Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP v cestni dirki 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:DP v cestni dirki 2021 Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Num.of laps Gap
01-ELITE-M
1 . 3 Mohoric Matej Moški SLO BAHRAIN - VICTORIOUS 10008686332 04:00:35 10 04:00:35
2 . 2 Polanc Jan Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10050785746 04:00:50 10 04:00:50
3 . 6 Mezgec Luka Moški SLO TEAM BIKEEXCHANGE 10005560710 04:02:13 10 04:02:13
4 . 4 Tratnik Jan Moški SLO BAHRAIN VICTORIOUS 10006486452 04:02:13 10 04:02:13
5 . 1 Pogačar Tadej Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10014972740 04:02:19 10 04:02:19
8 . 52 Koren Kristijan Moški SLO ŠD VITALGO.SI 10003261103 04:02:50 10 04:02:50
9 . 50 Bajc Andi Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 04:04:13 10 04:04:13
10 . 5 Novak Domen Moški SLO BAHRAIN VICTORIOUS 10009372406 04:04:16 10 04:04:16
12 . 18 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 04:10:30 10 04:10:30
13 . 46 Pajek Luka Moški SLO 10014894736 04:10:30 10 04:10:30
14 . 27 Lavrič Martin Moški SLO KK KRANJ 10015081662 04:10:30 10 04:10:30
15 . 37 žumer Matic Moški SLO KK BLED 10060749767 04:10:30 10 04:10:30
17 . 47 Drinovec Matej Moški SLO SWEET NICE CONTINETAL 10010968862 04:10:30 10 04:10:30
18 . 26 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 04:10:30 10 04:10:30
20 . 49 Grošelj Žiga Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007973178 04:10:55 10 04:10:55
22 . 10 Horvat Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 04:10:57 10 04:10:57
23 . 8 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 04:10:57 10 04:10:57
25 . 31 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087 04:11:32 10 04:11:32
26 . 33 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 04:13:12 10 04:13:12
DNF 32 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718
DNF 39 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523
DNF 38 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978
DNF 53 Grošelj Matic Moški SLO MBK ČRNI VRH 10014881602
DNF 7 Jerman Žiga Moški SLO ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 10014992039
DNF 54 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 10017589922
DNF 25 šarc Leon Moški SLO KK KRANJ 10091545752
DNF 48 Brajkovic Jani Moški SLO JB 10002731845
DNF 45 Per Gorazd Moški SLO UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10010968761
DNF 9 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349
DNF 55 Čotar Luka Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10013815713
DNS 41 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077
U23-M
1 . 51 Govekar Matevž Moški SLO TIROL KTM CYCLING TEAM 10017582444 04:02:50 10 04:02:50
2 . 15 Hočevar Kristjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629025 04:02:50 10 04:02:50
3 . 20 Skok Anže Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017653778 04:10:30 10 04:10:30
4 . 14 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 04:10:30 10 04:10:30
5 . 17 Colnar Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017585777 04:10:30 10 04:10:30
6 . 28 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 04:10:57 10 04:10:57
7 . 21 Pečnik Teo Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017651051 04:11:20 10 04:11:20
DNF 23 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017564559 --
DNF 35 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 --
DNF 16 Glivar Gal Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017587902 --
DNF 13 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629530 --
DNF 30 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 --
DNF 12 Omrzel Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629429 --
DNF 34 Trotovšek Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10055989996 --
DNF 36 Kovač Štefan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017608918 --
DNF 19 Žibert Ažbe Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10101612029 --
DNF 44 Kosovel David Moški SLO KK GORJE 10017591942 04:13:12 10 04:13:12
DNF 43 Sušnik Rok Moški SLO KK GORJE 10101723072 04:13:12 10 04:13:12
DNF 24 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017563448 04:13:12 10 04:13:12
DNF 29 Vovk Jaka Moški SLO KK KRANJ 10111519062 --
DNF 40 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687 --
DNS 42 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 10017600430 04:13:12
DNS 11 Piskule Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017585171 04:13:12
DNS 22 Maček Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017620739 --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 202 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 01:46:55 4 --
2 . 237 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 01:46:55 4 --
3 . 224 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049257590 01:46:55 4 --
4 . 263 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 01:46:55 4 --
5 . 208 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 01:46:55 4 --
6 . 246 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 01:46:55 4 --
7 . 265 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 01:46:55 4 --
8 . 210 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 01:46:55 4 --
9 . 233 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111528358 01:46:55 4 --
10 . 214 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049254661 01:47:08 4 00:00:13
11 . 201 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 01:47:15 4 00:00:20
12 . 239 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 01:47:43 4 00:00:48
13 . 241 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 01:49:06 4 00:02:11
14 . 206 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 01:49:36 4 00:02:41
15 . 244 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 01:50:02 4 00:03:07
16 . 249 Gorjanc Ino Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108762545 01:50:43 4 00:03:48
17 . 231 Jere Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104244163 01:50:43 4 00:03:48
18 . 220 Stele žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111174714 01:50:43 4 00:03:48
19 . 229 Klanjšček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114315591 01:50:50 4 00:03:55
20 . 223 Palmer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097367065 01:52:12 4 00:05:17
21 . 235 ČUK Enej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017564256 01:52:12 4 00:05:17
22 . 211 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 01:53:49 4 00:06:54
23 . 251 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 01:54:16 4 00:07:21
24 . 217 Vidrih Teodor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073876392 01:55:04 4 00:08:09
25 . 215 Žagar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049256782 01:55:04 4 00:08:09
26 . 216 Vrabec Justin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117164967 01:55:04 4 00:08:09
DNF 267 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241
DNF 266 Gaber Vid Moški SLO KK BLED 10116487987
DNF 264 Jerman Vid Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 1374
DNF 262 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265
DNF 260 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277
DNF 259 Gungl Tine Moški SLO KK TBP LENART 10115961056
DNF 258 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880
DNF 255 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652
DNF 254 Fartelj Max Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10118255310
DNF 253 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678
DNF 252 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514
DNF 250 Golob Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017593962
