Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 53. VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA UCI 1.2 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:53. VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA UCI 1.2 2021 Datum:25.07.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas Gap
ELITE-M
1 . 14 VERZA Riccardo Moški ITA Zalf Euromobil Fior 10014406605 ZEF 03:26:26
2 . 101 ENGELHARDT Felix Moški DEU Tirol KTM Cycling Team 10036351136 TIR '' - '' --
3 . 24 VERMEULEN Moran Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10035085284 RSW '' - '' --
4 . 122 COLOMBO Raul Moški ITA Work Service - Marchiol - Dynatek 10014478343 IWM '' - '' --
5 . 142 PETRELLI Gabriele Moški ITA Cycling Team Friuli Asd 10029878408 CTF '' - '' --
6 . 282 Koren Kristijan Moški SLO Slovenian National Team 10003261103 SLO '' - '' --
7 . 64 Per David Moški SLO Adria Mobil 10008689766 ADR '' - '' --
8 . 74 Ritzinger Felix Moški AUT WSA KTM Graz 10008820011 WSA '' - '' --
9 . 71 AUER Daniel Moški AUT WSA KTM Graz 10008651976 WSA 03:30:12 00:03:46
10 . 21 Bajc Andi Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels 10004610312 RSW '' - '' 00:03:46
11 . 5 PATERSKI Maciej Moški POL Voster Ats Team 10004032251 VOS 03:31:10 00:04:44
12 . 121 BURCHIO Federico Moški ITA Work Service - Marchiol - Dynatek 10010971185 IWM '' - '' 00:04:44
13 . 13 FARESIN Edoardo Moški ITA Zalf Euromobil Fior 10014968801 ZEF 03:31:14 00:04:48
14 . 95 RAPP Jonas Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10009404233 HAC '' - '' 00:04:48
15 . 125 BORTOLUZZI Giovanni Moški ITA Work Service - Marchiol - Dynatek 10030344715 IWM 03:31:28 00:05:02
16 . 41 PETRUŠ Jiří Moški CZE Topforex Att Investments Pro Cycling Team 10009338656 TFA 03:32:25 00:05:59
17 . 124 GARAVAGLIA Giacomo Moški ITA Work Service - Marchiol - Dynatek 10009499617 IWM '' - '' 00:05:59
18 . 33 BROGI Adriano Moški ITA Giotti Victoria - Savini Due 10009845076 GTS '' - '' 00:05:59
19 . 12 ZURLO Matteo Moški ITA Zalf Euromobil Fior 10014829058 ZEF '' - '' 00:05:59
20 . 283 Drinovec Matej Moški SLO Slovenian National Team 10010968862 SLO 03:32:29 00:06:03
21 . 25 BOSCH Manuel Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10011028476 RSW 03:32:34 00:06:08
22 . 94 Pajek Luka Moški SLO Hrinkow Advarics Cycleang 10014894736 HAC 03:32:59 00:06:33
23 . 53 Potočki Viktor Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 LGS '' - '' 00:06:33
24 . 126 ZANDRI Francesco Moški ITA Work Service - Marchiol - Dynatek 10015134004 IWM '' - '' 00:06:33
25 . 4 STOSZ Patryk Moški POL Voster Ats Team 10007951455 VOS '' - '' 00:06:33
26 . 113 NESI Nicolas Moški ITA D'Amico Um Tools 10014433176 AZT '' - '' 00:06:33
27 . 31 YUSTRE KRISTIAN RODRIGUEZ Moški Giotti Victoria - Savini Due 10013809144 GTS '' - '' 00:06:33
