073
12 . 142 KRIZMANIĆ Simon Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19800630 4 1:41:10.694 20:01.997
13 . 150 Pevec Evgen Moški SLO Energija Team SLO19780212 4 1:41:36.881 20:28.184
14 . 155 Slavić Paulo Moški CRO BK Opatija-2010 CRO19781218 4 1:41:38.069 20:29.372
15 . 148 Pustijanac Mario Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19780106 4 1:47:33.305 26:24.608
16 . 143 MARČELJA Marko Moški CRO BK Crikvenica CRO19740321 3 1:23:06.339 1 Lap
17 . 140 Zajc Uroš Moški SLO KRK Sova Kranj SLO19820215 3 1:26:19.732 1 Lap
18 . 158 BALENOVIĆ Goran Moški CRO BBK Otok Krk CRO19770908 3 1:28:10.376 1 Lap
19 . 147 MAJSTOROVIĆ Goran Moški CRO KBBXS Adrenalina jednodnevna 3 1:29:16.987 1 Lap
20 . 154 BRNELIĆ Hrvoje Moški CRO BK Grobnik CRO19820115 3 1:29:17.642 1 Lap
MASTER 2-M
1 . 177 Tomšič Valter Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19700927 4 1:29:10.365
2 . 174 Cornacchini Igor Moški SLO KRK Sova Kranj SLO19720521 4 1:31:50.633 2:40.268
3 . 175 Vesel Peter Moški SLO UNI Team Cult SLO19651208 4 1:32:13.357 3:02.992
4 . 180 FRANIĆ Krešimir Moški CRO BK Opatija-2010 CRO19720808 4 1:33:34.855 4:24.490
5 . 176 Novak Rajko Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19690128 4 1:34:01.324 4:50.959
6 . 181 JAVOROVIĆ Saša Moški CRO BK Kalorija CRO19680807 4 1:38:50.778 9:40.413
7 . 170 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team Cult SLO19710605 4 1:42:06.290 12:55.925
8 . 171 HEK Mauro Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19641024 4 1:46:38.341 17:27.976
9 . 173 Šinigoj Jernej Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO19660706 4 1:47:15.879 18:05.514
10 . 182 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BK Kalorija CRO19720629 4 1:52:03.705 22:53.340
11 . 179 UDOVIĆ Denis Moški CRO BK Grobnik CRO19671208 4 1:55:30.186 26:19.821
MASTER 3-M
1 . 192 Zupan Tine Moški SLO KRK Sova Kranj SLO19600123 3 1:07:02.654
2 . 193 Boben Aleš Moški SLO MTB Trbovlje Specialized SLO19621215 3 1:24:37.175 17:34.520
3 . 190 ŽAGAR Željko Moški CRO BGK Tuškanac CRO19550505 3 1:30:52.830 23:50.175
4 . 194 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team SLO19610213 3 1:34:18.947 27:16.292
5 . 191 ĆIRO Gomojić Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19540612 3 1:41:59.824 34:57.169
U17-M
1 . 40 Berger Matej Moški SLO Energija Team SLO19960205 4 1:21:29.450
2 . 34 BAŽON Sandi Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19961207 4 1:24:51.390 3:21.940
3 . 38 Kristanc Jure Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19960808 4 1:29:08.696 7:39.246
4 . 32 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19970204 4 1:29:48.543 8:19.093
5 . 37 Naglič Rok Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO19960309 4 1:30:37.501 9:08.051
6 . 42 Zorko Marin Moški CRO BK Buzet CRO19970803 4 1:31:22.966 9:53.516
7 . 35 BERTETIĆ Marko Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19960210 4 1:38:01.259 16:31.809
8 . 41 Svetek Domen Moški SLO Energija Team SLO19971201 4 1:38:31.661 17:02.211
9 . 30 Čibej Simon Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19971210 4 1:43:08.631 21:39.181
