Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Koper 2021 - super pokal

Super pokal Tekma:Triatlon Koper 2021 - super pokal Datum:12.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Rezultat Zaost.
MOšKI-M
1 . 13 Bojanc Klemen Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 19:41(3) 0:13 53:58(2) 1:13:53(1) 0:21 33:28(1) 1:47:43 --
2 . 128 Meden Matija Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS543 19:41(2) 0:15 53:59(3) 1:13:56(4) 0:19 34:23(2) 1:48:39 +0:55
3 . 121 Mandič Mark Moški SLO TRIATLONSKI KLUB UTRIP 2021TZS102 19:43(5) 0:12 53:59(5) 1:13:55(2) 0:17 36:12(5) 1:50:24 +2:40
4 . 29 Dečman Matej Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 18:32(1) 0:16 55:08(7) 1:13:57(5) 0:19 39:25(16) 1:53:42 +5:58
5 . 228 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 19:41(4) 0:14 53:59(4) 1:13:55(3) 0:20 41:24(22) 1:55:39 +7:56
6 . 148 Osso Enrico Moški ITA GO TRI TEAM 90296 22:04(11) 0:19 54:43(6) 1:17:07(6) 0:30 38:28(11) 1:56:05 +8:22
7 . 43 Galassi Fabio Moški ITA IMOLA TRIATHLON 23:58(17) 0:18 56:49(26) 1:21:05(15) 0:21 35:53(3) 1:57:20 +9:37
8 . 116 Majdič Tomaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 19:48(6) 0:22 58:00(39) 1:18:10(7) 0:25 38:54(14) 1:57:30 +9:47
9 . 126 Mauri Andrea Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 05UD0591 24:49(23) 0:32 55:44(9) 1:21:06(16) 0:25 36:44(6) 1:58:16 +10:32
10 . 56 Harnold Peter Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 21:25(9) 0:15 57:53(37) 1:19:34(9) 0:24 38:39(12) 1:58:38 +10:54
11 . 195 Sinico Tommaso Moški ITA GO TRI TEAM 115594 24:35(20) 0:20 56:16(16) 1:21:13(18) 0:33 36:53(7) 1:58:40 +10:56
12 . 227 VECCHIET Matteo Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 24:37(21) 0:42 55:51(10) 1:21:11(17) 0:23 38:24(9) 1:59:59 +12:16
13 . 91 Kotnik Gregor Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS315 25:01(24) 0:27 57:13(30) 1:22:42(26) 0:54 37:26(8) 2:01:02 +13:19
14 . 105 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS318 25:49(28) 0:21 56:27(19) 1:22:38(23) 0:18 38:26(10) 2:01:23 +13:39
15 . 66 HRVAT DANIJEL Moški SLO ŠD 3ŠPORT 23:25(16) 0:28 57:26(32) 1:21:20(19) 0:41 39:27(17) 2:01:28 +13:45
16 . 89 Kosovel Luka Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 24:23(18) 0:49 60:06(49) 1:25:18(37) 0:48 36:06(4) 2:02:13 +14:29
17 . 86 Koprivec Gasper Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS294 22:31(13) 0:51 57:40(36) 1:21:03(14) 0:55 40:33(19) 2:02:32 +14:48
18 . 180 Radivojević Aleksander Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 24:35(19) 0:19 56:30(20) 1:21:24(21) 0:35 41:26(23) 2:03:26 +15:43
19 . 247 žižek Gašper Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 19:58(7) 0:16 57:56(38) 1:18:11(8) 0:27 45:03(40) 2:03:42 +15:59
20 . 61 Horvat Marko Moški CRO TK TAR VABRIGA 2021-1515 28:20(46) 0:20 56:06(15) 1:24:46(34) 0:27 38:42(13) 2:03:56 +16:12
21 . 106 Lončar Alen Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS263 21:55(10) 0:44 57:06(29) 1:19:46(13) 0:45 43:30(34) 2:04:02 +16:18
22 . 165 Podbevšek Žiga Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS335 22:45(14) 0:14 56:36(22) 1:19:36(10) 0:20 44:10(38) 2:04:06 +16:23
23 . 98 Kregar Miro Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS316 26:27(34) 0:20 55:53(11) 1:22:41(25) 0:32 40:54(20) 2:04:07 +16:24
