Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Kočevje UCI C1 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje UCI C1 2021 Datum:30.05.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap
ELITE M-M
1 . 103 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:22:59 6 00:00:27
2 . 102 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:23:09 6 00:00:37
3 . 104 Raggl Gregor Moški AUT TREK VAUDE 10006801906 01:24:24 6 00:01:52
4 . 101 Markt Karl Moški AUT TREK VAUDE 10003917366 01:24:25 6 00:01:53
5 . 106 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:27:04 6 00:04:32
6 . 114 Krajnc Gregor Moški SLO HORMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10008196783 01:32:25 6 00:09:53
7 . 110 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:35:27 6 00:12:55
8 . 133 Simčić Đani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10003346480 01:38:22 6 00:15:50
DNS 108 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 -- 1 -5
DNS 137 TRIDADE EDMARIO Moški BRA AUDAX/ CRANK BIKE TEAM 10009414640 -- 1 -5
DNS 141 GLEGG Harley Moški FRA TEAM CYCLISTE DU GOLFE 10026036602 -- 1 -5
U23 M-M
1 . 105 BAIR MARIO Moški AUT TORPADO URSUS 10035124185 01:22:32 6 --
2 . 111 Toneatti Davide Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030672491 01:24:18 6 00:01:46
3 . 107 Sølvhøj Oliver Vedersø Moški DNK TORPADO URSUS 10051224165 01:25:41 6 00:03:09
4 . 116 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 01:27:30 6 00:04:58
5 . 120 Ceolin Federico Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 01:29:33 6 00:07:01
6 . 117 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:30:13 6 00:07:41
7 . 124 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:31:21 6 00:08:49
8 . 123 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:32:04 6 00:09:32
9 . 138 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:32:44 6 00:10:12
10 . 140 Bocchio Vega Emanuele Moški ITA SCOTT SUMIN 10030364317 01:32:51 6 00:10:19
11 . 121 Hamm Florian Moški DEU GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM 10011196511 01:33:21 6 00:10:49
12 . 139 Maestri Massimo Moški ITA GS PORTO VIRO 10088621103 01:36:17 6 00:13:45
13 . 122 Vantaggiato Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:37:59 6 00:15:27
14 . 119 Casasola Manuel Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030379471 01:38:40 6 00:16:08
15 . 136 Clement Peuget Moški FRA UCPG 10071782913 01:38:48 6 00:16:16
16 . 126 Starman Jaka Moški SLO KD RAJD 10017572542 01:39:29 6 00:16:57
17 . 128 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:39:31 6 00:16:59
18 . 125 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:40:34 6 00:18:02
19 . 145 Grupp Ben Moški DEU B&W bike.cases Merida Team 10048351046 01:22:56 5 -1
20 . 131 Fržop Roko Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028404412 01:24:46 5 -1
21 . 127 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:26:59 5 -1
22 . 115 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:27:17 5 -1
23 . 112 Lässer Franz-Josef Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 01:28:38 5 -1
24 . 132 Hunjak Stjepan Moški CRO MBK ČRNI VRH 10028437350 01:33:01 5 -1
DNF 129 Krese Jure Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10117388168 00:38:01 2 -4
DNF 142 BRISSAUD baptiste Moški FRA POMMIERS VTT 10027097942 00:51:14 3 -3
DNF 143 Derrieu Theo Moški FRA AIX VTT 10068874832 00:28:21 2 -4
DNF 113 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:13:36 5 -1
DNF 135 Siffredi Andrea Moški ITA VALLERBIKE ASD 10015632340 00:45:21 3 -3
DNS 144 Alecu Rares-Teodor Moški ROU GIANT BIKE ROMANIA 10081076826 -- 1 -5
DNS 109 Bilić Anthony Moški CRO FOUR ES INTERNATIONAL PROJECT 10011182868 -- 1 -5
DNS 134 Mazzoni Gabriele Moški ITA VALLERBIKE ASD 10104605487 -- 1 -5
U23+ELITE W-Ž
1 . 151 Belomoina Yana Ženski UKR CST POSTNL BAFANG MOUNTAINBIKE RACING TEAM 10006646100 01:20:43 5 --
2 . 154 Tovo Marika Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10011219042 01:24:14 5 00:03:31
3 . 165 Marchet Giorgia Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011144270 01:24:51 5 00:04:08
4 . 152 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR SINTER 10004604450 01:25:57 5 00:05:14
5 . 161 Knudsen Viktoria Smidth Ženski DNK HOLTE MTB KLUB 10075734045 01:26:36 5 00:05:53