10 . 33 Vukadin Tomislav Moški CRO BK Dugo Selo CRO19961017 4 1:49:10.861 27:41.411
11 . 36 Žvan Grega Moški SLO KK Završnica SLO19970103 4 1:50:25.693 28:56.243
U17-Ž
1 . 39 Sitar Tamara Ženski SLO Calcit Bike Team-GT SLO19970509 3 1:30:37.502 1 Lap
U15-M
1 . 252 Govekar Blaž Moški SLO Orbea Geax SLO19980528 4 23:58.155
2 . 258 Zupan Ciril Moški SLO KRK Sova Kranj SLO19980313 4 24:55.353 57.198
3 . 260 Osolnik Matic Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO19980527 4 25:14.352 1:16.197
4 . 251 Tratnik Aljaž Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19980813 4 25:17.632 1:19.477
5 . 267 Ivartnik david Moški SLO Energija Team SLO19990417 4 25:40.169 1:42.014
6 . 250 Mrak Nejc Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19981018 4 26:49.005 2:50.850
7 . 268 Košir Luka Moški SLO Energija Team SLO19980219 4 27:14.521 3:16.366
8 . 264 CUKROV Francesco Moški CRO BBK Orlov Krug CRO19980808 4 27:15.979 3:17.824
9 . 254 Žgalin Matej Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980524 4 27:16.489 3:18.334
10 . 256 BRAJKOVIĆ Karlo Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19990209 4 27:43.968 3:45.813
11 . 266 Mihalič Anže Moški SLO Energija Team SLO19990621 4 27:53.616 3:55.461
12 . 255 ROBIĆ Ivan Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980727 4 28:27.114 4:28.959
13 . 253 Nemeček Bine Moški SLO UNI Team Cult SLO19990927 4 28:54.288 4:56.133
14 . 257 PINCIN Patrik Moški CRO MTB Istra Pazin CRO19991027 4 30:46.486 6:48.331
15 . 263 GRGORINIĆ Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19990830 4 32:38.529 8:40.374
U15-Ž
1 . 261 Jagodič Eva Ženski SLO Calcit Bike Team-GT SLO19980711 3 25:21.623 1 Lap
2 . 262 Kranjec Katja Ženski SLO Calcit Bike Team-GT SLO19990603 2 17:53.492 2 Laps
3 . 265 Movrin Ana Ženski SLO Energija Team SLO19990528 2 19:35.214 2 Laps
U13-M
1 . 214 FRŽOP Roko Moški CRO BBK Orlov Krug CRO20000703 4 25:33.774
2 . 203 SKOK Anže Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20000915 4 25:35.248 1.474
3 . 202 Govekar Matevž Moški SLO Orbea Geax SLO20000417 4 27:14.686 1:40.912
4 . 215 Skala Tilen Moški SLO Energija Team SLO20000213 4 28:45.898 3:12.124
5 . 207 IVANINIĆ Nino Moški CRO MTB Istra Pazin CRO20000403 4 28:53.836 3:20.062
6 . 209 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO20000108 4 29:29.817 3:56.043
7 . 213 Kranjec Žan Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO20010405 4 29:51.849 4:18.075
8 . 211 Novak Blaž Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO20010104 4 30:59.260 5:25.486
9 . 212 Jagodič Tilen Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO20001021 4 31:00.948 5:27.174
10 . 205 Lahajnar Matej Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20010910 4 31:38.680 6:04.906
11 . 210 Kocen Timotej Moški CRO BK Mura Avantura CRO20010925 4 31:46.927 6:13.153
12 . 208 Peternel Sergej Moški SLO KK Završnica SLO20010606 4 33:00.345 7:26.570
13 . 218 Smolnikar Jakob Moški SLO Energija Team SLO20010227 4 33:03.220 7:29.446
15 . 200 Novosad Emil Moški CRO BGK Tuškanac CRO20001204 3 25:39.774 1 Lap
