Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Logatec 2020 - CICI

Cici Tekma:Duatlon Logatec 2020 - CICI Datum:13.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 149 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS132 01:38 (0:21) 02:45 (0:19) 00:43 0:05:48 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS132
:
Časi: 01:38 (0:21) 02:45 (0:19) 00:43
Rezultat: 0:05:48
2 . 161 Pahulje Anže
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:39 (0:25) 02:39 (0:22) 00:45 0:05:52 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 01:39 (0:25) 02:39 (0:22) 00:45
Rezultat: 0:05:52
3 . 166 Lupše Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS613 01:44 (0:25) 02:36 (0:22) 00:44 0:05:53 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS613
:
Časi: 01:44 (0:25) 02:36 (0:22) 00:44
Rezultat: 0:05:53
4 . 140 HARNOLD ŠVAJGER Mark
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS300 01:48 (0:23) 02:35 (0:21) 00:45 0:05:54 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS300
:
Časi: 01:48 (0:23) 02:35 (0:21) 00:45
Rezultat: 0:05:54
5 . 127 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS495 01:46 (0:25) 02:40 (0:22) 00:50 0:06:05 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS495
:
Časi: 01:46 (0:25) 02:40 (0:22) 00:50
Rezultat: 0:06:05
6 . 174 Remon Marcos
Moški SLO 01:48 (0:28) 02:36 (0:23) 00:50 0:06:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 01:48 (0:28) 02:36 (0:23) 00:50
Rezultat: 0:06:08
7 . 122 Žagar Filip
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS659 01:57 (0:29) 02:29 (0:23) 00:53 0:06:12 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS659
:
Časi: 01:57 (0:29) 02:29 (0:23) 00:53
Rezultat: 0:06:12
8 . 151 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS126 01:56 (0:27) 02:35 (0:29) 00:56 0:06:25 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS126
:
Časi: 01:56 (0:27) 02:35 (0:29) 00:56
Rezultat: 0:06:25
9 . 152 Kovačič Luka Leon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS122 01:49 (0:31) 03:04 (0:24) 00:45 0:06:35 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS122
:
Časi: 01:49 (0:31) 03:04 (0:24) 00:45
Rezultat: 0:06:35
10 . 128 Dokl Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS648 01:44 (0:37) 03:00 (0:26) 00:49 0:06:39 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS648
:
Časi: 01:44 (0:37) 03:00 (0:26) 00:49
Rezultat: 0:06:39
11 . 162 černelič Matej
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:52 (0:41) 02:46 (0:33) 00:58 0:06:52 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 01:52 (0:41) 02:46 (0:33) 00:58
Rezultat: 0:06:52
12 . 150 Novinec Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS127 02:07 (0:34) 02:57 (0:26) 00:56 0:07:02 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS127
:
Časi: 02:07 (0:34) 02:57 (0:26) 00:56
Rezultat: 0:07:02
13 . 158 URH Ažbe
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS387 02:11 (0:36) 02:59 (0:27) 00:59 0:07:14 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS387
:
Časi: 02:11 (0:36) 02:59 (0:27) 00:59
Rezultat: 0:07:14
14 . 160 Perše David
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:13 (0:33) 03:03 (0:31) 00:53 0:07:15 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 02:13 (0:33) 03:03 (0:31) 00:53
Rezultat: 0:07:15
15 . 159 Pungertar Anže
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:59 (0:33) 03:21 (0:30) 01:01 0:07:27 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 01:59 (0:33) 03:21 (0:30) 01:01
Rezultat: 0:07:27
16 . 123 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS276 02:16 (0:52) 03:01 (0:28) 00:56 0:07:34 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS276
:
Časi: 02:16 (0:52) 03:01 (0:28) 00:56
Rezultat: 0:07:34
17 . 117 Brecelj Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 02:10 (0:36) 03:33 (0:27) 01:01 0:07:49 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 02:10 (0:36) 03:33 (0:27) 01:01
Rezultat: 0:07:49
18 . 153 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS118 02:05 (0:32) 03:31 (0:42) 00:59 0:07:51 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS118
:
Časi: 02:05 (0:32) 03:31 (0:42) 00:59
Rezultat: 0:07:51
19 . 141 Guštin Sven
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS307 02:03 (0:57) 03:13 (0:33) 01:07 0:07:55 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS307
:
Časi: 02:03 (0:57) 03:13 (0:33) 01:07
Rezultat: 0:07:55
CICIBANKE-Ž
