Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 29. skok na Roglo 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:29. skok na Roglo 2021 Datum:22.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI BREZ LICENCE-M
1 . 189 Dogša Tadej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 01:10:25 --
2 . 216 OTONIČAR Svit Moški SLO KK POSTOJNA 01:23:45 00:13:20
E-BIKE ENOTNA KATEGORIJA-M
1 . 246 UŽMAH Sergej Moški SLO 00:39:30 22.08.2021 11:10:34
2 . 267 ZAVRŠEK Denis Moški SLO 00:39:37 22.08.2021 11:10:41
3 . 223 MASTNAK Miha Moški SLO E-BIKE SLIVNICA 00:39:38 22.08.2021 11:10:42
4 . 222 Čretnik Ivan Moški SLO E-BIKE SLIVNICA 00:40:31 22.08.2021 11:11:35
6 . 269 ČEPIN Mihael Moški SLO 00:42:32 22.08.2021 11:13:36
8 . 270 TERŽAN Peter Moški SLO 00:44:46 22.08.2021 11:15:50
9 . 181 Polegek Iztok Moški SLO 00:44:56 22.08.2021 11:16:00
10 . 268 DEBELAK Albin Moški SLO 00:45:05 22.08.2021 11:16:09
11 . 266 ZAVRŠEK Srečko Moški SLO 00:48:48 22.08.2021 11:19:52
12 . 221 MASTNAK Andrej Moški SLO E-BIKE SLIVNICA 01:00:38 22.08.2021 11:31:42
E-BIKE ENOTNA KATEGORIJA-Ž
5 . 265 ZAVRŠEK Milena Ženski SLO 00:40:43 22.08.2021 11:11:47
7 . 224 MASTNAK Mojca Ženski SLO E-BIKE SLIVNICA 00:44:38 22.08.2021 11:15:42
ELITE M (VSE KATEGORIJE Z OCK LICENCO)-M
1 . 198 Carta Elia Moški ITA 10082485245 00:42:41 --
2 . 186 Jazbec Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10105314601 00:45:15 00:02:34
3 . 188 Ahačič Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017625385 00:45:29 00:02:48
4 . 183 Jazbec Jan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113308310 00:46:37 00:03:56
5 . 187 Sluga Matevž Moški SLO 10077873402 00:46:51 00:04:10
6 . 185 Bohak Maj Moški SLO KOŠTRUNI 10104152924 00:54:53 00:12:12
7 . 184 Lupša Luka Moški SLO 10117173152 00:57:02 00:14:21
8 . 234 Gjura Meke Nejc Moški SLO TBP LENART 10104526473 00:57:05 00:14:24
9 . 182 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:57:16 00:14:35
MTB MOŠKI-M
1 . 179 Porenta Primož Moški SLO MTB SIBO GROUP 00:47:32 --
2 . 178 Zavasnik Aljaž Moški SLO 01:06:50 00:19:18
3 . 192 Založnik Andraž Moški SLO KK ROGLA 01:20:00 00:32:28
4 . 196 Založnik Vojko Moški SLO KK ROGLA 01:25:39 00:38:07
5 . 191 Podgoršek Branko Moški SLO KK ROGLA 01:48:52 01:01:20
ŽENSKE A-Ž
1 . 165 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 00:55:04 --
2 . 162 Glamočak Tajda Ženski SLO / 00:58:46 00:03:42
3 . 158 Turk Klara Ženski SLO KK DOLENJSKA BALANCA 01:03:21 00:08:17
4 . 167 Drnovšek Mateja Ženski SLO KK ZAGORSKA DOLINA 01:03:39 00:08:35
5 . 160 Žumer Hana Ženski SLO 01:08:47 00:13:43
6 . 161 Goričan Patricija Ženski SLO KK ROGLA 10113396721 01:10:22 00:15:18
7 . 163 Blažič Vesna Ženski SLO KOŠTRUNI 01:12:40 00:17:36
8 . 166 Mašera Natalija Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 01:15:56 00:20:52
9 . 159 Šega Špela Ženski SLO KOŠTRUNI 10115371578 01:18:30 00:23:26
10 . 157 Bobek Maša Ženski SLO 01:24:23 00:29:19
ŽENSKE B-Ž
1 . 171 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:52:25 --
2 . 195 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:59:41 00:07:16
3 . 170 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:11:16 00:18:51
4 . 169 Novak Špela Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 01:18:41 00:26:16
ŽENSKE C-Ž
1 . 172 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 01:07:24 --
