Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN OBČINE GORJE 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:VN OBČINE GORJE 2021 Datum:17.07.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Laps Gap
ELITE-M
1 . 17 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 32
2 . 9 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087 30
3 . 20 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 19
4 . 1 Žumer Matic Moški SLO KK BLED 10060749767 11
5 . 10 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 9
6 . 19 Lavrič Martin Moški SLO KK KRANJ 10015081662 3
7 . 262 Jerman Žiga Moški SLO ANDRONI-GIOCATTOLI 10014992039 1
8 . 12 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802
DNF 24 Drinovec Matej Moški SLO SWEET NICE CONTINENTAL 10010968862 5
DNF 2 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978
DNF 11 Čotar Luka Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10013815713
DNF 13 Trotovšek Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10055989996
DNF 14 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458
DNF 16 šarc Leon Moški SLO KK KRANJ 10091545752
DNF 21 Vovk Jaka Moški SLO KK KRANJ 10111519062
DNF 23 Jagodič Tilen Moški QAT CALCIT BIKE TEAM 10017574562
DNF 25 Aljalham Marwan Moški QAT QATAR NATIONAL TEAM 10085582575
DNF 26 Al Khater Fadhel Moški QAT QATAR NATIONAL TEAM 10086617344
DNF 27 Alsaadi Bilal Moški QAT QATAR NATIONAL TEAM 10054386163
DNF 28 Al Mesallam Nayef Moški SLO QATAR NATIONAL TEAM 10086626337
DNS 3 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523
DNS 4 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687
DNS 5 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077
DNS 6 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 10017600430
DNS 7 Sušnik Rok Moški SLO KK GORJE 10101723072
DNS 8 Kosovel David Moški SLO KK GORJE 10017591942
DNS 15 Kovač Štefan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017608918
DNS 18 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241
DNS 22 Lotrič Bine Moški SLO KK KRANJ 10106763032
DEČKI C (U13)-M
1 . 207 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 00:11:25 6 --
2 . 220 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 00:11:25 6 --
3 . 197 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:11:25 6 --
4 . 198 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 00:11:25 6 --
5 . 194 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:11:26 6 00:00:01
6 . 212 Podobnik Tim Moški SLO KK KRANJ 10117457280 00:11:30 6 00:00:05
7 . 202 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 00:11:34 6 00:00:09
8 . 199 Zajc Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10093719562 00:11:39 6 00:00:14
9 . 214 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:11:40 6 00:00:15
10 . 215 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 10103524343 00:11:58 6 00:00:33
11 . 217 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:12:00 6 00:00:35
12 . 208 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112508563 00:12:02 6 00:00:37
13 . 181 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:12:03 6 00:00:38
14 . 186 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 00:12:12 6 00:00:47
15 . 200 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10088595942 00:12:19 6 00:00:54
16 . 195 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 00:12:27 6 00:01:02
17 . 219 Wildbahner Leopold Moški SLO ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10117506184 00:12:28 6 00:01:03
18 . 182 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:12:44 6 00:01:19
19 . 192 Dular Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116557507 00:12:45 6 00:01:20
20 . 218 Sedonja Matija Moški SLO KK TBP LENART 10117173556 00:12:57 6 00:01:32
21 . 193 Dular Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116563971 00:13:52 6 00:02:27
22 . 196 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114454728 00:13:52 6 00:02:27
23 . 204 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112723983 00:11:26 5 -1
24 . 188 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:09:17 4 -2
25 . 191 Jakše Samo Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560840 00:09:34 4 -2
26 . 183 Vrtar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10118599456 00:09:35 4 -2
27 . 190 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116764237 00:09:36 4 -2
28 . 189 Kobe Val Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103518481 00:06:20 3 -3
DNS 184 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 00:22:24 1 -5
DNS 185 Rodič Erazem Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550635 00:22:28 1 -5
DNS 187 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 00:22:30 1 -5
DNS 201 Štebe Liam Moški ESP POGI TEAM GENERALI 10112725094 00:22:32 1 -5
DNS 203 Remon Marcos Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10086133455 00:22:33 1 -5
DNS 205 Mori Nik Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117218319 00:22:36 1 -5
DNS 206 Mori Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117219329 00:22:38 1 -5
DNS 209 Hrastar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539178 00:22:40 1 -5
DNS 210 Dogša Tadej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 00:22:42 1 -5
DNS 213 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 00:22:44 1 -5
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 155 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:16:24 9 --
2 . 171 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:16:24 9 --
3 . 161 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:16:25 9 00:00:01
4 . 160 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:16:25 9 00:00:01
5 . 166 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859173 00:16:26 9 00:00:02
6 . 159 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:16:29 9 00:00:05
7 . 153 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102246165 00:16:34 9 00:00:10
8 . 172 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 00:16:38 9 00:00:14
9 . 170 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 10117212053 00:16:40 9 00:00:16
10 . 177 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:16:42 9 00:00:18
11 . 158 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 00:16:42 9 00:00:18
12 . 163 Bošnik Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104786656 00:16:42 9 00:00:18
13 . 162 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:17:03 9 00:00:39
14 . 157 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:17:09 9 00:00:45