1 . 129 Sraka Lora
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS518 01:47 (0:28) 02:52 (0:29) 00:50 0:06:27 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS518
:
Časi: 01:47 (0:28) 02:52 (0:29) 00:50
Rezultat: 0:06:27
2 . 131 Podobnik Ajda
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS674 01:49 (0:29) 02:53 (0:25) 00:54 0:06:32 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS674
:
Časi: 01:49 (0:29) 02:53 (0:25) 00:54
Rezultat: 0:06:32
3 . 167 Pogačar Manca
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS656 01:56 (0:33) 02:47 (0:26) 00:54 0:06:36 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS656
:
Časi: 01:56 (0:33) 02:47 (0:26) 00:54
Rezultat: 0:06:36
4 . 130 Slanič Mila
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS678 01:54 (0:35) 03:07 (0:27) 00:56 0:07:01 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS678
:
Časi: 01:54 (0:35) 03:07 (0:27) 00:56
Rezultat: 0:07:01
5 . 163 Strgar Lana
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS376 02:11 (0:33) 03:11 (0:30) 01:01 0:07:27 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS376
:
Časi: 02:11 (0:33) 03:11 (0:30) 01:01
Rezultat: 0:07:27
6 . 168 Ferbežar Tamara
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS673 02:02 (0:34) 03:20 (0:39) 00:57 0:07:35 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS673
:
Časi: 02:02 (0:34) 03:20 (0:39) 00:57
Rezultat: 0:07:35
7 . 175 Stojko Ema
Ženski SLO 02:07 (0:49) 03:20 (0:47) 00:56 0:08:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi: 02:07 (0:49) 03:20 (0:47) 00:56
Rezultat: 0:08:00
8 . 169 Ferbežar Patricija
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS672 02:16 (0:34) 03:34 (0:31) 01:04 0:08:02 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS672
:
Časi: 02:16 (0:34) 03:34 (0:31) 01:04
Rezultat: 0:08:02
9 . 164 Peterca Švigelj Frida
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 02:12 (0:57) 03:39 (0:28) 01:01 0:08:18 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi: 02:12 (0:57) 03:39 (0:28) 01:01
Rezultat: 0:08:18
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 134 Mori Maks
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS496 01:31 (0:23) 02:25 (0:18) 00:43 0:05:23 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS496
:
Časi: 01:31 (0:23) 02:25 (0:18) 00:43
Rezultat: 0:05:23
2 . 171 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS328 01:32 (0:20) 02:26 (0:20) 00:45 0:05:25 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS328
:
Časi: 01:32 (0:20) 02:26 (0:20) 00:45
Rezultat: 0:05:25
3 . 154 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS131 01:41 (0:24) 02:26 (0:18) 00:48 0:05:39 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS131
:
Časi: 01:41 (0:24) 02:26 (0:18) 00:48
Rezultat: 0:05:39
4 . 157 Furlan Nerad Jaka
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS050 01:40 (0:25) 02:30 (0:23) 00:46 0:05:46 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS050
:
Časi: 01:40 (0:25) 02:30 (0:23) 00:46
Rezultat: 0:05:46
5 . 173 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS618 01:42 (0:24) 02:35 (0:20) 00:44 0:05:48 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS618
:
Časi: 01:42 (0:24) 02:35 (0:20) 00:44
Rezultat: 0:05:48
6 . 135 Jurman Bine
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS470 01:38 (0:25) 02:39 (0:18) 00:49 0:05:51 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS470
:
Časi: 01:38 (0:25) 02:39 (0:18) 00:49
Rezultat: 0:05:51
7 . 156 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS123 01:38 (0:28) 02:40 (0:21) 00:46 0:05:55 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS123
:
Časi: 01:38 (0:28) 02:40 (0:21) 00:46
Rezultat: 0:05:55
8 . 172 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS408 01:41 (0:26) 02:46 (0:21) 00:45 0:06:00 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS408
:
Časi: 01:41 (0:26) 02:46 (0:21) 00:45
Rezultat: 0:06:00
9 . 143 Jeram Maks
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS629 01:54 (0:28) 02:37 (0:24) 00:44 0:06:10 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS629
:
Časi: 01:54 (0:28) 02:37 (0:24) 00:44
Rezultat: 0:06:10
10 . 119 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS229 01:50 (0:26) 02:39 (0:22) 00:54 0:06:14 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS229
:
Časi: 01:50 (0:26) 02:39 (0:22) 00:54
Rezultat: 0:06:14
