Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DH Kope 2021

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Kope 2021 Datum:05.09.2021 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
ELITE M-M
1 . 2 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE/HCI 10008164956 --
2 . 18 JAKUBOWSKI Maximilian Moški Banshee Racing Brigade / BSC Tiefenbronn 100 --
3 . 6 Rihtar Šalehar Vidian Moški ŠD SUPERSNURF 100 175 605 19 --
4 . 12 Frey Marcell Moški FORWARD ATHLETIK 10009263682 --
5 . 15 Mauser Stefan Moški SuspensionLab 10013020717 --
6 . 1 Pirš Žan Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10017630136 --
7 . 7 Krašovec Tim Moški WOLF RACING TEAM 100 935 490 06 --
8 . 9 LERCHBAUMER Florian Moški 100 --
9 . 10 FOHRINGER Thomas Moški Lietz Sport Racing 100 --
10 . 8 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 956 79 --
11 . 4 ADLER Tim Moški RC Kreuzer 100 --
12 . 14 Černec Matic Moški DH VISIT POHORJE 101 166 794 62 --
13 . 17 Forstik Markus Moški RBBF 100 --
14 . 13 EGGER Jeremias Moški UNION VR fahrradprofi.at 10092367828 --
15 . 11 Modrijan Jan Moški ENERGIJATEAM.COM 100 632 653 03 --
16 . 5 DAXER Sebastian Moški MTB Salzburg 100 --
DNF 3 Kvas Matic Moški DGK POHORJE MARIBOR 10015098032 DNF
DNS 16 FREIDINGER David Moški Freidinger Motorsports 100 DNS
ELITE W-Ž
1 . 139 BERNHARD Petra Ženski BC Stuahupfa Leibnitz 100 --
2 . 136 Rabeder Elke Ženski Dirty Trail Friends 10005884446 --
3 . 138 SCHOLTES Fabienne Ženski 100 --
4 . 135 Kovač Nina Ženski RAJD LJUBLJANA 101 194 384 07 --
5 . 140 HAAS Stephanie Ženski 100 --
6 . 137 Homar Tamara Ženski ENERGIJATEAM.COM 100 176 431 69 --
7 . 79 BARSA Lea Ženski Sportunion Hinterbrühl 10095234075 --
VETERANI-M
1 . 120 NEUHART Joerg Moški Wexl Trails 100 --
2 . 128 Volf Bostjan Moški WOLF RACING TEAM 100 --
3 . 115 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 100 121 143 71 --
4 . 118 Holc Andrej Moški WOLF RACING TEAM 100 175 533 44 --
5 . 119 Slapnik Iztok Moški GOLOVEC TRAILS 100 505 40418 --
6 . 123 ACHLEITNER Johannes Moški Lietz Sport Racing 10117446166 --
7 . 117 Rupar Matjaž Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 601 15 --
8 . 125 GRILL Christoph Moški Dirty Trail Friends 100 --
9 . 124 NARR Rainer Moški Sport Narr 10015024573 --
10 . 116 RAUCHEGGER MATHIAS Moški DILF - Racing Team 100 616 535 84 --
11 . 121 Medić Dalibor Moški BK CRIKVENICA 10104981565 --
12 . 126 POISEL Alexander Moški Velochicks 100 --
DNS 127 Staufer Michael Moški Muddy Team Bikers 100 DNS
AMATERJI-M
1 . 145 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 100 133 777 95 --
U15 W-Ž
1 . 99 ZIERL ROSA Ženski DH TEAM TIROL 10095234075 --
U15 M-M
1 . 97 SCHMÖLZER Jamie Moški The Trail Monkeys 10117714736 --
2 . 87 VOGL Oliver Moški Downhill Team Tirol 10077541578 --
3 . 94 FENDER Marco Moški BikeRepublicGravityTeam 10113367116 --
4 . 85 Kalinšek Ažbe Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 175 953 76 --
5 . 91 POLT Simon Moški Lietz Sport Racing Team 10107591673 --
6 . 86 žvegla Max Moški RAJD LJUBLJANA 101 081 276 01 --
7 . 92 SODER Kilian Moški Bikeclub Leogang 10116045023 --
8 . 90 Kojzek Lovro Moški KK RAVNE 101 155 795 24 --
9 . 88 ORTHACKER NEPOMUK Moški Junior Cycling Team Graz Arbö 10115374511 --
