Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Triatlon Koper 2021 - absolutno

Triatlon Tekma:Triatlon Koper 2021 - absolutno Datum:12.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Rezultat Zaost. Več
MOšKI-M
1 . 13 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 19:41(3) 0:13 53:58(2) 1:13:53(1) 0:21 33:28(1) 1:47:43 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS525
Plavanje: 19:41(3)
T1: 0:13
Kolo: 53:58(2)
Vmesni: 1:13:53(1)
T2: 0:21
Tek: 33:28(1)
Rezultat: 1:47:43
Zaost.: --
2 . 128 Meden Matija
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS543 19:41(2) 0:15 53:59(3) 1:13:56(4) 0:19 34:23(2) 1:48:39 +0:55 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS543
Plavanje: 19:41(2)
T1: 0:15
Kolo: 53:59(3)
Vmesni: 1:13:56(4)
T2: 0:19
Tek: 34:23(2)
Rezultat: 1:48:39
Zaost.: +0:55
3 . 121 Mandič Mark
TRIATLONSKI KLUB UTRIP
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB UTRIP 2021TZS102 19:43(5) 0:12 53:59(5) 1:13:55(2) 0:17 36:12(5) 1:50:24 +2:40 >
Klub TRIATLONSKI KLUB UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS102
Plavanje: 19:43(5)
T1: 0:12
Kolo: 53:59(5)
Vmesni: 1:13:55(2)
T2: 0:17
Tek: 36:12(5)
Rezultat: 1:50:24
Zaost.: +2:40
4 . 29 Dečman Matej
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 18:32(1) 0:16 55:08(7) 1:13:57(5) 0:19 39:25(16) 1:53:42 +5:58 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS113
Plavanje: 18:32(1)
T1: 0:16
Kolo: 55:08(7)
Vmesni: 1:13:57(5)
T2: 0:19
Tek: 39:25(16)
Rezultat: 1:53:42
Zaost.: +5:58
5 . 228 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 19:41(4) 0:14 53:59(4) 1:13:55(3) 0:20 41:24(22) 1:55:39 +7:56 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS081
Plavanje: 19:41(4)
T1: 0:14
Kolo: 53:59(4)
Vmesni: 1:13:55(3)
T2: 0:20
Tek: 41:24(22)
Rezultat: 1:55:39
Zaost.: +7:56
6 . 148 Osso Enrico
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 90296 22:04(11) 0:19 54:43(6) 1:17:07(6) 0:30 38:28(11) 1:56:05 +8:22 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 90296
Plavanje: 22:04(11)
T1: 0:19
Kolo: 54:43(6)
Vmesni: 1:17:07(6)
T2: 0:30
Tek: 38:28(11)
Rezultat: 1:56:05
Zaost.: +8:22
7 . 43 Galassi Fabio
IMOLA TRIATHLON
Moški ITA IMOLA TRIATHLON 23:58(17) 0:18 56:49(26) 1:21:05(15) 0:21 35:53(3) 1:57:20 +9:37 >
Klub IMOLA TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 23:58(17)
T1: 0:18
Kolo: 56:49(26)
Vmesni: 1:21:05(15)
T2: 0:21
Tek: 35:53(3)
Rezultat: 1:57:20
Zaost.: +9:37
8 . 116 Majdič Tomaž
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 19:48(6) 0:22 58:00(39) 1:18:10(7) 0:25 38:54(14) 1:57:30 +9:47 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS131
Plavanje: 19:48(6)
T1: 0:22
Kolo: 58:00(39)
Vmesni: 1:18:10(7)
T2: 0:25
Tek: 38:54(14)
Rezultat: 1:57:30
Zaost.: +9:47
9 . 126 Mauri Andrea
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 05UD0591 24:49(23) 0:32 55:44(9) 1:21:06(16) 0:25 36:44(6) 1:58:16 +10:32 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05UD0591
Plavanje: 24:49(23)
T1: 0:32
Kolo: 55:44(9)
Vmesni: 1:21:06(16)
T2: 0:25
Tek: 36:44(6)
Rezultat: 1:58:16
Zaost.: +10:32
10 . 56 Harnold Peter
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 21:25(9) 0:15 57:53(37) 1:19:34(9) 0:24 38:39(12) 1:58:38 +10:54 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS369
