Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triglav triatlon Bled 2021

Triatlon Tekma:Triglav triatlon Bled 2021 Datum:05.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 214 Alessandri Achille Moški ITA TDRIMINI 88590 04:50 (0:28) 22:50 (0:36) 12:35 0:41:22
2 . 256 Ivantschitsch Leon Moški AUT WFV-FINKENSTEIN AM FAAKER SEE 05:39 (0:27) 21:36 (0:44) 13:50 0:42:18
3 . 254 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE 2021TZS385 05:46 (0:38) 23:49 (0:31) 13:04 0:43:50
4 . 205 Mosshammer Maximilian Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 04:52 (0:34) 22:17 (0:41) 16:10 0:44:35
5 . 245 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS314 05:12 (0:32) 23:04 (0:47) 15:39 0:45:15
6 . 243 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS305 05:29 (0:50) 24:00 (0:34) 14:56 0:45:51
7 . 228 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS129 06:02 (0:34) 25:55 (0:38) 14:43 0:47:54
8 . 259 Mazi Jamnik Arne Moški SLO 04:47 (1:04) 26:23 (0:48) 15:03 0:48:07
9 . 206 FLORIAN Luca Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:37 (0:38) 24:25 (0:50) 17:45 0:49:16
10 . 235 Martinšek Tian Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS467 07:17 (0:26) 25:36 (0:42) 15:47 0:49:50
11 . 240 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS234 06:03 (0:38) 25:03 (0:42) 18:05 0:50:34
12 . 251 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 05:57 (0:55) 25:58 (0:37) 17:20 0:50:49
13 . 250 Cerar Lovro Moški SLO TK UTRIP 2021TZS616 06:25 (0:33) 26:33 (0:51) 16:36 0:51:00
14 . 255 Rotovnik Bor Moški SLO TK VELENJE 2021TZS397 05:05 (0:33) 26:33 (0:52) 20:33 0:53:38
15 . 216 Brecelj Brin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS174 06:42 (0:35) 27:24 (0:33) 20:26 0:55:43
16 . 249 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 06:01 (0:39) 30:11 (1:00) 18:34 0:56:28
17 . 236 Podobnik Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS483 06:13 (0:46) 29:06 (0:40) 20:14 0:57:01
18 . 237 Rejc Rok Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS488 07:04 (0:54) 30:40 (0:37) 18:28 0:57:45
19 . 234 Istenič Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS445 07:25 (0:37) 29:10 (0:39) 22:02 0:59:54
20 . 252 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS097 06:43 (0:46) 29:58 (0:44) 22:05 1:00:19
21 . 220 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS172 06:02 (0:37) 30:14 (0:58) 23:39 1:01:32
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 229 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS130 05:28 (0:28) 25:18 (0:36) 14:05 0:45:57
2 . 212 Di Bernardo Sophie Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 05:12 (0:27) 25:17 (0:37) 14:37 0:46:12
3 . 215 Bezlaj Anja Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 05:07 (0:36) 25:46 (0:33) 15:34 0:47:38
4 . 227 Kromar Urša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS117 05:59 (0:29) 26:18 (0:36) 15:17 0:48:41
5 . 238 Slanič Iva Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS489 05:41 (0:40) 25:43 (0:33) 17:01 0:49:41
6 . 226 Križan Mia Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS136 05:21 (0:29) 25:44 (0:39) 19:10 0:51:25
7 . 201 Mincu Mia Ženski SLO AMS BEAGLE 08:39 (0:47) 33:02 (1:01) 26:17 1:09:49