15 . 156 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:17:09 9 00:00:45
16 . 167 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 00:17:34 9 00:01:10
17 . 168 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090684977 00:17:38 9 00:01:14
18 . 180 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:17:42 9 00:01:18
19 . 151 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116558618 00:17:44 9 00:01:20
20 . 152 Taljat Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116556800 00:17:45 9 00:01:21
21 . 175 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 10117210033 00:17:45 9 00:01:21
22 . 165 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114198989 00:17:45 9 00:01:21
23 . 154 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 00:17:47 9 00:01:23
24 . 176 Starič Vik Moški SLO TANIN SEVNICA 10119094661 00:17:48 9 00:01:24
25 . 174 Juratovec žiga Moški SLO KK KRANJ 10117209528 00:12:28 6 -3
26 . 178 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 00:12:34 6 -3
DNF 164 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114197474 00:07:42 4 -5
DNS 169 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539986 00:09:02 1 -8
DNS 173 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 10103521919 00:09:05 1 -8
DNS 179 Lupša Luka Moški SLO KK TBP LENART 10117173152 00:09:06 1 -8
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 142 Lopatič Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017565064 00:20:16 12 --
2 . 131 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:20:29 12 00:00:13
3 . 139 šlibar Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106606216 00:20:34 12 00:00:18
4 . 145 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089389019 00:21:10 12 00:00:54
5 . 141 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112792085 00:21:10 12 00:00:54
6 . 150 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 00:21:10 12 00:00:54
7 . 135 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:21:37 12 00:01:21
8 . 137 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10107615420 00:21:48 12 00:01:32
9 . 148 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:21:50 12 00:01:34
10 . 149 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 0111280707 00:21:51 12 00:01:35
11 . 134 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 00:21:51 12 00:01:35
12 . 143 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117100404 00:16:48 9 -3
13 . 138 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:15:05 8 -4
14 . 136 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:11:27 6 -6
15 . 147 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:11:28 6 -6
16 . 133 Tržok David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560032 00:09:46 5 -7
17 . 132 Vrtar Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736 00:08:12 4 -8
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 83 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 18
2 . 107 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 13
3 . 77 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 8
4 . 110 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 5
5 . 75 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 4
6 . 78 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 2
7 . 95 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049257590 2
8 . 114 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 2
9 . 81 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 1
10 . 94 Palmer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097367065
11 . 86 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049254661
12 . 128 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811
13 . 109 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830
14 . 92 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017653677
15 . 113 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888
16 . 89 Vidrih Teodor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073876392
17 . 130 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879
18 . 105 ČUK Enej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017564256
19 . 112 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281
20 . 103 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111528358
21 . 111 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180
22 . 118 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514
23 . 76 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895
DNF 72 Gaber Vid Moški SLO KK BLED 10116487987
DNF 73 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241
DNF 74 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521
DNF 79 Parkelj Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10112721357
DNF 80 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388
DNF 82 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273
DNF 85 žumer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106617633
DNF 88 Vrabec Justin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117164967
DNF 90 Uršič žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114199393
DNF 91 Stele žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111174714
DNF 96 Mežnar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114754115
DNF 97 Medved Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111173805
DNF 100 Juvan Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10080723582
DNF 101 Jere Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104244163
DNF 104 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050150394
DNF 106 Buljan Tomaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089390635
DNF 108 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376
DNF 115 Gorjanc Ino Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108762545
DNF 117 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016
DNF 119 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678
DNF 120 Fartelj Max Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10118255310
DNF 122 Šnofl Mihael Moški SLO KK TBP LENART 10115582554
DNF 126 Gungl Tine Moški SLO KK TBP LENART 10115961056
DNF 127 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277
DNF 129 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265
DNS 84 Zupan Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10064820535
DNS 87 Žagar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049256782
DNS 93 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104168785
