Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:16. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2021 Datum:05.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ELITE IN MLADINCI MOšKI-M
1 . 105 Carta Elia Moški ITA TEAM GENERAL STORE ESSEGIBI F.LLI CURIA 10082485245 00:39:19 --
2 . 92 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827 00:41:58 00:02:39
3 . 90 Jazbec Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10105314601 00:42:43 00:03:24
4 . 106 Hladnik Marko Moški SLO 10102246973 00:43:11 00:03:52
5 . 91 Jazbec Jan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113308310 00:43:21 00:04:02
6 . 88 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:44:04 00:04:45
7 . 89 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:46:16 00:06:57
ŽENSKE A-Ž
1 . 85 Zorman Eva Ženski SLO KK Pocinkovalnica Celje 10106067864 00:46:47 --
2 . 82 Nečimer Nina Ženski SLO 00:57:01 00:10:14
3 . 83 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:04:11 00:17:24
4 . 81 Žumer Hana Ženski SLO 01:04:38 00:17:51
5 . 101 BOLKA Špela Ženski SLO ŠD BAM.BI 10114508076 01:20:30 00:33:43
ŽENSKE B-Ž
1 . 86 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:59:01 --
2 . 94 ZUPANC Sabina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10074990579 01:13:51 00:14:50
ŽENSKE C-Ž
1 . 218 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 00:41:49 --
2 . 216 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:44:39 00:02:50
3 . 217 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:46:11 00:04:22
4 . 222 Kalan Mateja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10089492079 00:48:08 00:06:19
ŽENSKE D-Ž
1 . 221 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:48:51 --
2 . 220 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 836 493 46 00:53:15 00:04:24
3 . 224 Berčon Irena Ženski SLO 01:00:15 00:11:24
4 . 219 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:01:22 00:12:31
AMATERJI -M
1 . 4 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING CB901618 00:37:53 --
2 . 10 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:39:46 00:01:53
3 . 14 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:40:57 00:03:04
4 . 19 Sedar Tadej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10092039543 00:41:01 00:03:08
5 . 109 Otoničar Gašper Moški SLO ŠD Rudnik 101 177 158 47 00:41:02 00:03:09
6 . 108 Emeršič Marko Moški SLO ROG LJUBLJANA 00:41:06 00:03:13
7 . 13 Arko Jan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:42:42 00:04:49
8 . 11 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:42:42 00:04:49
9 . 9 Sekne Gal Moški SLO BAM.BI 10115063000 00:43:09 00:05:16
10 . 2 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 00:43:47 00:05:54
11 . 18 Aleš Tadej Moški SLO ŠD Koloka 10112321940 00:43:56 00:06:03
12 . 102 Goropečnik Jernej Moški SLO 00:44:41 00:06:48
13 . 12 Bajc Nik Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10112869483 00:45:05 00:07:12
14 . 7 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 10112391355 00:47:05 00:09:12
15 . 16 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:47:12 00:09:19
16 . 3 PERUŠ Blaž Moški SLO 00:48:45 00:10:52
17 . 17 Komar Žiga Moški SLO ŠD Koloka 00:51:34 00:13:41
18 . 5 Brce Staš Moški SLO 00:51:45 00:13:52
19 . 15 Hrovat Miha Moški SLO KD LPP 10114203336 00:52:43 00:14:50
20 . 1 Rekelj Žiga Moški SLO 101 182 799 62 00:53:12 00:15:19
21 . 6 Rožanec Jan Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148476 01:06:51 00:28:58
MASTER A-M
1 . 34 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:39:25 --
2 . 32 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:41:35 00:02:10
3 . 25 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:41:59 00:02:34
4 . 33 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica 10078036379 00:42:44 00:03:19
5 . 31 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 10117217915 00:43:08 00:03:43
6 . 20 Vukašinović Anže Moški SLO 00:45:05 00:05:40
7 . 103 Mavrič Dejan Moški SLO 00:45:51 00:06:26
8 . 30 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:46:31 00:07:06
9 . 21 Koritnik Žiga Moški SLO 00:47:00 00:07:35
10 . 22 Berlec Matej Moški SLO 00:48:44 00:09:19
11 . 27 Glavič Miha Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 00:49:59 00:10:34
12 . 24 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:50:05 00:10:40
13 . 29 Laharnar Rok Moški SLO KK SOČA 00:51:32 00:12:07
14 . 26 Mali Andraž Moški SLO KD ŠENČUR 00:53:00 00:13:35
15 . 97 Brezovšek Žiga Moški SLO ŠD BAM.BI 00:53:22 00:13:57
MASTER B-M
1 . 47 Plank Marko Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017609524 00:40:19 --
2 . 43 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:43:21 00:03:02
3 . 36 Grahelj Luka Moški SLO 00:44:23 00:04:04
4 . 42 Fijavž Matej Moški SLO KK ROGLA 10113393485 00:46:46 00:06:27
5 . 44 Kosmač Miha Moški SLO TopFit Team 00:47:26 00:07:07
6 . 41 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 00:48:04 00:07:45
