Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro - absolutno

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro - absolutno Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Kategorija Čas
OVERALL-M
1 . 3 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 U19 M --
2 . 1 Markič Jan Moški SLO ŠKTD Avče 100 ČLANI (MEN) 19+ --
3 . 6 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 ČLANI (MEN) 19+ --
4 . 5 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 ČLANI (MEN) 19+ --
5 . 7 Štucin Jan Moški SLO Pedal racing team 100 ČLANI (MEN) 19+ --
6 . 2 HUTH Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 MASTER 1 --
7 . 12 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 100 ČLANI (MEN) 19+ --
8 . 9 Razpet Tadej Moški SLO Pedal racing team 100 MASTER 1 --
9 . 14 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 ČLANI (MEN) 19+ --
10 . 59 Battig Alessandro Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 100 ČLANI (MEN) 19+ --
11 . 24 Podlipnik Enej Moški SLO KD RAJD 100 U19 M --
12 . 13 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 U19 M --
13 . 8 Fink Marko Moški SLO KD Zverinice 100 MASTER 1 --
14 . 45 Petek Hannes Moški AUT RC KAC 100 U19 M --
15 . 10 Krašovec Tim Moški SLO WOLF Racing Team 100 ČLANI (MEN) 19+ --
16 . 18 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 MASTER 1 --
17 . 11 Bačnar Janko Moški SLO Pedal racing team 100 MASTER 1 --
18 . 26 Zalohar Bine Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 --
19 . 29 Blaznik Matevž Moški SLO MTB klub Kranj 100 ČLANI (MEN) 19+ --
20 . 16 Frey Valentin Moški AUT IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT 100 U19 M --
21 . 20 Grabljevec Rok Moški SLO KD Zverinice 100 U19 M --
22 . 62 Weber Bernhard Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 100 ČLANI (MEN) 19+ --
23 . 21 Zaletelj Luka Moški SLO KD Zverinice 100 ČLANI (MEN) 19+ --
24 . 37 Holc Andrej Moški SLO WOLF Racing Team 100 MASTER 1 --
25 . 53 Černilogar Nejc Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 --
26 . 36 Deu Miha Moški SLO Rajd Ljubljana 100 MASTER 2 --
27 . 25 Založnik Dragomir Moški SLO Golovec trails 100 MASTER 1 --
28 . 15 Rozman Mitja Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 --
29 . 33 Cekič Luka Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 --
30 . 35 Božič Jure Moški SLO Rajd Ljubljana 100 MASTER 1 --
31 . 31 Božnar Maks Moški SLO Pedal racing team 100 ČLANI (MEN) 19+ --
32 . 51 Cej Rok Moški SLO ŠKTD Avče 100 MASTER 1 --
33 . 52 Bolčina Matjaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 MASTER 1 --
34 . 32 Horvat Miha Moški SLO SPANK racing team 100 ČLANI (MEN) 19+ --
35 . 28 Tinta Lovro Moški SLO ŠKTD Avče 100 U19 M --
36 . 19 Gombač Matej Moški SLO GKD Borovci 100 MASTER 1 --
37 . 30 Nagode Grega Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 MASTER 2 --
38 . 34 Brescak Nejc Moški SLO KD Zverinice 100 MASTER 2 --
39 . 55 Smole Jernej Moški SLO ŠKD BSX RACING TEAM MARIBOR 100 MASTER 1 --
40 . 61 Kastelic Aljaz Moški SLO MTB Trbovlje 100 ČLANI (MEN) 19+ --
41 . 50 Šajn Marko Moški SLO GKD Borovci 100 MASTER 1 --
42 . 42 šikman Nejc Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 ČLANI (MEN) 19+ --
43 . 22 Kovšca Jakob Moški SLO Rajd Ljubljana 100 ČLANI (MEN) 19+ --
44 . 60 Pfuisi Michael Moški AUT Radlager Racing Division 100 ČLANI (MEN) 19+ --
45 . 40 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U19 M --
46 . 41 Kokole Jakob Moški SLO ŠKTD Avče 100 ČLANI (MEN) 19+ --
47 . 23 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 MASTER 1 --
48 . 44 Žnidar Andraž Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 100 U19 M --
49 . 57 Belingar Branko Moški SLO ŠKTD Avče 100 MASTER 2 --
50 . 38 Krebelj Matej Moški SLO GKD Borovci 100 MASTER 1 --
51 . 17 Završnik Karel Moški SLO MTB TRBOVLJE 100 MASTER 1 --
52 . 56 Vaner Jernej Moški SLO #elitejoggers 100 MASTER 1 --
54 . 39 Černec Matic Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 ČLANI (MEN) 19+ --
55 . 64 Merklin Luka Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U19 M --
DNF 43 Fabjančič Gašper Moški SLO GKD Borovci 100 U19 M --