6 . 155 Druml Corina Ženski AUT KTM FACTORY MTB TEAM 10011150233 01:28:50 5 00:08:07
7 . 163 STEGAGNOLO Giorgia Ženski ITA FOUR ES INTERNATIONAL PROJECT UCI 4SI 10011006551 01:36:49 5 00:16:06
8 . 162 Meresse Laëtitia Ženski FRA CA PEYMEINADE 10067758221 01:40:19 5 00:19:36
9 . 166 lazzarin elena Ženski ITA GS PORTO VIRO 10096205994 01:40:49 5 00:20:06
10 . 160 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:21:59 4 -1
11 . 159 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:22:50 4 -1
12 . 164 Partoazar Faranak Ženski National Team of IRAN 10010703528 01:23:11 4 -1
13 . 156 Bereczki Eszter Ženski ROU VELOCITAS 10052342901 01:24:38 4 -1
14 . 167 Martinet Camilla Ženski ITA CICLI LUCCHINI.COM 10030128281 01:32:06 4 -1
DNS 157 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 1 -4
DNS 158 Spielmann Anna Ženski AUT KTM FACTORY MTB TEAM 10009838612 -- 1 -4
DNS 168 Rumiha Ana Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 10115709563 -- 1 -4
U19 M-M
1 . 254 Parisi Yannick Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 10030658549 00:56:50 4 --
2 . 251 Siffredi Matteo Moški ITA SCOTT LIBARNA XCO 10030682700 00:57:37 4 00:00:47
3 . 258 Okmažić Ivan Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 00:57:52 4 00:01:02
4 . 253 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:58:07 4 00:01:17
5 . 257 Renna Edoardo Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10056250078 00:59:34 4 00:02:44
6 . 252 Agostinacchio Filippo Moški ITA SCOTT LIBARNA XCO 10030659458 01:00:02 4 00:03:12
7 . 260 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 01:00:15 4 00:03:25
8 . 255 Hauser Theo Moški AUT LRV STEIERMARK 10035128330 01:00:20 4 00:03:30
9 . 281 Stanger Jakob Moški DEU BIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLS 10050906186 01:00:29 4 00:03:39
10 . 280 Seybold Johannes Moški DEU RACING TEAM REUDERN /SV REUDERN 10045740736 01:00:51 4 00:04:01
11 . 259 Bertini Gabriele Moški ITA VALLERBIKE ASD 10031577928 01:01:59 4 00:05:09
12 . 261 Kreiner Jonas Moški AUT LRV STEIERMARK 10035129542 01:02:11 4 00:05:21
13 . 266 Riemer Jakob Moški AUT LRV STEIERMARK 10059130978 01:02:44 4 00:05:54
14 . 282 Webs Mika Moški DEU BIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLS 10049159176 01:03:16 4 00:06:26
15 . 265 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:03:45 4 00:06:55
16 . 262 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 01:04:10 4 00:07:20
17 . 256 Peruško Ivan Moški CRO FOUR ES RACING TEAM 10028453417 01:04:24 4 00:07:34
18 . 270 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 01:05:07 4 00:08:17
19 . 285 Oßwald Luis Moški DEU RACING-TEAM REUDERN / SV REUDERN 10048360645 01:05:08 4 00:08:18
20 . 283 Guzzonato Davide Moški ITA TEAM ALBA OROBIA BIKE 10028742292 01:05:34 4 00:08:44
21 . 267 Mazzucco Samuele Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029106953 01:06:13 4 00:09:23
22 . 273 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:06:46 4 00:09:56
23 . 279 Sachse Simeon Moški AUT ALTIS THE BIKE TEAM 10035134592 01:06:58 4 00:10:08
24 . 277 Trstenjak Matija Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 01:07:06 4 00:10:16
25 . 269 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 01:08:23 4 00:11:33
26 . 275 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:08:25 4 00:11:35
27 . 263 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 01:08:26 4 00:11:36
28 . 271 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:12:52 4 00:16:02
29 . 272 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 01:13:28 4 00:16:38
30 . 264 Bakos Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:14:52 4 00:18:02
DNF 278 Svilokos Jakov Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 00:53:09 3 -1
DNS 286 Mestroni Francesco Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10082890524 -- 1 -3
DNS 284 Berthe Ilian Moški FRA TEAM CYCLISTE DU GOLFE 10073795156 -- 1 -3
DNS 268 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 -- 1 -3
DNS 276 Dellamea Assi Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030893167 -- 1 -3
U19 W-Ž
1 . 181 Cortinovis Sara Ženski ITA FOUR ES INTERNATIONAL PROJECT UCI 4SI 10030738674 00:49:51 3 --
2 . 182 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:55:51 3 00:06:00
3 . 185 CANCIANI Lisa Ženski ITA ASD DP66 GIANT SMP 10053334220 00:56:20 3 00:06:29