Plavanje: 21:25(9)
T1: 0:15
Kolo: 57:53(37)
Vmesni: 1:19:34(9)
T2: 0:24
Tek: 38:39(12)
Rezultat: 1:58:38
Zaost.: +10:54
11 . 195 Sinico Tommaso
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 115594 24:35(20) 0:20 56:16(16) 1:21:13(18) 0:33 36:53(7) 1:58:40 +10:56 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 115594
Plavanje: 24:35(20)
T1: 0:20
Kolo: 56:16(16)
Vmesni: 1:21:13(18)
T2: 0:33
Tek: 36:53(7)
Rezultat: 1:58:40
Zaost.: +10:56
12 . 227 VECCHIET Matteo
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 24:37(21) 0:42 55:51(10) 1:21:11(17) 0:23 38:24(9) 1:59:59 +12:16 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 24:37(21)
T1: 0:42
Kolo: 55:51(10)
Vmesni: 1:21:11(17)
T2: 0:23
Tek: 38:24(9)
Rezultat: 1:59:59
Zaost.: +12:16
13 . 91 Kotnik Gregor
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS315 25:01(24) 0:27 57:13(30) 1:22:42(26) 0:54 37:26(8) 2:01:02 +13:19 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS315
Plavanje: 25:01(24)
T1: 0:27
Kolo: 57:13(30)
Vmesni: 1:22:42(26)
T2: 0:54
Tek: 37:26(8)
Rezultat: 2:01:02
Zaost.: +13:19
14 . 105 Lipovšek Jan
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS318 25:49(28) 0:21 56:27(19) 1:22:38(23) 0:18 38:26(10) 2:01:23 +13:39 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS318
Plavanje: 25:49(28)
T1: 0:21
Kolo: 56:27(19)
Vmesni: 1:22:38(23)
T2: 0:18
Tek: 38:26(10)
Rezultat: 2:01:23
Zaost.: +13:39
15 . 66 HRVAT DANIJEL
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 23:25(16) 0:28 57:26(32) 1:21:20(19) 0:41 39:27(17) 2:01:28 +13:45 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 23:25(16)
T1: 0:28
Kolo: 57:26(32)
Vmesni: 1:21:20(19)
T2: 0:41
Tek: 39:27(17)
Rezultat: 2:01:28
Zaost.: +13:45
16 . 89 Kosovel Luka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 24:23(18) 0:49 60:06(49) 1:25:18(37) 0:48 36:06(4) 2:02:13 +14:29 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS620
Plavanje: 24:23(18)
T1: 0:49
Kolo: 60:06(49)
Vmesni: 1:25:18(37)
T2: 0:48
Tek: 36:06(4)
Rezultat: 2:02:13
Zaost.: +14:29
17 . 86 Koprivec Gasper
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS294 22:31(13) 0:51 57:40(36) 1:21:03(14) 0:55 40:33(19) 2:02:32 +14:48 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS294
Plavanje: 22:31(13)
T1: 0:51
Kolo: 57:40(36)
Vmesni: 1:21:03(14)
T2: 0:55
Tek: 40:33(19)
Rezultat: 2:02:32
Zaost.: +14:48
18 . 180 Radivojević Aleksander
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 24:35(19) 0:19 56:30(20) 1:21:24(21) 0:35 41:26(23) 2:03:26 +15:43 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS121
Plavanje: 24:35(19)
T1: 0:19
Kolo: 56:30(20)
Vmesni: 1:21:24(21)
T2: 0:35
Tek: 41:26(23)
Rezultat: 2:03:26
Zaost.: +15:43
19 . 247 žižek Gašper
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 19:58(7) 0:16 57:56(38) 1:18:11(8) 0:27 45:03(40) 2:03:42 +15:59 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS551
Plavanje: 19:58(7)
T1: 0:16
Kolo: 57:56(38)
Vmesni: 1:18:11(8)
T2: 0:27
Tek: 45:03(40)
Rezultat: 2:03:42
Zaost.: +15:59
20 . 61 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2021-1515 28:20(46) 0:20 56:06(15) 1:24:46(34) 0:27 38:42(13) 2:03:56 +16:12 >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2021-1515