10 . 95 FASL Felix Moški 100 --
11 . 89 Štrubelj Izak Moški RAJD LJUBLJANA 101 132 142 39 --
12 . 98 ZRAUNIG LEANDRO Diego Moški 100 --
DNS 96 HIEBAUM Florian Moški Radunion St. Johann 100 DNS
U17 M-M
1 . 59 Kolle Nikolas Moški GIANT Stattegg 10035126209 --
2 . 67 Medić Frane Moški BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10044105880 --
3 . 58 Weinhandl Sebastian Moški URC Radsport Scheicher Gnas 10107264196 --
4 . 66 Celestina Val Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 971 801 39 --
5 . 64 POHN Valentin Moški Sportunion Gmunden 10117562970 --
6 . 68 Heck Maximilian Moški Bike Club Giant Stattegg 10107674529 --
7 . 55 Kerec Matej Moški KK ZAVRŠNICA 101 196 544 33 --
8 . 77 BERGER Jonas Moški Bikeclub GIANT Stattegg 10119227330 --
9 . 74 WINKLER Kevin Moški Bikeclub GIANT Stattegg 10119226421 --
10 . 61 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 100 620 066 26 --
11 . 78 TEGETHOFF Kilian Moški XC Club Mühldorf 10113716417 --
12 . 57 Kovacic Lars Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 854 89 --
13 . 62 Kolar Nick Moški RAJD LJUBLJANA 101 166 751 19 --
14 . 76 Škedelj An Moški ŠD SVETI JURIJ 101 178 945 88 --
15 . 72 Raško Nal Moški RAJD LJUBLJANA 101 055 200 18 --
16 . 60 Zapušek Gašper Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 427 50 --
17 . 69 Babačič Maj Moški CALCIT BIKE TEAM 100 912 125 18 --
18 . 56 Joksimović Terpin Tomo Moški ŠD SUPERSNURF 100 523 222 85 --
19 . 63 Gostinčar Petrte Jaka Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 425 48 --
20 . 73 Gubenšek Jaka Tai Moški ŠD SUPERSNURF 100 --
DNS 75 GEILER David Moški 100 DNS
DNS 65 špacapan Nal Moški KK ČRN TRN 100 924 275 43 DNS
U19 M-M
1 . 29 FREUND Leo Moški Do-Biker 100 960 517 07 --
2 . 27 Filipic Mel Moški DH VISIT POHORJE 101 074 679 00 --
3 . 28 HABERSCHEK Nik Moški RC Kreuzer Bad Vöslau 100 774 627 66 --
4 . 36 Auer Julian Moški UNION VR fahrradprofi.at 100 575 284 58 --
5 . 30 RÜCKLINGER Luca Moški Lietz Sport Racing Team 100 925 607 17 --
6 . 46 Fockenberger Timmy Moški Radwerker.at | Levelnine 100 --
7 . 43 EICHINGER Nico Moški 100 --
8 . 34 Stojko Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 101 180 125 07 --
9 . 31 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 100 825 484 95 --
10 . 44 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 342 92 --
11 . 26 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 100 971 816 54 --
12 . 25 Zapušek Andraž Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 422 45 --
13 . 38 WAGNER Paul Moški Gruppetto Graz 100 --
14 . 45 Leskovar Timi Moški DH VISIT POHORJE 101 074 680 01 --
15 . 32 štekar Jan Moški ŠKTD AVČE 100 --
16 . 33 Svete Rok Moški GOLOVEC TRAILS 100 587 045 82 --
17 . 40 Starman Jan Moški RAJD LJUBLJANA 101 074 590 08 --
18 . 35 Zupet Tilen Moški RAJD LJUBLJANA 101 166 773 41 --
19 . 39 Pungeršek Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 101 074 400 12 --
20 . 37 HARB Moritz Moški Bikeclub GIANT Stattegg 101 170 120 90 --
21 . 47 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 824 003 69 --
22 . 41 Peitl Lovro Moški RAJD LJUBLJANA 101 198 585 37 --
HOBBY-TOURIST-M
1 . 152 Kotnik Nejc Moški TIME BREWERY 8 O'CLOCK --
