Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ambrož Duatlon Komenda 2020 - cici

Cici Tekma:Ambrož Duatlon Komenda 2020 - cici Datum:23.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 10 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS132 02:00 (0:23) 05:01 (0:22) 01:21 0:09:10
2 . 11 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS126 02:13 (0:26) 04:45 (0:23) 01:32 0:09:21
3 . 7 Žagar Filip Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS659 02:14 (0:24) 04:47 (0:22) 01:34 0:09:24
4 . 9 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS300 02:09 (0:29) 04:57 (0:30) 01:18 0:09:25
5 . 5 Pahulje Anže Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:04 (0:27) 04:57 (0:28) 01:35 0:09:32
6 . 8 Mori Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS495 02:15 (0:27) 05:16 (0:27) 01:21 0:09:48
7 . 1 Remon Marcos Moški SLO 02:10 (0:29) 05:13 (0:31) 01:29 0:09:54
8 . 15 Lupše Liam Moški SLO TK UTRIP 2020TZS613 02:08 (0:33) 05:20 (0:24) 01:34 0:10:01
9 . 12 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS122 02:08 (0:30) 05:43 (0:29) 01:31 0:10:22
10 . 149 PERŠE David Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:33 (0:32) 05:29 (0:36) 01:42 0:10:54
11 . 6 černelič Matej Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:25 (0:36) 05:32 (0:40) 01:42 0:10:58
12 . 3 URH Ažbe Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS387 02:37 (0:32) 05:42 (0:25) 01:43 0:11:01
13 . 4 Pungertar Anže Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:37 (0:32) 06:22 (0:27) 01:40 0:11:41
14 . 13 Čampa Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS118 02:43 (0:36) 06:09 (0:39) 01:57 0:12:05
CICIBANKE-Ž
1 . 17 Sraka Lora Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS518 02:15 (0:29) 05:52 (0:33) 01:16 0:10:28
2 . 18 Pogačar Manca Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS656 02:22 (0:30) 05:52 (0:35) 01:25 0:10:45
3 . 16 Strgar Lana Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS376 02:36 (0:31) 05:38 (0:31) 01:52 0:11:09
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 24 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS496 01:52 (0:22) 04:44 (0:20) 01:13 0:08:32
2 . 36 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 2020TZS328 01:51 (0:23) 04:39 (0:26) 01:14 0:08:35
3 . 34 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS123 01:53 (0:27) 04:37 (0:25) 01:15 0:08:39
4 . 33 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS131 01:58 (0:24) 04:35 (0:23) 01:25 0:08:47
5 . 147 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2020TZS618 02:03 (0:22) 05:01 (0:23) 01:27 0:09:19
6 . 37 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2020TZS408 02:02 (0:31) 04:57 (0:21) 01:30 0:09:23
7 . 30 Jeram Maks Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS629 02:11 (0:26) 05:00 (0:24) 01:32 0:09:35
8 . 26 Jurman Bine Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS470 02:03 (0:26) 05:15 (0:26) 01:28 0:09:40
9 . 148 Bajec Aljaž Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:11 (0:32) 04:53 (0:36) 01:30 0:09:44
10 . 35 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2020TZS020 02:14 (0:29) 04:58 (0:30) 01:33 0:09:45
11 . 21 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS050 02:02 (0:25) 05:15 (0:29) 01:37 0:09:50
12 . 23 Podobnik Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS505 02:11 (0:27) 05:14 (0:27) 01:30 0:09:51
13 . 22 Vimos Kocbek Martin Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS662 02:24 (0:26) 04:58 (0:31) 01:54 0:10:15
14 . 27 Istenič Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS650 02:20 (0:28) 05:23 (0:32) 01:34 0:10:20
15 . 29 Vidmar Mik Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS639 02:18 (0:27) 05:42 (0:37) 01:27 0:10:33
16 . 25 Klas Brenk Gašper Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS473 02:23 (0:29) 05:47 (0:26) 01:36 0:10:42
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 28 Martinšek Enja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS488 02:00 (0:23) 05:06 (0:21) 01:28 0:09:20
2 . 31 Pajk Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS309 01:59 (0:26) 05:08 (0:20) 01:31 0:09:26
3 . 19 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS375 02:10 (0:31) 05:00 (0:26) 02:42 0:10:51

Komentarji