Plavanje: 28:20(46)
T1: 0:20
Kolo: 56:06(15)
Vmesni: 1:24:46(34)
T2: 0:27
Tek: 38:42(13)
Rezultat: 2:03:56
Zaost.: +16:12
21 . 106 Lončar Alen
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS263 21:55(10) 0:44 57:06(29) 1:19:46(13) 0:45 43:30(34) 2:04:02 +16:18 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS263
Plavanje: 21:55(10)
T1: 0:44
Kolo: 57:06(29)
Vmesni: 1:19:46(13)
T2: 0:45
Tek: 43:30(34)
Rezultat: 2:04:02
Zaost.: +16:18
22 . 165 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS335 22:45(14) 0:14 56:36(22) 1:19:36(10) 0:20 44:10(38) 2:04:06 +16:23 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS335
Plavanje: 22:45(14)
T1: 0:14
Kolo: 56:36(22)
Vmesni: 1:19:36(10)
T2: 0:20
Tek: 44:10(38)
Rezultat: 2:04:06
Zaost.: +16:23
23 . 98 Kregar Miro
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS316 26:27(34) 0:20 55:53(11) 1:22:41(25) 0:32 40:54(20) 2:04:07 +16:24 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS316
Plavanje: 26:27(34)
T1: 0:20
Kolo: 55:53(11)
Vmesni: 1:22:41(25)
T2: 0:32
Tek: 40:54(20)
Rezultat: 2:04:07
Zaost.: +16:24
24 . 96 Krajnc Robert
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS191 28:23(48) 0:25 55:56(13) 1:24:44(32) 0:38 39:23(15) 2:04:46 +17:02 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS191
Plavanje: 28:23(48)
T1: 0:25
Kolo: 55:56(13)
Vmesni: 1:24:44(32)
T2: 0:38
Tek: 39:23(15)
Rezultat: 2:04:46
Zaost.: +17:02
25 . 113 Maček Uroš
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS542 22:46(15) 0:32 58:05(41) 1:21:24(20) 0:30 43:01(30) 2:04:56 +17:12 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS542
Plavanje: 22:46(15)
T1: 0:32
Kolo: 58:05(41)
Vmesni: 1:21:24(20)
T2: 0:30
Tek: 43:01(30)
Rezultat: 2:04:56
Zaost.: +17:12
26 . 233 Vrhunc Tilen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2021TZS041 27:18(40) 0:55 56:34(21) 1:24:47(35) 0:36 39:46(18) 2:05:10 +17:26 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS041
Plavanje: 27:18(40)
T1: 0:55
Kolo: 56:34(21)
Vmesni: 1:24:47(35)
T2: 0:36
Tek: 39:46(18)
Rezultat: 2:05:10
Zaost.: +17:26
27 . 104 Ličen Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS184 26:15(32) 0:42 55:43(8) 1:22:40(24) 0:33 42:03(28) 2:05:17 +17:33 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS184
Plavanje: 26:15(32)
T1: 0:42
Kolo: 55:43(8)
Vmesni: 1:22:40(24)
T2: 0:33
Tek: 42:03(28)
Rezultat: 2:05:17
Zaost.: +17:33
28 . 11 Bizjak Matjaž
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS524 25:09(25) 0:51 56:46(24) 1:22:47(29) 0:38 41:57(26) 2:05:22 +17:39 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS524
Plavanje: 25:09(25)
T1: 0:51
Kolo: 56:46(24)
Vmesni: 1:22:47(29)
T2: 0:38
Tek: 41:57(26)
Rezultat: 2:05:22
Zaost.: +17:39
29 . 178 Pretnar Anže
Moški SLO 21:13(8) 0:28 58:01(40) 1:19:43(12) 0:35 45:26(43) 2:05:45 +18:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 21:13(8)
T1: 0:28
Kolo: 58:01(40)
Vmesni: 1:19:43(12)
T2: 0:35
Tek: 45:26(43)
Rezultat: 2:05:45
Zaost.: +18:01
30 . 23 Colombo Cristiano
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 34202 25:24(26) 0:19 56:59(28) 1:22:42(27) 0:30 43:04(31) 2:06:18 +18:34 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 34202