2 . 174 Kačičnik Nataša Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 01:07:33 00:00:09
3 . 173 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 01:13:48 00:06:24
ŽENSKE D-Ž
1 . 177 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:18:16 --
2 . 175 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 01:27:46 00:09:30
3 . 176 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:41:01 00:22:45
AMATERJI -M
1 . 206 Gorjanc Tevž Moški SLO 00:42:27 --
2 . 1 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:43:13 00:00:46
3 . 7 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:43:53 00:01:26
4 . 256 ŠPANRING Klemen Moški SLO ŠD TINJE 00:44:26 00:01:59
5 . 25 Petelin Karli Moški SLO Arcont Selce 10052449294 00:45:22 00:02:55
6 . 23 Ropas Nejc Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10088494801 00:45:23 00:02:56
7 . 5 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 00:45:32 00:03:05
8 . 2 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 10112391355 00:47:24 00:04:57
9 . 14 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:48:11 00:05:44
10 . 197 Bajc Nik Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10112869483 00:48:29 00:06:02
11 . 15 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:48:50 00:06:23
12 . 30 Volk Peter Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 00:49:39 00:07:12
13 . 214 Šuster Urban Moški SLO KK TBP Lenart 101 155 817 46 00:49:46 00:07:19
14 . 11 Gošnjak Tim Moški SLO TK 3LIFE 00:49:53 00:07:26
15 . 4 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:51:44 00:09:17
16 . 32 Pirman Žan Moški SLO 00:52:07 00:09:40
17 . 26 Kotnik Primož Moški SLO 00:52:07 00:09:40
18 . 12 Medvešček Luka Moški SLO Team BTS Company 10091209888 00:52:22 00:09:55
19 . 29 Sponza Mattia Moški SLO 00:53:17 00:10:50
20 . 229 Smovnik Luka Moški SLO KK RAVNE 10115571844 00:53:26 00:10:59
21 . 213 Bohak Marsel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 067 887 95 00:53:28 00:11:01
22 . 28 Klemenc Anže Moški SLO KK ROGLA 10113396620 00:55:46 00:13:19
23 . 207 Ločnikar Duller Tilen Moški SLO KK ROGLA 00:56:37 00:14:10
24 . 228 LAZNIK Jan Moški SLO 00:56:49 00:14:22
25 . 24 Kotnik Tilen Moški SLO 00:57:29 00:15:02
26 . 233 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP Lenart 101 068 650 82 00:58:25 00:15:58
27 . 13 Preložnik Domen Moški SLO Brez kluba 00:58:28 00:16:01
28 . 245 Dovnik Mitja Moški SLO KOŠTRUNI 00:59:00 00:16:33
29 . 244 VENKO Aljaž Moški SLO 01:00:14 00:17:47
30 . 9 Dobnik Lan Moški SLO 01:01:35 00:19:08
31 . 19 Ogrin žan Moški SLO / / 01:02:24 00:19:57
32 . 31 Ratej Andrej Moški SLO 01:03:43 00:21:16
33 . 20 Padežnik Aljaž Moški SLO 01:05:07 00:22:40
34 . 8 Narat Klemen Moški SLO KD MENGEŠ 01:07:51 00:25:24
35 . 17 Novak Miha Moški SLO 01:08:23 00:25:56
36 . 263 Sever Dejan Moški SLO 01:09:05 00:26:38
37 . 22 Križnik Dominik Moški SLO 01:09:47 00:27:20
38 . 10 Willewaldt Luka Moški SLO Hitri Neč 01:13:18 00:30:51
39 . 3 Vovk Rok Moški SLO 01:17:29 00:35:02
40 . 261 Operanović Amadej Moški SLO 01:23:46 00:41:19
MASTER A-M
1 . 36 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:42:17 --
2 . 225 Četina Nejc Moški SLO LAVA TEAM 00:45:17 00:03:00
3 . 37 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:45:49 00:03:32
4 . 46 Terčon Borut Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:47:49 00:05:32