28 . 26 LEHNER Daniel Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 RSW '' - '' 00:06:33
29 . 211 SOLYMOSI Márton Moški HUN Epronex - Gesu Bikewear Cycling Team 10006066524 OE6 '' - '' 00:06:33
30 . 215 RÓZSA Balázs Moški HUN Epronex - Gesu Bikewear Cycling Team 10009404839 OE6 '' - '' 00:06:33
31 . 181 DANILOVIC Marko Moški SRB Serbian National Team 10007298727 SRB '' - '' 00:06:33
32 . 65 Murn Boštjan Moški SLO Adria Mobil 10017629530 ADR '' - '' 00:06:33
33 . 111 BILYI Maksym Moški D'Amico Um Tools 10034820657 AZT '' - '' 00:06:33
34 . 264 FAVRETTO FRANCESCO Carlo Moški ITA Pedale Scaligero 10029385021 O11 '' - '' 00:06:33
35 . 263 SPADINI Enrico Moški ITA Pedale Scaligero 10029798582 O11 03:33:14 00:06:48
36 . 284 Novak Domen Moški SLO Slovenian National Team 10009372406 SLO '' - '' 00:06:48
37 . 145 Pietrobon Andrea Moški ITA Cycling Team Friuli Asd 10015827552 CTF '' - '' 00:06:48
38 . 151 BURKE Jack Moški Union Raiffeisen Radteam Tirol 10008864871 URT 03:33:21 00:06:55
39 . 104 MCLAIN Logan Moški Tirol KTM Cycling Team 10063476679 TIR 03:33:27 00:07:01
40 . 93 KEPPLINGER Rainer Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10106077564 HAC 03:35:43 00:09:17
41 . 103 Govekar Matevž Moški SLO Tirol KTM Cycling Team 10017582444 TIR '' - '' 00:09:17
42 . 46 BÁRTA Tomáš Moški CZE Topforex Att Investments Pro Cycling Team 10091211508 TFA 03:35:46 00:09:20
43 . 22 SCHORMAIR Fabian Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10008721189 RSW '' - '' 00:09:20
44 . 96 LODERER Timon Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10011724957 HAC '' - '' 00:09:20
45 . 273 VANČO Tobias Moški SVK Slovak National Cycling Team 10046043254 SVK '' - '' 00:09:20
46 . 45 ŠTOČEK Matúš Moški SVK Topforex Att Investments Pro Cycling Team 10011150536 TFA '' - '' 00:09:20
47 . 23 Grošelj Žiga Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels 10007973178 RSW '' - '' 00:09:20
48 . 164 LEOPOLD Hans-Jörg Moški AUT Arbö Askö Rc Feld Am See 10002727401 OE1 '' - '' 00:09:20
49 . 153 Per Gorazd Moški SLO Union Raiffeisen Radteam Tirol 10010968761 URT '' - '' 00:09:20
50 . 233 Čemažar Nik Moški SLO KK Kranj 10015332246 OE8 '' - '' 00:09:20
51 . 235 Repse Uros Moški SLO KK Kranj 10008692190 OE8 '' - '' 00:09:20
52 . 91 EICHINGER Daniel Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10015603442 HAC '' - '' 00:09:20
53 . 281 Jerman Žiga Moški SLO Slovenian National Team 10014992039 SLO '' - '' 00:09:20
54 . 92 HAMMERSCHMID Marvin Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009786169 HAC '' - '' 00:09:20
55 . 32 ONESTI Emanuele Moški ITA Giotti Victoria - Savini Due 10009971580 GTS '' - '' 00:09:20
56 . 182 Ilić Ognjen Moški SRB Serbian National Team 10015213725 SRB '' - '' 00:09:20
57 . 245 Čotar Luka Moški SLO mebloJOGI Pro-concrete cycling team 10013815713 OE9 '' - '' 00:09:20