Plavanje: 25:24(26)
T1: 0:19
Kolo: 56:59(28)
Vmesni: 1:22:42(27)
T2: 0:30
Tek: 43:04(31)
Rezultat: 2:06:18
Zaost.: +18:34
31 . 84 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS312 27:32(41) 0:23 56:49(25) 1:24:45(33) 0:28 41:47(25) 2:07:01 +19:18 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS312
Plavanje: 27:32(41)
T1: 0:23
Kolo: 56:49(25)
Vmesni: 1:24:45(33)
T2: 0:28
Tek: 41:47(25)
Rezultat: 2:07:01
Zaost.: +19:18
32 . 15 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 26:18(33) 0:19 55:54(12) 1:22:31(22) 0:28 44:04(37) 2:07:04 +19:20 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS146
Plavanje: 26:18(33)
T1: 0:19
Kolo: 55:54(12)
Vmesni: 1:22:31(22)
T2: 0:28
Tek: 44:04(37)
Rezultat: 2:07:04
Zaost.: +19:20
33 . 5 Babici Andrea
SD 3SPORT
Moški ITA SD 3SPORT 2021TZS200 28:22(47) 0:18 56:02(14) 1:24:42(31) 0:39 41:44(24) 2:07:06 +19:22 >
Klub SD 3SPORT
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS200
Plavanje: 28:22(47)
T1: 0:18
Kolo: 56:02(14)
Vmesni: 1:24:42(31)
T2: 0:39
Tek: 41:44(24)
Rezultat: 2:07:06
Zaost.: +19:22
34 . 120 Mandič Pero
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS101 24:44(22) 0:20 60:11(50) 1:25:15(36) 0:32 43:14(32) 2:09:03 +21:19 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS101
Plavanje: 24:44(22)
T1: 0:20
Kolo: 60:11(50)
Vmesni: 1:25:15(36)
T2: 0:32
Tek: 43:14(32)
Rezultat: 2:09:03
Zaost.: +21:19
35 . 192 Salina Nicola
RARINANTES
Moški ITA RARINANTES 25:30(27) 0:49 56:25(17) 1:22:45(28) 0:29 46:48(49) 2:10:02 +22:18 >
Klub RARINANTES
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 25:30(27)
T1: 0:49
Kolo: 56:25(17)
Vmesni: 1:22:45(28)
T2: 0:29
Tek: 46:48(49)
Rezultat: 2:10:02
Zaost.: +22:18
36 . 6 Banjac Duško
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS522 30:19(56) 0:38 57:26(33) 1:28:24(42) 1:00 41:15(21) 2:10:40 +22:57 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS522
Plavanje: 30:19(56)
T1: 0:38
Kolo: 57:26(33)
Vmesni: 1:28:24(42)
T2: 1:00
Tek: 41:15(21)
Rezultat: 2:10:40
Zaost.: +22:57
37 . 190 Romšak Matija
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS340 26:57(38) 0:27 58:49(45) 1:26:14(41) 1:01 43:26(33) 2:10:41 +22:57 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS340
Plavanje: 26:57(38)
T1: 0:27
Kolo: 58:49(45)
Vmesni: 1:26:14(41)
T2: 1:01
Tek: 43:26(33)
Rezultat: 2:10:41
Zaost.: +22:57
38 . 102 Lepojič Sašo
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 26:38(37) 0:31 59:04(47) 1:26:14(40) 0:54 43:51(36) 2:10:59 +23:16 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS021
Plavanje: 26:38(37)
T1: 0:31
Kolo: 59:04(47)
Vmesni: 1:26:14(40)
T2: 0:54
Tek: 43:51(36)
Rezultat: 2:10:59
Zaost.: +23:16
39 . 46 Gleich Dušan
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 30:10(55) 0:49 57:33(35) 1:28:33(46) 1:07 41:59(27) 2:11:39 +23:55 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 30:10(55)
T1: 0:49
Kolo: 57:33(35)
Vmesni: 1:28:33(46)
T2: 1:07
Tek: 41:59(27)
Rezultat: 2:11:39
Zaost.: +23:55
40 . 55 Hafner Uroš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 29:51(51) 0:30 58:05(42) 1:28:27(43) 0:47 42:57(29) 2:12:11 +24:27 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS075
