Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2020 - cici

Cici Tekma: Duatlon Ribnica 2020 - cici Datum:03.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tek 1 Kolo + Tek 2 Rezultat Zaost.
CICIBANI-M
1 . 155 Pahulje Anže Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:14:00 06:39:00 00:07:54 --
2 . 157 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS132 01:13:00 06:49:00 00:08:03 +00:08
3 . 146 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS300 01:16:00 06:50:00 00:08:08 +00:13
4 . 250 Dremelj Žan Moški SLO 01:10:00 06:59:00 00:08:09 +00:15
5 . 156 Remon Marcos Moški SLO 01:22:00 07:08:00 00:08:31 +00:37
6 . 153 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS126 01:26:00 07:07:00 00:08:34 +00:40
7 . 163 Žagar Filip Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS659 01:31:00 0.29375 00:08:35 +00:40
8 . 150 Lupše Liam Moški SLO TK UTRIP 2020TZS613 01:19:00 07:18:00 00:08:38 +00:43
9 . 160 TURŠIČ Luka Moški SLO TK UTRIP 2020TZS321 01:15:00 07:24:00 00:08:40 +00:45
10 . 148 Križan Bor Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS276 0.05625 07:18:00 00:08:41 +00:46
11 . 154 Mori Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS495 01:22:00 07:26:00 00:08:49 +00:55
12 . 151 Majdič Jure Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS280 0.0625 07:31:00 00:09:02 +01:07
13 . 145 Dokl Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS648 01:24:00 07:44:00 00:09:09 +01:14
14 . 149 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS227 0.0625 07:45:00 00:09:17 +01:22
15 . 147 Jakopič Job Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:27:00 08:19:00 00:09:47 +01:52
16 . 162 Verbič Teo Moški SLO TK UTRIP 2020TZS657 01:27:00 08:21:00 00:09:49 +01:54
17 . 159 Tomšič Jakob Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:34:00 08:14:00 00:09:49 +01:54
18 . 161 URH Ažbe Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2020TZS387 01:33:00 08:22:00 00:09:56 +02:02
19 . 143 čampa Nik Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:34:00 08:29:00 00:10:04 +02:10
20 . 144 Čampa Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS118 01:34:00 08:48:00 00:10:24 +02:29
21 . 192 špan Garibaldi Mai Aljaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS681 01:35:00 09:02:00 00:10:38 +02:43
22 . 158 štanfelj Gal Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:34:00 09:03:00 00:10:39 +02:44
23 . 152 Marinč Lan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:54:00 11:11:00 00:13:07 +05:12
CICIBANKE-Ž
1 . 166 Sraka Lora Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS518 01:19:00 07:32:00 00:08:52 --
2 . 165 Podobnik Ajda Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS674 01:23:00 07:42:00 00:09:07 +00:14
3 . 164 Košir Zoja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS680 01:25:00 07:52:00 00:09:19 +00:26
4 . 167 Turk Mia Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:25:00 0.3625 00:10:08 +01:15
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 184 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS496 01:10:00 06:12:00 00:07:24 --
2 . 183 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 2020TZS328 01:11:00 06:21:00 00:07:34 +00:09
3 . 188 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS131 01:15:00 06:25:00 00:07:41 +00:16
4 . 181 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2020TZS618 01:15:00 0.275 00:07:52 +00:27
5 . 189 Šantavec Jakob Moški SLO TK LOGATEC 01:16:00 06:55:00 00:08:12 +00:47
6 . 180 Jurman Bine Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS470 01:13:00 06:57:00 00:08:12 +00:48
7 . 182 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2020TZS408 01:16:00 06:55:00 00:08:12 +00:48
8 . 187 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS271 01:19:00 06:52:00 00:08:12 +00:48
9 . 186 Podobnik Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS505 01:23:00 07:05:00 00:08:30 +01:05
10 . 190 Vimos Kocbek Martin Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS662 01:29:00 07:26:00 00:08:56 +01:31
11 . 185 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2020TZS434 0.0625 07:31:00 00:09:02 +01:38
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 175 Pajk Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS309 01:14:00 06:35:00 00:07:50 --
2 . 171 Kromar Urša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS248 01:16:00 06:42:00 00:07:59 +00:09
3 . 173 Martinšek Enja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS488 01:18:00 06:48:00 00:08:07 +00:17
4 . 170 Križan Ela Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS278 01:19:00 06:50:00 00:08:10 +00:20
5 . 168 Dolšak Ariana Ženski SLO TK LOGATEC 2020TZS306 01:17:00 06:57:00 00:08:15 +00:25
6 . 172 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS224 0.05625 07:20:00 00:08:43 +00:53
7 . 176 Pintač špela Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS503 01:19:00 07:36:00 00:08:56 +01:06
8 . 174 Mihelič Maša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS254 01:27:00 08:04:00 00:09:32 +01:42
9 . 178 Valič Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS234 01:33:00 0.3375 00:09:40 +01:50
10 . 177 škrlj Vida Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS230 01:40:00 0.35 00:10:05 +02:15
11 . 169 Hrenko Gaja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS675 01:23:00 09:01:00 00:10:25 +02:35

Komentarji