7 . 39 Robin Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100938281 00:48:30 00:08:11
8 . 104 Dolenc Marko Moški SLO 00:48:53 00:08:34
9 . 46 Kregar Matjaž Moški SLO Team BTS Company 10017611140 00:49:06 00:08:47
10 . 37 Golob Nejc Moški SLO 00:50:19 00:10:00
11 . 45 Cronk Lawrence Moški SLO TopFit Team 10088874515 00:50:29 00:10:10
12 . 35 Mlaker Boštjan Moški SLO 00:51:19 00:11:00
13 . 38 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:51:29 00:11:10
14 . 93 ŠVAB Anže Moški SLO ŠD BAM.BI 10115523344 00:52:37 00:12:18
15 . 40 Krajnc Boštjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10111070640 00:54:49 00:14:30
MASTER C-M
1 . 49 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:40:01 --
2 . 56 Kokol Anže Moški SLO ŠD Koloka 00:43:56 00:03:55
3 . 57 Kitek Sašo Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017628015 00:44:26 00:04:25
4 . 53 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:44:46 00:04:45
5 . 55 Gliha Matej Moški SLO Pulse performance 00:50:06 00:10:05
6 . 50 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:50:21 00:10:20
7 . 99 Erhart Marko Moški SLO AK DOMŽALE 00:52:12 00:12:11
8 . 51 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:55:25 00:15:24
9 . 52 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:56:52 00:16:51
10 . 48 Nečimer Jure Moški SLO 00:57:02 00:17:01
11 . 54 Vodušek Denis Moški SLO Arcont Selce 10112796230 01:00:03 00:20:02
12 . 95 Ličar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 01:13:21 00:33:20
MASTER D-M
1 . 67 Guček Andrej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017627914 00:41:22 --
2 . 63 Kopše Igor Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016332255 00:42:19 00:00:57
3 . 58 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:42:57 00:01:35
4 . 65 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:43:45 00:02:23
5 . 59 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:45:03 00:03:41
6 . 60 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:46:01 00:04:39
7 . 66 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD Koloka 10101458142 00:47:49 00:06:27
8 . 62 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:50:34 00:09:12
9 . 61 Slivečka Damjan Moški SLO KK ROGLA 10113396822 00:55:10 00:13:48
10 . 100 Kokelj Simeon Moški SLO KD Velike Lašče 00:56:57 00:15:35
11 . 64 Kravcar Franci Moški SLO TK NOVO MESTO 01:04:57 00:23:35
MASTER E-M
1 . 71 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:48:49 --
2 . 72 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:49:14 00:00:25
3 . 68 Breznik Edvin Moški SLO DO DASKE 00:50:03 00:01:14
4 . 74 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:52:33 00:03:44
5 . 69 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088135695 00:54:36 00:05:47
6 . 96 ZORE Aleš Moški SLO 00:56:37 00:07:48
7 . 70 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 00:57:15 00:08:26
8 . 73 STROJIN ROBERT Moški SLO BAM.BI 10105789796 01:03:10 00:14:21
MASTER F-M
1 . 79 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:48:31 --
2 . 76 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:49:17 00:00:46
3 . 75 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:50:51 00:02:20
4 . 77 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:58:25 00:09:54
5 . 110 KUTNAR Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 354 89 00:14:18
6 . 107 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:07:29 00:18:58
7 . 80 Brus Emil Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088137113 01:10:58 00:22:27
MASTER G-M
1 . 205 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:31:02 --
2 . 202 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:31:36 00:00:34
3 . 203 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:31:40 00:00:38
4 . 223 KEMEPRL Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:32:18 00:01:16
5 . 204 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:32:19 00:01:17
6 . 201 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:33:59 00:02:57
7 . 206 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:35:29 00:04:27
8 . 207 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:35:39 00:04:37
9 . 227 MOHORIČ Vinko Moški SLO ŠD BAM.BI 00:44:51 00:13:49
MASTER H-M
1 . 208 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:34:28 --
2 . 210 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:39:08 00:04:40
3 . 226 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:39:43 00:05:15
4 . 209 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:45:17 00:10:49
MASTER I-M
1 . 212 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:38:53 --
2 . 228 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:41:56 00:03:03
3 . 211 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:43:01 00:04:08
4 . 213 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:53:13 00:14:20
MASTER J-M
1 . 215 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 00:43:04 --

Komentarji