DNS 98 Leskovšek Tilen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113910215
DNS 99 Kredar Rok Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10084801121
DNS 102 Jenko Tine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10082791706
DNS 116 Golob Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017593962
DNS 124 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 10096296429
DNS 125 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880
DNS 261 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 30 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 24
2 . 44 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 19
3 . 34 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 13
4 . 46 Gregorčič Natan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050151812 11
5 . 29 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 7
6 . 61 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 6
7 . 58 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 3
8 . 60 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 2
9 . 33 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 2
10 . 36 žagar Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10063221449 1
11 . 39 Oven Martin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573653
12 . 56 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776
13 . 54 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150
14 . 37 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138
15 . 57 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805
16 . 62 Jančič Klemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687
17 . 64 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070
18 . 40 Muha Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646405
19 . 32 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879
20 . 42 Miškulin Bine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10102482504
21 . 38 Skok Andraž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111026988
22 . 53 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786
DNF 45 JOVAN TIM Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017574057
DNF 47 Debevec Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573451
DNF 48 Copot Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073390079
DNF 50 Brezovšek Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646203
DNF 55 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778
DNF 59 Starič Maj Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563650
DNF 63 Bregar Matija Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563953
DNF 65 Šuster Urban Moški SLO KK TBP LENART 10115581746
DNF 66 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100
DNF 68 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473
DNF 70 Barba žiga Moški MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117787888
DNF 71 Dimitrijoski Luka Moški SLO 10060097241
DNS 31 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402
DNS 35 žle Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104007727
DNS 41 Mljač Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111185121
DNS 43 Levstik Kristjan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573855
DNS 49 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827
DNS 51 Berlec Mark Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10100641726
DNS 52 Ahačič Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017625385
DNS 67 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083
DNS 69 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 236 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10104005202 00:12:22 6 --
2 . 234 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 00:12:57 6 00:00:35
3 . 230 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116559426 00:13:18 6 00:00:56
4 . 231 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10113084503 00:13:40 6 00:01:18
5 . 233 Božnar Prosen Iza Ženski SLO KK KRANJ 10117214982 00:02:22 1 -5
DNS 235 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 00:22:46 1 -5
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 228 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 00:11:27 6 --
2 . 227 Jeromel Hana Ženski AUT PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:11:36 6 00:00:09
3 . 229 Unterköfler Lea Sophie Ženski SLO ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092979736 00:12:00 6 00:00:33
4 . 225 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:12:33 6 00:01:06
5 . 226 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 00:12:48 6 00:01:21
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 224 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10092424917 00:17:31 9 --
2 . 221 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:08:54 4 -5
DNS 223 Rodič Klara Eliza Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116551443 00:09:08 1 -8
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 249 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674
2 . 250 Podberšič Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10097531965
3 . 248 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846
4 . 251 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112174319
5 . 252 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946
6 . 247 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823
7 . 253 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10113551012
8 . 246 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587
DNS 245 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 242 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 18
2 . 240 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 5
3 . 237 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 5
4 . 244 Bobnar Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112168154
5 . 238 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085
6 . 241 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446023
DNS 239 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865
DNS 243 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 256 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 14
2 . 260 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 6
3 . 254 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10009640871 5
4 . 255 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 2
5 . 257 Rajterič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10116549120
DNS 258 Bravec Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10048407024
DNS 259 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652

Komentarji