Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 21. VN ŠENČURJA: MEMORIAL BOJANA UDOVIČA 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:21. VN ŠENČURJA: MEMORIAL BOJANA UDOVIČA 2021 Datum:28.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Number of laps
AMATERKE-Ž
1 . 285 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 15
2 . 307 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 14
AMATERJI -M
1 . 303 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052
2 . 284 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952
3 . 280 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428
4 . 299 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142
5 . 311 Breznik Gašper Moški SLO ŠD VITALGO.SI 10062185872
6 . 309 Bitenc Jure Moški SLO ŠD VITALGO.SI
7 . 295 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024
8 . 287 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760
9 . 291 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196
10 . 293 Janežič Jernej Moški SLO ŠD VITALGO.SI
ČLANI (ME)-M
1 . 1 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766
2 . 7 Skok Anže Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017653778
3 . 17 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468
4 . 25 Žumer Matic Moški SLO KK BLED 10060749767
5 . 10 Hopkins Dylan Moški AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10072873252
6 . 2 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629530
7 . 12 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978
8 . 11 Jurišević Carlo Moški CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10050880019
9 . 15 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718
10 . 19 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017564559
11 . 18 Pečnik Teo Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017651051
12 . 8 Maček Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017620739
13 . 13 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687
14 . 5 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087
DNF 6 Čotar Luka Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10013815713
DNF 9 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017563448
DNF 14 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077
DNF 21 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349
DEČKI C (U13)-M
1 . 225 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 10
2 . 217 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 10
3 . 252 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 10
4 . 218 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 10
5 . 233 Zajc Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10093719562 10
6 . 248 Bajželj Rok Moški SLO KK KRANJ 10117231150 10
7 . 229 Jovanovič Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10116049366 10
8 . 238 Bat Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103391472 10
9 . 235 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097717780 10
10 . 231 Ukmar Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113083792 10
11 . 232 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 10
12 . 228 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112508563 10
13 . 250 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 10
14 . 247 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 10
15 . 254 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 10
16 . 223 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 10
17 . 240 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 10
18 . 234 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10088595942 10
19 . 224 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 10
20 . 249 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 10
21 . 253 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 10
22 . 221 Lampret Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113377220 10
23 . 245 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 10
24 . 246 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 10
25 . 244 Kobe Val Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103518481 10
26 . 227 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112723983 10
27 . 219 Lačen Matija Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113212825 10
28 . 243 Bukovec Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116564678 9
29 . 239 Vrtar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10118599456 9
30 . 230 Štebe Liam Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112725094 9
31 . 236 Remon Marcos Moški ESP POGI TEAM GENERALI 10086133455 9
32 . 242 Rodič Erazem Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550635 9
33 . 222 Vaupotič Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113211613 9
34 . 216 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114454728 9
35 . 241 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116764237 9
36 . 237 Hrovatič Amadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116567106 9
37 . 330 Šonc Martin Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10116550231 9
38 . 220 Gramc Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114452910 9
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 187 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 15
2 . 209 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 15
3 . 194 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 15
4 . 205 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859173 15
5 . 199 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 10117212053 15
6 . 197 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 15
7 . 215 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 15
8 . 207 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 10
9 . 193 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 10117210033 10
10 . 191 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 9
11 . 192 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 9
12 . 188 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102246165 9
13 . 185 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 9
14 . 214 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 9
15 . 190 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116558618 9
16 . 201 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539986 9
17 . 196 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 9
18 . 212 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 8
19 . 195 Juratovec žiga Moški SLO KK KRANJ 10117209528 8
20 . 213 Starič Vik Moški SLO TANIN SEVNICA 10119094661 8
21 . 200 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090684977 7
22 . 203 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 6
23 . 202 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114198989 6
24 . 186 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 6
25 . 208 Kostanjevec Lucian Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10109124980 5
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 166 Lopatič Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017565064 15
2 . 167 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112792085 15
3 . 161 Ebner Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103527272 15
4 . 165 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117100404 15
5 . 183 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 15
6 . 180 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 15
7 . 163 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089389019 15
8 . 184 Kalinić Bruno Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10082181616 15
9 . 169 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 15
10 . 181 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 10111280707 15
11 . 178 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 15
12 . 172 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 11
13 . 177 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 10
14 . 174 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10107615420 9
15 . 173 Tržok David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560032 9
16 . 171 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 9
17 . 179 Bagon Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117047254 9
18 . 164 škof Aleks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10083887196 9
19 . 168 Križman Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073389473 9
20 . 170 Vrtar Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736 7
MLAJŠI MLADINCI (U17)-M
1 . 99 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749
2 . 96 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374
3 . 146 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273
4 . 143 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172
5 . 118 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537
6 . 123 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841
7 . 126 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879
8 . 100 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475
9 . 145 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257
10 . 138 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049254661
11 . 156 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811
12 . 105 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017653677
13 . 102 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049257590
14 . 159 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888
15 . 142 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273
16 . 147 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281
17 . 121 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678
18 . 130 Mežnar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114754115
19 . 129 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050150394
DNF 98 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895
STAREJŠI MLADINCI (MJ)-M
1 . 59 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100
2 . 71 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809
3 . 66 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525
4 . 56 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150
5 . 53 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776
6 . 35 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138
7 . 68 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408
8 . 64 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070
9 . 37 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827
10 . 40 Oven Martin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573653
11 . 39 Muha Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646405
12 . 65 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727
13 . 55 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805
14 . 38 Miškulin Bine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10102482504
15 . 54 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133
16 . 70 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718
17 . 57 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786
18 . 43 žagar Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10063221449
19 . 58 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778
20 . 67 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675
21 . 62 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082
22 . 74 Starič Maj Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563650
23 . 60 Šuster Urban Moški SLO KK TBP LENART 10115581746
24 . 61 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473
25 . 42 Brezovšek Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646203
26 . 50 Debevec Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573451
DNF 44 Copot Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073390079
DNF 36 Skok Andraž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111026988
DNF 47 JOVAN TIM Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017574057
DNF 45 Berlec Mark Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10100641726
DNF 69 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 271 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 10
2 . 273 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10104005202 10
3 . 277 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10113084503 10
4 . 274 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116559426 10
5 . 272 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 10
6 . 275 Božnar Prosen Iza Ženski SLO KK KRANJ 10117214982 9
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 267 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 10
2 . 266 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 10
3 . 265 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 10
4 . 270 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 9
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 257 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10092424917 11
2 . 255 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 10
3 . 256 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075260058 10
4 . 264 Zadro Lucija Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10095264892 9
5 . 262 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 9
6 . 261 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 9
7 . 263 Matić-todorić Lana Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10107065853 9
8 . 259 Rodič Klara Eliza Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116551443 5
9 . 258 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 5
10 . 260 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 4
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 89 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10108097790 11
2 . 86 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112174319 2
3 . 85 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 2
4 . 87 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946
5 . 88 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846
6 . 92 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10113551012
7 . 91 Potočnik Eva Ženski SLO KK KRANJ 10118915516
DNF 84 Podberšič Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10097531965
DNS 93 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 76 Bobnar Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112168154 23
2 . 81 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 9
3 . 75 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 7
4 . 77 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 1
5 . 82 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085
6 . 83 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865
7 . 79 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446023
DNS 80 Lužaić Tea Ženski CRO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091296683
DNS 78 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 29 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 15
2 . 28 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 15
3 . 30 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 15
4 . 32 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10009640871 15
5 . 31 Rajterič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10116549120 15

Komentarji