Plavanje: 29:51(51)
T1: 0:30
Kolo: 58:05(42)
Vmesni: 1:28:27(43)
T2: 0:47
Tek: 42:57(29)
Rezultat: 2:12:11
Zaost.: +24:27
41 . 44 Gerič Jaka
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS308 22:25(12) 0:24 56:51(27) 1:19:41(11) 0:32 52:39(62) 2:12:52 +25:08 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS308
Plavanje: 22:25(12)
T1: 0:24
Kolo: 56:51(27)
Vmesni: 1:19:41(11)
T2: 0:32
Tek: 52:39(62)
Rezultat: 2:12:52
Zaost.: +25:08
42 . 47 Golič Matjaž
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS530 26:35(36) 0:19 59:14(48) 1:26:09(39) 0:36 46:39(48) 2:13:25 +25:41 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS530
Plavanje: 26:35(36)
T1: 0:19
Kolo: 59:14(48)
Vmesni: 1:26:09(39)
T2: 0:36
Tek: 46:39(48)
Rezultat: 2:13:25
Zaost.: +25:41
43 . 129 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 30:02(53) 0:58 57:30(34) 1:28:31(45) 0:32 45:23(42) 2:14:26 +26:43 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS216
Plavanje: 30:02(53)
T1: 0:58
Kolo: 57:30(34)
Vmesni: 1:28:31(45)
T2: 0:32
Tek: 45:23(42)
Rezultat: 2:14:26
Zaost.: +26:43
44 . 209 Švigelj Tim
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS519 30:08(54) 0:55 57:25(31) 1:28:28(44) 0:56 45:41(44) 2:15:05 +27:22 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS519
Plavanje: 30:08(54)
T1: 0:55
Kolo: 57:25(31)
Vmesni: 1:28:28(44)
T2: 0:56
Tek: 45:41(44)
Rezultat: 2:15:05
Zaost.: +27:22
45 . 172 Pograjc Jure
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS192 28:43(50) 0:53 58:56(46) 1:28:34(47) 0:43 46:26(46) 2:15:43 +27:59 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS192
Plavanje: 28:43(50)
T1: 0:53
Kolo: 58:56(46)
Vmesni: 1:28:34(47)
T2: 0:43
Tek: 46:26(46)
Rezultat: 2:15:43
Zaost.: +27:59
46 . 161 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 26:05(30) 0:23 56:26(18) 1:22:55(30) 0:54 53:47(63) 2:17:37 +29:53 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS005
Plavanje: 26:05(30)
T1: 0:23
Kolo: 56:26(18)
Vmesni: 1:22:55(30)
T2: 0:54
Tek: 53:47(63)
Rezultat: 2:17:37
Zaost.: +29:53
47 . 67 Ilešič Aldo Ino
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS563 34:30(66) 1:28 56:46(23) 1:32:45(54) 1:12 43:48(35) 2:17:46 +30:03 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS563
Plavanje: 34:30(66)
T1: 1:28
Kolo: 56:46(23)
Vmesni: 1:32:45(54)
T2: 1:12
Tek: 43:48(35)
Rezultat: 2:17:46
Zaost.: +30:03
48 . 226 Vdovič Sašo
Moški SLO 29:54(52) 0:38 60:38(52) 1:31:11(50) 0:35 47:34(54) 2:19:21 +31:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 29:54(52)
T1: 0:38
Kolo: 60:38(52)
Vmesni: 1:31:11(50)
T2: 0:35
Tek: 47:34(54)
Rezultat: 2:19:21
Zaost.: +31:38
49 . 95 Kozmus Matija
ŠD SKB
Moški SLO ŠD SKB 27:37(42) 1:06 62:33(57) 1:31:16(53) 1:10 47:08(52) 2:19:36 +31:52 >
Klub ŠD SKB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 27:37(42)
T1: 1:06
Kolo: 62:33(57)
Vmesni: 1:31:16(53)
T2: 1:10
Tek: 47:08(52)
Rezultat: 2:19:36
Zaost.: +31:52
50 . 156 PERME Gregor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS605 34:22(65) 1:28 58:35(43) 1:34:26(59) 0:52 44:19(39) 2:19:38 +31:55 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS605
Plavanje: 34:22(65)
T1: 1:28