16 . 216 Dimic Matic Moški SLO Energija Team SLO20010822 3 26:11.460 1 Lap
17 . 217 Prelovšek Gašper Moški SLO Energija Team SLO20010221 3 28:23.879 1 Lap
18 . 219 Potočnik Žan Moški SLO Energija Team SLO20010725 2 19:29.113 2 Laps
19 . 222 KUKULJAN Lučano Moški CRO BK Grobnik CRO20020614 2 26:54.373 2 Laps
U13-Ž
1 . 206 Lahajnar Klara Ženski SLO KD Sloga 1902 SLO20000608 4 31:19.820 5:46.046
2 . 220 Movrin Vita Ženski SLO Energija Team SLO20000612 3 25:35.898 1 Lap
3 . 204 Čibej Barbara Ženski SLO KD Sloga 1902 SLO20010507 2 19:30.016 2 Laps
4 . 221 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energija Team SLO20000522 2 19:33.760 2 Laps
5 . 201 Filipović Jana Ženski CRO BGK Tuškanac CRO20020324 2 22:59.820 2 Laps
U11-M
1 . 226 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit Bike team-GT SLO20020603 8 16:04.921
2 . 229 Žnidar Aljaž Moški SLO KK Završnica SLO20020430 8 16:22.046 17.124
3 . 225 Pečnik Teo Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO20020331 8 16:38.220 33.298
4 . 230 Dolenšek Anže Moški SLO KK Završnica SLO20020117 8 16:59.325 54.403
5 . 220 Govekar Martin Moški SLO Orbea Geax SLO20020821 8 18:09.113 2:04.191
6 . 222 Gnezda Nace Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20030219 8 18:43.748 2:38.826
7 . 223 Novak David Svit Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20031219 7 17:17.806 1 Lap
8 . 221 Tratnik Jakob Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20030724 7 17:54.231 1 Lap
9 . 227 Starman Jaka Moški SLO Calcit Bike team-GT 7 17:56.185 1 Lap
10 . 228 Langus Luka Moški SLO KK Završnica SLO20031229 6 19:09.821 2 Laps
U9-M
1 . 210 Smrdel Miha Moški SLO Orbea Geax SLO20040117 7 7:48.498
2 . 213 Felc Vit Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20050724 7 8:32.723 44.225
3 . 203 Kerec Matej Moški SLO KK Završnica SLO20050720 7 8:37.994 49.496
4 . 216 Jagodič David Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO20040422 7 8:50.737 1:02.239
5 . 212 Čibej Jure Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20040603 7 9:06.066 1:17.568
6 . 217 Babnik Gašper Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO20050727 6 8:15.511 1 Lap
7 . 200 Pahor Žan Moški SLO Calcit Bike Team-GT SLO20050121 6 8:30.861 1 Lap
8 . 218 Starman Gal Moški SLO Calcit Bike Team-GT 6 8:50.413 1 Lap
U9-Ž
1 . 201 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO Calcit Bike Team-GT SLO20050609 7 8:50.014 1:01.516
2 . 211 Čuk Špela Ženski SLO KD Sloga 1902 SLO20040512 6 8:00.092 1 Lap
3 . 202 Kranjec Zoja Ženski SLO Calcit Bike Team-GT SLO20050303 6 8:15.841 1 Lap
4 . 214 Škarja Eva Ženski SLO Energija Team SLO20040702 6 8:37.252 1 Lap
5 . 215 Movrin Ema Ženski SLO Energija Team 5 8:38.684 2 Laps
U7-M
1 . 242 Brecelj Job Moški SLO Energija Team SLO20070318 3 4:21.528
2 . 243 UDOVIČIĆ Mario Moški CRO KBBXS Adrenalina bez 3 4:36.954 15.426
U7-Ž
1 . 244 Langus Ana Ženski SLO KK Završnica SLO20060723 3 4:36.605 15.077
2 . 240 Gnezda Hana Ženski SLO KD Sloga 1902 3 5:17.676 56.148
3 . 241 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD Sloga 1902 3 6:07.926 1:46.398

Komentarji