Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN AVTOMOJSTER 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:VN AVTOMOJSTER 2021 Datum:14.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Krogov Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 193 Jovanovič Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10116049366 -- 2 --
2 . 231 Bajželj Rok Moški SLO KK KRANJ 10117231150 -- 2 00:01:07
3 . 224 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 -- 2 00:01:07
4 . 223 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 -- 2 00:01:07
5 . 190 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 -- 2 00:01:07
6 . 236 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 -- 2 00:01:07
7 . 192 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097717780 -- 2 00:01:07
8 . 234 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 -- 2 00:01:07
9 . 232 Lebar Denis Moški SLO KK TROPOVCI 10118255815 -- 2 00:01:07
10 . 191 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112508563 -- 2 00:01:07
11 . 194 Hrastar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539178 -- 2 00:01:07
12 . 182 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10088595942 -- 2 00:01:07
13 . 184 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 -- 2 00:01:07
14 . 215 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 -- 2 00:01:07
15 . 212 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 -- 2 00:01:07
16 . 199 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 -- 2 00:01:07
17 . 181 Ukmar Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113083792 -- 2 00:01:07
18 . 213 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 -- 2 00:01:07
19 . 217 Lampret Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113377220 -- 2 00:01:07
20 . 227 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 -- 2 00:01:07
21 . 202 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 -- 2 00:01:07
22 . 198 Rodič Erazem Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550635 -- 2 00:01:21
23 . 196 Šonc Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550231 -- 2 00:01:24
24 . 203 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 -- 2 00:01:24
25 . 187 Oblak žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10120258257 -- 2 00:01:31
26 . 225 Podobnik Tim Moški SLO KK KRANJ 10117457280 -- 2 00:01:36
27 . 197 Rozman Arne Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10119156501 -- 2 00:02:14
28 . 218 Lačen Matija Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113212825 -- 2 00:03:20
29 . 186 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112723983 -- 2 00:03:20
30 . 205 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116764237 -- 2 00:03:23
31 . 226 Matić Aleksej Moški SLO KK KRANJ 10117216804 -- 2 00:03:23
32 . 210 Bukovec Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116564678 -- 2 00:03:29
33 . 230 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 -- 2 00:03:32
34 . 235 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 -- 2 00:03:32
35 . 201 Miklavčič Leon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116565082 -- 2 00:03:40
36 . 216 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114454728 -- 2 00:03:40
37 . 220 Gramc Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114452910 -- 2 00:04:49
38 . 222 Bornšek Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10119096378 -- 2 00:05:43
39 . 214 Vaupotič Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113211613 -- 2 00:06:51
40 . 221 Bunderla Jaša Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10119704246 -- 2 00:09:07
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 163 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 -- 4 --
2 . 146 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 -- 4 --
3 . 169 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 -- 4 --
4 . 155 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859173 -- 4 --
5 . 168 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 -- 4 --
6 . 161 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 10117212053 -- 4 --
7 . 144 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102246165 -- 4 00:00:05
8 . 151 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 -- 4 00:00:05
9 . 164 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 -- 4 00:00:05
10 . 179 Schoby Jonas Moški AUT RC KAC 10093913865 -- 4 00:00:14
11 . 172 Bošnik Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104786656 -- 4 00:00:14
12 . 153 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114198989 -- 4 00:00:14
13 . 142 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116558618 -- 4 00:00:14
14 . 149 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 -- 4 00:01:11
15 . 150 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 -- 4 00:01:11
16 . 162 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 100 922 573 87 -- 4 00:04:03
17 . 148 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 -- 4 00:04:03
18 . 174 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 -- 4 00:05:05
19 . 167 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 10117210033 -- 4 00:05:05
20 . 177 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 -- 4 00:05:05
21 . 159 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539986 -- 4 00:05:05
22 . 158 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090684977 -- 4 00:05:05
23 . 143 Taljat Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116556800 -- 4 00:05:05
24 . 154 štagoj Vid Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10120261388 -- 4 00:05:05
25 . 156 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 -- 4 00:05:05
26 . 152 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114197474 -- 4 00:05:05
27 . 165 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 10103521919 -- 2 -2
28 . 170 Kostanjevec Lucian Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10109124980 -- 2 -2
29 . 145 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 -- 2 -2
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 141 Fugger Heimo Moški AUT RC KAC 10078822988 -- 4 --
2 . 120 Lopatič Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017565064 -- 4 --
3 . 116 šlibar Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106606216 -- 4 --
4 . 139 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 4 --
5 . 138 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10107615420 -- 4 --
6 . 132 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 -- 4 --
7 . 134 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 -- 4 --
8 . 124 Hamun Žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10120287559 -- 4 --
9 . 119 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112792085 -- 4 --
10 . 121 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117100404 -- 4 00:00:05
11 . 127 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 -- 4 00:00:05
12 . 136 Zajec Jakob Moški SLO KK KRANJ 10117211346 -- 4 00:00:05
13 . 128 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 -- 4 00:00:14
14 . 123 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089389019 -- 4 00:00:14
15 . 140 Goritschnig- David Moški AUT RC KAC 10079633849 -- 4 00:01:11
16 . 129 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 -- 4 00:02:36
17 . 135 Bagon Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117047254 -- 4 00:03:52
18 . 131 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 -- 4 00:03:56
19 . 126 Tržok David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560032 -- 4 00:03:58
20 . 122 Križman Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073389473 -- 4 00:07:33
21 . 130 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 -- 4 00:07:33
22 . 118 Pungartnik Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10121233311 -- 4 00:07:47
MLAJŠI MLADINCI (U17)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 -- 11 --