KADETI-M
1 . 213 PETERKA JAN Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 04:10 (0:23) 21:08 (0:32) 13:08 0:39:24
2 . 241 Belaj Nik Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS300 04:54 (0:28) 20:57 (0:36) 12:43 0:39:39
3 . 253 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2021TZS071 04:53 (0:32) 20:55 (0:35) 13:28 0:40:25
4 . 231 Žagar Taj Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS128 05:24 (0:28) 21:06 (0:37) 13:10 0:40:46
5 . 230 Žagar Matic Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS126 05:42 (0:28) 22:02 (0:32) 12:33 0:41:18
6 . 247 Pilih Arne Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS333 04:26 (0:24) 21:55 (0:34) 15:31 0:42:52
7 . 244 DEŽMAN Anže Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS304 05:10 (0:29) 23:13 (0:40) 13:50 0:43:25
8 . 224 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS168 05:11 (0:30) 23:30 (0:46) 16:27 0:46:25
9 . 222 Tomažič Valentin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS181 05:44 (0:35) 25:01 (0:28) 15:04 0:46:54
10 . 208 Orlitsch Henri Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:11 (0:44) 22:48 (0:46) 17:37 0:47:09
11 . 248 Rifel Nejc Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS339 05:26 (0:30) 24:57 (0:45) 19:39 0:51:18
12 . 290 Strnad Volkar Brin Moški SLO 08:49 (0:42) 30:37 (1:05) 20:59 1:02:13
KADETINJE-Ž
1 . 210 RITTER Kathrin Ženski AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 04:53 (0:24) 23:27 (0:41) 14:49 0:44:16
2 . 202 Colombo Maya Ženski ITA GO TRI TEAM 05:03 (0:25) 24:07 (0:32) 15:04 0:45:12
3 . 217 Kovic Urška Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS166 04:54 (0:28) 23:32 (0:34) 16:09 0:45:39
4 . 239 Sraka Luna Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS493 05:07 (0:33) 25:14 (0:36) 16:31 0:48:03
5 . 223 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS170 05:40 (0:30) 25:22 (0:40) 16:14 0:48:27
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 295 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana TZS2021xxx 04:05 (0:27) 19:03 (0:35) 11:27 0:35:38
2 . 233 Dolgan Tjaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 05:16 (0:26) 19:38 (0:44) 12:24 0:38:29
3 . 207 Kretschmer Leo Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 04:44 (0:25) 20:34 (0:45) 13:16 0:39:46
4 . 218 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS161 04:38 (0:24) 21:25 (0:34) 13:39 0:40:42
5 . 246 Mišvelj Saš Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS323 05:40 (0:44) 22:19 (0:45) 13:55 0:43:24
6 . 209 Orlitsch Felix Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:10 (0:21) 22:59 (0:40) 15:18 0:44:30
7 . 225 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS162 05:19 (0:33) 23:12 (0:38) 15:23 0:45:07
8 . 258 Kozjek Andrej Moški SLO 06:33 (1:38) 24:39 (0:34) 14:18 0:47:44
9 . 279 Dolinar Lenart Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 05:58 (1:35) 27:44 (0:43) 17:28 0:53:30
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 211 RITTER Stephanie Ženski AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:09 (0:28) 22:23 (0:33) 14:15 0:42:51
2 . 203 Pecorari Iris Ženski ITA GO TRI TEAM 04:57 (0:32) 22:12 (0:46) 16:15 0:44:44
