Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 21. Cestno gor. Dir. Poljane Stari vrh 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:21. Cestno gor. Dir. Poljane Stari vrh 2021 Datum:11.07.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
IZVEN KONKURENCE (MLADINCI IN ELITE)-M
1 . 83 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:25:10 --
2 . 84 Jazbec Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10105314601 00:26:37 00:01:27
3 . 82 Jazbec Jan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113308310 00:26:46 00:01:36
MTB/M-M
1 . 118 Porenta Primož Moški SLO SIBO GROUP 00:27:55 --
2 . 71 Breznik Edvin Moški SLO 4X4 OFF-ROAD CLUB 00:32:40 00:04:45
3 . 91 Oblak Tomaž Moški SLO Predmost 00:34:24 00:06:29
4 . 157 KOŠIR Branko Moški SLO KNAUFINSULATION 00:49:20 00:21:25
ŽENSKE A-Ž
1 . 77 Novak Katarina Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10059932139 00:29:37 --
2 . 76 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 00:32:55 00:03:18
3 . 124 Glamočak Tajda Ženski SLO / 00:33:32 00:03:55
4 . 74 Goričan Patricija Ženski SLO KK ROGLA 10113396721 00:36:47 00:07:10
5 . 73 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:40:22 00:10:45
ŽENSKE B-Ž
1 . 78 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:33:46 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 109 Žakelj Rada Ženski SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 00:38:33 --
2 . 79 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:40:27 00:01:54
ŽENSKE D-Ž
1 . 81 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:46:02 --
2 . 128 Habjan Dragica Ženski SLO ŠD Koloka 100 965 333 70 00:49:36 00:03:34
AMATERJI -M
1 . 11 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING CB901618 00:23:59 --
2 . 5 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:24:59 00:01:00
3 . 4 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:25:15 00:01:16
4 . 161 Emeršič Marko Moški SLO ROG LJUBLJANA 00:25:30 00:01:31
5 . 139 Otoničar Gašper Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 101 177 158 47 00:25:50 00:01:51
6 . 2 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:25:59 00:02:00
7 . 129 GABROVŠEK Patrik Moški SLO 00:26:54 00:02:55
8 . 6 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:27:52 00:03:53
9 . 8 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 10112391355 00:27:58 00:03:59
10 . 121 Carta Elia Moški ITA BIKE SHOP RACING 00:27:58 00:03:59
11 . 137 Egart Aljaž Moški SLO 00:28:27 00:04:28
12 . 110 HUSKIĆ Luka Moški SLO Team BTS Company 100 912 098 88 00:30:26 00:06:27
13 . 14 Nastran David Moški SLO 00:31:03 00:07:04
14 . 159 DOLINAR Tomaž Moški SLO ŠD UTRIP-ZMINEC 00:31:11 00:07:12
15 . 12 Klemenc Anže Moški SLO KK ROGLA 10113396620 00:31:29 00:07:30
16 . 92 OBLAK Andraž Moški SLO Predmost 00:31:32 00:07:33
17 . 86 CALZA Luca Moški ITA BIKE SHOP RACING 00:32:38 00:08:39
18 . 10 Volk Peter Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 00:32:49 00:08:50
19 . 155 BOHINC Matic Moški SLO KD Belaunce 00:33:59 00:10:00
20 . 105 Rupar Matjaž Moški SLO 100 175 601 15 00:34:28 00:10:29
21 . 150 LAMPREHT Aljaž Moški SLO KD Belaunce 00:35:02 00:11:03
22 . 164 Mohorič Bine Moški SLO GASILSKA ENOTA STARA LOKA 00:35:09 00:11:10
23 . 156 BOHINC Aljaž Moški SLO KD Belaunce 00:35:13 00:11:14
24 . 145 Dejan Dejan Moški SLO 00:35:53 00:11:54
25 . 125 Bogataj Anže Moški SLO Črna Lukna 00:38:06 00:14:07
26 . 151 PETERNELJ OSKAR Leander Moški SLO KD Belaunce 00:38:32 00:14:33
27 . 108 KOŠIR Aljaž Moški SLO ŠD POLJANE 01:02:46 00:38:47
MASTER A-M
1 . 16 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:25:04 --
2 . 19 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:25:29 00:00:25
3 . 22 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:25:59 00:00:55
4 . 123 Glamočak Anže Moški SLO ŠMARŠKI FORUM 00:26:41 00:01:37
5 . 20 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:27:03 00:01:59
6 . 15 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 10117217915 00:27:20 00:02:16
7 . 111 VRHONIK Jure Moški SLO ŠD Koloka 00:29:16 00:04:12
8 . 90 Bergant Matic Moški SLO ŠD Koloka 00:30:15 00:05:11
9 . 17 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:30:54 00:05:50
10 . 144 Pajer Nejc Moški SLO KD Belaunce 00:31:58 00:06:54
MASTER B-M
1 . 162 Omejec Gregor Moški SLO Brez kluba 00:27:41 --
2 . 116 Poljanšek Simon Moški SLO TopFit Team 00:27:52 00:00:11
3 . 24 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:28:02 00:00:21
4 . 160 Pervanje Boštjan Moški SLO 00:28:07 00:00:26