2 . 155 Holcl Blaž Moški ENDURO BIKE_SHOP SLO19920107 --
3 . 167 Gutman Kasjak Jaša Moški RAJD LJUBLJANA 100 957 406 00 --
4 . 160 Cehner Florjan Moški --
5 . 149 Lukačič uroš Moški --
6 . 164 Zdešar Ambrož Moški RAJD LJUBLJANA --
7 . 147 Zajšek Vuk Jurij Moški --
8 . 171 Pirkmajer Tomi Moški --
9 . 174 Gomboc Marko Moški --
10 . 150 Lindenbaum Ožbej Moški --
11 . 162 Zdešar Ožbej Moški RAJD LJUBLJANA --
12 . 166 Kodric Gasper Moški Rajd Ljubljana 100 904 197 44 --
13 . 153 Jerak Matej Moški - --
14 . 154 Hrup Žiga Moški --
15 . 163 Svoljšak Anže Moški RAJD LJUBLJANA --
16 . 165 FFELDIN Jakob Moški --
17 . 148 Viher Janko Moški --
18 . 156 Herman Timon Moški DRUŠTVO GORSKIH KOLESARJEV POHORJE 00060 --
19 . 159 Ćosibegović Dino Moški --
20 . 161 Blatnik Ambrož Moški --
21 . 170 Jelen Tine Moški KK RAVNE --
22 . 172 Češarek Aleksander Jordan Moški GOLOVEC TRAILS --
23 . 168 Žvarc Robert Moški --
24 . 169 ŽVARC Anže Moški --
25 . 173 Šaša Tristan Moški GOLOVEC TRAILS --
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Kope 2021 Datum:05.09.2021 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ELITE M-M
1 . 18 JAKUBOWSKI Maximilian Moški Banshee Racing Brigade / BSC Tiefenbronn 100 00:01:44
2 . 6 Rihtar Šalehar Vidian Moški ŠD SUPERSNURF 100 175 605 19 00:01:45 =K102-K101
3 . 15 Mauser Stefan Moški SuspensionLab 10013020717 00:01:45 =K103-K101
4 . 1 Pirš Žan Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10017630136 00:01:45 =K104-K101
5 . 12 Frey Marcell Moški FORWARD ATHLETIK 10009263682 00:01:46 =K105-K101
6 . 7 Krašovec Tim Moški WOLF RACING TEAM 100 935 490 06 00:01:49 =K106-K101
7 . 4 ADLER Tim Moški RC Kreuzer 100 00:01:49 =K107-K101
8 . 3 Kvas Matic Moški DGK POHORJE MARIBOR 10015098032 00:01:50 =K108-K101
9 . 17 Forstik Markus Moški RBBF 100 00:01:50 =K109-K101
10 . 14 Černec Matic Moški DH VISIT POHORJE 101 166 794 62 00:01:51 =K110-K101
11 . 2 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE/HCI 10008164956 00:01:52 =K111-K101
12 . 8 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 956 79 00:01:53 =K112-K101
13 . 5 DAXER Sebastian Moški MTB Salzburg 100 00:01:54 =K113-K101
14 . 13 EGGER Jeremias Moški UNION VR fahrradprofi.at 10092367828 00:01:55 =K114-K101
15 . 11 Modrijan Jan Moški ENERGIJATEAM.COM 100 632 653 03 00:01:56 =K115-K101
16 . 10 FOHRINGER Thomas Moški Lietz Sport Racing 100 00:02:02 =K116-K101
DNF17 . 9 LERCHBAUMER Florian Moški 100 DNF
ELITE W-Ž
1 . 139 BERNHARD Petra Ženski BC Stuahupfa Leibnitz 100 00:01:58
2 . 136 Rabeder Elke Ženski Dirty Trail Friends 10005884446 00:01:59 =K29-K28
3 . 135 Kovač Nina Ženski RAJD LJUBLJANA 101 194 384 07 00:02:05 =K30-K28
4 . 138 SCHOLTES Fabienne Ženski 100 00:02:08 =K31-K28
5 . 140 HAAS Stephanie Ženski 100 0.00148125 =K32-K28
6 . 137 Homar Tamara Ženski ENERGIJATEAM.COM 100 176 431 69 00:02:15 =K33-K28
7 . 79 BARSA Lea Ženski Sportunion Hinterbrühl 10095234075 00:02:22
VETERANI-M
1 . 128 Volf Bostjan Moški WOLF RACING TEAM 100 00:01:48
2 . 120 NEUHART Joerg Moški Wexl Trails 100 00:01:50 =K36-K35
3 . 115 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 100 121 143 71 00:01:50 =K37-K35
4 . 118 Holc Andrej Moški WOLF RACING TEAM 100 175 533 44 00:01:53 =K38-K35