Kolo: 58:35(43)
Vmesni: 1:34:26(59)
T2: 0:52
Tek: 44:19(39)
Rezultat: 2:19:38
Zaost.: +31:55
51 . 7 Barbiani Enrico
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:45(58) 0:42 63:22(60) 1:34:50(61) 1:13 45:16(41) 2:21:20 +33:36 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 30:45(58)
T1: 0:42
Kolo: 63:22(60)
Vmesni: 1:34:50(61)
T2: 1:13
Tek: 45:16(41)
Rezultat: 2:21:20
Zaost.: +33:36
52 . 50 Gor Tilen
Moški SLO 27:58(45) 0:34 67:01(65) 1:35:34(62) 0:54 46:20(45) 2:22:49 +35:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 27:58(45)
T1: 0:34
Kolo: 67:01(65)
Vmesni: 1:35:34(62)
T2: 0:54
Tek: 46:20(45)
Rezultat: 2:22:49
Zaost.: +35:06
53 . 202 Strniša Filip
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS273 35:08(67) 0:28 58:42(44) 1:34:19(57) 0:40 47:59(55) 2:22:59 +35:15 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS273
Plavanje: 35:08(67)
T1: 0:28
Kolo: 58:42(44)
Vmesni: 1:34:19(57)
T2: 0:40
Tek: 47:59(55)
Rezultat: 2:22:59
Zaost.: +35:15
54 . 101 Leitinger Luka
ŠD TRIS
Moški SLO ŠD TRIS 27:50(44) 0:45 62:38(58) 1:31:14(52) 0:47 51:46(60) 2:23:48 +36:04 >
Klub ŠD TRIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 27:50(44)
T1: 0:45
Kolo: 62:38(58)
Vmesni: 1:31:14(52)
T2: 0:47
Tek: 51:46(60)
Rezultat: 2:23:48
Zaost.: +36:04
55 . 51 Gostinčar Robert
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS531 25:57(29) 0:29 69:18(68) 1:35:45(63) 0:48 47:17(53) 2:23:51 +36:07 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS531
Plavanje: 25:57(29)
T1: 0:29
Kolo: 69:18(68)
Vmesni: 1:35:45(63)
T2: 0:48
Tek: 47:17(53)
Rezultat: 2:23:51
Zaost.: +36:07
56 . 124 Marinac Sandi
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 27:38(43) 1:07 62:27(56) 1:31:13(51) 0:59 51:57(61) 2:24:09 +36:26 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 27:38(43)
T1: 1:07
Kolo: 62:27(56)
Vmesni: 1:31:13(51)
T2: 0:59
Tek: 51:57(61)
Rezultat: 2:24:09
Zaost.: +36:26
57 . 162 Petronio Franco
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS193 33:18(63) 0:50 60:39(53) 1:34:47(60) 0:57 48:45(57) 2:24:30 +36:47 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS193
Plavanje: 33:18(63)
T1: 0:50
Kolo: 60:39(53)
Vmesni: 1:34:47(60)
T2: 0:57
Tek: 48:45(57)
Rezultat: 2:24:30
Zaost.: +36:47
58 . 25 COPPOLA CANZANO DI
BORAMULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORAMULTISPORTRIESTE 37:23(71) 0:57 47:01(1) 1:25:22(38) 1:21 58:18(70) 2:25:02 +37:18 >
Klub BORAMULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 37:23(71)
T1: 0:57
Kolo: 47:01(1)
Vmesni: 1:25:22(38)
T2: 1:21
Tek: 58:18(70)
Rezultat: 2:25:02
Zaost.: +37:18
59 . 185 Resnik Borut
Moški SLO 33:21(64) 1:27 63:48(61) 1:38:37(64) 0:49 46:39(47) 2:26:05 +38:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 33:21(64)
T1: 1:27
Kolo: 63:48(61)
Vmesni: 1:38:37(64)
T2: 0:49
Tek: 46:39(47)
Rezultat: 2:26:05
Zaost.: +38:22
60 . 2 Aldrigo Fabio
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 26:31(35) 0:24 61:38(55) 1:28:34(48) 9:07 49:36(59) 2:27:18 +39:34 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 26:31(35)
T1: 0:24
Kolo: 61:38(55)
Vmesni: 1:28:34(48)
T2: 9:07
Tek: 49:36(59)
Rezultat: 2:27:18
Zaost.: +39:34
61 . 80 Klemenc Blaž