5 . 23 Kregar Matjaž Moški SLO Team BTS Company 10017611140 00:29:36 00:01:55
6 . 153 Dolenc Marko Moški SLO KD Belaunce 00:29:40 00:01:59
7 . 93 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba 00:31:20 00:03:39
8 . 25 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:32:25 00:04:44
9 . 158 ŽELEZNIK TOMAŽ Moški SLO 00:39:27 00:11:46
MASTER C-M
1 . 28 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:24:44 --
2 . 119 Malus Miha Moški SLO ŠD Koloka 00:26:29 00:01:45
3 . 34 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:26:54 00:02:10
4 . 33 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:29:00 00:04:16
5 . 32 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:29:13 00:04:29
6 . 96 Mihovec Luka Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 506 316 57 00:29:30 00:04:46
7 . 143 OBREZ Marko Moški SLO 00:31:15 00:06:31
8 . 152 Cankar Janez Moški SLO KD Belaunce 00:31:44 00:07:00
9 . 31 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:34:18 00:09:34
10 . 114 Labinaz Maurizio Moški SLO IZVIR VIPAVA xxxx 00:36:53 00:12:09
11 . 115 poljanšek klemen Moški SLO 00:38:15 00:13:31
12 . 148 FRAS Blaž Moški SLO KD Belaunce 00:41:12 00:16:28
MASTER D-M
1 . 41 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:25:54 --
2 . 39 Muhvič Mitja Moški SLO KD ALPE SiS 10117780717 00:26:19 00:00:25
3 . 98 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 00:26:37 00:00:43
4 . 99 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:27:16 00:01:22
5 . 95 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 00:27:36 00:01:42
6 . 163 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 00:27:40 00:01:46
7 . 37 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:28:17 00:02:23
8 . 40 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD Koloka 10101458142 00:28:48 00:02:54
9 . 38 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:29:49 00:03:55
10 . 140 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 00:30:23 00:04:29
11 . 113 HAŽIČ Andrej Moški SLO ŠD Koloka 00:32:31 00:06:37
12 . 36 Kastelic Janko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 00:41:25 00:15:31
MASTER E-M
1 . 42 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:26:33 --
2 . 89 Torkar Ales Moški SLO 00:32:44 00:06:11
3 . 100 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION 00:36:56 00:10:23
4 . 132 Jelovčan Tomaž Moški SLO ŠD Koloka 00:45:15 00:18:42
5 . 149 RUDOLF Matjaž Moški SLO ŠD POLJANE 00:47:36 00:21:03
MASTER F-M
1 . 47 Calza Paolo Moški ITA CB901617 00:28:24 --
2 . 48 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:30:07 00:01:43
3 . 44 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:30:47 00:02:23
4 . 104 RUPAR Milan Moški SLO KD Belaunce 00:33:22 00:04:58
5 . 49 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:34:16 00:05:52
6 . 88 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 448 86 00:36:37 00:08:13
MASTER G-M
1 . 52 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:29:55 --
2 . 107 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:30:25 00:00:30
3 . 57 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:32:17 00:02:22
4 . 56 Sesar Vlatko Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:32:51 00:02:56
5 . 51 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:33:17 00:03:22
6 . 55 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:33:40 00:03:45
7 . 53 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:40:24 00:10:29
8 . 97 Alič Anton Moški SLO KD Belaunce 00:42:49 00:12:54
DNF 130 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 100 884 510 48 00:48:45 00:18:50
MASTER H-M
1 . 142 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 00:35:11 --
2 . 58 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:37:20 00:02:09
3 . 59 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:38:26 00:03:15
4 . 60 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:41:53 00:06:42
5 . 120 Habjan Andrej Moški SLO ŠD Koloka 00:45:12 00:10:01
MASTER I-M
1 . 69 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:35:07 --
2 . 64 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Koloka 10017633368 00:35:42 00:00:35
3 . 62 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:36:02 00:00:55
4 . 106 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:37:16 00:02:09
5 . 63 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 00:44:18 00:09:11
6 . 61 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:46:43 00:11:36
MASTER J-M
1 . 70 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 00:40:58 --

Komentarji