Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro - absolutno

Enduro - Sloenduro Tekma:Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro - absolutno Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Kategorija Čas Več
OVERALL-M
1 . 3 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 U19 M -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
2 . 1 Markič Jan
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
3 . 6 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
4 . 5 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
5 . 7 Štucin Jan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
6 . 2 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 MASTER 1 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
7 . 12 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
8 . 9 Razpet Tadej
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 100 MASTER 1 -- >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
9 . 14 Tratnik Bajc Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
10 . 59 Battig Alessandro
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
11 . 24 Podlipnik Enej
KD RAJD
Moški SLO KD RAJD 100 U19 M -- >
Klub KD RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
12 . 13 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 U19 M -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
13 . 8 Fink Marko
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 100 MASTER 1 -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
14 . 45 Petek Hannes
RC KAC
Moški AUT RC KAC 100 U19 M -- >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
15 . 10 Krašovec Tim
WOLF Racing Team
Moški SLO WOLF Racing Team 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub WOLF Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
16 . 18 Praček Janez
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 MASTER 1 -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
17 . 11 Bačnar Janko
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 100 MASTER 1 -- >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
18 . 26 Zalohar Bine
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
19 . 29 Blaznik Matevž
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
20 . 16 Frey Valentin
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT
Moški AUT IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT 100 U19 M -- >
Klub IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
21 . 20 Grabljevec Rok
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 100 U19 M -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
22 . 62 Weber Bernhard
URC WALS-SIEZENHEIM
Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub URC WALS-SIEZENHEIM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
23 . 21 Zaletelj Luka
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
24 . 37 Holc Andrej
WOLF Racing Team
Moški SLO WOLF Racing Team 100 MASTER 1 -- >
Klub WOLF Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
25 . 53 Černilogar Nejc
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
26 . 36 Deu Miha
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 MASTER 2 -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
27 . 25 Založnik Dragomir
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 100 MASTER 1 -- >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
28 . 15 Rozman Mitja
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
29 . 33 Cekič Luka
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 1 -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
30 . 35 Božič Jure
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 MASTER 1 -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
31 . 31 Božnar Maks
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
32 . 51 Cej Rok
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 100 MASTER 1 -- >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
33 . 52 Bolčina Matjaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 MASTER 1 -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
34 . 32 Horvat Miha
SPANK racing team
Moški SLO SPANK racing team 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub SPANK racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
35 . 28 Tinta Lovro
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 100 U19 M -- >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
36 . 19 Gombač Matej
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 100 MASTER 1 -- >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
37 . 30 Nagode Grega
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 MASTER 2 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
38 . 34 Brescak Nejc
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 100 MASTER 2 -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
39 . 55 Smole Jernej
ŠKD BSX RACING TEAM MARIBOR
Moški SLO ŠKD BSX RACING TEAM MARIBOR 100 MASTER 1 -- >
Klub ŠKD BSX RACING TEAM MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
40 . 61 Kastelic Aljaz
MTB Trbovlje
Moški SLO MTB Trbovlje 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub MTB Trbovlje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
41 . 50 Šajn Marko
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 100 MASTER 1 -- >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
42 . 42 šikman Nejc
DH VISIT POHORJE
Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub DH VISIT POHORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
43 . 22 Kovšca Jakob
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
44 . 60 Pfuisi Michael
Radlager Racing Division
Moški AUT Radlager Racing Division 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub Radlager Racing Division
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
45 . 40 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U19 M -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
46 . 41 Kokole Jakob
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
47 . 23 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 MASTER 1 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
48 . 44 Žnidar Andraž
Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 100 U19 M -- >
Klub Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
49 . 57 Belingar Branko
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 100 MASTER 2 -- >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
50 . 38 Krebelj Matej
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 100 MASTER 1 -- >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
51 . 17 Završnik Karel
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 100 MASTER 1 -- >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
52 . 56 Vaner Jernej
#elitejoggers
Moški SLO #elitejoggers 100 MASTER 1 -- >
Klub #elitejoggers
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
54 . 39 Černec Matic
DH VISIT POHORJE
Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 ČLANI (MEN) 19+ -- >
Klub DH VISIT POHORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: ČLANI (MEN) 19+
Čas: 00:00:00
55 . 64 Merklin Luka
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U19 M -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
DNF 43 Fabjančič Gašper
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 100 U19 M -- >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
DNF 65 Bakos Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U19 M -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