4 . 186 Schmid Finnja Ženski DEU BIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLS - RV GOMARINGEN 10036321127 00:57:05 3 00:07:14
5 . 183 Gruber Valentina Ženski AUT LRV STEIERMARK 10035126108 00:57:39 3 00:07:48
6 . 187 Giannotti Giorgia Ženski ITA VALLERBIKE ASD 10031577524 00:59:42 3 00:09:51
7 . 184 RUMAC ELISA Ženski ITA 10028984085 01:00:25 3 00:10:34
8 . 192 TÓTH-ALMÁSI Borbála Ženski HUN FOUR ES RACING TEAM 10023653735 01:01:24 3 00:11:33
9 . 188 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 01:03:16 3 00:13:25
10 . 189 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:05:31 3 00:15:40
11 . 190 Kalajžič Tina Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 01:09:51 3 00:20:00
12 . 193 Sternig Elena Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10060522728 01:10:46 3 00:20:55
AMATERKE-Ž
1 . 404 Pontani Luna Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 10113817053 01:31:10 1 --
DNS 405 Kastelec Petra Ženski SLO -- 1 00:00:03
AMATERJI-M
1 . 302 De Bona Simone Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10014300511 01:00:24 4 --
2 . 304 Tomasev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 01:03:36 4 00:03:12
3 . 301 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 01:12:54 4 00:12:30
DNF 303 Jamšek Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114817466 01:30:31 1 -3
VETERANI 1-M
1 . 305 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:57:05 4 --
2 . 306 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:00:22 4 00:03:17
3 . 309 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:02:50 4 00:05:45
4 . 308 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:03:22 4 00:06:17
5 . 310 Debeljak Miha Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 01:09:06 4 00:12:01
6 . 311 Kisicek Perica Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 10015259801 01:13:50 4 00:16:45
7 . 312 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 01:14:13 4 00:17:08
8 . 315 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946 00:58:20 3 -1
9 . 313 Hrastar Tomaž Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116814454 01:00:55 3 -1
DNS 307 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 -- 1 -3
DNS 314 Papež Rok Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10117004515 -- 1 -3
VETERANI 2-M
1 . 316 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 00:57:18 4 --
2 . 317 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 00:59:30 4 00:02:12
3 . 334 Boškin Aleš Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:00:29 4 00:03:11
4 . 320 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:01:29 4 00:04:11
5 . 319 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:01:45 4 00:04:27
6 . 321 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:04:11 4 00:06:53
7 . 325 Rizzi Giuliano Moški ITA ASD PEDALE GEMONESE 100 01:04:16 4 00:06:58
8 . 335 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 01:05:28 4 00:08:10
9 . 327 Jeram Damjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017652465 01:07:40 4 00:10:22
10 . 323 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:08:15 4 00:10:57
11 . 322 Starman Jan Moški SLO KD RAJD 10017604470 01:15:25 4 00:18:07
12 . 329 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 00:58:23 3 -1
13 . 324 Petač Klemen Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 01:00:00 3 -1
DNS 328 Da Pont Marco Moški ITA BODY EVIDENCE 10029456961 -- 1 -3
DNS 399 Repanšek Andrej Moški SLO EUROTOP -- 1 -3
DNS 333 Križan Borut Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017648728 -- 1 -3
DNS 332 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088139032 -- 1 -3
DNS 331 Dorotić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10059138658 -- 1 -3
VETERANI 3-M
1 . 336 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE TORQ FITNESS 10017567791 01:04:12 4 --
2 . 338 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:10:00 4 00:05:48
3 . 339 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:01:58 3 -1
4 . 344 Cvelbar Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10115501924 01:10:54 3 -1
DNS 340 Morandin Roberto Moški ITA BODY EVIDENCE 10030324608 -- 1 -3
DNS 342 Basso Cesare Moški ITA ZEROCINQUE BIKE TEAM 10028895270 -- 1 -3
DNS 397 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7971385 -- 1 -3