24 . 96 Krajnc Robert Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS191 28:23(48) 0:25 55:56(13) 1:24:44(32) 0:38 39:23(15) 2:04:46 +17:02
25 . 113 Maček Uroš Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS542 22:46(15) 0:32 58:05(41) 1:21:24(20) 0:30 43:01(30) 2:04:56 +17:12
26 . 233 Vrhunc Tilen Moški SLO TK GORENJSKA 2021TZS041 27:18(40) 0:55 56:34(21) 1:24:47(35) 0:36 39:46(18) 2:05:10 +17:26
27 . 104 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS184 26:15(32) 0:42 55:43(8) 1:22:40(24) 0:33 42:03(28) 2:05:17 +17:33
28 . 11 Bizjak Matjaž Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS524 25:09(25) 0:51 56:46(24) 1:22:47(29) 0:38 41:57(26) 2:05:22 +17:39
29 . 178 Pretnar Anže Moški SLO 21:13(8) 0:28 58:01(40) 1:19:43(12) 0:35 45:26(43) 2:05:45 +18:01
30 . 23 Colombo Cristiano Moški ITA GO TRI TEAM 34202 25:24(26) 0:19 56:59(28) 1:22:42(27) 0:30 43:04(31) 2:06:18 +18:34
31 . 84 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS312 27:32(41) 0:23 56:49(25) 1:24:45(33) 0:28 41:47(25) 2:07:01 +19:18
32 . 15 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 26:18(33) 0:19 55:54(12) 1:22:31(22) 0:28 44:04(37) 2:07:04 +19:20
33 . 5 Babici Andrea Moški ITA SD 3SPORT 2021TZS200 28:22(47) 0:18 56:02(14) 1:24:42(31) 0:39 41:44(24) 2:07:06 +19:22
34 . 120 Mandič Pero Moški SLO TK UTRIP 2021TZS101 24:44(22) 0:20 60:11(50) 1:25:15(36) 0:32 43:14(32) 2:09:03 +21:19
35 . 192 Salina Nicola Moški ITA RARINANTES 25:30(27) 0:49 56:25(17) 1:22:45(28) 0:29 46:48(49) 2:10:02 +22:18
36 . 6 Banjac Duško Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS522 30:19(56) 0:38 57:26(33) 1:28:24(42) 1:00 41:15(21) 2:10:40 +22:57
37 . 190 Romšak Matija Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS340 26:57(38) 0:27 58:49(45) 1:26:14(41) 1:01 43:26(33) 2:10:41 +22:57
38 . 102 Lepojič Sašo Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 26:38(37) 0:31 59:04(47) 1:26:14(40) 0:54 43:51(36) 2:10:59 +23:16
39 . 46 Gleich Dušan Moški SLO TK 3LIFE 30:10(55) 0:49 57:33(35) 1:28:33(46) 1:07 41:59(27) 2:11:39 +23:55
40 . 55 Hafner Uroš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 29:51(51) 0:30 58:05(42) 1:28:27(43) 0:47 42:57(29) 2:12:11 +24:27
41 . 44 Gerič Jaka Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS308 22:25(12) 0:24 56:51(27) 1:19:41(11) 0:32 52:39(62) 2:12:52 +25:08
42 . 47 Golič Matjaž Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS530 26:35(36) 0:19 59:14(48) 1:26:09(39) 0:36 46:39(48) 2:13:25 +25:41
43 . 129 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 30:02(53) 0:58 57:30(34) 1:28:31(45) 0:32 45:23(42) 2:14:26 +26:43
44 . 209 Švigelj Tim Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS519 30:08(54) 0:55 57:25(31) 1:28:28(44) 0:56 45:41(44) 2:15:05 +27:22
45 . 172 Pograjc Jure Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS192 28:43(50) 0:53 58:56(46) 1:28:34(47) 0:43 46:26(46) 2:15:43 +27:59
46 . 161 Petrič Slavko Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 26:05(30) 0:23 56:26(18) 1:22:55(30) 0:54 53:47(63) 2:17:37 +29:53
47 . 67 Ilešič Aldo Ino Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS563 34:30(66) 1:28 56:46(23) 1:32:45(54) 1:12 43:48(35) 2:17:46 +30:03