58 . 144 GARZARA Mattia Moški ITA Cycling Team Friuli Asd 10029473836 CTF '' - '' 00:09:20
59 . 54 Hopkins Dylan Moški AUT Ljubljana Gusto Santic 10072873252 LGS '' - '' 00:09:20
60 . 42 KLABOUCH Petr Moški CZE Topforex Att Investments Pro Cycling Team 10048005785 TFA '' - '' 00:09:20
61 . 44 TYRPEKL Karel Moški CZE Topforex Att Investments Pro Cycling Team 10047918081 TFA '' - '' 00:09:20
62 . 222 Vrhovnik Luka Moški SLO KK Bled 10077657978 OE7 '' - '' 00:09:20
63 . 221 Žumer Matic Moški SLO KK Bled 10060749767 OE7 '' - '' 00:09:20
64 . 55 Hribar Jernej Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017564559 LGS '' - '' 00:09:20
65 . 236 Vovk Jaka Moški SLO KK Kranj 10111519062 OE8 '' - '' 00:09:20
66 . 274 GAVENDA Martin Moški SVK Slovak National Cycling Team 10046024056 SVK '' - '' 00:09:20
67 . 83 Kvasina Filip Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009979260 MKT '' - '' 00:09:20
68 . 3 GRABIS Mateusz Moški POL Voster Ats Team 10007951859 VOS '' - '' 00:09:20
69 . 152 REITER Daniel Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10007168179 URT '' - '' 00:09:20
70 . 265 PELÁNEK Luboš Moški CZE Pedale Scaligero 10002128223 O11 '' - '' 00:09:20
71 . 234 Ziherl Luka Moški SLO KK Kranj 10017615685 OE8 '' - '' 00:09:20
72 . 2 JANISZEWSKI Sylwester Moški POL Voster Ats Team 10003391748 VOS '' - '' 00:09:20
73 . 51 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10010969468 LGS '' - '' 00:09:20
74 . 6 FRANCZAK Pawel Moški POL Voster Ats Team 10007065119 VOS '' - '' 00:09:20
75 . 112 ISLAMI Besnik Moški ITA D'Amico Um Tools 10050457259 AZT '' - '' 00:09:20
76 . 262 GAZZOLA Giovanni Moški ITA Pedale Scaligero 10032579452 O11 '' - '' 00:09:20
77 . 254 FINATTI Davide Moški ITA Northwave Siatek Olmo 10009976331 O10 03:36:00 00:09:34
78 . 106 Zangerle Emanuel Moški AUT Tirol KTM Cycling Team 10035126411 TIR '' - '' 00:09:34
79 . 16 ACCO Alessio Moški ITA Zalf Euromobil Fior 10030664411 ZEF '' - '' 00:09:34
80 . 224 Dobravec Miha Moški SLO KK Bled 10104162523 OE7 '' - '' 00:09:34
81 . 105 PEZZO KEVIN ROSOLA Moški ITA Tirol KTM Cycling Team 10048237777 TIR '' - '' 00:09:34
82 . 165 Polzer David Moški AUT Arbö Askö Rc Feld Am See 10055885926 OE1 '' - '' 00:09:34
83 . 56 Pečnik Teo Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017651051 LGS '' - '' 00:09:34
84 . 73 Marbler Stefan Moški AUT WSA KTM Graz 10048899296 WSA 03:36:05 00:09:39
85 . 154 STADLBAUER Gregor Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10035048710 URT '' - '' 00:09:39
86 . 204 HRISTOV Svetozar Moški Cycling Team Vassil Levski 10019353100 OE5 03:36:11 00:09:45
87 . 241 Jenko Robi Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10006686718 OE9 03:36:14 00:09:48
88 . 61 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR 03:36:18 00:09:52
