Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kočevje UCI C1 2020 U23-Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje UCI C1 2020 U23-Elite Datum:23.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Naj. Krog Več
ELITE M-M
1 . 11 Gaze Sam
ALPECIN-FENIX
Moški NZL ALPECIN-FENIX 10008611560 01:24:09 8 -- 00:10:00 >
Klub ALPECIN-FENIX
Država NZL
Spol: Moški
Licenca: 10008611560
Čas vožnje: 01:24:09
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:00
2 . 1 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:24:09 8 -- 00:10:00 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Čas vožnje: 01:24:09
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:00
3 . 3 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:24:10 8 00:00:01 00:10:00 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas vožnje: 01:24:10
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:01
Naj. Krog: 00:10:00
4 . 2 Markt Karl
MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM
Moški AUT MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM 10003917366 01:24:18 8 00:00:09 00:10:04 >
Klub MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003917366
Čas vožnje: 01:24:18
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:09
Naj. Krog: 00:10:04
5 . 9 Tabacchi Mirko
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006914060 01:24:49 8 00:00:40 00:09:59 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Čas vožnje: 01:24:49
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:40
Naj. Krog: 00:09:59
6 . 13 Zanotti Juri
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10011009581 01:24:55 8 00:00:46 00:10:01 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011009581
Čas vožnje: 01:24:55
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:46
Naj. Krog: 00:10:01
7 . 5 Raggl Gregor
MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM
Moški AUT MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM 10006801906 01:25:33 8 00:01:24 00:10:20 >
Klub MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006801906
Čas vožnje: 01:25:33
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:24
Naj. Krog: 00:10:20
8 . 18 Bonetto Edoardo
GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Moški ITA GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10007423110 01:25:37 8 00:01:28 00:10:25 >
Klub GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Čas vožnje: 01:25:37
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:28
Naj. Krog: 00:10:25
9 . 20 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:25:52 8 00:01:43 00:10:09 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Čas vožnje: 01:25:52
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:43
Naj. Krog: 00:10:09
10 . 16 Bair Mario
RACING TEAM HAIMING
Moški AUT RACING TEAM HAIMING 10035124185 01:26:00 8 00:01:51 00:10:24 >
Klub RACING TEAM HAIMING
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035124185
Čas vožnje: 01:26:00
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:51
Naj. Krog: 00:10:24
11 . 22 Taffarel Nicola
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:26:09 8 00:02:00 00:10:24 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011037469
Čas vožnje: 01:26:09
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:02:00
Naj. Krog: 00:10:24
12 . 6 Bscherer Moritz
KTM PRO TEAM
Moški AUT KTM PRO TEAM 10008814755 01:26:56 8 00:02:47 00:10:13 >
Klub KTM PRO TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008814755
Čas vožnje: 01:26:56
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:02:47
Naj. Krog: 00:10:13
13 . 17 Bonetto Francesco
GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Moški ITA GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10009838410 01:27:39 8 00:03:30 00:10:09 >
Klub GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009838410
Čas vožnje: 01:27:39
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:03:30
Naj. Krog: 00:10:09
14 . 8 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:27:44 8 00:03:35 00:10:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: 01:27:44
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:03:35
Naj. Krog: 00:10:19
15 . 4 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:28:31 8 00:04:22 00:10:42 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Čas vožnje: 01:28:31
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:04:22
Naj. Krog: 00:10:42
16 . 7 Agostinelli Alessio
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10011133459 01:29:34 8 00:05:25 00:10:57 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Čas vožnje: 01:29:34
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:25
Naj. Krog: 00:10:57
17 . 34 Cherchi Dario
BICICAMOGLI9
Moški ITA BICICAMOGLI9 10030256809 01:30:07 8 00:05:58 00:10:51 >
Klub BICICAMOGLI9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030256809
Čas vožnje: 01:30:07
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:58
Naj. Krog: 00:10:51
18 . 39 Valerio Domenico
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10012390621 01:30:07 8 00:05:58 00:10:48 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10012390621
Čas vožnje: 01:30:07
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:58
Naj. Krog: 00:10:48
19 . 26 Rota Luciano
SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON
Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 01:30:30 8 00:06:21 00:10:42 >
Klub SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Čas vožnje: 01:30:30
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:06:21
Naj. Krog: 00:10:42
20 . 47 Folcarelli Antonio
ASD FOLCARELLI TEAM
Moški ITA ASD FOLCARELLI TEAM 10009746258 01:31:11 8 00:07:02 00:10:46 >
Klub ASD FOLCARELLI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009746258
Čas vožnje: 01:31:11
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:07:02
Naj. Krog: 00:10:46
21 . 30 Ceolin Federico
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 01:31:38 8 00:07:29 00:10:40 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011230055
Čas vožnje: 01:31:38
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:07:29
Naj. Krog: 00:10:40