48 . 226 Vdovič Sašo Moški SLO 29:54(52) 0:38 60:38(52) 1:31:11(50) 0:35 47:34(54) 2:19:21 +31:38
49 . 95 Kozmus Matija Moški SLO ŠD SKB 27:37(42) 1:06 62:33(57) 1:31:16(53) 1:10 47:08(52) 2:19:36 +31:52
50 . 156 PERME Gregor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS605 34:22(65) 1:28 58:35(43) 1:34:26(59) 0:52 44:19(39) 2:19:38 +31:55
51 . 7 Barbiani Enrico Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:45(58) 0:42 63:22(60) 1:34:50(61) 1:13 45:16(41) 2:21:20 +33:36
52 . 50 Gor Tilen Moški SLO 27:58(45) 0:34 67:01(65) 1:35:34(62) 0:54 46:20(45) 2:22:49 +35:06
53 . 202 Strniša Filip Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS273 35:08(67) 0:28 58:42(44) 1:34:19(57) 0:40 47:59(55) 2:22:59 +35:15
54 . 101 Leitinger Luka Moški SLO ŠD TRIS 27:50(44) 0:45 62:38(58) 1:31:14(52) 0:47 51:46(60) 2:23:48 +36:04
55 . 51 Gostinčar Robert Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS531 25:57(29) 0:29 69:18(68) 1:35:45(63) 0:48 47:17(53) 2:23:51 +36:07
56 . 124 Marinac Sandi Moški SLO ŠD 3ŠPORT 27:38(43) 1:07 62:27(56) 1:31:13(51) 0:59 51:57(61) 2:24:09 +36:26
57 . 162 Petronio Franco Moški SLO 2021TZS193 33:18(63) 0:50 60:39(53) 1:34:47(60) 0:57 48:45(57) 2:24:30 +36:47
58 . 25 COPPOLA CANZANO DI Moški ITA BORAMULTISPORTRIESTE 37:23(71) 0:57 47:01(1) 1:25:22(38) 1:21 58:18(70) 2:25:02 +37:18
59 . 185 Resnik Borut Moški SLO 33:21(64) 1:27 63:48(61) 1:38:37(64) 0:49 46:39(47) 2:26:05 +38:22
60 . 2 Aldrigo Fabio Moški ITA GO TRI TEAM 26:31(35) 0:24 61:38(55) 1:28:34(48) 9:07 49:36(59) 2:27:18 +39:34
61 . 80 Klemenc Blaž Moški SLO 30:27(57) 0:49 67:23(67) 1:38:39(65) 1:10 48:03(56) 2:27:53 +40:09
62 . 166 Podgornik Bojan Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 37:12(69) 1:29 61:26(54) 1:40:07(66) 1:05 46:57(51) 2:28:10 +40:26
63 . 246 žitko Jernej Moški SLO 2021TZS201 26:10(31) 1:46 65:02(63) 1:32:58(55) 1:21 53:58(64) 2:28:17 +40:34
64 . 54 Gulich Danijel Moški ITA TK 3LIFE 2021TZS532 27:00(39) 0:26 63:21(59) 1:30:47(49) 1:01 58:08(69) 2:29:57 +42:14
65 . 232 Vizin Vasja Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 32:33(61) 0:29 60:29(51) 1:33:32(56) 1:01 55:36(66) 2:30:10 +42:26
66 . 1 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton 2021TZS407 32:47(62) 0:45 66:45(64) 1:40:18(68) 0:44 49:12(58) 2:30:16 +42:32
67 . 132 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 31:37(59) 1:07 71:13(69) 1:43:58(69) 1:04 46:52(50) 2:31:55 +44:12
68 . 41 Moro Fabio Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 28:42(49) 1:11 64:30(62) 1:34:23(58) 1:19 57:02(68) 2:32:44 +45:00
69 . 219 Trojar Bojan Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 32:26(60) 0:35 67:12(66) 1:40:13(67) 0:38 55:49(67) 2:36:41 +48:57
70 . 181 Ražman Dejan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS188 35:37(68) 0:49 72:36(70) 1:49:02(70) 1:36 54:51(65) 2:45:30 +57:46
71 . 42 Foraus Jan Moški SLO 3K ŠPORT 39:03(72) 0:46 77:44(71) 1:57:33(72) 0:53 58:40(71) 2:57:07 +69:23
72 . 31 Denhof John Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS527 37:22(70) 0:30 78:20(72) 1:56:13(71) 0:36 63:27(72) 3:00:16 +72:32
73 . 186 REŠČIČ Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS198 39:56(73) 2:44 81:55(73) 2:04:36(73) 3:01 68:15(73) 3:15:53 +88:09
DNF 207 Štabuc Roman Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS547 30:16(80) 0:43 (-1) (-1) (-1) DNF