Moški SLO 30:27(57) 0:49 67:23(67) 1:38:39(65) 1:10 48:03(56) 2:27:53 +40:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 30:27(57)
T1: 0:49
Kolo: 67:23(67)
Vmesni: 1:38:39(65)
T2: 1:10
Tek: 48:03(56)
Rezultat: 2:27:53
Zaost.: +40:09
62 . 166 Podgornik Bojan
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 37:12(69) 1:29 61:26(54) 1:40:07(66) 1:05 46:57(51) 2:28:10 +40:26 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS269
Plavanje: 37:12(69)
T1: 1:29
Kolo: 61:26(54)
Vmesni: 1:40:07(66)
T2: 1:05
Tek: 46:57(51)
Rezultat: 2:28:10
Zaost.: +40:26
63 . 246 žitko Jernej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS201 26:10(31) 1:46 65:02(63) 1:32:58(55) 1:21 53:58(64) 2:28:17 +40:34 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS201
Plavanje: 26:10(31)
T1: 1:46
Kolo: 65:02(63)
Vmesni: 1:32:58(55)
T2: 1:21
Tek: 53:58(64)
Rezultat: 2:28:17
Zaost.: +40:34
64 . 54 Gulich Danijel
TK 3LIFE
Moški ITA TK 3LIFE 2021TZS532 27:00(39) 0:26 63:21(59) 1:30:47(49) 1:01 58:08(69) 2:29:57 +42:14 >
Klub TK 3LIFE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS532
Plavanje: 27:00(39)
T1: 0:26
Kolo: 63:21(59)
Vmesni: 1:30:47(49)
T2: 1:01
Tek: 58:08(69)
Rezultat: 2:29:57
Zaost.: +42:14
65 . 232 Vizin Vasja
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 32:33(61) 0:29 60:29(51) 1:33:32(56) 1:01 55:36(66) 2:30:10 +42:26 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 32:33(61)
T1: 0:29
Kolo: 60:29(51)
Vmesni: 1:33:32(56)
T2: 1:01
Tek: 55:36(66)
Rezultat: 2:30:10
Zaost.: +42:26
66 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton
Moški SLO TK Maraton 2021TZS407 32:47(62) 0:45 66:45(64) 1:40:18(68) 0:44 49:12(58) 2:30:16 +42:32 >
Klub TK Maraton
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS407
Plavanje: 32:47(62)
T1: 0:45
Kolo: 66:45(64)
Vmesni: 1:40:18(68)
T2: 0:44
Tek: 49:12(58)
Rezultat: 2:30:16
Zaost.: +42:32
67 . 132 MEŽNARČIČ Andrej
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 31:37(59) 1:07 71:13(69) 1:43:58(69) 1:04 46:52(50) 2:31:55 +44:12 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS285
Plavanje: 31:37(59)
T1: 1:07
Kolo: 71:13(69)
Vmesni: 1:43:58(69)
T2: 1:04
Tek: 46:52(50)
Rezultat: 2:31:55
Zaost.: +44:12
68 . 41 Moro Fabio
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 28:42(49) 1:11 64:30(62) 1:34:23(58) 1:19 57:02(68) 2:32:44 +45:00 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 28:42(49)
T1: 1:11
Kolo: 64:30(62)
Vmesni: 1:34:23(58)
T2: 1:19
Tek: 57:02(68)
Rezultat: 2:32:44
Zaost.: +45:00
69 . 219 Trojar Bojan
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 32:26(60) 0:35 67:12(66) 1:40:13(67) 0:38 55:49(67) 2:36:41 +48:57 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS359
Plavanje: 32:26(60)
T1: 0:35
Kolo: 67:12(66)
Vmesni: 1:40:13(67)
T2: 0:38
Tek: 55:49(67)
Rezultat: 2:36:41
Zaost.: +48:57
70 . 181 Ražman Dejan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS188 35:37(68) 0:49 72:36(70) 1:49:02(70) 1:36 54:51(65) 2:45:30 +57:46 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS188
Plavanje: 35:37(68)
T1: 0:49
Kolo: 72:36(70)
Vmesni: 1:49:02(70)
T2: 1:36
Tek: 54:51(65)
Rezultat: 2:45:30
Zaost.: +57:46
71 . 42 Foraus Jan