5 . 119 Slapnik Iztok Moški GOLOVEC TRAILS 100 505 40418 00:01:53 =K39-K35
6 . 123 ACHLEITNER Johannes Moški Lietz Sport Racing 10117446166 00:01:55 =K40-K35
7 . 124 NARR Rainer Moški Sport Narr 10015024573 00:01:55 =K41-K35
8 . 116 RAUCHEGGER MATHIAS Moški DILF - Racing Team 100 616 535 84 00:01:56 =K42-K35
9 . 117 Rupar Matjaž Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 601 15 00:01:57 =K43-K35
10 . 125 GRILL Christoph Moški Dirty Trail Friends 100 00:01:59 =K44-K35
11 . 121 Medić Dalibor Moški BK CRIKVENICA 10104981565 00:02:01 =K45-K35
12 . 126 POISEL Alexander Moški Velochicks 100 00:02:15 =K46-K35
AMATERJI-M
1 . 145 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 100 133 777 95 00:01:49
U15 M-M
1 . 97 SCHMÖLZER Jamie Moški The Trail Monkeys 10117714736 00:01:48
2 . 85 Kalinšek Ažbe Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 175 953 76 00:01:50 =K48-K47
3 . 87 VOGL Oliver Moški Downhill Team Tirol 10077541578 00:01:50 =K49-K47
4 . 94 FENDER Marco Moški BikeRepublicGravityTeam 10113367116 00:01:51 =K50-K47
5 . 86 žvegla Max Moški RAJD LJUBLJANA 101 081 276 01 00:01:51 =K51-K47
6 . 91 POLT Simon Moški Lietz Sport Racing Team 10107591673 00:01:52 =K52-K47
7 . 92 SODER Kilian Moški Bikeclub Leogang 10116045023 00:01:53 =K53-K47
8 . 90 Kojzek Lovro Moški KK RAVNE 101 155 795 24 00:01:54 =K54-K47
9 . 88 ORTHACKER NEPOMUK Moški Junior Cycling Team Graz Arbö 10115374511 0.00135 =K55-K47
10 . 89 Štrubelj Izak Moški RAJD LJUBLJANA 101 132 142 39 00:02:04 =K56-K47
11 . 98 ZRAUNIG LEANDRO Diego Moški 100 00:02:05 =K57-K47
12 . 95 FASL Felix Moški 100 00:02:05 =K58-K47
U17 M-M
1 . 59 Kolle Nikolas Moški GIANT Stattegg 10035126209 00:01:45
2 . 67 Medić Frane Moški BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10044105880 00:01:47 =K60-K59
3 . 66 Celestina Val Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 971 801 39 00:01:47 =K61-K59
4 . 58 Weinhandl Sebastian Moški URC Radsport Scheicher Gnas 10107264196 00:01:47 =K62-K59
5 . 74 WINKLER Kevin Moški Bikeclub GIANT Stattegg 10119226421 00:01:50 =K63-K59
6 . 78 TEGETHOFF Kilian Moški XC Club Mühldorf 10113716417 00:01:50 =K64-K59
7 . 64 POHN Valentin Moški Sportunion Gmunden 10117562970 0.00128125 =K65-K59
8 . 68 Heck Maximilian Moški Bike Club Giant Stattegg 10107674529 00:01:52 =K66-K59
9 . 61 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 100 620 066 26 00:01:53 =K67-K59
10 . 77 BERGER Jonas Moški Bikeclub GIANT Stattegg 10119227330 00:01:53 =K68-K59
11 . 55 Kerec Matej Moški KK ZAVRŠNICA 101 196 544 33 00:01:54 =K69-K59
12 . 62 Kolar Nick Moški RAJD LJUBLJANA 101 166 751 19 00:01:57 =K70-K59
13 . 57 Kovacic Lars Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 854 89 00:01:57 =K71-K59
14 . 76 Škedelj An Moški ŠD SVETI JURIJ 101 178 945 88 00:01:58 =K72-K59
15 . 63 Gostinčar Petrte Jaka Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 425 48 00:02:02 =K73-K59
16 . 60 Zapušek Gašper Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 427 50 00:02:02 =K74-K59
17 . 56 Joksimović Terpin Tomo Moški ŠD SUPERSNURF 100 523 222 85 0.00143125 =K75-K59
18 . 69 Babačič Maj Moški CALCIT BIKE TEAM 100 912 125 18 00:02:06 =K76-K59
20 . 72 Raško Nal Moški RAJD LJUBLJANA 101 055 200 18 00:02:25 =K77-K59
