Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2021

Duatlon Tekma:Duatlon Ribnica 2021 Datum:02.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tek 1 Kolo Tek 2 REZULTAT Zaost.
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 71 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2021TZS088 09:36 16:43 06:23 32:44 --
2 . 59 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS473 09:36 16:43 06:37 32:57 +00:13
3 . 50 Antolič Bor Moški SLO 09:52 16:17 06:59 33:09 +00:25
4 . 69 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS227 09:54 17:27 07:29 34:51 +02:07
5 . 72 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 10:22 17:33 07:38 35:33 +02:49
6 . 51 Bregar Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 10:16 17:37 07:40 35:35 +02:51
7 . 68 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS234 10:39 17:31 07:36 35:46 +03:02
8 . 60 Martinšek Tian Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS467 10:18 17:56 07:45 36:01 +03:17
9 . 54 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS129 10:37 18:38 06:58 36:14 +03:30
10 . 65 Jarc Tine Moški SLO TK LOGATEC 09:52 20:02 07:31 37:26 +04:42
11 . 61 Istenič Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS445 12:00 18:12 07:46 37:59 +05:15
12 . 52 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 12:05 18:56 08:50 39:51 +07:07
13 . 36 Rejc Rok Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS607 12:13 19:49 08:16 40:19 +07:35
14 . 62 Berkopec Brin Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS421 10:19 23:55 07:41 41:56 +09:12
15 . 70 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS225 14:24 18:47 08:51 42:03 +09:19
16 . 58 Podobnik Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS483 13:22 20:22 08:19 42:04 +09:20
17 . 37 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS573 12:44 21:57 08:44 43:26 +10:42
18 . 57 Rihar Val Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS485 15:58 20:03 10:25 46:27 +13:43
DNS 53 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 DNS
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 56 Kromar Urša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS117 10:10 17:15 06:33 33:58 --
2 . 55 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS130 10:10 17:15 06:33 33:59 +00:01
3 . 73 Bezlaj Anja Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 10:10 17:55 07:22 35:28 +01:29
4 . 63 Slanič Iva Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS489 11:21 18:49 07:48 38:00 +04:01
5 . 64 Hrenko Erin Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS441 11:22 18:50 07:49 38:02 +04:03
6 . 66 Pajk Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS356 12:01 18:50 08:29 39:22 +05:23
7 . 67 Dolšak Ariana Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS363 12:15 20:19 08:50 41:25 +07:26
KADETI-M
1 . 82 Bratun Domen Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS423 08:50 15:26 05:43 30:00 --
2 . 78 Žagar Matic Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS126 08:52 15:31 05:43 30:07 +00:07
3 . 79 Žagar Jurij Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS127 08:51 15:30 05:52 30:13 +00:13
4 . 74 PETERKA JAN Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 08:51 15:30 06:09 30:31 +00:31
5 . 80 Žagar Taj Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS128 09:03 15:19 06:35 30:57 +00:57
6 . 84 Šalamun Jaša Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS354 09:55 16:23 06:58 33:17 +03:17
7 . 76 Majdič Luka Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS319 10:22 17:02 07:33 34:58 +04:58
8 . 83 Tanze Miran Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS352 08:50 16:05 11:53 36:48 +06:48
9 . 81 Jurman Samo Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS449 11:12 18:11 07:56 37:20 +07:20
DNS 77 Belaj Nik Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS300 DNS
DNS 75 Pilih Arne Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS319 DNS
KADETINJE-Ž
1 . 86 Kotnik Zoja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS454 10:56 17:47 07:37 36:20 --
DNS 85 Sraka Luna Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS493 DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 12 Dolgan Tjaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 15:44 37:55 09:03 1:02:42 --