DNS 398 maggioni Luca Moški ITA -- 1 -3
DNS 343 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 -- 1 -3
VETERANI 4-M
1 . 401 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:09:58 4 --
VETERANKE-Ž
1 . 402 Podpečan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 01:06:23 3 --
2 . 403 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:16:02 3 00:09:39
U17 M-M
1 . 566 Cafueri Tommaso Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10029149591 00:39:44 3 --
2 . 577 Viezzi Stefano Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030893975 00:40:10 3 00:00:26
3 . 579 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:40:53 3 00:01:09
4 . 578 Paludgnach Alessio Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10031735552 00:42:00 3 00:02:16
5 . 575 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:42:02 3 00:02:18
6 . 582 Mares Elia Moški ITA 100 10031453343 00:42:25 3 00:02:41
7 . 567 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:42:27 3 00:02:43
8 . 576 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:42:55 3 00:03:11
9 . 592 Holzer Christoph Moški AUT LRV STEIERMARK 10035130047 00:43:59 3 00:04:15
10 . 569 Sdraulig Andrea Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10030772323 00:44:12 3 00:04:28
11 . 593 Buchbauer Julian Moški AUT SC MIRNOCK 10035134289 00:44:48 3 00:05:04
12 . 589 MUSSO Filippo Moški ITA SCOTT LIBARNA BIKE RACING TEAM 10032949971 00:45:27 3 00:05:43
13 . 580 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:45:31 3 00:05:47
14 . 500 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:46:08 3 00:06:24
15 . 581 Da Parè Alessandro Moški ITA 10032262786 00:46:08 3 00:06:24
16 . 572 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:46:22 3 00:06:38
17 . 562 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:47:15 3 00:07:31
18 . 568 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:47:49 3 00:08:05
19 . 583 Škiljić Petar Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 00:47:50 3 00:08:06
20 . 561 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:48:48 3 00:09:04
21 . 584 Nadalutti Gabriele Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10107989171 00:49:33 3 00:09:49
22 . 563 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:49:56 3 00:10:12
23 . 586 Okrogelnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10115578211 00:51:11 3 00:11:27
24 . 595 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 00:51:25 3 00:11:41
25 . 587 Petrlić Lovro Moški CRO BBK KRPELJ 10104837478 00:54:09 3 00:14:25
26 . 598 Petruz Matteo Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10032891064 00:55:47 3 00:16:03
27 . 590 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 10096460016 00:30:53 2 -1
28 . 597 Battistin Federico Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10064003109 00:39:56 2 -1
DNF 585 Smovnik Luka Moški SLO KK RAVNE 10115571844 00:58:26 3 00:18:42
DNF 564 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:17:28 1 -2
DNF 599 Oblak Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116636824 00:17:39 1 -2
DNS 560 Matteo Breda Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 1003272798 -- 1 -2
DNS 565 Barbisan Andrea Moški ITA A.S.D. BIKE PRO ACTION 10030838304 -- 1 -2
DNS 570 Azzini Leonardo Maria Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10032703431 -- 1 -2
DNS 571 SETTIN MATTIA Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 -- 1 -2
DNS 588 Kasemi Dion Moški ITA VERONA MTB SCOOL 10030889531 -- 1 -2
DNS 594 Donà Riccardo Moški ITA TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. 10029164547 -- 1 -2
DNS 596 Volkanovski Aleksandar Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530645 -- 1 -2
DNS 600 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 -- 1 -2
U17 W-Ž
1 . 488 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:49:16 3 --
2 . 490 HERZOG Eva Ženski AUT RC ARBÖ ASKÖ OMYA VILLACH 10035125195 00:49:33 3 00:00:17
3 . 489 Greman Szonja Ženski HUN LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA 100 00:49:56 3 00:00:40
4 . 481 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:52:04 3 00:02:48
5 . 483 Perusin Bianca Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10029506774 00:53:15 3 00:03:59
6 . 495 SABATINO ALICE Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621778 00:53:39 3 00:04:23