5 . 43 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM 00:47:57 00:05:40
6 . 34 Pušnik Nejc Moški SLO GANESHA TEAM 10119015243 00:49:30 00:07:13
7 . 42 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:50:53 00:08:36
8 . 40 Golenač Luka Moški SLO ŠD RIKITEAM 10100789347 00:51:26 00:09:09
9 . 51 Šega Ervin Moški SLO KOŠTRUNI 10115371982 00:55:00 00:12:43
10 . 49 Celan Boštjan Moški SLO ŠD KRIžNI VRH 00:55:17 00:13:00
11 . 219 MLINŠEK Filip Moški SLO 00:55:55 00:13:38
12 . 48 Gricnik Uros Moški SLO KK ROGLA 10113395307 00:55:59 00:13:42
13 . 44 Lesjak Nejc Moški SLO 00:56:40 00:14:23
14 . 53 Grdina Matija Moški SLO KK ROGLA 10113395509 00:57:07 00:14:50
15 . 38 Senekovič Niko Moški SLO ŠD PULZ 01:03:03 00:20:46
16 . 33 Javernik Branko Moški SLO 01:03:31 00:21:14
17 . 258 OBREZA Matija Moški SLO CINKARNA CELJE 01:03:37 00:21:20
18 . 45 Kvar Žiga Moški SLO KK ROGLA 01:04:22 00:22:05
19 . 41 Zrim Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2021TZS046 01:04:30 00:22:13
20 . 52 Tandar Denis Moški SLO KOŠTRUNI 01:04:45 00:22:28
21 . 237 PUČNIK Samo Moški SLO 01:06:01 00:23:44
22 . 47 Simčič Bruno Moški SLO KK ROGLA 01:07:15 00:24:58
23 . 50 Zacharias Tadej Moški SLO KOŠTRUNI 01:13:02 00:30:45
MASTER B-M
1 . 60 Rožan Igor Moški SLO KOŠTRUNI 10079741357 00:47:06 --
2 . 64 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:49:08 00:02:02
3 . 59 Dolenc Marko Moški SLO KD Belaunce 00:49:09 00:02:03
4 . 76 Lupše Blaž Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:49:33 00:02:27
5 . 58 Kosmač Miha Moški SLO TopFit Team 00:49:45 00:02:39
6 . 248 Plank Marko Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017609524 00:49:49 00:02:43
7 . 56 Mlaker Boštjan Moški SLO 00:49:57 00:02:51
8 . 71 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 00:50:25 00:03:19
9 . 57 Fijavž Matej Moški SLO KK ROGLA 10113393485 00:50:58 00:03:52
10 . 227 Golob Nejc Moški SLO 00:52:56 00:05:50
11 . 63 Maher Matej Moški SLO 00:53:04 00:05:58
12 . 65 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:53:25 00:06:19
13 . 203 Metljak Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA 10112580911 00:53:35 00:06:29
14 . 62 Robin Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100938281 00:53:43 00:06:37
15 . 69 Krajnc Boštjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10111070640 00:55:01 00:07:55
16 . 72 Maksimovič Goran Moški SLO 00:55:51 00:08:45
17 . 247 GORENJAK Anže Moški SLO 00:56:04 00:08:58
18 . 73 Habjan Andrej Moški SLO KK ROGLA 00:56:16 00:09:10
19 . 66 Kulovec Aljaž Moški SLO KD SPRINT 00:56:48 00:09:42
20 . 75 Vodušek Uroš Moški SLO KK ROGLA 01:00:17 00:13:11
21 . 70 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 01:02:23 00:15:17
22 . 67 Povalej Marjan Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:02:50 00:15:44
23 . 210 KRANJC Marko Moški SLO KK ROGLA 01:03:08 00:16:02
24 . 259 Forštner Robert Moški SLO GAMSI CC 01:09:58 00:22:52
25 . 68 Mele Rok Moški SLO 01:27:55 00:40:49
MASTER C-M
1 . 82 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:42:00 --
2 . 84 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:43:06 00:01:06
3 . 78 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:43:30 00:01:30
4 . 79 Paher Marko Moški SLO 00:48:35 00:06:35
5 . 220 Kutoša David Moški SLO 00:49:22 00:07:22
6 . 83 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:51:08 00:09:08
