Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Koper 2021 - CICI

Cici Tekma:Triatlon Koper 2021 - CICI Datum:12.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Swim T1 Bike Inter. T2 Run Rezultat Zaost. Več
CICIBANI-M
1 . 140 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS472 1:18 (2) 1:22 (2) 2:48 2:48 +0:00,0 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS472
Swim: 1:18 (2)
T1: 1:22 (2)
Bike: 2:48
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:48
Zaost.: +0:00,0
1 . 118 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS137 1:05 (1) 1:32 (7) 2:48 2:48 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS137
Swim: 1:05 (1)
T1: 1:32 (7)
Bike: 2:48
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:48
Zaost.: --
3 . 130 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS232 1:18 (3) 1:21 (1) 2:48 2:48 +0:00,2 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS232
Swim: 1:18 (3)
T1: 1:21 (1)
Bike: 2:48
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:48
Zaost.: +0:00,2
4 . 245 Žagar Filip
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS138 1:19 (4) 1:26 (3) 2:54 2:54 +0:06,4 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS138
Swim: 1:19 (4)
T1: 1:26 (3)
Bike: 2:54
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:54
Zaost.: +0:06,4
5 . 107 Ložnar Ijan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS461 1:26 (5) 1:29 (4) 3:05 3:05 +0:17,2 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS461
Swim: 1:26 (5)
T1: 1:29 (4)
Bike: 3:05
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:05
Zaost.: +0:17,2
6 . 39 Duca Francesco
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 115156 1:41 (6) 1:33 (9) 3:22 3:22 +0:33,9 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 115156
Swim: 1:41 (6)
T1: 1:33 (9)
Bike: 3:22
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:22
Zaost.: +0:33,9
7 . 22 Cichin Nathan
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 1:42 (7) 1:32 (6) 3:22 3:22 +0:33,9 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 1:42 (7)
T1: 1:32 (6)
Bike: 3:22
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:22
Zaost.: +0:33,9
8 . 36 Dokl Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS434 1:48 (10) 1:29 (5) 3:26 3:26 +0:38,0 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS434
Swim: 1:48 (10)
T1: 1:29 (5)
Bike: 3:26
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:26
Zaost.: +0:38,0
9 . 76 Katern Anže
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 1:44 (8) 1:32 (8) 3:27 3:27 +0:39,1 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 1:44 (8)
T1: 1:32 (8)
Bike: 3:27
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:27
Zaost.: +0:39,1
10 . 193 Schabetz Fabio
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 117548 1:48 (9) 1:37 (10) 3:35 3:35 +0:46,9 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 117548
Swim: 1:48 (9)
T1: 1:37 (10)
Bike: 3:35
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:35
Zaost.: +0:46,9
11 . 49 Golič Filip
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 1:57 (11) 1:39 (11) 3:46 3:46 +0:58,5 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 1:57 (11)
T1: 1:39 (11)
Bike: 3:46
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:46
Zaost.: +0:58,5
12 . 19 Brecelj Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS179 2:07 (12) 1:44 (12) 4:02 4:02 +1:14,6 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS179
Swim: 2:07 (12)
T1: 1:44 (12)
Bike: 4:02
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 4:02
Zaost.: +1:14,6
13 . 153 Pascoletti Leonardo
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 2:10 (13) 2:03 (13) 4:23 4:23 +1:35,4 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 2:10 (13)
T1: 2:03 (13)
Bike: 4:23
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 4:23
Zaost.: +1:35,4
CICIBANKE-Ž
1 . 171 Podobnik Ajda
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS598 1:17 (1) 1:27 (1) 2:53 2:53 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS598
Swim: 1:17 (1)
T1: 1:27 (1)
Bike: 2:53
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:53
Zaost.: --
2 . 90 Košir Zoja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS453 1:18 (3) 1:28 (2) 2:54 2:54 +0:01,1 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS453
Swim: 1:18 (3)
T1: 1:28 (2)
Bike: 2:54
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:54
Zaost.: +0:01,1
3 . 216 Tosolini Melissa
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 116791 1:17 (2) 1:32 (3) 2:58 2:58 +0:04,6 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 116791
Swim: 1:17 (2)
T1: 1:32 (3)
Bike: 2:58
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:58
Zaost.: +0:04,6
4 . 40 Eržen Jerca
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 1:20 (4) 1:34 (4) 3:01 3:01 +0:08,0 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 1:20 (4)
T1: 1:34 (4)
Bike: 3:01
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:01
Zaost.: +0:08,0
5 . 217 Tosolini Beatrice
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 118145 1:48 (6) 1:41 (5) 3:38 3:38 +0:44,5 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 118145
Swim: 1:48 (6)
T1: 1:41 (5)
Bike: 3:38
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:38
Zaost.: +0:44,5
6 . 238 Ziani Federica
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 1:43 (5) 1:45 (6) 3:39 3:39 +0:45,7 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 1:43 (5)
T1: 1:45 (6)
Bike: 3:39
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:39
Zaost.: +0:45,7
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 138 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS089 2:52 (2) 4:26 (1) 7:26 7:26 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS089
Swim: 2:52 (2)
T1: 4:26 (1)
Bike: 7:26
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 7:26
Zaost.: --
2 . 83 Kojc Mark
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS537 2:48 (1) 4:30 (2) 7:27 7:27 +0:01,3 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS537