7 . 493 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:40:24 2 -1
8 . 491 Bocchio Vega Carlotta Ženski ITA SCOTT SUMIN 10028940639 00:40:33 2 -1
9 . 484 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:41:23 2 -1
10 . 482 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:41:57 2 -1
DNF 486 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:20:17 1 -2
U15 M-M
1 . 524 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:36:32 3 --
2 . 520 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:37:35 3 00:01:03
3 . 523 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:37:49 3 00:01:17
4 . 521 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:38:15 3 00:01:43
5 . 531 Micolucci Alessandro Moški ITA SCOTT LIBARNA RUSTY BIKE 10051876085 00:38:51 3 00:02:19
6 . 530 Agostinacchio Mattia Moški ITA SCOTT LIBARNA XCO 10031590658 00:38:51 3 00:02:19
7 . 514 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:40:43 3 00:04:11
8 . 510 Pletzer Benjamin Moški AUT RC KAC 10079632738 00:41:01 3 00:04:29
9 . 516 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:41:18 3 00:04:46
10 . 522 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:41:38 3 00:05:06
11 . 508 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:42:09 3 00:05:37
12 . 525 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:42:28 3 00:05:56
13 . 539 TONIZZO JOELE Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A083141 00:43:51 3 00:07:19
14 . 536 Manià Samuele Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10032891064 00:45:23 3 00:08:51
15 . 511 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:46:50 3 00:10:18
16 . 517 Teran Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:47:24 3 00:10:52
17 . 541 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026 00:47:25 3 00:10:53
18 . 527 SABATINO JACOPO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A034972 00:47:39 3 00:11:07
19 . 507 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:49:20 3 00:12:48
20 . 544 Končar Marko Gabriel Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114836765 00:51:06 3 00:14:34
21 . 537 Triglione Michele Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10032891064 00:51:36 3 00:15:04
22 . 543 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:54:58 3 00:18:26
23 . 626 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 10028439067 00:55:45 3 00:19:13
24 . 535 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:36:55 2 -1
25 . 518 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:37:50 2 -1
26 . 540 FERKOL FILIP Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079235341 00:39:28 2 -1
27 . 538 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 00:39:43 2 -1
28 . 513 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:44:04 2 -1
DNF 534 Podo Massimo Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10051877095 00:24:43 1 -2
DNF 512 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:43:07 1 -2
DNS 506 FIOR FEDERICO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10055735574 -- 1 -2
DNS 509 Petek Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247500 -- 1 -2
DNS 526 Kambur Vito Moški SLO KK RAVNE -- 1 -2
DNS 528 Grigolini Filippo Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905625 -- 1 -2
DNS 545 Černelič Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- 1 -2
DNS 529 Stefanel Diego Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10034182982 -- 1 -2
DNS 532 Tomat Tommaso Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10108060812 -- 1 -2
DNS 533 Michieli Giovanni Yang Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10116046942 -- 1 -2
DNS 542 Lorber Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116638036 -- 1 -2
DNS 360 Leo Simone Moški ITA BEL GELATO CYCLING -- 1 -2
U15 W-Ž
1 . 556 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075260058 00:41:32 3 --
2 . 555 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:43:04 3 00:01:32
3 . 554 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:45:05 3 00:03:33
4 . 546 Casasola Nadia Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10031321583 00:45:53 3 00:04:21
5 . 551 RIZZI SABRINA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A088691 00:46:11 3 00:04:39
6 . 549 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:48:30 3 00:06:58