7 . 211 Šalamun Darko Moški SLO TK Logatec 2021TZS353 00:52:15 00:10:15
8 . 80 Bohak Janez Moški SLO KOŠTRUNI 10115371376 00:52:27 00:10:27
9 . 87 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:54:48 00:12:48
10 . 77 Kolar Matjaž Moški SLO BikeRepublic 00:54:57 00:12:57
11 . 88 Kos Boris Moški SLO KOŠTRUNI 10115372184 00:55:03 00:13:03
12 . 94 NASTRAN ANDREJ Moški SLO 00:55:53 00:13:53
13 . 85 Vodušek Denis Moški SLO Arcont Selce 10112796230 00:57:30 00:15:30
14 . 243 POLEGEK Matej Moški SLO KK ROGLA 649 01:00:38 00:18:38
15 . 92 Preložnjak Jaka Moški SLO 01:02:37 00:20:37
16 . 96 Borovnik Damjan Moški SLO 01:04:09 00:22:09
17 . 91 Žunkovič Matjaž Moški SLO KOŠTRUNI 01:05:08 00:23:08
18 . 90 Korošec Tilen Moški SLO KK ROGLA 01:06:05 00:24:05
19 . 97 Horvat Jože Moški SLO JBM TEAM 01:06:34 00:24:34
20 . 86 DVORŠAK TOMAŽ Moški SLO 01:07:11 00:25:11
21 . 99 Kronaveter Benjamin Moški SLO 01:09:28 00:27:28
22 . 81 Smogavec Mirko Moški SLO KOŠTRUNI 01:09:56 00:27:56
23 . 95 štefane Dejan Moški SLO KK ROGLA 01:10:47 00:28:47
24 . 98 Jevšenak Vladimir Moški SLO KK ROGLA 01:11:30 00:29:30
25 . 240 VIHAN Sašo Moški SLO 01:17:25 00:35:25
26 . 257 Stanič Sebastjan Moški SLO CC GAMSI 01:19:56 00:37:56
27 . 89 Očko Uroš Moški SLO KK ROGLA 01:20:13 00:38:13
DNF 100 Beranic Maksi Moški SLO BIKE EK HALOZE 2002 PTUJ 01:15:29 00:33:29
MASTER D-M
1 . 235 Guček Andrej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017627914 00:42:21 --
2 . 103 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:45:25 00:03:04
3 . 102 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:46:43 00:04:22
4 . 110 Muhvič Mitja Moški SLO KD ALPE SiS 10117780717 00:47:04 00:04:43
5 . 104 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:51:11 00:08:50
6 . 105 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:51:16 00:08:55
7 . 262 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:52:13 00:09:52
8 . 252 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:54:10 00:11:49
9 . 111 Korošec Tomaž Moški SLO KK ROGLA 00:55:16 00:12:55
10 . 119 Modic Sašo Moški SLO KOŠTRUNI 00:55:32 00:13:11
11 . 120 Slivečka Damjan Moški SLO KK ROGLA 10113396822 00:56:05 00:13:44
12 . 118 Babšek Dalibor Moški SLO KOŠTRUNI 00:57:20 00:14:59
13 . 107 LUPŠA ALEKSANDER Moški SLO GANESHA TEAM 00:57:58 00:15:37
14 . 108 Sodin Rok Moški SLO KK ROGLA 10113395913 00:59:46 00:17:25
15 . 254 SPASOV Goce Moški SLO KK Bled 01:00:13 00:17:52
16 . 113 Ribič Marjan Moški SLO KK ROGLA 10113396014 01:00:28 00:18:07
17 . 239 makovec slavko Moški SLO 01:01:14 00:18:53
18 . 116 Modrijančič Vojko Moški SLO 01:01:58 00:19:37
19 . 202 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO-CONCRETE 01:02:35 00:20:14
20 . 106 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 10017568094 01:03:47 00:21:26
21 . 101 Kravcar Franci Moški SLO TK NOVO MESTO 01:04:37 00:22:16
22 . 112 Mršnik Matej Moški SLO aleksejdolinsek.com 101 196 769 64 01:05:46 00:23:25
23 . 114 Kastelic Janko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 01:12:53 00:30:32
24 . 117 Bračun Gorazd Moški SLO 01:15:46 00:33:25
25 . 236 VRANC Marko Moški SLO ŠKD NOVA CERKEV 01:20:52 00:38:31
MASTER E-M
1 . 208 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:45:53 --
2 . 131 Dovnik Miran Moški SLO KOŠTRUNI 00:51:21 00:05:28
3 . 127 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:51:41 00:05:48
