Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. Argonavtski maraton 2021 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:10. Argonavtski maraton 2021 - DP Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
ŽENSKE A-Ž
1 . 190 Novak Katarina Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 289 --
2 . 197 Pasar Petra Ženski SLO KK SOČA 1093 --
3 . 132 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 1400 --
4 . 241 Zorman Eva Ženski SLO KK Pocinkovalnica Celje 1187 --
5 . 138 Goričan Patricija Ženski SLO KK ROGLA 656 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 192 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 75 --
2 . 187 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 699 --
3 . 116 Cvirn Činku Maja Ženski SLO KD LPP 327 --
4 . 203 Podpečan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 859 --
5 . 127 Dolenc Vesna Ženski SLO KD LPP 1453 --
6 . 185 Mohorič Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 221 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 231 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 326 --
2 . 114 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 709 --
ŽENSKE D-Ž
1 . 217 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 227 --
AMATERJI -M
1 . 224 Sedar Tadej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 1188 --
2 . 169 Kovačič Miran Moški SLO BK Novigrad 1338 --
3 . 178 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 491 --
4 . 140 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 1439 --
5 . 200 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 1067 --
6 . 186 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 984 --
7 . 184 Mohorič Jan Moški SLO ŠD TURBO M 229 --
8 . 101 Aleš Tadej Moški SLO ŠD Koloka 313 --
9 . 225 Sekne Gal Moški SLO ŠD BAM.BI 954 --
10 . 147 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 331 --
11 . 104 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 490 --
12 . 195 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 489 --
13 . 229 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 322 --
14 . 139 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 1404 --
15 . 148 Hrovat Miha Moški SLO KD LPP 838 --
16 . 238 Volk Peter Moški SLO KK Izvir Vipava 1401 --
17 . 115 Cesar Martin Moški SLO KZS 101 171 536 51 --
18 . 133 Farazin Luka Moški SLO Arcont Selce 536 --
19 . 105 BERLIČ Blaž Moški SLO Arcont Selce 546 --
20 . 160 Klemenc Anže Moški SLO KK ROGLA 655 --
21 . 194 Otoničar Gašper Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 1378 --
DNF 175 Medvešček Luka Moški SLO Team BTS Company 25 DNF
DNS 205 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 798 DNS
MASTER A-M
1 . 128 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 308 --
2 . 191 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 1323 --
3 . 179 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 286 --
4 . 102 Alič Miha Moški SLO KD LPP 967 --
5 . 110 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1354 --
6 . 155 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 397 --
7 . 223 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 719 --
8 . 208 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 888 --
9 . 100 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO Arcont Selce 1294 --
DNS 162 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 544 DNS
DNS 153 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 1186 DNS
MASTER B-M
1 . 235 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1419 --
2 . 159 Klavora Mitja Moški SLO IZVIR VIPAVA 35 --
3 . 120 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 86 --
4 . 221 Robin Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 78 --
5 . 141 Grušovnik Matjaž Moški SLO Arcont Selce 705 --
6 . 168 Košak Matej Moški SLO ŠD TURBO M 232 --
DNF 107 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 943 DNF
DNS 206 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 813 DNS
MASTER C-M
1 . 112 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 288 --
2 . 177 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 259 --
3 . 137 Golob Rok Moški SLO Cycling team Lošinj 963 --
4 . 220 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 161 --
5 . 136 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 83 --
6 . 145 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 82 --
7 . 156 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 879 --
DNS 228 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 713 DNS
DNS 119 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 1458 DNS
MASTER D-M
1 . 146 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 966 --
2 . 142 Guček Andrej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 1191 --
3 . 166 Kopše Igor Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 802 --
4 . 134 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 317 --
5 . 152 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 290 --
6 . 211 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 26 --
7 . 144 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 796 --
8 . 236 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 636 --
9 . 158 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 797 --
10 . 106 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 803 --
11 . 193 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 1405 --
12 . 183 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 721 --
DNS 212 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD Koloka 309 DNS
MASTER E-M
1 . 174 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 378 --
2 . 237 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 249 --
3 . 150 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 254 --
4 . 232 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 325 --
5 . 239 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 77 --
6 . 234 Škerget Lovrenc Moški SLO Arcont Selce 430 --
7 . 163 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 80 --
DNS 202 Pittacolo Michele Moški ITA ASD PITTABIKE 979597W DNS
MASTER F-M
1 . 124 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 698 --
2 . 215 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 285 --
3 . 108 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 111 --
4 . 123 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 261 --
5 . 209 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 46 --
6 . 117 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 328 --
7 . 149 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 258 --
8 . 173 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 707 --
9 . 118 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 39 --
10 . 189 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 732 --
DNS 125 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 220 DNS
MASTER G-M
1 . 242 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 284 --
2 . 230 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 1368 --
3 . 227 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 329 --
4 . 109 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 396 --
5 . 111 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 263 --
6 . 121 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 27 --
7 . 122 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 708 --
8 . 182 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 957 --
MASTER H-M
1 . 113 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 76 --
2 . 207 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 394 --
3 . 196 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 231 --
4 . 216 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 228 --
MASTER I-M
1 . 157 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 393 --
2 . 180 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Koloka 314 --
3 . 143 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 1436 --
4 . 181 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 45 --
5 . 218 RAVBAR Rudi Moški SLO KD SPRINT 1370 --
MASTER J-M
1 . 170 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 955 --
DNF 165 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 1229 DNS

Komentarji