Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 26. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:26. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2021 Datum:11.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ELITE - IZVEN KONKURENCE-M
1 . 116 Carta Elia Moški ITA 10082485245 00:34:03 -- --
2 . 115 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827 00:35:24 00:01:21 --
3 . 166 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 00:35:54 00:01:51 --
4 . 119 Jazbec Jan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113308310 00:35:54 00:01:51 --
5 . 118 Jazbec Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10105314601 00:36:44 00:02:41 --
6 . 114 Klanjšček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114315591 00:38:14 00:04:11 --
7 . 117 Kokalj Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10119760527 00:39:48 00:05:45 --
ŽENSKE A-Ž
1 . 97 Novak Katarina Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10059932139 00:41:19 -- --
2 . 100 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 00:44:33 00:03:14 --
3 . 144 GOROPEČNIK Eva Ženski SLO 00:47:21 00:06:02 --
4 . 146 Goričan Patricija Ženski SLO KK ROGLA 10113396721 00:54:09 00:12:50 --
5 . 101 Jeram Patricija Ženski SLO 00:57:47 00:16:28 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 102 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:42:09 -- --
2 . 175 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:47:21 00:05:12 --
3 . 104 Dolenc Vesna Ženski SLO KD LPP 10118475174 00:49:34 00:07:25 --
4 . 159 JERKIČ ALENKA KERN Ženski SLO 00:52:03 00:09:54 --
5 . 170 Mohorič Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 00:59:05 00:16:56 --
6 . 158 Lavrenčič Helena Ženski SLO KK Izvir Vipava 01:10:07 00:27:58 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 109 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 00:52:11 -- --
2 . 107 Kačičnik Nataša Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 00:54:24 00:02:13 --
3 . 110 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:56:38 00:04:27 --
4 . 111 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:01:21 00:09:10 --
5 . 106 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10052342493 01:10:15 00:18:04 --
6 . 105 Jerič Maja Ženski SLO KD MENGEŠ 01:23:43 00:31:32 --
ŽENSKE D-Ž
1 . 113 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 01:00:55 -- --
2 . 112 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:05:23 00:04:28 --
3 . 142 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:11:45 00:10:50 --
AMATERJI -M
1 . 165 Gorjanc Tevž Moški SLO Brez kluba 10080185032 00:34:27 -- --
2 . 1 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:35:51 00:01:24 --
3 . 8 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:38:10 00:03:43 --
4 . 3 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:38:13 00:03:46 --
5 . 123 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:38:13 00:03:46 --
6 . 5 Volk Peter Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 00:40:43 00:06:16 --
7 . 153 GRMEK Jakob Moški SLO 00:42:38 00:08:11 --
8 . 6 Šau Luka Moški SLO 00:43:25 00:08:58 --
9 . 126 Rutnik Matic Moški SLO KK ROGLA 00:43:41 00:09:14 --
10 . 4 Sponza Mattia Moški SLO 00:44:30 00:10:03 --
11 . 7 Jambrosic Nik Moški SLO PlavalniKlubKoper 00:44:30 00:10:03 --
12 . 145 Klemenc Anže Moški SLO KK ROGLA 101 133 966 20 00:45:06 00:10:39 --
13 . 136 VIEZZI Tomasso Moški ITA TEAM FELTRINO A173169 00:45:36 00:11:09 --
14 . 162 BOŽIČ Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:49:16 00:14:49 --
15 . 2 Fabjančič Tadej Moški SLO 00:53:10 00:18:43 --
16 . 140 ŠKARABOT Timotej Moški SLO 00:58:33 00:24:06 --
MASTER A-M
1 . 14 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:35:14 -- --
2 . 15 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:36:13 00:00:59 --
3 . 12 Gržetić Josip Moški CRO 00:36:45 00:01:31 --
4 . 11 Terčon Borut Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:38:19 00:03:05 --
5 . 13 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:39:59 00:04:45 --
6 . 10 Vukašinović Anže Moški SLO DE OAZE 00:40:00 00:04:46 --
7 . 161 Laharnar Rok Moški SLO KK SOČA 00:43:26 00:08:12 --