11 . 155 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS130 01:52 (0:27) 02:39 (0:20) 00:57 0:06:17 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS130
:
Časi: 01:52 (0:27) 02:39 (0:20) 00:57
Rezultat: 0:06:17
12 . 136 Istenič Luka
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS650 01:56 (0:26) 02:40 (0:25) 00:49 0:06:18 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS650
:
Časi: 01:56 (0:26) 02:40 (0:25) 00:49
Rezultat: 0:06:18
13 . 133 Podobnik Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS505 01:53 (0:27) 02:43 (0:26) 00:47 0:06:19 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS505
:
Časi: 01:53 (0:27) 02:43 (0:26) 00:47
Rezultat: 0:06:19
14 . 124 Prelesnik France
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS271 01:43 (0:27) 03:00 (0:21) 00:50 0:06:24 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS271
:
Časi: 01:43 (0:27) 03:00 (0:21) 00:50
Rezultat: 0:06:24
15 . 132 Slanič Nino
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS677 01:44 (0:43) 02:41 (0:29) 00:48 0:06:27 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS677
:
Časi: 01:44 (0:43) 02:41 (0:29) 00:48
Rezultat: 0:06:27
16 . 118 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS220 01:50 (0:29) 02:45 (0:31) 00:55 0:06:30 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS220
:
Časi: 01:50 (0:29) 02:45 (0:31) 00:55
Rezultat: 0:06:30
17 . 170 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS434 02:01 (0:31) 02:37 (0:31) 00:53 0:06:35 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS434
:
Časi: 02:01 (0:31) 02:37 (0:31) 00:53
Rezultat: 0:06:35
18 . 144 Bohar Jan
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS638 02:12 (0:28) 03:02 (0:33) 00:58 0:07:15 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS638
:
Časi: 02:12 (0:28) 03:02 (0:33) 00:58
Rezultat: 0:07:15
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 145 Pajk Neja
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS309 01:34 (0:26) 02:35 (0:19) 00:43 0:05:39 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS309
:
Časi: 01:34 (0:26) 02:35 (0:19) 00:43
Rezultat: 0:05:39
2 . 125 Kromar Urša
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS248 01:41 (0:30) 02:39 (0:21) 00:43 0:05:55 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS248
:
Časi: 01:41 (0:30) 02:39 (0:21) 00:43
Rezultat: 0:05:55
3 . 147 Dolšak Ariana
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS306 01:41 (0:26) 02:46 (0:18) 00:45 0:05:58 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS306
:
Časi: 01:41 (0:26) 02:46 (0:18) 00:45
Rezultat: 0:05:58
4 . 138 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS488 01:39 (0:33) 02:40 (0:20) 00:47 0:06:01 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS488
:
Časi: 01:39 (0:33) 02:40 (0:20) 00:47
Rezultat: 0:06:01
5 . 137 Slanič Iva
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS676 01:40 (0:31) 02:38 (0:23) 00:48 0:06:03 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS676
:
Časi: 01:40 (0:31) 02:38 (0:23) 00:48
Rezultat: 0:06:03
6 . 126 Križan Ela
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS278 01:48 (0:32) 02:44 (0:26) 00:48 0:06:20 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS278
:
Časi: 01:48 (0:32) 02:44 (0:26) 00:48
Rezultat: 0:06:20
7 . 165 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS375 01:50 (0:33) 02:43 (0:22) 00:52 0:06:23 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS375
:
Časi: 01:50 (0:33) 02:43 (0:22) 00:52
Rezultat: 0:06:23
8 . 146 Katern Katarina
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS628 01:46 (0:33) 02:46 (0:33) 00:48 0:06:27 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS628
:
Časi: 01:46 (0:33) 02:46 (0:33) 00:48
Rezultat: 0:06:27
9 . 139 Hrenko Gaja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS675 02:00 (0:30) 03:13 (0:26) 00:55 0:07:06 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS675
:
Časi: 02:00 (0:30) 03:13 (0:26) 00:55
Rezultat: 0:07:06
10 . 121 škrlj Vida
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS230 02:06 (0:36) 03:13 (0:26) 00:52 0:07:15 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS230
:
Časi: 02:06 (0:36) 03:13 (0:26) 00:52
Rezultat: 0:07:15
11 . 120 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS234 01:52 (0:46) 03:18 (0:28) 00:51 0:07:16 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS234
:
Časi: 01:52 (0:46) 03:18 (0:28) 00:51
Rezultat: 0:07:16

Komentarji

 

Mobile content