4 . 132 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:51:55 00:06:02
5 . 230 JERŠIN JAKA Moški SLO ŠD Rudnik 10083931757 00:52:35 00:06:42
6 . 204 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:55:51 00:09:58
7 . 193 Budimir David Moški SLO 00:56:28 00:10:35
8 . 124 Gošnjak Jože Moški SLO 01:00:23 00:14:30
9 . 128 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088135695 01:01:05 00:15:12
10 . 242 IPŠEK Tomaž Moški SLO 01:02:15 00:16:22
11 . 126 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:05:52 00:19:59
12 . 205 Govejšek Erik Moški SLO 01:06:33 00:20:40
13 . 260 Kurnik Vili Moški SLO Nekje med polžem in gazelo 01:07:57 00:22:04
14 . 122 Komušek Evgen Moški SLO KK ROGLA 01:08:26 00:22:33
15 . 125 Vrbnjak Alojz Moški SLO KOŠTRUNI 01:10:59 00:25:06
16 . 130 Soderžnik Stojan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100939800 01:12:32 00:26:39
17 . 209 BORNŠEK Borut Moški SLO KK ROGLA 01:17:43 00:31:50
18 . 264 FIRER David Moški SLO 01:18:49 00:32:56
19 . 231 Smogavec Rudi Moški SLO KOŠTRUNI 01:18:59 00:33:06
20 . 121 Retuznik Tomi Moški SLO KK ROGLA 01:19:17 00:33:24
21 . 123 Vidmar Jozef Moški SLO 01:24:02 00:38:09
MASTER F-M
1 . 139 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:49:01 --
2 . 135 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:51:53 00:02:52
3 . 138 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:52:57 00:03:56
4 . 215 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:56:32 00:07:31
5 . 134 Šela Zlatko Moški SLO KOŠTRUNI 01:02:57 00:13:56
6 . 249 CERINŠEK Franc Moški SLO KK ROGLA 01:04:34 00:15:33
7 . 251 Rojšek Tomaž Moški SLO 01:21:42 00:32:41
8 . 250 Kök Andrej Moški SLO Brez kluba 01:35:14 00:46:13
9 . 133 Josipović Matko Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 01:55:18 01:06:17
10 . 241 FIGEK Jože Moški SLO 01:58:09 01:09:08
MASTER G-M
1 . 143 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:51:42 --
2 . 146 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:54:18 00:02:36
3 . 142 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:54:39 00:02:57
4 . 148 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:06 00:06:24
5 . 147 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 01:00:42 00:09:00
6 . 232 prah marjan Moški SLO KK ROGLA 01:02:06 00:10:24
7 . 145 Cerar Igor Moški SLO KK ROGLA 10105151620 01:07:55 00:16:13
8 . 238 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:13:04 00:21:22
9 . 201 Vidmar Tona Moški SLO KK ROGLA 01:15:01 00:23:19
MASTER H-M
1 . 150 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 01:01:23 --
2 . 151 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:06:24 00:05:01
3 . 217 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 10052481832 01:14:22 00:12:59
MASTER I-M
1 . 152 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:59:59 --
2 . 153 RAVBAR Rudi Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:04:15 00:04:16
3 . 154 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:05:22 00:05:23
4 . 226 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:06:05 00:06:06
5 . 155 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:21:23 00:21:24
6 . 218 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:23:45 00:23:46
7 . 212 KAJZBA Marijan Moški SLO 01:38:06 00:38:07
MASTER J-M
1 . 156 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 01:11:06 --

Komentarji