2 . 17 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2021TZS070 15:43 39:11 09:21 1:04:16 +01:33
3 . 13 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2021TZS092 15:45 39:12 09:30 1:04:27 +01:44
4 . 14 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS503 15:50 39:13 09:25 1:04:29 +01:46
5 . 16 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS497 18:32 44:39 15:14 1:18:25 +15:42
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 45 Maradin Manca Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS320 21:07 46:14 12:45 1:20:07 --
2 . 46 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 20:55 51:08 12:06 1:24:10 +04:02
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Medved Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS470 14:52 38:45 08:40 1:02:17 --
2 . 3 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2021TZS083 14:52 40:19 08:10 1:03:22 +01:04
3 . 147 Kosovel Luka Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 16:10 39:57 09:35 1:05:44 +03:26
4 . 18 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 16:53 39:12 10:37 1:06:43 +04:25
DNS 4 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 15:41 DNF
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 40 Bartol Monika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 17:17 43:28 10:10 1:10:55 --
2 . 44 Pilih Vita Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS332 24:26 46:05 14:03 1:24:35 +13:39
3 . 43 Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 20:59 51:04 15:07 1:27:11 +16:16
ČLANI 1-M
1 . 8 Iskra Simon Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS209 16:14 37:26 09:38 1:03:18 --
2 . 10 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 16:53 38:09 09:48 1:04:50 +01:31
3 . 9 Škufca Maks Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS123 16:56 38:07 10:03 1:05:06 +01:47
4 . 5 Dečman Matej Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 17:02 38:02 10:17 1:05:22 +02:03
5 . 19 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 18:15 42:22 11:31 1:12:08 +08:49
6 . 11 Šobar Primož Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS139 19:48 42:53 11:41 1:14:22 +11:03
ČLANICE 1-Ž
1 . 41 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 19:13 45:51 11:21 1:16:26 --
2 . 42 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 20:08 37:04 21:53 1:19:06 +02:39
ČLANI 2-M
1 . 1 Cebin Bojan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS112 15:45 38:41 09:36 1:04:03 --
2 . 6 Majdič Jure Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS137 16:57 38:08 10:30 1:05:35 +01:31
VETERANI 1-M
1 . 23 Vehar Borut Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS224 16:53 38:09 10:09 1:05:12 --
2 . 7 Mihelič Dejan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS119 17:10 38:47 10:00 1:05:59 +00:46
3 . 22 Šalamun Darko Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS353 17:01 39:05 10:09 1:06:15 +01:02
4 . 21 Harnold Peter Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 17:40 43:08 10:28 1:11:17 +06:04
5 . 20 Mihelič Igor Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 19:33 43:09 11:31 1:14:14 +09:01
6 . 24 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 19:56 42:46 12:00 1:14:43 +09:30
VETERANI 2-M
1 . 27 Suligoj Gorazd Moški SLO TK VELENJE 2021TZS391 17:00 39:37 09:45 1:06:22 --
2 . 28 pavlin gregor Moški SLO TK UTRIP 18:13 43:26 11:01 1:12:40 +06:17
3 . 25 Babici Andrea Moški SLO SD3 SPORT 2021TZS200 19:36 42:20 11:03 1:12:59 +06:36
4 . 26 Zupančič Martin Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS583 21:58 49:13 13:15 1:24:26 +18:03
VETERANKE 2-Ž
1 . 47 NOVEL MARINA Ženski SLO ŠD 3Šport 2021TZS199 22:24 49:43 13:08 1:25:16 --
VETERANI 3-M
1 . 29 Krajnc Igor Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS456 24:38 53:08 15:27 1:33:14 --
VETERANI 4-M
1 . 30 GROSS Samo Moški SLO KARATE KLUB SENSEI 22:29 48:37 13:44 1:24:50 --
2 . 32 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS218 24:22 49:18 14:19 1:28:00 +03:09
3 . 33 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS215 24:23 51:56 16:29 1:32:49 +07:58
VETERANI 6-M
1 . 48 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2021TZS407 22:23 51:03 12:51 1:26:18 --

Komentarji