DNF21 . 73 Gubenšek Jaka Tai Moški ŠD SUPERSNURF DNF
U19 M-M
1 . 29 FREUND Leo Moški Do-Biker 100 960 517 07 00:01:48
2 . 36 Auer Julian Moški UNION VR fahrradprofi.at 100 575 284 58 00:01:49 =K80-K79
3 . 28 HABERSCHEK Nik Moški RC Kreuzer Bad Vöslau 100 774 627 66 00:01:50 =K81-K79
4 . 30 RÜCKLINGER Luca Moški Lietz Sport Racing Team 100 925 607 17 00:01:51 =K82-K79
5 . 27 Filipic Mel Moški DH VISIT POHORJE 101 074 679 00 00:01:52 =K83-K79
6 . 26 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 100 971 816 54 0.00129375 =K84-K79
7 . 46 Fockenberger Timmy Moški Radwerker.at | Levelnine 100 00:01:52 =K85-K79
8 . 43 EICHINGER Nico Moški 100 00:01:53 =K86-K79
9 . 34 Stojko Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 101 180 125 07 00:01:54 =K87-K79
10 . 44 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 100 807 342 92 00:01:55 =K88-K79
11 . 31 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 100 825 484 95 00:01:55 =K89-K79
12 . 25 Zapušek Andraž Moški ŠD SUPERSNURF 101 194 422 45 00:01:56 =K90-K79
13 . 33 Svete Rok Moški GOLOVEC TRAILS 100 587 045 82 00:01:56 =K91-K79
14 . 45 Leskovar Timi Moški DH VISIT POHORJE 101 074 680 01 00:01:57 =K92-K79
15 . 38 WAGNER Paul Moški Gruppetto Graz 100 00:01:58 =K93-K79
16 . 32 štekar Jan Moški ŠKTD AVČE 100 00:01:58 =K94-K79
17 . 40 Starman Jan Moški RAJD LJUBLJANA 101 074 590 08 00:01:58 =K95-K79
18 . 37 HARB Moritz Moški Bikeclub GIANT Stattegg 101 170 120 90 00:01:59 =K96-K79
19 . 41 Peitl Lovro Moški RAJD LJUBLJANA 101 198 585 37 00:02:03 =K97-K79
20 . 47 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 824 003 69 00:02:05 =K98-K79
21 . 35 Zupet Tilen Moški RAJD LJUBLJANA 101 166 773 41 00:02:08 =K99-K79
22 . 39 Pungeršek Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 101 074 400 12 00:02:13 =K100-K79
HOBBY-TOURIST-M
1 . 152 Kotnik Nejc Moški TIME BREWERY 8 O'CLOCK 00:01:52 =K3-K2
2 . 155 Holcl Blaž Moški ENDURO BIKE_SHOP SLO19920107 00:01:53 =K4-K2
3 . 160 Cehner Florjan Moški 00:01:54 =K5-K2
4 . 166 Kodric Gasper Moški Rajd Ljubljana 100 904 197 44 00:01:58 =K6-K2
5 . 164 Zdešar Ambrož Moški RAJD LJUBLJANA 00:01:59 =K7-K2
6 . 162 Zdešar Ožbej Moški RAJD LJUBLJANA 00:02:01 =K8-K2
7 . 154 Hrup Žiga Moški 00:02:01 =K9-K2
8 . 171 Pirkmajer Tomi Moški 00:02:03 =K10-K2
9 . 163 Svoljšak Anže Moški RAJD LJUBLJANA 00:02:05 =K11-K2
10 . 165 FFELDIN Jakob Moški 00:02:05 =K12-K2
11 . 153 Jerak Matej Moški - 00:02:05 =K13-K2
12 . 156 Herman Timon Moški DRUŠTVO GORSKIH KOLESARJEV POHORJE 00060 00:02:06 =K14-K2
13 . 174 Gomboc Marko Moški 00:02:06 =K15-K2
14 . 150 Lindenbaum Ožbej Moški 00:02:08 =K16-K2
15 . 161 Blatnik Ambrož Moški 00:02:09 =K17-K2
16 . 159 Ćosibegović Dino Moški 00:02:10 =K18-K2
17 . 172 Češarek Aleksander Jordan Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:11 =K19-K2
18 . 168 Žvarc Robert Moški 00:02:12 =K20-K2
19 . 170 Jelen Tine Moški KK RAVNE 00:02:15 =K21-K2
20 . 173 Šaša Tristan Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:15 =K22-K2
21 . 169 ŽVARC Anže Moški 00:02:15 =K23-K2
DNF22 . 148 Viher Janko Moški DNF
DNS23 . 147 Zajšek Vuk Jurij Moški DNS
DNS24 . 149 Lukačič uroš Moški DNS
DNS25 . 167 Gutman Kasjak Jaša Moški RAJD LJUBLJANA 100 957 406 00 DNS

Komentarji

 

Mobile content