DNF 65 Bakos Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U19 M --
DNF 27 Ogris Uroš Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 3 --
DNF 54 Janezic Denis Moški SLO ŠD GRABIT 100 MASTER 1 --
OVERALL-Ž
53 . 49 Fifer Tjaša Ženski SLO ŠD GRABIT 100 ŽENSKE (absolutno) --
56 . 46 Korasa Urška Ženski SLO KD Zverinice 100 ŽENSKE (absolutno) --
57 . 48 Kravanja Gaia Ženski SLO KK Črn trn 100 ŽENSKE (absolutno) --
OVERALL - S-M
1 . 220 Kalinšek Ažbe Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U15 M --
2 . 237 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U15 M --
3 . 213 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 100 U17 M --
4 . 223 Leo Simone Moški SLO ASD ACIDO LATTICO TEAM 100 U15 M --
5 . 206 Pirih Marsel Moški SLO Pedal racing team 100 U17 M --
6 . 89 Padarsic Ales Moški SLO 00099 Hobi (Brez licence) --
7 . 214 Jerkič Miha Moški SLO KK Črn trn 100 U17 M --
8 . 216 Raško Nal Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U17 M --
9 . 222 Ferjančič Matija Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M --
10 . 90 Pahor Marko Moški SLO Hobi (Brez licence) --
12 . 224 Laharnar Ian Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M --
13 . 208 Trošt Patrik Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M --
14 . 66 Apreutesei Daniel Moški AUT Hobi (Brez licence) --
15 . 209 Prelc Gašper Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M --
16 . 221 Lorber Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U15 M --
17 . 76 Šterk Klemen Moški SLO / Hobi (Brez licence) --
18 . 230 žvegla Max Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U15 M --
19 . 88 Mohorič Maj Moški SLO Hobi (Brez licence) --
20 . 69 Grmič Rok Moški SLO MTB trail center Kočevje Hobi (Brez licence) --
21 . 78 Pintar Mario Moški SLO MTB Železniki Hobi (Brez licence) --
22 . 74 Palka Jan Moški SLO KD Zverinice 10092784019 Hobi (Brez licence) --
23 . 67 Ucman Nejc Moški SLO Hobi (Brez licence) --
24 . 91 Radej Žiga Moški SLO MTB LISCA Hobi (Brez licence) --
25 . 207 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 U17 M --
26 . 86 Konečnik Žiga Moški SLO Hobi (Brez licence) --
27 . 84 Furlan Matevž Moški SLO Hobi (Brez licence) --
28 . 227 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U15 M --
29 . 210 Trošt Nejc Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M --
30 . 225 Tabaj Loris Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M --
31 . 82 Debeljak Blaž Moški SLO Hobi (Brez licence) --
32 . 212 Zupan Tilen Moški SLO KD Zverinice 100 U17 M --
33 . 217 Veternik Val Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 100 U17 M --
34 . 218 Korenjak Nal Moški SLO KK Črn trn 100 U17 M --
35 . 229 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 U15 M --
36 . 81 Bavčer Urban Moški SLO Hobi (Brez licence) --
37 . 211 Seražin Tine Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M --
38 . 70 Ferlin Tomaž Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR Hobi (Brez licence) --
39 . 83 Debeljak Matic Moški SLO Hobi (Brez licence) --
40 . 77 Kočevar Miha Moški SLO KK Črn trn Hobi (Brez licence) --
41 . 234 Praček Jakob Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M --
44 . 232 Prosen Aljaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M --
46 . 87 Luznar Matic Moški SLO Hobi (Brez licence) --
47 . 219 Jurečič Jakob Moški SLO ŠD SUPERSNURF 100 U17 M --
49 . 72 Rozman Roko Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR Hobi (Brez licence) --
50 . 233 Cigoj Patrik Moški SLO KK Črn trn 100 U15 M --
51 . 92 UCMAN Matjaz Moški SLO Hobi (Brez licence) --
DNF 228 Štrubelj Izak Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U15 M --
DNF 231 Bernik Lenart Moški SLO KD Zverinice 100 U15 M --
DNF 71 iljaš denis Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR 100 Hobi (Brez licence) --
OVERALL - S-Ž
11 . 203 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 U17 W --
42 . 80 Pavlica Neja Ženski SLO Hobi (Brez licence) --
43 . 205 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 U17 W --
45 . 204 Palka Eva Ženski SLO KD Zverinice 100 U17 W --
48 . 79 Brancelj Ana Ženski SLO Hobi (Brez licence) --

Komentarji