3 . 219 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 05:07 (0:32) 24:30 (0:36) 15:06 0:45:53
4 . 204 Resen Giorgia Ženski ITA GO TRI TEAM 90489 05:05 (0:24) 24:27 (0:34) 17:22 0:47:55
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 337 Dobi Gergő Moški HUN 0:19:10 (0:58) 0:56:45 (0:58) 0:38:02 1:55:55
2 . 379 Kosovel Luka Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 0:23:31 (0:48) 0:57:53 (1:00) 0:38:44 2:01:59
3 . 398 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 0:26:20 (1:03) 0:54:31 (0:54) 0:43:06 2:05:56
ČLANI 1-M
1 . 377 Meden Matija Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS543 0:19:42 (1:06) 0:52:35 (0:34) 0:36:58 1:50:58
2 . 296 Pogačar Žan Moški SLO 0:19:59 (1:26) 0:57:45 (1:05) 0:41:45 2:02:02
3 . 408 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 0:25:25 (1:16) 1:00:07 (0:31) 0:41:15 2:08:37
4 . 360 AL-KUWARI TAMIM JAMAL Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 0:29:23 (1:57) 0:57:33 (0:45) 0:40:40 2:10:20
5 . 397 Iskra Simon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS649 0:33:48 (1:22) 0:55:02 (0:40) 0:44:42 2:15:36
6 . 396 Höfferle Jakob Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS207 0:28:46 (1:06) 0:58:37 (0:42) 0:47:57 2:17:10
7 . 353 špan Nino Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS011 0:27:31 (1:58) 1:01:45 (1:26) 0:46:39 2:19:21
8 . 445 Tomažič Žiga Moški SLO TK Ljubljana 0:31:04 (2:24) 1:01:51 (1:42) 0:50:01 2:27:04
9 . 364 Klemenc Blaž Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:33:47 (2:11) 1:04:47 (1:26) 0:53:22 2:35:35
ČLANICE 1-Ž
1 . 366 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 0:27:32 (1:06) 1:02:13 (0:30) 0:46:31 2:17:53
2 . 391 Hočevar Katja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS440 0:24:54 (0:54) 1:02:27 (0:32) 0:49:18 2:18:07
3 . 416 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 0:22:02 (0:50) 1:07:33 (0:31) 0:51:03 2:22:01
4 . 407 Levec Jana Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS317 0:32:41 (2:51) 1:06:16 (0:55) 0:55:44 2:38:29
ČLANI 2-M
1 . 348 Kovačič Jaroslav Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS001 0:19:44 (0:55) 0:49:55 (0:56) 0:38:12 1:49:43
2 . 393 Majdič Jure Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS371 0:20:14 (0:55) 0:54:04 (0:52) 0:40:06 1:56:13
3 . 343 LORBER Christoph Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:22:01 (1:05) 0:55:25 (0:32) 0:37:36 1:56:41
4 . 382 Dolinar Grega Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS132 0:22:36 (1:04) 0:52:44 (1:05) 0:39:37 1:57:08
5 . 428 Kotnik Gregor Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS315 0:25:20 (2:01) 0:57:21 (0:56) 0:41:51 2:07:30
6 . 430 Lopes Bruno Moški PRT 0:24:41 (1:03) 1:02:15 (0:50) 0:40:38 2:09:29
7 . 298 Ivanjšek Egon Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS008 0:25:25 (1:36) 0:53:28 (0:58) 0:48:03 2:09:32
8 . 440 Pretnar Anže Moški SLO 0:24:18 (1:29) 0:58:15 (0:50) 0:45:10 2:10:04
9 . 436 Piccinonno Raffaele Moški ITA Ita 0:25:16 (0:44) 0:58:47 (0:41) 0:46:22 2:11:52
10 . 381 Vrhunc Tilen Moški SLO TK GORENJSKA 2021TZS041 0:27:52 (1:34) 0:57:44 (1:10) 0:43:35 2:11:58