2 . 109 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 -- 11 --
3 . 111 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 -- 11 --
4 . 60 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 -- 11 --
5 . 54 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 -- 11 --
6 . 56 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 -- 11 --
7 . 88 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 -- 11 --
8 . 58 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 -- 11 --
9 . 113 Schabernig Simon Moški AUT RC KAC 10107231763 -- 11 --
10 . 112 Wrolich Manolo Moški AUT RC KAC 10060818576 -- 11 --
11 . 81 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111528358 -- 11 --
12 . 115 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 -- 11 00:00:28
13 . 53 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 -- 11 00:03:47
14 . 99 Gorjanc Ino Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108762545 -- 11 00:07:52
15 . 108 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 10079308493 -- 11 00:08:23
16 . 59 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 -- 11 00:08:23
17 . 90 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 -- 11 00:08:23
18 . 102 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678 -- 11 00:08:23
19 . 101 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 -- 11 00:08:23
20 . 76 Kokalj Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10119760527 -- 11 00:08:23
21 . 79 Jere Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104244163 -- 11 00:08:23
22 . 77 Klanjšček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114315591 -- 11 00:08:23
23 . 98 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 -- 11 00:08:23
24 . 68 Stele žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111174714 -- 11 00:08:23
25 . 114 Goritschnig Marco Moški AUT RC KAC AUT103466 -- 11 00:08:23
STAREJŠI MLADINCI (MJ)-M
1 . 13 Gregorčič Natan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050151812 -- 11 --
2 . 35 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 -- 11 --
3 . 30 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408 -- 11 --
4 . 28 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 -- 11 --
5 . 23 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 -- 11 --
6 . 36 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 -- 11 --
7 . 31 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 -- 11 --
8 . 10 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 -- 11 --
9 . 3 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138 -- 11 --
10 . 47 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 -- 11 --
11 . 6 Muha Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646405 -- 11 --
12 . 25 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 -- 11 --
13 . 48 Kummerer Kilian Moški AUT RC KAC 10035133986 -- 11 --
14 . 11 JOVAN TIM Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017574057 -- 11 --
15 . 21 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 -- 11 00:00:28
16 . 49 Svilokos Jakov Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 -- 11 00:00:28
17 . 29 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 -- 11 00:00:28
18 . 42 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100 -- 11 00:00:42
19 . 20 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 -- 11 00:01:02
20 . 4 Skok Andraž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111026988 -- 11 00:03:37
21 . 50 Trstenjak Matija Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 -- 11 00:03:37
22 . 8 Miškulin Bine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10102482504 -- 11 00:03:47
23 . 37 Jančič Klemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 -- 11 00:07:52
24 . 44 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473 -- 11 00:08:23
25 . 22 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 -- 11 00:08:23
26 . 34 Starič Maj Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563650 -- 11 00:08:23
27 . 18 Berlec Mark Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10100641726 -- 11 00:08:23
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 285 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10113084503 -- 2 --
2 . 282 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 -- 2 --
3 . 287 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116559426 -- 2 --
4 . 283 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10104005202 -- 2 00:00:17
5 . 281 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 -- 2 00:02:25
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 292 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 -- 2 --
2 . 294 Iličić Iva Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10094057749 -- 2 --
3 . 291 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 -- 2 --
4 . 293 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 -- 2 --
5 . 290 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 -- 2 --
6 . 289 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 -- 2 00:00:17
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 270 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10092424917 -- 4 --
2 . 271 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 -- 4 00:00:57
3 . 276 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 -- 4 00:03:49
4 . 280 Lauchard Magdalena Ženski AUT SPORT AM WöRTHERSEE 10080721461 -- 4 00:04:51
5 . 272 Zadro Lucija Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10095264892 -- 4 00:05:03
6 . 274 čuklin Petra Ženski CRO BK FORTICA 10112389133 -- 4 00:07:33
7 . 273 Matić-todorić Lana Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10107065853 -- 4 00:08:20
8 . 278 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 -- 3 -1
9 . 279 Rodič Klara Eliza Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116551443 -- 2 -2
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 264 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10108097790 -- 4 --
2 . 259 Podberšič Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10097531965 -- 4 --
3 . 258 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 -- 4 00:00:05
4 . 260 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112174319 -- 4 00:00:05
5 . 268 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 -- 4 00:00:05
6 . 263 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10113551012 -- 4 00:00:05
7 . 267 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587 -- 4 00:03:52
8 . 261 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946 -- 4 00:03:52
9 . 257 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 -- 4 00:04:03
10 . 266 Potočnik Eva Ženski SLO KK KRANJ 10118915516 -- 4 00:05:05
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 254 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 -- 11 --
2 . 253 Martini Johanna Ženski AUT RC KAC 10035120751 -- 6 -5
3 . 250 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 -- 3 -8
4 . 252 Bobnar Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112168154 -- 3 -8
5 . 255 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085 -- 3 -8
6 . 248 Lužaić Tea Ženski CRO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091296683 -- 2 -9
7 . 256 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 -- 2 -9
8 . 251 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 -- 2 -9
9 . 249 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446023 -- 1 -10
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 245 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 -- 11 --
2 . 240 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 -- 11 --
3 . 242 Pugelj Nina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10118478612 -- 6 -5
4 . 246 Jesenko Erika Ženski SLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO 10060489685 -- 4 -7
5 . 239 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 -- 2 -9
6 . 241 Rajterič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10116549120 -- 2 -9

Komentarji