Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal občine Sveta Trojica 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal občine Sveta Trojica 2021 Datum:25.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 2 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 01:36:37 --
2 . 98 Klanjšček Gašper Moški SLO Pogi team Generali 10114319591 01:38:55 --
3 . 96 Gjura Meke Nejc Moški SLO TBP Lenart 100 01:45:10 00:06:15
4 . 22 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 01:49:01 00:10:06
5 . 97 Šuster Urban Moški SLO TBP Lenart 100 01:49:08 00:10:13
6 . 114 Gungl Tine Moški SLO TBP Lenart 100 01:56:29 00:17:34
7 . 115 Gjura Meke Tadej Moški SLO TBP Lenart 100 02:06:43 00:27:48
8 . 116 Šnofl Mihael Moški SLO TBP Lenart 100 02:34:19 00:55:24
ŽENSKE A-Ž
1 . 100 Novak Katarina Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10059932139 01:43:17 --
2 . 102 Korent Urška Ženski SLO KK PLAMA-PUR 01:48:59 00:05:42
ŽENSKE B-Ž
1 . 103 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:48:59 --
2 . 106 Dolenc Vesna Ženski SLO KD LPP 10118475174 02:03:47 00:14:48
3 . 105 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 02:04:29 00:15:30
ŽENSKE C-Ž
1 . 108 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 02:04:30 --
2 . 107 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 02:08:29 00:03:59
3 . 110 Kačičnik Nataša Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 02:10:18 00:05:48
ŽENSKE D-Ž
1 . 111 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 02:29:51 --
AMATERJI -M
1 . 14 Murko Vid Moški SLO ARCONT SELCE 10079880490 01:37:22 00:00:45
2 . 93 Marina Marco Moški AUT RADLECK RACING TEAM 10056179754 01:37:23 00:00:46
3 . 17 Aleš Tadej Moški SLO ŠD KOLOKA 10112321940 01:38:45 00:02:08
4 . 9 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 01:38:46 00:02:09
5 . 3 Hirtl Markus Moški AUT HILL RACINGTEAM 10118107180 01:38:51 00:02:14
6 . 13 Petelin Karli Moški SLO ARCONT SELCE 10052449294 01:38:54 00:02:17
7 . 7 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:38:55 00:02:18
8 . 6 Pšajd Dani Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10114060361 01:38:56 00:02:19
9 . 10 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 01:41:10 00:04:33
10 . 8 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952 01:43:29 00:06:52
11 . 15 Farazin Luka Moški SLO ARCONT SELCE 10113161901 01:46:45 00:10:08
12 . 5 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 01:46:52 00:10:15
13 . 4 Grundner Gerald Moški AUT RADL-ECK RACING TEAM AUT111911 01:51:22 00:14:45
14 . 1 Majcen Matija Moški SLO 02:04:19 00:27:42
MASTER A-M
1 . 19 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:37:26 --
2 . 28 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 10058635470 01:37:36 00:00:10
3 . 20 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 01:38:49 00:01:23
4 . 21 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 10117217915 01:38:51 00:01:25
5 . 25 Klobasa Darjan Moški SLO ARCONT SELCE 10050211729 01:47:13 00:09:47
6 . 23 Senekovič Niko Moški SLO ARCONT SELCE 10120239766 01:49:07 00:11:41
7 . 99 Damiš Alex Moški SLO ARCONT SELCE 02:04:22 00:26:56
MASTER B-M
1 . 32 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 01:37:15 --
2 . 30 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 01:38:49 00:01:34
3 . 29 Mlaker Boštjan Moški SLO 01:42:33 00:05:18
4 . 31 Kuzmič Jernej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10119803771 01:45:18 00:08:03
5 . 33 Polak Marko Moški SLO ARCONT SELCE 10077289984 01:45:27 00:08:12
MASTER C-M
1 . 37 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 01:37:20 --
2 . 42 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 01:38:51 00:01:31
3 . 41 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 01:39:07 00:01:47
4 . 39 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 01:41:46 00:04:26
5 . 38 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:42:25 00:05:05
6 . 43 Vodušek Denis Moški SLO ARCONT SELCE 10112796230 01:44:59 00:07:39
MASTER D-M
1 . 45 Kopše Igor Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016332255 01:37:22 --
2 . 48 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 01:37:27 00:00:05
3 . 49 Dolenc Andrej Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10118710095 01:38:55 00:01:33
4 . 46 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 01:40:44 00:03:22
5 . 47 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 01:47:28 00:10:06
6 . 113 DAMIŠ Davorin Moški SLO 02:09:52 00:32:30
MASTER E-M
1 . 53 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:41:12 --
2 . 59 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 01:43:59 00:02:47
3 . 60 Škerget Lovrenc Moški SLO ARCONT SELCE 10017574865 01:45:14 00:04:02
4 . 51 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088135695 01:49:00 00:07:48
5 . 52 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:49:09 00:07:57
6 . 54 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 01:50:03 00:08:51
MASTER F-M
1 . 68 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 01:38:53 --
2 . 64 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:42:40 00:03:47
3 . 62 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:43:37 00:04:44
4 . 61 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:45:11 00:06:18
5 . 95 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:45:19 00:06:26
6 . 65 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:48:49 00:09:56
7 . 63 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 01:48:59 00:10:06
8 . 66 Bahar Matjaž Moški SLO KD LPP 02:34:19 00:55:26
MASTER G-M
1 . 69 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:42:30 --
2 . 72 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:48:49 00:06:19
3 . 73 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 01:48:53 00:06:23
4 . 71 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:49:00 00:06:30
5 . 74 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 01:49:01 00:06:31
6 . 75 Čuden Marjan Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553243 01:51:19 00:08:49
DNF 70 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 02:42:35 01:00:05
MASTER H-M
1 . 77 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 02:04:20 --
2 . 94 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 02:04:24 00:00:04
3 . 76 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 10052481832 02:20:23 00:16:03
MASTER I-M
1 . 80 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 02:01:11 --
2 . 81 RAVBAR Rudi Moški SLO KD SPRINT 10088450139 02:04:28 00:03:17
3 . 78 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 02:04:33 00:03:22
4 . 82 Prešeren Janez Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 02:21:46 00:20:35
5 . 79 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 02:26:35 00:25:24
MASTER J-M
1 . 83 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 02:08:11 --

Komentarji