11 . 294 Klobučar Blaž Moški SLO TK Ljubljana 0:30:47 (1:00) 0:59:01 (0:37) 0:44:33 2:16:00
12 . 439 Ponikvar Jure Moški SLO 0:26:16 (1:58) 0:57:29 (1:37) 0:49:57 2:17:18
13 . 361 ALMOHAMMED FAHAD AHMAD Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 0:29:55 (1:10) 1:00:54 (1:01) 0:49:02 2:22:03
14 . 423 Cokan Robert Moški SLO 0:32:18 (2:43) 1:03:03 (0:54) 0:44:59 2:23:58
15 . 425 Drobnič Jurij Moški SLO 0:28:17 (2:50) 0:59:53 (1:01) 0:56:14 2:28:16
16 . 363 Katern Borut Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS186 0:27:17 (1:26) 1:03:18 (2:02) 0:54:25 2:28:31
17 . 340 žilavec Gašper Moški SLO GOZILLA.SI 0:28:42 (2:36) 1:05:15 (1:13) 0:51:23 2:29:10
18 . 413 Resnik Borut Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:37:24 (1:17) 1:01:22 (0:50) 0:48:55 2:29:51
19 . 359 ALKAABI MOHAMMED RASHID Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 0:33:06 (2:14) 1:04:31 (1:30) 0:49:20 2:30:43
20 . 427 Janež Naško Moški SLO 0:36:12 (1:38) 1:05:11 (1:02) 0:51:14 2:35:19
21 . 349 Likar Grega Moški SLO JK TRI TEAM 0:32:49 (5:05) 1:03:44 (1:40) 0:59:40 2:43:01
22 . 442 Sodnik Damjan Moški SLO 0:45:17 (2:06) 1:03:43 (1:01) 0:51:30 2:43:40
23 . 329 Vončina Blaž Moški SLO / 0:41:57 (3:46) 1:06:52 (2:24) 0:53:24 2:48:25
24 . 368 žitko Jernej Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS201 0:33:51 (3:13) 1:06:36 (2:10) 1:04:36 2:50:27
25 . 444 Tavčar Rok Moški SLO 0:33:39 (3:26) 1:16:40 (2:14) 1:07:35 3:03:36
ČLANICE 2-Ž
1 . 383 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS133 0:22:09 (1:00) 1:01:23 (0:28) 0:43:23 2:08:25
2 . 424 Collovati Nikole Ženski 0:25:34 (1:24) 1:03:26 (1:06) 0:52:21 2:23:53
3 . 441 selan špela Ženski SLO 0:26:50 (1:45) 1:05:24 (1:26) 0:52:29 2:27:56
4 . 417 Torkar Saša Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS076 0:32:32 (1:35) 1:03:30 (0:57) 0:49:49 2:28:25
5 . 447 Vidic Ana Ženski SLO 0:29:02 (1:49) 1:03:44 (1:12) 1:02:19 2:38:09
6 . 434 Oblak Karla Ženski SLO 0:39:24 (3:47) 1:14:44 (1:30) 1:03:51 3:03:18
VETERANI 1-M
1 . 385 Majdič Tomaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 0:20:15 (1:11) 0:56:15 (0:51) 0:42:31 2:01:05
2 . 369 Uršič Janez Moški SLO ŠD KOLOKA 0:28:26 (1:36) 0:56:39 (0:35) 0:41:46 2:09:04
3 . 386 Mihelič Dejan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS119 0:28:37 (1:24) 0:55:43 (1:07) 0:44:08 2:11:01
4 . 380 Česen Grega Moški SLO TK GORENJSKA 2021TZS027 0:25:34 (1:06) 1:00:46 (0:41) 0:44:36 2:12:45
5 . 336 Menard Miha Moški SLO AŠK ŽABICE 0:25:22 (1:49) 0:56:29 (0:46) 0:48:53 2:13:22
6 . 415 Hafner Uroš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 0:29:22 (2:22) 0:57:48 (0:53) 0:44:39 2:15:07
7 . 374 Lepojič Sašo Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 0:27:58 (1:38) 1:00:03 (0:47) 0:44:44 2:15:12
8 . 418 Torkar Gregor Moški SLO TK UTRIP 2018TZS374 0:29:15 (1:47) 1:01:01 (1:13) 0:45:49 2:19:07
9 . 346 Balabanič Damjan Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS002 0:28:23 (2:05) 0:57:13 (1:14) 0:50:37 2:19:34
10 . 330 Česnik Damir Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS251 0:31:15 (2:00) 0:59:38 (1:02) 0:47:04 2:21:00
11 . 412 Pohlen Boštjan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS336 0:26:21 (1:56) 1:02:25 (0:41) 0:49:44 2:21:09