89 . 63 Horvat Žiga Moški SLO Adria Mobil 10014992140 ADR '' - '' 00:09:52
90 . 166 Poll Stefan Moški AUT Arbö Askö Rc Feld Am See 10005862824 OE1 '' - '' 00:09:52
91 . 102 GAMPER Florian Moški AUT Tirol KTM Cycling Team 10015329620 TIR 03:36:23 00:09:57
92 . 244 Pavlič Marko Moški SLO mebloJOGI Pro-concrete cycling team 10007974087 OE9 03:36:25 00:09:59
93 . 232 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE8 03:36:29 00:10:03
94 . 216 Dolleschall Patrick Moški AUT Epronex - Gesu Bikewear Cycling Team 10012631707 OE6 '' - '' 00:10:03
95 . 143 DONEGÀ Matteo Moški ITA Cycling Team Friuli Asd 10010185889 CTF '' - '' 00:10:03
96 . 15 MASOTTO Giulio Moški ITA Zalf Euromobil Fior 10015723983 ZEF 03:36:35 00:10:09
97 . 261 D'AIUTO Filippo Moški ITA Pedale Scaligero 10055894919 O11 03:36:41 00:10:15
98 . 123 DI STEFANO BENEDETTO Moški ITA Work Service - Marchiol - Dynatek 10015134509 IWM '' - '' 00:10:15
99 . 141 BURATTI Nicolo' Moški ITA Cycling Team Friuli Asd 10030023807 CTF '' - '' 00:10:15
100 . 115 SMARZARO Daniel Moški ITA D'Amico Um Tools 10009372002 AZT 03:36:47 0.0071875
101 . 75 Salzmann Jodok Moški AUT WSA KTM Graz 10008145960 WSA '' - '' 0.0071875
102 . 176 TICHLER Thomas Moški AUT Arbö Headstart On Fahrrad 10059827257 OE2 03:37:26 00:11:00
DNF 163 KOFFLER GEORG Moški AUT Arbö Askö Rc Feld Am See 10112843114 OE1 -- DNF
DNF 161 ERLACHER Matthias Moški AUT Arbö Askö Rc Feld Am See 10092036917 OE1 -- DNF
DNF 173 LANG Philipp Moški AUT Arbö Headstart On Fahrrad 10014465714 OE2 -- DNF
DNF 155 Steininger Fabian Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10035027185 URT -- DNF
DNF 135 Afif Abdullah Moški Qatar National Team 10005324674 QAT -- DNF
DNF 132 Aljalham Marwan Moški Qatar National Team 10085582575 QAT -- DNF
DNF 213 PÁPAI Ádám Moški HUN Epronex - Gesu Bikewear Cycling Team 10009004210 OE6 -- DNF
DNF 286 BRAJKOVIČ Janez Moški SLO Slovenian National Team 10002731845 SLO -- DNF
DNF 251 BARISON Emanuele Moški ITA Northwave Siatek Olmo 10014968700 O10 -- DNF
DNF 86 Beđić Matija Moški CRO Meridiana Kamen Team 10081548385 MKT -- DNF
DNF 82 Marenzi Lorenzo Moški CRO Meridiana Kamen Team 10015259696 MKT -- DNF
DNF 81 Barac Antonio Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009544174 MKT -- DNF
DNF 252 BARZOTTO Andrea Moški ITA Northwave Siatek Olmo 10030424032 O10 -- DNF
DNF 253 LEONI Alberto Moški ITA Northwave Siatek Olmo 10029911851 O10 -- DNF
DNF 255 COMIN Maicol Moški ITA Northwave Siatek Olmo 10030325719 O10 -- DNF
DNF 266 FACCIO Mattia Moški ITA Pedale Scaligero 10029308734 O11 -- DNF
DNF 271 LÍŠKA Andrej Moški SVK Slovak National Cycling Team 10046038204 SVK -- DNF
DNF 272 MERTA Filip Moški SVK Slovak National Cycling Team 10046052247 SVK -- DNF
DNF 275 FROLEK Ladislav Moški SVK Slovak National Cycling Team 10077662224 SVK -- DNF
