Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Logatec 2021

Duatlon Tekma:Duatlon Logatec 2021 Datum:25.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 75 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2021TZS088 07:24 (0:17) 16:23 (0:15) 04:05 0:28:25
2 . 58 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS473 07:24 (0:17) 16:22 (0:17) 04:13 0:28:35
3 . 46 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS129 08:09 (0:19) 17:15 (0:19) 04:02 0:30:06
4 . 67 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS227 08:10 (0:18) 17:14 (0:15) 04:36 0:30:35
5 . 74 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 08:26 (0:21) 17:18 (0:20) 04:53 0:31:19
6 . 56 Lučovnik Gaber Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS462 08:43 (0:22) 16:58 (0:20) 04:54 0:31:20
7 . 72 Cerar Lovro Moški SLO TK UTRIP 2021TZS616 09:01 (0:21) () 0:31:38
8 . 53 Istenič Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS445 09:16 (0:20) 16:52 (0:17) 05:21 0:32:08
9 . 68 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS238 09:09 (0:17) 18:51 (0:18) 04:43 0:33:20
10 . 44 Brecelj Brin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS174 09:21 (0:23) 18:32 (0:17) 05:08 0:33:43
11 . 73 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 2021TZS086 10:23 (0:22) 19:43 (0:26) 05:25 0:36:21
12 . 76 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS097 11:06 (0:22) 19:43 (0:20) 06:29 0:38:02
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 47 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS130 08:12 (0:20) 17:09 (0:18) 04:16 0:30:17
2 . 45 Kromar Urša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS117 08:12 (0:21) 17:09 (0:19) 04:32 0:30:35
3 . 43 Bezlaj Anja Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 08:12 (0:18) 17:38 (0:16) 04:23 0:30:49
4 . 52 Hrenko Erin Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS441 08:40 (0:23) 17:09 (0:17) 04:36 0:31:07
5 . 59 Slanič Iva Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS489 08:39 (0:19) 17:15 (0:17) 04:47 0:31:18
6 . 64 Pajk Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS356 08:41 (0:18) 18:17 (0:16) 05:00 0:32:34
KADETI-M
1 . 51 Bratun Domen Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS423 06:43 (0:16) 14:08 (0:17) 03:34 0:24:59
2 . 66 Tanze Miran Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS352 06:41 (0:16) 14:29 (0:17) 03:23 0:25:09
3 . 49 Žagar Jurij Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS127 06:43 (0:18) 14:26 (0:21) 03:34 0:25:24
4 . 48 Žagar Matic Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS126 06:49 (0:17) 15:14 (0:17) 03:41 0:26:21
5 . 42 PETERKA JAN Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 07:15 (0:15) 15:08 (0:15) 03:45 0:26:39
6 . 50 Žagar Taj Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS128 07:12 (0:20) 15:07 (0:20) 03:51 0:26:52
7 . 57 Medved Jure Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS469 07:54 (0:17) 14:26 (0:19) 04:15 0:27:12
8 . 65 Šalamun Jaša Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS354 07:38 (0:16) 15:44 (0:16) 04:00 0:27:56
9 . 69 Furlan Nerad Jure Moški SLO TK OLIMPIJA 08:04 (0:16) 15:48 (0:16) 04:33 0:28:59
10 . 70 Pilih Arne Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS333 08:03 (0:19) 16:25 (0:22) 04:35 0:29:47
11 . 54 Jurman Samo Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS449 08:44 (0:20) 17:24 (0:23) 04:51 0:31:44
12 . 71 Rifel Nejc Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS339 09:58 (0:19) 18:10 (0:21) 06:04 0:34:53
KADETINJE-Ž
1 . 55 Kotnik Zoja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS454 08:34 (0:25) 16:26 (0:20) 04:27 0:30:14
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 86 Tomšič Staš Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS124 15:52 (0:16) 31:10 (0:18) 07:56 0:55:34
2 . 106 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2021TZS092 15:53 (0:17) 31:10 (0:17) 08:16 0:55:55