12 . 420 Golič Matjaž Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2021TZS530 0:28:20 (1:02) 1:03:23 (0:59) 0:48:41 2:22:27
13 . 356 Pavlič Marko Moški SLO MAJSTRI LENART 0:28:22 (1:29) 1:03:46 (1:00) 0:50:03 2:24:43
14 . 388 Škulj Miha Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS125 0:34:54 (1:17) 1:00:55 (1:18) 0:46:26 2:24:52
15 . 435 Paternoster Matevž Moški SLO 0:32:42 (0:50) 1:01:54 (1:06) 0:49:51 2:26:25
16 . 367 Švigelj Tim Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS519 0:32:35 (2:58) 1:00:15 (1:10) 0:50:33 2:27:33
17 . 410 Petek Matic Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS329 0:33:23 (1:50) 1:05:54 (1:23) 0:48:30 2:31:02
18 . 437 Planinc Matjaž Moški SLO 2019TZS218 0:31:10 (2:01) 1:02:56 (2:25) 0:55:53 2:34:27
19 . 419 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 0:35:11 (1:20) 1:11:05 (1:48) 0:48:39 2:38:06
20 . 370 Pregelj Matej Moški SLO ŠD SOKOL BEžIGRAD 0:35:04 (3:30) 1:05:30 (1:31) 0:53:01 2:38:38
21 . 339 Pitton Giulio Moški ITA GO TRI TEAM 0:29:29 (3:17) 1:04:42 (2:35) 1:00:08 2:40:13
22 . 357 Plahutnik Jaka Moški SLO PLAJATEAM 0:27:45 (1:50) 1:09:52 (2:12) 1:00:27 2:42:08
23 . 335 Hajduković Rok Moški SLO AŠK ŽABICE 0:25:18 (2:27) 1:10:16 (1:05) 1:06:19 2:45:27
24 . 355 Meh Primož Moški SLO KEPIčI 0:33:54 (2:26) 1:10:10 (1:20) 1:03:41 2:51:34
25 . 354 Kraner Vito Moški SLO KD SELCE_ARCONT 0:52:28 (3:39) 1:18:21 (2:58) 0:58:31 3:16:00
VETERANKE 1-Ž
1 . 405 Kompan Tanja Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS313 0:30:43 (1:38) 1:00:09 (0:33) 0:43:28 2:16:32
2 . 333 Vovko Barbara Ženski SLO 3K ŠPORT 2021TZS277 0:33:36 (2:43) 1:08:21 (1:23) 0:55:44 2:41:49
3 . 365 Peterca Dina Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 0:33:44 (2:30) 1:08:19 (1:19) 1:02:07 2:48:00
4 . 375 Antonič Urška Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS556 0:39:39 (1:31) 1:15:07 (1:33) 1:10:37 3:08:30
VETERANI 2-M
1 . 352 Rožman Ambrož Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS006 0:25:13 (1:43) 0:53:27 (0:58) 0:40:40 2:02:04
2 . 345 Pichler-klary Christian Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:25:22 (1:41) 0:56:35 (0:53) 0:47:15 2:11:48
3 . 387 Radivojević Aleksander Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 0:25:52 (1:14) 1:00:13 (0:49) 0:46:21 2:14:32
4 . 411 Pilih Tomaž Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS331 0:29:02 (1:27) 1:00:55 (1:14) 0:45:09 2:17:49
5 . 350 Molan Zalokar Marko Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS004 0:33:52 (3:53) 1:04:05 (1:58) 0:53:48 2:37:38
6 . 443 šajn Tomaž Moški SLO 0:36:10 (1:51) 1:09:03 (1:34) 0:51:21 2:40:00
7 . 392 Jakončič Boštjan Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS446 0:35:33 (3:41) 1:05:41 (0:47) 0:54:50 2:40:34
8 . 300 BUDYNSKY Dmytro Moški 0:29:54 (4:13) 1:12:42 (1:52) 0:54:46 2:43:29
9 . 433 Močnik Bernard Moški SLO 0:32:28 (2:21) 1:08:59 (1:11) 1:06:29 2:51:29
DNF10 . 384 Kromar Damijan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS115 (1:17) 0:31:54 (9:45) DNF
VETERANKE 2-Ž
1 . 448 Willemsen Kirstin Ženski 0:27:59 (1:32) 1:08:30 (1:38) 0:55:04 2:34:44