DNF 27 Ogris Uroš
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 100 MASTER 3 -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 3
Čas: 00:00:00
DNF 54 Janezic Denis
ŠD GRABIT
Moški SLO ŠD GRABIT 100 MASTER 1 -- >
Klub ŠD GRABIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
OVERALL-Ž
53 . 49 Fifer Tjaša
ŠD GRABIT
Ženski SLO ŠD GRABIT 100 ŽENSKE (absolutno) -- >
Klub ŠD GRABIT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Kategorija: ŽENSKE (absolutno)
Čas: 00:00:00
56 . 46 Korasa Urška
KD Zverinice
Ženski SLO KD Zverinice 100 ŽENSKE (absolutno) -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Kategorija: ŽENSKE (absolutno)
Čas: 00:00:00
57 . 48 Kravanja Gaia
KK Črn trn
Ženski SLO KK Črn trn 100 ŽENSKE (absolutno) -- >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Kategorija: ŽENSKE (absolutno)
Čas: 00:00:00
OVERALL - S-M
1 . 220 Kalinšek Ažbe
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U15 M -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
2 . 237 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U15 M -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
3 . 213 Polovsak Jan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 U17 M -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
4 . 223 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški SLO ASD ACIDO LATTICO TEAM 100 U15 M -- >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
5 . 206 Pirih Marsel
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 100 U17 M -- >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
6 . 89 Padarsic Ales
Moški SLO 00099 Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 00099
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
7 . 214 Jerkič Miha
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 100 U17 M -- >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
8 . 216 Raško Nal
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U17 M -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
9 . 222 Ferjančič Matija
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
10 . 90 Pahor Marko
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
12 . 224 Laharnar Ian
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
13 . 208 Trošt Patrik
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
14 . 66 Apreutesei Daniel
Moški AUT Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
15 . 209 Prelc Gašper
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
16 . 221 Lorber Jakob
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U15 M -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
17 . 76 Šterk Klemen
/
Moški SLO / Hobi (Brez licence) -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
18 . 230 žvegla Max
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U15 M -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
19 . 88 Mohorič Maj
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
20 . 69 Grmič Rok
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje Hobi (Brez licence) -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
21 . 78 Pintar Mario
MTB Železniki
Moški SLO MTB Železniki Hobi (Brez licence) -- >
Klub MTB Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
22 . 74 Palka Jan
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 10092784019 Hobi (Brez licence) -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092784019
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
23 . 67 Ucman Nejc
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
24 . 91 Radej Žiga
MTB LISCA
Moški SLO MTB LISCA Hobi (Brez licence) -- >
Klub MTB LISCA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
25 . 207 Babačič Maj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 U17 M -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
26 . 86 Konečnik Žiga
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
27 . 84 Furlan Matevž
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
28 . 227 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 U15 M -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
29 . 210 Trošt Nejc
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
30 . 225 Tabaj Loris
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
31 . 82 Debeljak Blaž
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
32 . 212 Zupan Tilen
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 100 U17 M -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
33 . 217 Veternik Val
Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 100 U17 M -- >
Klub Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
34 . 218 Korenjak Nal
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 100 U17 M -- >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
35 . 229 Osolin Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 U15 M -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
36 . 81 Bavčer Urban
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
37 . 211 Seražin Tine
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U17 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
38 . 70 Ferlin Tomaž
TEAM BAJK DOKTOR
Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR Hobi (Brez licence) -- >
Klub TEAM BAJK DOKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
39 . 83 Debeljak Matic
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
40 . 77 Kočevar Miha
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn Hobi (Brez licence) -- >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
41 . 234 Praček Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
44 . 232 Prosen Aljaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 U15 M -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
46 . 87 Luznar Matic
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
47 . 219 Jurečič Jakob
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 100 U17 M -- >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
49 . 72 Rozman Roko
TEAM BAJK DOKTOR
Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR Hobi (Brez licence) -- >
Klub TEAM BAJK DOKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
50 . 233 Cigoj Patrik
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 100 U15 M -- >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
51 . 92 UCMAN Matjaz
Moški SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
DNF 228 Štrubelj Izak
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 100 U15 M -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
DNF 231 Bernik Lenart
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 100 U15 M -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
DNF 71 iljaš denis
TEAM BAJK DOKTOR
Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR 100 Hobi (Brez licence) -- >
Klub TEAM BAJK DOKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
OVERALL - S-Ž
11 . 203 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 U17 W -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
42 . 80 Pavlica Neja
Ženski SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00
43 . 205 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 U17 W -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
45 . 204 Palka Eva
KD Zverinice
Ženski SLO KD Zverinice 100 U17 W -- >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
48 . 79 Brancelj Ana
Ženski SLO Hobi (Brez licence) -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Kategorija: Hobi (Brez licence)
Čas: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content