3 . 87 Dolgan Tjaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 16:05 (0:18) 30:57 (0:24) 08:26 0:56:12
4 . 77 Terdič Tilen Moški SLO OLIMPIJA TRIATLON KLUB 2021TZS058 16:57 (0:18) 32:45 (0:21) 09:09 0:59:31
5 . 114 Sagadin Jakob Moški SLO 16:52 (0:38) 32:31 (0:23) 09:14 0:59:40
6 . 102 Černelič Maks Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS302 18:30 (0:22) 34:59 (0:21) 09:54 1:04:08
DNS7 . 103 Mišvelj Saš Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS323 () () DNS
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 84 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS163 18:59 (0:19) 35:40 (0:19) 09:35 1:04:53
2 . 83 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 22:55 (0:27) 38:23 (0:21) 12:57 1:15:05
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 98 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 16:31 (0:37) 30:22 (0:22) 08:34 0:56:28
2 . 112 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 16:05 (0:19) 30:57 (0:23) 08:46 0:56:32
3 . 93 Primožič Gal Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS378 17:01 (0:17) 32:42 (0:32) 08:56 0:59:29
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 85 Bartol Monika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 16:46 (0:18) 33:33 (0:20) 08:47 0:59:46
2 . 104 Pilih Vita Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS332 24:11 (0:18) 34:08 (0:21) 12:20 1:11:20
DNS3 . 108 Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 () () DNS
ČLANI 1-M
1 . 82 Bojanc Klemen Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 15:53 (0:16) 30:00 (0:18) 07:24 0:53:53
2 . 96 Iskra Simon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS649 16:01 (0:18) 29:52 (0:22) 08:19 0:54:53
3 . 100 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 18:02 (0:19) 32:00 (0:21) 10:03 1:00:47
4 . 105 Podbevšek Žiga Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS335 20:24 (0:17) 31:54 (0:16) 10:20 1:03:13
DNS5 . 92 Pirc Urban Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS365 () () DNS
ČLANICE 1-Ž
1 . 110 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 19:38 (0:19) 36:59 (0:21) 09:39 1:06:58
VETERANI 1-M
1 . 101 Vehar Borut Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS224 16:31 (0:23) 30:27 (0:19) 08:23 0:56:04
2 . 94 Šalamun Darko Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS353 17:18 (0:19) 32:47 (0:21) 09:33 1:00:20
3 . 88 Lučovnik Miha Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS463 18:01 (0:23) 31:59 (0:20) 09:52 1:00:37
4 . 109 Hafner Uroš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 18:27 (0:23) 32:52 (0:23) 09:59 1:02:06
5 . 99 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 19:17 (0:44) 32:39 (0:30) 10:16 1:03:29
6 . 113 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 19:27 (1:03) 38:48 (0:44) 09:38 1:09:43
VETERANI 2-M
1 . 89 Mori Mitja Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS474 17:00 (0:18) 29:57 (0:19) 08:50 0:56:26
DNS2 . 111 Sušnik Gregor Moški SLO TK UTRIP 2021TZS104 () () DNS
VETERANI 3-M
1 . 107 Gašperič Matjaž Moški SLO TK UTRIP 2021TZS087 22:34 (0:28) 39:43 (0:24) 09:08 1:12:20
VETERANI 4-M
1 . 78 Petkovšek Gorazd Moški SLO ŠD METREL 20:05 (0:30) 36:11 (0:18) 09:53 1:06:58
2 . 97 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS215 25:28 (0:35) () 1:15:20
DNS3 . 79 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 448 86 () () DNS
VETERANI 5-M
1 . 80 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2021TZS043 18:14 (0:37) 33:00 (0:29) 10:01 1:02:23
DNF2 . 90 Železnikar Janko Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS505 18:03 (0:19) 35:11 (0:30) ODS
VETERANI 6-M
1 . 95 Aćimović Radovan Moški SLO TK MARATON PTUJ 2021TZS407 21:18 (0:35) 37:53 (0:19) 10:35 1:10:42
2 . 81 Buzeti štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS315 22:28 (0:30) 40:09 (0:22) 12:34 1:16:04

Komentarji