DNF 247 Krajnc Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108390208
DNF 245 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285
DNF 242 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180
DNF 240 Rekelj Žiga Moški SLO KK KRANJ 10118279962
DNF 238 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376
DNF 236 Buljan Tomaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089390635
DNF 234 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050150394
DNF 232 Jenko Tine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10082791706
DNF 230 Juvan Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10080723582
DNF 228 Kredar Rok Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10084801121
DNF 227 Leskovšek Tilen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113910215
DNF 226 Medved Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111173805
DNF 222 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104168785
DNF 219 Uršič žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114199393
DNF 218 Vidic Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073740289
DNF 213 žumer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106617633
DNF 243 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281
DNF 209 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388
DNF 203 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895
DNF 268 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521
DNF 257 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 10096296429
DNF 248 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507
DNS 261 Petrlić Lovro Moški CRO BBK KRPELJ 10104837478
DNS 256 Šnofl Mihael Moški SLO KK TBP LENART 10115582554
DNS 225 Mežnar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114754115
DNS 221 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017653677
DNS 207 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915
DNS 205 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485
DNS 204 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 101 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 02:38:11 6 --
2 . 107 Gregorčič Natan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050151812 02:38:11 6 --
3 . 104 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 02:38:23 6 00:00:12
4 . 115 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 02:38:23 6 00:00:12
5 . 103 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 02:38:23 6 00:00:12
6 . 102 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 02:38:23 6 00:00:12
7 . 133 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 02:38:23 6 00:00:12
8 . 106 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 02:38:23 6 00:00:12
9 . 132 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 02:41:34 6 00:03:23
10 . 137 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 02:41:34 6 00:03:23
11 . 138 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 02:41:34 6 00:03:23
12 . 134 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408 02:41:34 6 00:03:23
13 . 109 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138 02:41:34 6 00:03:23
14 . 129 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 02:41:39 6 00:03:28
15 . 131 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 02:42:00 6 00:03:49
16 . 122 Ahacic Gasper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017625385 02:42:06 6 00:03:55
17 . 130 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564 02:42:30 6 00:04:19
18 . 126 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 02:42:59 6 00:04:48
19 . 113 Miškulin Bine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10102482504 02:45:00 6 00:06:49
20 . 139 Jančič Klemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 02:45:00 6 00:06:49
21 . 119 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827 02:45:00 6 00:06:49
22 . 127 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 02:56:55 6 00:18:44
23 . 128 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 02:56:55 6 00:18:44
DNF 147 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859
DNF 146 Barba žiga Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117787888
DNF 145 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082
DNF 144 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473
DNF 142 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100
DNF 141 Šuster Urban Moški SLO KK TBP LENART 10115581746
DNF 140 Bregar Matija Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563953
DNF 136 Starič Maj Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563650
DNF 135 Bohak Marsel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106788795
DNF 125 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778
DNF 124 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150
DNF 121 Berlec Mark Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10100641726
DNF 120 Brezovšek Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646203
DNF 118 Copot Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073390079
DNF 116 JOVAN TIM Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017574057
DNF 112 Muha Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646405
DNF 110 Skok Andraž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111026988
DNF 111 Oven Martin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573653
DNF 108 žagar Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10063221449
DNF 123 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786
DNS 105 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402
DNS 143 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083
DNS 117 Debevec Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573451
DNS 114 Levstik Kristjan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573855
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 81 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 01:55:54 4 --
2 . 84 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 01:55:54 3 -1
3 . 85 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 01:55:54 2 -2
4 . 82 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 01:55:54 2 -2
5 . 86 Bobnar Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112168154 01:55:54 2 -2
6 . 83 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446023 01:55:54 1 -3
DNF 87 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085
DNS 88 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 62 Bujak Eugenia Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10006412589 02:41:34 6 01:39:34
2 . 61 Pintar Urša Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10007859206 02:41:34 6 01:39:34
3 . 73 Kern Špela Ženski SLO MASSI - TACTIC WOMEN TEAM 10009154861 02:41:34 6 01:39:34
4 . 71 Žigart Urška Ženski SLO TEAM BIKEEXCHANGE 10009892869 02:41:34 6 01:39:34
5 . 68 Bravec Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10048407024 01:50:00 4 -2
9 . 72 Jesenko Erika Ženski SLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO 10060489685 01:25:00 3 -3
13 . 69 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 01:02:00 2 -4
DNS 74 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10009640871
U23 W-Ž
1 . 64 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 01:25:00 3 01:25:00
2 . 67 Maretič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091010737 01:25:00 3 01:25:00
3 . 75 Pugelj Nina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10118478612 01:25:00 3 01:25:00
4 . 65 Rajterič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10116549120 01:25:00 3 01:25:00
5 . 70 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 01:02:00 2 01:02:00
6 . 63 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 01:02:00 2 01:02:00
7 . 66 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446629 01:02:00 2 01:02:00

Komentarji