7 . 557 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:49:16 3 00:07:44
8 . 558 Canzian Nicole Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10034336263 00:50:02 3 00:08:30
9 . 553 Pletzer Lina Ženski AUT RC KAC 10087908252 00:50:20 3 00:08:48
10 . 547 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:37:24 2 -1
11 . 552 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:39:24 2 -1
12 . 559 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:40:22 2 -1
13 . 548 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:43:01 2 -1
U13 M-M
1 . 665 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 00:22:53 6 --
2 . 667 Dejak Lenart Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271 00:23:19 6 00:00:26
3 . 670 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:24:26 6 00:01:33
4 . 676 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 00:24:40 6 00:01:47
5 . 688 Noršić Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 00:24:48 6 00:01:55
6 . 698 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:25:15 6 00:02:22
7 . 366 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:26:46 6 00:03:53
8 . 668 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:26:52 6 00:03:59
9 . 671 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:27:41 6 00:04:48
10 . 689 Kišiček Leon Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX UCIID10107082627 00:28:29 6 00:05:36
11 . 672 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:22:55 5 -1
12 . 669 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:23:02 5 -1
13 . 678 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:23:06 5 -1
14 . 675 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:24:18 5 -1
15 . 680 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:24:44 5 -1
16 . 697 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 00:25:31 5 -1
17 . 679 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:26:01 5 -1
18 . 683 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:26:25 5 -1
19 . 699 Savorgnani Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 00:26:38 5 -1
20 . 674 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:26:43 5 -1
21 . 695 GREGORC Blaž Moški SLO SD STRAHOVICA 00:26:50 5 -1
22 . 677 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:29:05 5 -1
23 . 687 Jamnik Jernej Moški SLO KK RAVNE 10115580433 00:29:11 5 -1
24 . 681 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:23:06 4 -2
25 . 655 Kisicek Luka Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX UCI10107082930 00:23:30 4 -2
26 . 684 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:24:08 4 -2
27 . 685 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:24:30 4 -2
28 . 686 Kalajžič Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105306315 00:24:32 4 -2
29 . 694 ŠIMENC Aljaž Moški SLO SD STRAHOVICA 00:24:46 4 -2
30 . 682 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:26:56 4 -2
31 . 690 Cvelbar Nik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105694517 00:27:22 4 -2
32 . 692 Letonje Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10117352196 00:23:06 3 -3
33 . 693 GLEYO LOUIS JOŠT Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10117387461 00:24:48 3 -3
DNF 691 Stropnik Taj Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116508296 00:07:51 1 -5
DNS 696 Erjavec Jošt Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116816272 -- 1 -5
U13 W-Ž
1 . 501 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:22:43 5 --
2 . 505 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:27:45 5 00:05:02
3 . 503 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:28:25 5 00:05:42
5 . 504 šiler Pina Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:28:20 4 -1
6 . 502 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:28:24 4 -1
U11 M-M
1 . 631 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:18:53 4 00:03:11
2 . 630 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:18:55 4 00:03:13
3 . 634 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:19:45 4 00:04:03
4 . 638 Dejak Urban Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10059016396 00:19:53 4 00:04:11
5 . 633 Vertačnik Nejc Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:20:10 4 00:04:28
6 . 632 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:20:19 4 00:04:37