MASTER B-M
1 . 157 GRAD Martin Moški SLO GEL TEAM 00:33:09 -- --
2 . 122 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:38:15 00:05:06 --
3 . 120 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:39:28 00:06:19 --
4 . 150 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:40:01 00:06:52 --
5 . 23 Metljak Aleš Moški SLO KK Izvir Vipava 10112580911 00:40:02 00:06:53 --
6 . 19 Mlaker Boštjan Moški SLO 00:40:04 00:06:55 --
7 . 147 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba 00:40:13 00:07:04 --
8 . 27 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591437 00:42:01 00:08:52 --
9 . 26 Kregar Matjaž Moški SLO Team BTS Company 10017611140 00:42:33 00:09:24 --
10 . 28 Robin Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100938281 00:42:33 00:09:24 --
11 . 22 Krajnc Boštjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10111070640 00:43:29 00:10:20 --
12 . 167 Lavrenčič Urban Moški SLO 00:44:12 00:11:03 --
13 . 24 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:44:52 00:11:43 --
14 . 135 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 881 349 88 00:46:32 00:13:23 --
15 . 25 Zobec Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:46:38 00:13:29 --
16 . 174 Majeršič Alan Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 00:47:00 00:13:51 --
17 . 127 Nedoh Miha Moški SLO KK DOLENJSKA BALANCA 101 155 905 37 00:51:43 00:18:34 --
MASTER C-M
1 . 121 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:34:15 -- --
2 . 40 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:35:28 00:01:13 --
3 . 33 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:35:54 00:01:39 --
4 . 37 Štokelj Miha Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:39:28 00:05:13 --
5 . 34 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:39:29 00:05:14 --
6 . 38 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:39:47 00:05:32 --
7 . 132 Pahor Sebastjan Moški SLO KK Izvir Vipava 00:40:01 00:05:46 --
8 . 41 Kolar Matjaž Moški SLO Brez kluba 00:42:37 00:08:22 --
9 . 39 Vodušek Denis Moški SLO Arcont Selce 10112796230 00:43:28 00:09:13 --
10 . 168 Maslo Miha Moški SLO KK Postojna 00:43:29 00:09:14 --
11 . 29 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:43:41 00:09:26 --
12 . 32 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088139032 00:44:29 00:10:14 --
13 . 36 Labinaz Maurizio Moški SLO IZVIR VIPAVA 10104982171 00:51:37 00:17:22 --
14 . 155 Hrast Gregor Moški SLO 00:51:53 00:17:38 --
15 . 139 ŠKARABOT Matej Moški SLO 00:58:34 00:24:19 --
MASTER D-M
1 . 54 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:37:11 -- --
2 . 53 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:38:17 00:01:06 --
3 . 156 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:38:40 00:01:29 --
4 . 49 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:38:56 00:01:45 --
5 . 45 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:40:01 00:02:50 --
6 . 46 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:40:26 00:03:15 --
7 . 50 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:40:55 00:03:44 --
8 . 52 čibej Gregor Moški SLO KK Izvir Vipava 10112582022 00:41:18 00:04:07 --
9 . 163 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:43:27 00:06:16 --
10 . 160 TRBIŽAN Boštjan Moški SLO KK Izvir Vipava 00:45:07 00:07:56 --
11 . 164 Ivančič Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:47:22 00:10:11 --
12 . 151 KOKELJ Simon Moški SLO 00:48:34 00:11:23 --
13 . 51 Mršnik Matej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10119676964 00:49:42 00:12:31 --
14 . 47 Kravcar Franci Moški SLO TK NOVO MESTO 00:50:13 00:13:02 --
15 . 48 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 10017568094 00:51:24 00:14:13 --
16 . 44 Kastelic Janko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 00:53:39 00:16:28 --
17 . 55 Šau Tomaž Moški SLO 00:53:40 00:16:29 --
18 . 171 MIŠIRAFOVIĆ Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 00:59:05 00:21:54 --
19 . 169 PLESNIČAR Stojan Moški SLO 01:03:24 00:26:13 --
MASTER E-M
1 . 58 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:38:57 -- --
