Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Areh 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Areh 2021 Datum:10.07.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ŽENSKE A-Ž
1 . 107 Novak Katarina Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10059932139 00:49:41 --
2 . 137 Zorman Eva Ženski SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10106067864 00:50:15 00:00:34
3 . 111 Pasar Petra Ženski SLO KK SOČA 10116494960 00:55:39 00:05:58
4 . 109 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 00:55:40 00:05:59
5 . 108 Glamočak Tajda Ženski SLO / 00:57:22 00:07:41
6 . 132 ADAN Mateja Ženski SLO GANESHA TEAM 10119014839 01:03:57 00:14:16
7 . 135 BOLKA Špela Ženski SLO BAMBI 10114508076 01:25:57 00:36:16
8 . 106 Lubanjšek Ema Ženski SLO 02:00:53 01:11:12
ŽENSKE B-Ž
1 . 112 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:58:31 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 115 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 01:07:44 --
2 . 114 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:22:58 00:15:14
ŽENSKE D-Ž
1 . 116 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:14:25 --
2 . 118 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:30:36 00:16:11
AMATERJI -M
1 . 19 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING CB901618 00:42:46 --
2 . 5 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:43:42 00:00:56
3 . 13 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:43:56 00:01:10
4 . 20 Sedar Tadej Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10092039543 00:44:08 00:01:22
5 . 18 Meden Matija Moški SLO TK 3LIFE 00:45:49 00:03:03
6 . 9 Petelin Karli Moški SLO ARCONT SELCE 10052449294 00:46:09 00:03:23
7 . 7 Jošt Jaka Moški SLO BREZ KLUBA 00:47:21 00:04:35
8 . 15 Ropas Nejc Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10088494801 00:47:31 00:04:45
9 . 16 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:47:50 00:05:04
10 . 12 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:48:17 00:05:31
11 . 123 Škufca Maks Moški SLO TK Ribnica 00:49:46 00:07:00
12 . 14 Volk Peter Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 00:51:12 00:08:26
13 . 144 Stegne žan Moški SLO ARCONT SELCE 101 129 086 87 00:55:54 00:13:08
14 . 1 Dovnik Mitja Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:57:34 00:14:48
15 . 6 Šumah Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 00:58:02 00:15:16
16 . 4 Jošt Nace Moški SLO Brez kluba 00:58:36 00:15:50
17 . 17 Kovačič Rok Moški SLO 01:00:00 00:17:14
18 . 8 Kotnik Primož Moški SLO 01:02:27 00:19:41
19 . 134 Mori Tomaž Moški SLO 01:10:14 00:27:28
20 . 10 Orešnik Peter Moški SLO 01:18:36 00:35:50
21 . 11 Meklav Matej Moški SLO 01:28:41 00:45:55
MASTER A-M
1 . 25 Goričar Blaž Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10100933332 00:43:48 --
2 . 23 Glamočak Anže Moški SLO 00:45:00 00:01:12
3 . 31 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 00:45:40 00:01:52
4 . 21 Jerina Andraž Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10078036379 00:45:41 00:01:53
5 . 22 Četina Nejc Moški SLO LAVA TEAM 00:47:03 00:03:15
6 . 139 Golenač Luka Moški SLO ŠD RIKITEAM 10100789347 00:48:09 00:04:21
7 . 32 Pušnik Nejc Moški SLO GANESHA TEAM 10119015243 00:51:28 00:07:40
8 . 140 PLONC Armin Moški SLO 00:51:53 00:08:05
9 . 28 Zrim Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:57:06 00:13:18
10 . 127 šori Jernej Moški SLO KD Selce 00:57:16 00:13:28
11 . 30 STRMŠEK Peter Moški SLO 01:02:32 00:18:44
12 . 27 Furjan Luka Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 01:03:56 00:20:08
MASTER B-M
1 . 42 Plank Marko Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10017609524 00:44:02 --
2 . 41 Mentes Attila Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:47:51 00:03:49
3 . 39 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 00:48:00 00:03:58
4 . 48 Robin Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100938281 00:50:06 00:06:04
5 . 40 Fijavž Matej Moški SLO KK ROGLA 10113393485 00:51:02 00:07:00
6 . 37 Grušovnik Matjaž Moški SLO ARCONT SELCE 10051616411 00:51:23 00:07:21
7 . 46 Mlaker Boštjan Moški SLO 00:52:09 00:08:07
8 . 120 Golob Nejc Moški SLO 00:53:23 00:09:21
9 . 49 Krajnc Boštjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10111070640 00:56:12 00:12:10
10 . 44 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:56:45 00:12:43
