Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. triatlon LJUBLJANA 2020 - cici

Cici Tekma:6. triatlon LJUBLJANA 2020 - cici Datum:29.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 15 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS132 01:17 (0:36) 04:24 (0:52) 01:52 0:09:03
2 . 19 TURŠIČ Luka Moški SLO TK UTRIP 2020TZS321 01:28 (0:40) 04:22 (0:50) 02:00 0:09:22
3 . 20 Lupše Liam Moški SLO TK UTRIP 2020TZS613 01:28 (0:42) 04:14 (0:56) 02:02 0:09:23
4 . 9 Križan Bor Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS276 01:42 (0:41) 04:15 (0:47) 01:58 0:09:24
5 . 8 Majdič Jure Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS280 01:22 (0:51) 04:24 (0:54) 02:05 0:09:37
6 . 10 Mori Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS495 01:54 (0:43) 04:29 (0:55) 01:54 0:09:57
7 . 16 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS126 01:45 (0:53) 04:05 (1:02) 02:29 0:10:16
8 . 17 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS122 02:10 (0:43) 04:24 (1:04) 01:55 0:10:17
9 . 13 Schabetz Fabio Moški ITA GO TRI TEAM ASD 117548 02:02 (0:47) 04:21 (1:00) 02:13 0:10:24
10 . 18 Verbič Teo Moški SLO TK UTRIP 2020TZS657 01:45 (0:40) 05:03 (0:58) 02:02 0:10:29
11 . 12 Ložnar Ijan Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS598 01:55 (0:47) 04:20 (1:08) 02:17 0:10:30
12 . 14 Duca Francesco Moški ITA GO TRI TEAM ASD 115156 01:43 (0:55) 04:49 (1:01) 02:30 0:10:59
13 . 11 Dokl Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS648 02:23 (0:53) 04:40 (0:57) 02:07 0:11:03
CICIBANKE-Ž
1 . 2 Sraka Lora Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS518 01:39 (0:47) 04:27 (0:54) 01:52 0:09:41
2 . 7 PODOBNIK Ajda Ženski SLO 01:42 (0:43) 04:25 (0:55) 02:12 0:10:00
3 . 6 Pogačar Manca Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS656 01:27 (0:45) 04:33 (1:10) 02:17 0:10:15
4 . 1 Jazbec Manca Ženski SLO 02:06 (0:48) 04:17 (1:02) 02:12 0:10:26
5 . 4 Tosolini Melissa Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 116791 02:15 (0:51) 05:03 (0:56) 02:16 0:11:23
6 . 5 Gaspardis Benedetta Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 115429 02:15 (0:54) 05:37 (1:01) 02:21 0:12:10
DNF7 . 3 Tosolini Beatrice Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 118145 () () DNF
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 58 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE 2020TZS600 01:07 (0:34) 03:56 (0:50) 01:35 0:08:04
2 . 73 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 2020TZS328 01:11 (0:34) 03:52 (0:52) 01:47 0:08:17
3 . 63 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS496 01:17 (0:34) 03:54 (0:50) 01:52 0:08:30
4 . 68 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS131 01:24 (0:32) 03:57 (0:58) 01:49 0:08:42
5 . 69 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS123 01:23 (0:39) 04:02 (0:57) 01:49 0:08:51
6 . 74 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2020TZS408 01:13 (0:43) 04:10 (0:58) 02:06 0:09:12
7 . 59 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS050 01:19 (0:37) 04:10 (1:03) 02:09 0:09:20
8 . 75 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2020TZS618 01:25 (0:39) 04:14 (1:07) 01:56 0:09:23
9 . 57 Jazbec Nace Moški SLO 01:55 (0:40) 03:55 (1:04) 02:01 0:09:37
10 . 71 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2020TZS020 01:34 (0:43) 04:17 (1:07) 02:03 0:09:46
11 . 62 Podobnik Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS505 01:36 (0:47) 04:23 (1:09) 01:56 0:09:53
12 . 64 Lučovnik Gaber Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS482 01:30 (0:47) 04:22 (1:11) 02:10 0:10:02
13 . 60 Vimos Kocbek Martin Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS662 01:23 (0:40) 04:26 (1:19) 02:25 0:10:15
14 . 72 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2020TZS434 01:31 (0:42) 04:24 (1:15) 02:23 0:10:16
15 . 65 Klas Brenk Gašper Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS473 01:41 (0:39) 04:26 (1:27) 02:06 0:10:20
16 . 66 Jurman Bine Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS470 01:32 (0:51) 04:47 (1:02) 02:06 0:10:21
17 . 70 Polajnar Erik Moški SLO TK UTRIP 2020TZS023 01:43 (0:38) 04:21 (1:26) 02:17 0:10:27
18 . 67 Istenič Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS650 01:51 (1:07) 04:28 (1:13) 02:05 0:10:45
19 . 61 Rihar Val Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS511 01:19 (0:43) 04:42 (1:23) 02:40 0:10:49
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 54 Martinšek Enja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS488 01:29 (0:32) 04:05 (0:56) 02:00 0:09:04
2 . 55 Pajk Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS309 01:31 (0:36) 04:01 (1:02) 01:56 0:09:07
3 . 51 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS375 01:27 (0:38) 04:03 (1:13) 02:02 0:09:24
4 . 52 Križan Ela Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS278 01:21 (0:40) 04:04 (1:01) 02:19 0:09:27
5 . 56 Katern Katarina Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS628 01:29 (0:40) 04:06 (1:16) 02:14 0:09:47
6 . 53 Pintač špela Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS503 01:37 (0:42) 04:51 (1:03) 02:44 0:11:00

Komentarji