DNF 172 HOPFGARTNER Paul Moški AUT Arbö Headstart On Fahrrad 10009885694 OE2 -- DNF
DNF 184 VULICEVIC Vladimir Moški SRB Serbian National Team 10012408506 SRB -- DNF
DNF 134 Al Mesallam Nayef Moški Qatar National Team 10086626337 QAT -- DNF
DNF 136 Elbourdainy Ahmed Moški Qatar National Team 10006726427 QAT -- DNF
DNF 35 SIMION Paolo Moški ITA Giotti Victoria - Savini Due 10006904057 GTS -- DNF
DNF 206 PETROV Yordan Moški Cycling Team Vassil Levski 10106203361 OE5 -- DNF
DNF 212 KISS Gergely Moški HUN Epronex - Gesu Bikewear Cycling Team 10002083662 OE6 -- DNF
DNF 214 ISTLSTEKKER Zsolt Moški HUN Epronex - Gesu Bikewear Cycling Team 10015084288 OE6 -- DNF
DNF 131 ALKHATER Fadhel Moški Qatar National Team 10086617344 QAT -- DNF
DNF 133 Alsaadi Bilal Moški Qatar National Team 10054386163 QAT -- DNF
DNF 231 Lavrič Martin Moški SLO KK Kranj 10015081662 OE8 -- DNF
DNF 242 Štajnar Mihael Moški SLO mebloJOGI Pro-concrete cycling team 10017564458 OE9 -- DNF
DNF 156 ROTH Nepomuk Moški DEU Union Raiffeisen Radteam Tirol 10064021495 URT -- DNF
DNF 202 VALCHEV Zlatin Moški Cycling Team Vassil Levski 10060238495 OE5 -- DNF
DNF 201 PANCHEV Georgi Moški Cycling Team Vassil Levski 10106429996 OE5 -- DNF
DNF 34 FILOSI Iuri Moški ITA Giotti Victoria - Savini Due 10009362908 GTS -- DNF
DNF 203 IVANOV Borislav Moški Cycling Team Vassil Levski 10007446651 OE5 -- DNF
DNF 62 Piskule Žiga Moški SLO Adria Mobil 10017585171 ADR -- DNF
DNF 72 Götzinger Valentin Moški AUT WSA KTM Graz 10035062450 WSA -- DNF
DNF 185 KUPUSOVIĆ Đorđe Moški SRB Serbian National Team 10064057770 SRB -- DNF
DNF 11 GANDIN Stefano Moški ITA Zalf Euromobil Fior 10013819450 ZEF -- DNF
DNF 276 BLAŠKO Matej Moški SVK Slovak National Cycling Team 10015332044 SVK -- DNF
DNF 243 Čibej Simon Moški SLO mebloJOGI Pro-concrete cycling team 10010186802 OE9 -- DNF
DNF 205 DYANKOV Nikolay Moški Cycling Team Vassil Levski 10052878724 OE5 -- DNF
DNF 223 Dragar Luka Moški SLO KK Bled 10050149687 OE7 -- DNF
DNF 52 Skok Anže Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017653778 LGS -- DNF
DNF 285 Krajnc Gregor Moški SLO Slovenian National Team 10008196783 SLO -- DNF
DNF 114 RUIZ JEFERSON ACUÑA Moški D'Amico Um Tools 10069640627 AZT -- DNF
DNF 1 PARMA Krzysztof Moški POL Voster Ats Team 10014694167 VOS -- DNF
DNF 43 FIALA Petr Moški CZE Topforex Att Investments Pro Cycling Team 10009386550 TFA -- DNF
DNF 171 GRASL Patrick Moški AUT Arbö Headstart On Fahrrad 10010610164 OE2 -- DNF
DNF 183 Tomic Marko Moški SRB Serbian National Team 10101670936 SRB -- DNF
DNF 186 Rajović Dušan Moški SRB Serbian National Team 10009436262 SRB -- DNF
DNF 225 Topolovec Matija Moški SLO KK Bled 10017600430 OE7 -- DNF
DNF 226 Kosovel David Moški SLO KK Bled 10017591942 OE7 -- DNF
DNS 84 KARIC Vedad Moški BIH Meridiana Kamen Team 10006033279 MKT -- DNS

Komentarji