2 . 378 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS155 0:34:36 (2:24) 1:07:17 (1:10) 1:01:24 2:46:54
3 . 400 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:39:40 (2:31) 1:22:32 (2:01) 1:05:57 3:12:43
VETERANI 3-M
1 . 338 Colombo Cristiano Moški ITA GO TRI TEAM 34202 0:26:22 (0:55) 1:00:30 (0:47) 0:48:20 2:16:56
2 . 421 Glaser Bruno Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 2021TZS242 0:26:38 (1:28) 0:58:54 (1:01) 0:51:26 2:19:31
3 . 372 KAMPJUT GREGOR Moški SLO ŠD TURBO M 2021TZS507 0:29:12 (2:18) 1:01:01 (1:05) 0:49:11 2:22:49
4 . 450 Žgajnar Miran Moški SLO 0:32:22 (3:15) 1:03:41 (1:11) 0:46:17 2:26:48
5 . 331 Podgornik Bojan Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 0:33:28 (2:25) 1:03:14 (1:17) 0:51:04 2:31:29
6 . 341 DOLINAR Gregor. Moški SLO GRS KRANJ 0:31:19 (2:11) 1:08:26 (1:15) 0:52:16 2:35:29
7 . 438 Podbevšek Robert Moški SLO 0:32:27 (3:21) 1:08:33 (1:08) 0:51:24 2:36:54
8 . 371 Leitinger Luka Moški SLO ŠD TRIS 0:30:39 (3:37) 1:06:46 (1:16) 0:56:16 2:38:35
9 . 449 Zavrsnik Rok Moški SLO 0:25:30 (2:59) 1:05:38 (1:08) 1:04:57 2:40:14
10 . 362 Cepec Miro Moški SLO SKB D.D. 0:38:02 (3:33) 1:03:17 (2:23) 0:58:32 2:45:49
11 . 401 Egart Janez Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS307 0:30:51 (6:51) 1:10:24 (2:44) 0:55:55 2:46:47
12 . 334 Trebec Marko Moški SLO 4EVER2GEDR 0:33:12 (3:16) 1:09:52 (2:31) 0:58:49 2:47:42
13 . 446 Tomažič Aleš Moški SLO 0:43:21 (2:39) 1:14:43 (1:06) 1:05:03 3:06:54
VETERANI 4-M
1 . 406 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS312 0:26:48 (1:08) 0:52:15 (0:41) 0:47:13 2:08:08
2 . 414 Romšak Matija Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS340 0:26:46 (1:48) 1:00:12 (0:54) 0:46:34 2:16:17
3 . 402 Hren Marko Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS309 0:33:18 (1:41) 1:00:53 (0:56) 0:48:44 2:25:34
4 . 351 Petrič Slavko Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 0:26:43 (1:46) 1:01:06 (1:06) 0:56:00 2:26:44
5 . 422 Jansen Kees Moški TV DE BOLLENSTREEK 38997 0:26:48 (1:59) 1:03:28 (3:08) 0:54:36 2:30:01
6 . 409 Martič Zvezdan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS321 0:28:49 (1:17) 1:08:18 (0:38) 0:56:00 2:35:04
7 . 344 Oberluggauer Ewald Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:35:02 (2:13) 1:07:48 (1:09) 0:57:19 2:43:33
8 . 434 Janković Dušan Moški SLO PULZ šPORT 0:39:24 (3:47) 1:14:44 (1:30) 1:03:51 3:03:18
VETERANI 5-M
1 . 390 Debenec Bojan Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS431 0:29:26 (1:54) 1:05:15 (1:32) 1:01:22 2:39:30
2 . 394 Trojar Bojan Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 0:35:06 (1:59) 1:12:45 (1:13) 0:58:23 2:49:28
3 . 426 Duc Miro Moški SLO 0:41:15 (3:15) 1:12:11 (0:46) 0:59:18 2:56:47
4 . 404 Knap Bojan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2019TZS463 0:38:30 (1:59) 1:18:01 (1:30) 1:16:06 3:16:07
5 . 431 Maksl Franc Moški SLO 0:53:18 (3:43) 1:26:53 (2:07) 1:09:31 3:35:34
VETERANI 6-M
1 . 332 Škrabanja Arno Moški 3K ŠPORT 2021TZS274 0:30:17 (1:53) 1:03:19 (1:05) 0:53:59 2:30:36
2 . 395 Aćimović Radovan Moški SLO TK MARATON PTUJ 2021TZS407 0:32:34 (2:00) 1:07:32 (1:20) 0:57:50 2:41:18
3 . 432 Milikič Boris Moški SLO 0:48:59 (6:20) 1:23:51 (4:03) 1:14:20 3:37:34

Komentarji