2 . 62 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA 10104017427 00:39:34 00:00:37 --
3 . 61 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:40:00 00:01:03 --
4 . 173 ŠEMRL Dominik Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:40:58 00:02:01 --
5 . 56 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:43:28 00:04:31 --
6 . 172 PLESNIČAR Benjamin Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:46:38 00:07:41 --
7 . 60 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 00:47:15 00:08:18 --
8 . 63 Kokalj Anton Moški SLO 00:51:54 00:12:57 --
9 . 57 Soderžnik Stojan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100939800 00:55:52 00:16:55 --
MASTER F-M
1 . 64 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:38:56 -- --
2 . 154 LORENZON Gianni Moški ITA CHIARCOSSO HELP-HAITI 00:40:02 00:01:06 --
3 . 69 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:40:45 00:01:49 --
4 . 67 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:41:17 00:02:21 --
5 . 131 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:41:17 00:02:21 --
6 . 124 Modic Miran Moški SLO Sežana 00:41:53 00:02:57 --
7 . 70 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:42:33 00:03:37 --
8 . 65 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:42:37 00:03:41 --
9 . 68 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:49:07 00:10:11 --
10 . 143 GIUFFIZE Annunziato Moški ITA 00:49:36 00:10:40 --
11 . 152 Pregl Peter Moški SLO 00:50:49 00:11:53 --
12 . 72 Brus Emil Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088137113 00:53:12 00:14:16 --
13 . 128 ŠKAMPRLE Viljem Moški SLO 01:22:35 00:43:39 --
MASTER G-M
1 . 74 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:41:12 -- --
2 . 75 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:41:18 00:00:06 --
3 . 80 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:42:10 00:00:58 --
4 . 149 Homec Zoran Moški SLO Slaščičarna Magušar 00:42:37 00:01:25 --
5 . 83 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:43:27 00:02:15 --
6 . 79 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 10017553243 00:43:33 00:02:21 --
7 . 133 FONDA Fabio Moški ITA SC COTTUR TRIESTE 10029142925 00:43:45 00:02:33 --
8 . 81 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:44:15 00:03:03 --
9 . 134 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 1369 00:46:36 00:05:24 --
10 . 73 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:47:03 00:05:51 --
11 . 78 Čufer Stanko Moški SLO 00:49:07 00:07:55 --
12 . 82 Cerar Igor Moški SLO KK ROGLA 10105151620 00:52:28 00:11:16 --
13 . 76 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:55:21 00:14:09 --
14 . 84 Jerič Franc Moški SLO KD MENGEŠ 01:00:55 00:19:43 --
MASTER H-M
1 . 86 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:45 -- --
2 . 85 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:50:30 00:02:45 --
3 . 125 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:50:56 00:03:11 --
4 . 87 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:51:54 00:04:09 --
5 . 130 BRENČIČ Janez Moški SLO 00:55:05 00:07:20 --
6 . 137 ROMBO Valentino Moški ITA 00:57:01 00:09:16 --
7 . 148 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 10052481832 00:58:32 00:10:47 --
MASTER I-M
1 . 93 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:47:05 -- --
2 . 89 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Koloka 10017633368 00:49:04 00:01:59 --
3 . 94 RAVBAR Rudi Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:49:05 00:02:00 --
4 . 92 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:49:07 00:02:02 --
5 . 138 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:51:43 00:04:38 --
6 . 90 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:57:10 00:10:05 --
7 . 91 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:00:01 00:12:56 --
8 . 95 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:01:00 00:13:55 --
9 . 88 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:01:59 00:14:54 --
MASTER J-M
1 . 129 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 00:56:50 -- --
2 . 96 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:56:50 -- --

Komentarji