Swim: 2:48 (1)
T1: 4:30 (2)
Bike: 7:27
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 7:27
Zaost.: +0:01,3
3 . 194 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS235 3:23 (6) 4:44 (3) 8:15 8:15 +0:48,6 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS235
Swim: 3:23 (6)
T1: 4:44 (3)
Bike: 8:15
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:15
Zaost.: +0:48,6
4 . 237 Ziani Andrea
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 3:07 (3) 5:03 (5) 8:19 8:19 +0:53,3 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 3:07 (3)
T1: 5:03 (5)
Bike: 8:19
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:19
Zaost.: +0:53,3
5 . 198 Slapničar Matija
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS595 3:19 (4) 4:52 (4) 8:19 8:19 +0:53,4 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS595
Swim: 3:19 (4)
T1: 4:52 (4)
Bike: 8:19
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:19
Zaost.: +0:53,4
6 . 221 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS098 3:47 (11) 5:09 (6) 9:05 9:05 +1:38,5 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS098
Swim: 3:47 (11)
T1: 5:09 (6)
Bike: 9:05
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:05
Zaost.: +1:38,5
7 . 150 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS618 3:20 (5) 5:34 (12) 9:05 9:05 +1:39,1 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS618
Swim: 3:20 (5)
T1: 5:34 (12)
Bike: 9:05
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:05
Zaost.: +1:39,1
8 . 182 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS233 3:42 (10) 5:17 (7) 9:07 9:07 +1:41,2 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS233
Swim: 3:42 (10)
T1: 5:17 (7)
Bike: 9:07
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:07
Zaost.: +1:41,2
9 . 74 Jurman Bine
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS448 3:42 (9) 5:21 (9) 9:13 9:13 +1:46,6 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS448
Swim: 3:42 (9)
T1: 5:21 (9)
Bike: 9:13
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:13
Zaost.: +1:46,6
10 . 197 Slanič Nino
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS490 3:36 (7) 5:28 (10) 9:14 9:14 +1:48,4 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS490
Swim: 3:36 (7)
T1: 5:28 (10)
Bike: 9:14
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:14
Zaost.: +1:48,4
11 . 78 Brenk Gašper Klas
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS426 3:41 (8) 5:30 (11) 9:22 9:22 +1:55,8 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS426
Swim: 3:41 (8)
T1: 5:30 (11)
Bike: 9:22
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:22
Zaost.: +1:55,8
12 . 486 Biagio Mantese Andrea
Moški ITA 4:02 (13) 5:18 (8) 9:29 9:29 +2:03,3 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 4:02 (13)
T1: 5:18 (8)
Bike: 9:29
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:29
Zaost.: +2:03,3
13 . 205 Šantavec Jakob
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 3:48 (12) 5:37 (13) 9:35 9:35 +2:09,0 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 3:48 (12)
T1: 5:37 (13)
Bike: 9:35
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:35
Zaost.: +2:09,0
14 . 48 Golič Jaka
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 4:21 (14) 5:42 (14) 10:12 10:12 +2:46,2 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 4:21 (14)
T1: 5:42 (14)
Bike: 10:12
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 10:12
Zaost.: +2:46,2
15 . 222 URH Ažbe
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS347 5:18 (15) 6:04 (15) 11:34 11:34 +4:07,8 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS347
Swim: 5:18 (15)
T1: 6:04 (15)
Bike: 11:34
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 11:34
Zaost.: +4:07,8
DNF 111 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS178 (-1) (-1) DNF DNF >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS178
Swim: (-1)
T1: (-1)
Bike: DNF
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: DNF
Zaost.:
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 200 Sraka Lora
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS492 3:19 (1) 5:04 (3) 8:31 8:31 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS492
Swim: 3:19 (1)
T1: 5:04 (3)
Bike: 8:31
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:31
Zaost.: --
2 . 164 Pintač Špela
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS482 3:27 (3) 4:57 (2) 8:32 8:32 +0:01,7 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS482
Swim: 3:27 (3)
T1: 4:57 (2)
Bike: 8:32
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:32
Zaost.: +0:01,7
3 . 125 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS466 3:37 (5) 4:51 (1) 8:37 8:37 +0:05,9 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS466
Swim: 3:37 (5)
T1: 4:51 (1)
Bike: 8:37
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:37
Zaost.: +0:05,9
4 . 133 Mihelič Maša
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS120 3:32 (4) 5:38 (4) 9:19 9:19 +0:48,1 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS120
Swim: 3:32 (4)
T1: 5:38 (4)
Bike: 9:19
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:19
Zaost.: +0:48,1
5 . 63 Hrenko Gaja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS442 3:55 (6) 5:49 (5) 9:54 9:54 +1:23,5 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS442
Swim: 3:55 (6)
T1: 5:49 (5)
Bike: 9:54
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:54
Zaost.: +1:23,5
6 . 224 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS177 4:02 (7) 6:21 (6) 10:38 10:38 +2:06,9 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS177
Swim: 4:02 (7)
T1: 6:21 (6)
Bike: 10:38
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 10:38
Zaost.: +2:06,9
7 . 75 Katern Katarina
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS360 3:20 (2) 8:10 (7) 11:41 11:41 +3:10,2 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS360
Swim: 3:20 (2)
T1: 8:10 (7)
Bike: 11:41
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 11:41
Zaost.: +3:10,2

Komentarji

 

Mobile content