22 . 10 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:32:00 8 00:07:51 00:10:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas vožnje: 01:32:00
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:07:51
Naj. Krog: 00:10:20
23 . 33 Hamm Florian
STIEGLBAUER RACINGTEAM
Moški DEU STIEGLBAUER RACINGTEAM 10011196511 01:32:18 8 00:08:09 00:10:48 >
Klub STIEGLBAUER RACINGTEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011196511
Čas vožnje: 01:32:18
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:08:09
Naj. Krog: 00:10:48
24 . 21 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:33:04 8 00:08:55 00:10:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 01:33:04
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:08:55
Naj. Krog: 00:10:41
25 . 48 Marzani Marco
LUGAGNANO OFF ROAD
Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10023559563 01:33:37 8 00:09:28 00:11:22 >
Klub LUGAGNANO OFF ROAD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559563
Čas vožnje: 01:33:37
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:09:28
Naj. Krog: 00:11:22
26 . 29 VANTAGGIATO RAMON
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:34:19 8 00:10:10 00:11:12 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
Čas vožnje: 01:34:19
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:10:10
Naj. Krog: 00:11:12
27 . 40 Tauceri Federico
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10011183171 01:36:02 8 00:11:53 00:11:15 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Čas vožnje: 01:36:02
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:11:53
Naj. Krog: 00:11:15
28 . 24 Mihalkovits Lukas
EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM
Moški AUT EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM 10013974246 01:36:33 8 00:12:24 00:11:30 >
Klub EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10013974246
Čas vožnje: 01:36:33
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:12:24
Naj. Krog: 00:11:30
29 . 32 Holland Michael
BIKE TEAM KAISER
Moški AUT BIKE TEAM KAISER 10048897175 01:24:12 7 -1 00:10:46 >
Klub BIKE TEAM KAISER
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048897175
Čas vožnje: 01:24:12
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:10:46
30 . 50 Mazzucco Loris
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030282976 01:24:18 7 -1 00:11:16 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030282976
Čas vožnje: 01:24:18
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:16
31 . 23 Fritzsch Felix
FOCUS RAPIRO RACING
Moški DEU FOCUS RAPIRO RACING 10010019575 01:24:46 7 -1 00:11:40 >
Klub FOCUS RAPIRO RACING
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010019575
Čas vožnje: 01:24:46
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:40
32 . 31 Sikošek Gregor
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 10017589922 01:24:55 7 -1 00:11:17 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Čas vožnje: 01:24:55
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:17
33 . 25 Lässer Franz-Josef
GIANT STATTEGG
Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 01:25:38 7 -1 00:11:01 >
Klub GIANT STATTEGG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048898387
Čas vožnje: 01:25:38
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:01
34 . 36 Čibej Simon
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 01:26:45 7 -1 00:11:29 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Čas vožnje: 01:26:45
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:29
35 . 35 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:27:46 7 -1 00:11:31 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas vožnje: 01:27:46
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:31
36 . 46 Dal Piva Lorenzo
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:28:13 7 -1 00:11:36 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Čas vožnje: 01:28:13
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:36
37 . 43 Rusca Giorgio
A.S.D. TERRE DELLA GRANDA
Moški ITA A.S.D. TERRE DELLA GRANDA 10028604876 01:38:25 7 -1 00:13:36 >
Klub A.S.D. TERRE DELLA GRANDA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028604876
Čas vožnje: 01:38:25
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:36
DNF 41 CHIUMENTI GIACOMO
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 00:34:42 3 -5 00:11:01 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032901572
Čas vožnje: 00:34:42
Št. krogov: 3
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 00:11:01
DNF 49 Fedegari Davide
FOUR ES RACING TEAM
Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10031610058 01:46:41 1 -7 01:46:41 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031610058
Čas vožnje: 01:46:41
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:41
DNS 12 Meštrić Matija
BK MARATON BECIKLIN
Moški CRO BK MARATON BECIKLIN 10010720201 01:46:28 1 -7 01:46:28 >
Klub BK MARATON BECIKLIN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
Čas vožnje: 01:46:28
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:28
DNS 19 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:46:31 1 -7 01:46:31 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Čas vožnje: 01:46:31
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:31
DNS 27 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:46:33 1 -7 01:46:33 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Čas vožnje: 01:46:33
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:33
DNS 37 Hunjak Stjepan
MBK ČRNI VRH
Moški CRO MBK ČRNI VRH 10028437350 01:46:36 1 -7 01:46:36 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
Čas vožnje: 01:46:36
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:36
DNS 38 Siffredi Andrea
VALLERBIKE ASD
Moški ITA VALLERBIKE ASD 10015632340 01:46:38 1 -7 01:46:38 >
Klub VALLERBIKE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015632340
Čas vožnje: 01:46:38
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:38
DNS 45 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:46:40 1 -7 01:46:40 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas vožnje: 01:46:40
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:40

Komentarji

 

Mobile content