Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP kronometer Koper 2021 - OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:DP kronometer Koper 2021 - OMR Datum:17.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas _empty_ Gap
ŽENSKE A-Ž
1 . 378 Pasar Petra Ženski SLO KK SOČA 10116494960 00:16:08,75 3 00:00:00,00
2 . 380 Gulič Teja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10050032580 00:16:57,46 3 00:00:48,70
3 . 377 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:16:57,61 3 00:00:48,85
4 . 381 Erjavec Martina Ženski SLO KK Izvir Vipava 10117947738 00:17:06,41 3 00:00:57,66
5 . 379 Jelovšek Ana Ženski SLO ŠD Koloka 10088447412 00:17:42,95 3 00:01:34,19
6 . 382 Goričan Patricija Ženski SLO KK ROGLA 10113396721 00:18:23,63 3 00:02:14,87
ŽENSKE B-Ž
1 . 383 Mohorič Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 00:16:52,33 3 00:00:00,00
2 . 386 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:17:01,41 3 00:00:09,08
3 . 385 Podpečan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 00:17:08,51 3 00:00:16,18
ŽENSKE C-Ž
1 . 387 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:17:36,62 3 00:00:00,00
2 . 388 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 00:18:15,07 3 00:00:38,45
ŽENSKE D-Ž
1 . 390 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:18:32,46 3 00:00:00,00
2 . 391 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:19:04,20 3 00:00:31,73
3 . 389 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 00:19:22,24 3 00:00:49,78
AMATERJI -M
1 . 309 Lesjak Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104798679 00:14:03,74 3 00:00:00,00
2 . 306 Ropas Nejc Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10088494801 00:14:08,42 3 00:00:04,68
3 . 308 Sedar Tadej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10092039543 00:14:31,65 3 00:00:27,91
4 . 304 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:14:32,69 3 00:00:28,95
5 . 303 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:15:12,37 3 00:01:08,62
6 . 310 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:16:07,57 3 00:02:03,83
7 . 307 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:16:40,65 3 00:02:36,90
8 . 301 Klemenc Anže Moški SLO KK ROGLA 10113396620 00:17:37,42 3 00:03:33,68
MASTER A-M
1 . 315 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:14:23,86 3 00:00:00,00
2 . 317 Hrovat Jan Moški SLO 00:14:24,99 3 00:00:01,13
3 . 313 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 00:14:47,56 3 00:00:23,71
4 . 319 Račečič Ožbej Moški SLO KK Postojna 10092040856 00:15:26,19 3 00:01:02,33
5 . 314 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:15:30,50 3 00:01:06,65
6 . 312 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:15:36,17 3 00:01:12,32
7 . 311 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 00:15:37,61 3 00:01:13,75
8 . 316 Blenkuš Domen Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017637715 00:15:41,18 3 00:01:17,32
MASTER B-M
1 . 322 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 00:13:57,94 3 00:00:00,00
2 . 323 Klavora Mitja Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590528 00:14:28,85 3 00:00:30,91
3 . 320 Plank Marko Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017609524 00:14:56,51 3 00:00:58,57
4 . 324 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 10060377935 00:16:08,43 3 00:02:10,49
5 . 325 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088134988 00:16:27,64 3 00:02:29,70
MASTER C-M
1 . 331 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:13:55,29 3 00:00:00,00
2 . 327 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:14:35,40 3 00:00:40,11
3 . 328 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:14:47,78 3 00:00:52,49
4 . 332 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:14:59,64 3 00:01:04,36
5 . 329 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:15:13,00 3 00:01:18,71
6 . 330 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:16:11,37 3 00:02:16,09
MASTER D-M
1 . 337 Kopše Igor Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016332255 00:13:20,06 3 00:00:00,00
2 . 333 Guček Andrej Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017627914 00:13:35,82 3 00:00:15,76
3 . 335 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO BK NOVIGRAD 10017616695 00:13:56,09 3 00:00:36,03
4 . 342 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:14:20,84 3 00:01:00,78
5 . 334 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:14:39,96 3 00:01:19,90
6 . 336 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:14:51,32 3 00:01:31,27
7 . 341 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:14:56,75 3 00:01:36,69
8 . 339 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 00:15:27,57 3 00:02:07,51
9 . 340 Polovič Janez Moški SLO ŠD Kostanjevica 00:15:36,29 3 00:02:16,23
MASTER E-M
1 . 343 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:15:06,62 3 00:00:00,00
2 . 346 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:15:16,32 3 00:00:09,70
3 . 347 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 00:15:57,23 3 00:00:50,60
4 . 345 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591538 00:17:27,01 3 00:02:20,38
MASTER F-M
1 . 357 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:14:41,01 3 00:00:00,00
2 . 354 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:15:08,13 3 00:00:27,12
3 . 350 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:15:17,39 3 00:00:36,39
4 . 352 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:15:33,08 3 00:00:52,08
5 . 348 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:15:43,43 3 00:01:02,43
6 . 353 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:16:03,75 3 00:01:22,75
7 . 355 Jug Sergej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017593457 00:16:04,92 3 00:01:23,91
8 . 351 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:16:06,48 3 00:01:25,48
9 . 356 Bogataj Igor Moški SLO Pogi team Generali 10017592548 00:16:06,74 3 00:01:25,73
10 . 349 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:16:11,49 3 00:01:30,49
MASTER G-M
1 . 360 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:14:47,56 3 00:00:00,00
2 . 362 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:15:19,27 3 00:00:31,71
3 . 363 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:15:34,74 3 00:00:47,18
4 . 361 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:16:18,86 3 00:01:31,30
5 . 358 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:19:05,08 3 00:04:17,52
MASTER H-M
1 . 366 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:16:14,13 3 00:00:00,00
2 . 367 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:16:33,43 3 00:00:19,31
3 . 364 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:17:39,68 3 00:01:25,55
4 . 365 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:18:46,75 3 00:02:32,63
MASTER I-M
1 . 368 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Koloka 10017633368 00:16:32,22 3 00:00:00,00
2 . 369 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:17:27,62 3 00:00:55,40
3 . 370 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:18:10,14 3 00:01:37,92
4 . 372 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:18:13,74 3 00:01:41,52
5 . 371 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 00:18:34,45 3 00:02:02,23
6 . 373 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:19:11,70 3 00:02:39,49
MASTER J-M
1 . 375 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:17:13,44 3 00:00:00,00
2 . 376 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 10017631752 00:26:47,70 3 00:09:34,26

Komentarji