11 . 143 Habjan Andrej Moški SLO KK ROGLA 00:57:25 00:13:23
12 . 43 Ferčič Srečko Moški SLO 01:09:01 00:24:59
13 . 47 Petek Matej Moški SLO ŠD DEM 01:12:27 00:28:25
14 . 38 Rebernik Marko Moški SLO ŠD DEM 01:20:51 00:36:49
MASTER C-M
1 . 52 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:44:28 --
2 . 57 Paher Marko Moški SLO 00:47:55 00:03:27
3 . 56 Hozjan Robert Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:48:20 00:03:52
4 . 55 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:49:56 00:05:28
5 . 50 Gal Goran Moški CRO BD SLOGA 10113161594 00:50:04 00:05:36
6 . 51 Horvat Damijan Moški SLO 00:52:55 00:08:27
7 . 130 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:54:21 00:09:53
8 . 53 Stich Darinko Moški SLO ŠD DEM 00:54:40 00:10:12
9 . 59 Vodušek Denis Moški SLO ARCONT SELCE 10112796230 00:58:11 00:13:43
10 . 58 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:58:28 00:14:00
11 . 141 ČUČEK Rok Moški SLO 00:59:58 00:15:30
12 . 60 Arbeiter Aleš Moški SLO 01:41:16 00:56:48
MASTER D-M
1 . 72 Kopše Igor Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016332255 00:44:16 --
2 . 61 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 00:47:55 00:03:39
3 . 71 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:48:05 00:03:49
4 . 128 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:50:25 00:06:09
5 . 74 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:53:13 00:08:57
6 . 66 Slivečka Damjan Moški SLO KK ROGLA 10113396822 00:56:17 00:12:01
7 . 73 Mršnik Matej Moški SLO 00:57:24 00:13:08
8 . 63 Ribič Marjan Moški SLO KK ROGLA 10113396014 00:58:41 00:14:25
9 . 69 Krašovec Gregor Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100941315 01:01:34 00:17:18
10 . 64 Kravcar Franci Moški SLO TK NOVO MESTO 01:02:38 00:18:22
11 . 125 LOZEJ Istok Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:05:21 00:21:05
12 . 70 Kamenšek Dejan Moški SLO ŠD DEM 01:26:01 00:41:45
13 . 62 Križanič Tine Moški SLO 01:31:37 00:47:21
14 . 124 KOSI Boštjan Moški SLO 02:06:01 01:21:45
MASTER E-M
1 . 80 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:48:02 --
2 . 76 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10073768480 00:49:01 00:00:59
3 . 78 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:50:09 00:02:07
4 . 79 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 00:58:50 00:10:48
5 . 77 Govejšek Erik Moški SLO 01:05:30 00:17:28
MASTER F-M
1 . 84 Calza Paolo Moški ITA BIKE SHOP RACING CB901617 00:48:35 --
2 . 85 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:51:23 00:02:48
3 . 81 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:51:43 00:03:08
4 . 83 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:51:53 00:03:18
5 . 82 Sagadin Miran Moški SLO TK 3LIFE 00:54:47 00:06:12
6 . 121 HRAŠOVEC Ivan Moški SLO HOČE 01:19:04 00:30:29
7 . 142 Slak Leon Moški SLO 01:20:41 00:32:06
MASTER G-M
1 . 86 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:50:07 --
2 . 87 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:50:36 00:00:29
3 . 88 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:53:38 00:03:31
4 . 119 Rebernjak Janko Moški SLO 00:54:00 00:03:53
5 . 89 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:54:45 00:04:38
6 . 93 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 00:55:36 00:05:29
7 . 92 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:56:17 00:06:10
8 . 91 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:12 00:08:05
9 . 90 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 01:01:23 00:11:16
MASTER H-M
1 . 98 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:57:16 --
2 . 97 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:58:39 00:01:23
3 . 96 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 01:03:05 00:05:49
4 . 95 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:06:21 00:09:05
MASTER I-M
1 . 99 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 01:00:01 --
2 . 103 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:04:45 00:04:44
3 . 104 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:06:25 00:06:24
4 . 100 Prešeren Janez Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 01:19:40 00:19:39
MASTER J-M
1 . 105 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 01:12:22 --
2 . 129 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 10017631752 02:09:54 00:57:32

Komentarji