7 . 635 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:21:43 4 00:06:01
8 . 636 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:15:44 3 -1
9 . 637 Golob Leon Moški SLO 10104170910 00:16:16 3 -1
10 . 640 Pelhan Tjaš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 00:16:44 3 -1
11 . 648 HOČEVAR MESOJEDEC Svit Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116817080 00:16:52 3 -1
12 . 647 Križan Bor Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643674 00:17:02 3 -1
13 . 646 BIZJAK Oskar Moški SLO SD STRAHOVICA 00:17:04 3 -1
14 . 643 Skok Perovšek Izak Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116509007 00:17:17 3 -1
15 . 639 Zupančič Nace Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:18:19 3 -1
16 . 650 šolar Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106784553 00:18:23 3 -1
17 . 645 HAJNRIHAR Leon Moški SLO SD STRAHOVICA 00:18:32 3 -1
18 . 644 Ambrož Bine Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116510017 00:19:04 3 -1
19 . 649 Hostnik Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:19:13 3 -1
20 . 654 Kodrič Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10117507804 00:19:47 3 -1
21 . 653 Rozman Izaque Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509117 00:22:22 3 -1
22 . 651 Sinobad Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637632 00:26:41 3 -1
23 . 652 Rozman Jaco Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509218 00:26:42 2 -2
DNF 658 Pňovský Sebastian Moški CZE SILVINI FEDERLEICHT TEAM 00:15:42 4 --
DNF 641 HARNOLD ŠVAJGER Mark Moški SLO GOLOVEC TRAILS 10114247691 00:28:02 3 -1
DNF 656 Remon Marcos Moški ESP POGI TEAM GENERALI 10086133455 00:28:33 2 -2
DNS 657 Kovacs Bela Moški HUN DKSI 10088331820 -- 1 -3
DNS 642 Kelhar Matevž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116509411 -- 1 -3
U11 W-Ž
1 . 660 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:20:07 4 --
2 . 662 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 434 72 00:16:35 3 -1
3 . 659 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:16:53 3 -1
4 . 664 Benda Gaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 00:18:31 3 -1
5 . 663 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:20:13 3 -1
6 . 661 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:22:41 3 -1
U9 M-M
1 . 620 Ravnihar Tit Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:13:43 3 --
2 . 619 štrucl Troy Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810414 00:13:43 3 --
3 . 612 ŽAVBI Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 00:13:58 3 00:00:15
4 . 611 BOROVŠAK Jaša Moški SLO SD STRAHOVICA 00:14:04 3 00:00:21
5 . 609 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:14:09 3 00:00:26
6 . 608 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10107403333 00:14:11 3 00:00:28
7 . 615 OSENAR Matic Moški SLO SD STRAHOVICA 00:17:47 3 00:04:04
8 . 616 BOROVŠAK Saša Brin Moški SLO SD STRAHOVICA 00:20:04 3 00:06:21
9 . 614 ŠIMENC Domen Moški SLO SD STRAHOVICA 00:20:24 3 00:06:41
10 . 613 KEPIC David Moški SLO SD STRAHOVICA 00:15:15 2 -1
DNS 610 šmon Tine Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10117352402 -- 1 -2
DNS 617 Simonič Adam Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112090352 -- 1 -2
DNS 621 Lušina Anže Moški SLO MBK ČRNI VRH 10117508208 -- 1 -2
DNS 618 Levpušček Lan Moški SLO ŠKTD AVčE -- 1 -2
U9 W-Ž
1 . 623 HAJNRIHAR Lara Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:17:34 3 --
2 . 625 Korošec Janušić Ema Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 00:18:07 3 00:00:33
3 . 622 ŽLENDER Kiara Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:14:54 2 -1
4 . 624 žuk Liza Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116812333 00:18:26 2 -1
U7 M-M
1 . 603 Vertačnik Tine Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:29 5 --
2 . 604 ŠPENKO Nace Moški SLO SD STRAHOVICA 00:12:21 5 00:00:52
3 . 607 Ravnihar Ted Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:12:24 5 00:00:55
4 . 606 žuk Fran Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810717 00:13:47 5 00:02:18
DNS 605 Simonič Alen Moški SLO 1 -4
U7 W-Ž
1 . 602 Prezelj Manca Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:01 3 --
2 . 601 KEPIC Maja Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:13:06 3 00:00:05

Komentarji