DNF 173 Potenza Marco Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:11(79) 1:15 (-1) (-1) (-1) DNF
DNF 167 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 19:42(74) 0:14 57:06(74) 1:17:02(74) 0:18 (-1) DNF
DNF 157 Petek Matic Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS329 30:10(78) 0:57 (-1) (-1) (-1) DNF
DNF 99 Križanič Jaka Moški SLO CRAZY KRIžO KLUB 24:39(75) 0:57 (-1) (-1) (-1) DNF
DNF 97 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS539 27:58(77) 0:51 (-1) (-1) (-1) DNF
DNF 53 Grilc Peter Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS256 26:32(76) 0:29 (-1) (-1) (-1) DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 8 Bartol Monika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 21:56(2) 0:20 59:17(1) 1:21:34(1) 0:21 39:49(1) 2:01:45 --
2 . 38 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS133 21:59(3) 0:18 60:18(2) 1:22:36(2) 0:20 40:15(2) 2:03:12 +1:26
3 . 59 Hočevar Katja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS440 21:55(1) 0:19 60:22(3) 1:22:36(3) 0:22 43:40(5) 2:06:40 +4:54
4 . 159 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 25:55(7) 0:19 62:40(6) 1:28:54(4) 0:19 41:26(3) 2:10:41 +8:55
5 . 52 Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 24:06(5) 0:23 64:35(9) 1:29:05(7) 0:19 44:59(6) 2:14:24 +12:39
6 . 85 Kompan Tanja Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS313 26:15(9) 0:33 64:31(8) 1:31:20(8) 0:33 42:51(4) 2:14:44 +12:58
7 . 103 Levec Jana Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS317 26:13(8) 0:25 62:16(4) 1:28:55(5) 0:27 48:20(9) 2:17:43 +15:57
8 . 70 Jakša Jana Ženski SLO 3K ŠPORT 29:03(13) 0:32 64:12(7) 1:33:49(9) 0:32 45:08(7) 2:19:29 +17:44
9 . 114 Maček Mateja Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS541 25:51(6) 0:31 62:38(5) 1:29:01(6) 0:35 51:51(12) 2:21:27 +19:42
10 . 72 JUG Metka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS144 28:27(12) 0:26 65:03(10) 1:33:56(10) 0:45 48:10(8) 2:22:52 +21:06
11 . 146 NOVEL MARINA Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS199 26:35(10) 0:39 66:46(11) 1:34:00(11) 0:39 49:17(10) 2:23:57 +22:11
12 . 152 Paruzzi Cristina Ženski ITA GO TRI TEAM 28:21(11) 0:25 68:09(12) 1:36:55(12) 0:49 53:05(14) 2:30:50 +29:04
13 . 208 Štrovs Anja Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS187 23:22(4) 1:16 73:57(17) 1:38:35(13) 0:47 52:54(13) 2:32:18 +30:32
14 . 4 ANŽUR Polona Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS293 30:01(14) 1:02 69:09(14) 1:40:13(14) 1:05 53:11(15) 2:34:30 +32:44
15 . 210 Taljat šulin Nežka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS156 33:12(17) 0:44 72:33(16) 1:46:31(17) 0:52 49:35(11) 2:36:58 +35:13
16 . 158 Peterca Dina Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 30:24(15) 1:31 68:42(13) 1:40:37(15) 1:12 56:05(16) 2:37:54 +36:09
17 . 65 Hrovatin Erika Ženski ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:53(16) 1:11 71:59(15) 1:44:05(16) 1:12 59:17(18) 2:44:34 +42:49
18 . 109 LUKAČ Irena Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS282 34:49(18) 1:03 75:24(18) 1:51:17(18) 0:48 58:32(17) 2:50:38 +48:52
DNF 234 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS349 19:48(19) 0:15 (-1) (-1) (-1) DNF

Komentarji