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 39:03(72) 0:46 77:44(71) 1:57:33(72) 0:53 58:40(71) 2:57:07 +69:23 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 39:03(72)
T1: 0:46
Kolo: 77:44(71)
Vmesni: 1:57:33(72)
T2: 0:53
Tek: 58:40(71)
Rezultat: 2:57:07
Zaost.: +69:23
72 . 31 Denhof John
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS527 37:22(70) 0:30 78:20(72) 1:56:13(71) 0:36 63:27(72) 3:00:16 +72:32 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS527
Plavanje: 37:22(70)
T1: 0:30
Kolo: 78:20(72)
Vmesni: 1:56:13(71)
T2: 0:36
Tek: 63:27(72)
Rezultat: 3:00:16
Zaost.: +72:32
73 . 186 REŠČIČ Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS198 39:56(73) 2:44 81:55(73) 2:04:36(73) 3:01 68:15(73) 3:15:53 +88:09 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS198
Plavanje: 39:56(73)
T1: 2:44
Kolo: 81:55(73)
Vmesni: 2:04:36(73)
T2: 3:01
Tek: 68:15(73)
Rezultat: 3:15:53
Zaost.: +88:09
DNF 53 Grilc Peter
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS256 26:32(76) 0:29 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS256
Plavanje: 26:32(76)
T1: 0:29
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 97 Krajnc Boštjan
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS539 27:58(77) 0:51 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS539
Plavanje: 27:58(77)
T1: 0:51
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 99 Križanič Jaka
CRAZY KRIžO KLUB
Moški SLO CRAZY KRIžO KLUB 24:39(75) 0:57 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub CRAZY KRIžO KLUB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 24:39(75)
T1: 0:57
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 157 Petek Matic
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS329 30:10(78) 0:57 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS329
Plavanje: 30:10(78)
T1: 0:57
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 167 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 19:42(74) 0:14 57:06(74) 1:17:02(74) 0:18 (-1) DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS084
Plavanje: 19:42(74)
T1: 0:14
Kolo: 57:06(74)
Vmesni: 1:17:02(74)
T2: 0:18
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 173 Potenza Marco
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:11(79) 1:15 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 30:11(79)
T1: 1:15
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 207 Štabuc Roman
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS547 30:16(80) 0:43 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS547
Plavanje: 30:16(80)
T1: 0:43
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
ŽENSKE-Ž
1 . 8 Bartol Monika
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 21:56(2) 0:20 59:17(1) 1:21:34(1) 0:21 39:49(1) 2:01:45 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS110
Plavanje: 21:56(2)
T1: 0:20
Kolo: 59:17(1)
Vmesni: 1:21:34(1)
T2: 0:21
Tek: 39:49(1)
Rezultat: 2:01:45
Zaost.: --
2 . 38 Dolinar Majdič Simona
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS133 21:59(3) 0:18 60:18(2) 1:22:36(2) 0:20 40:15(2) 2:03:12 +1:26 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS133
Plavanje: 21:59(3)
T1: 0:18
Kolo: 60:18(2)
Vmesni: 1:22:36(2)
T2: 0:20
Tek: 40:15(2)
Rezultat: 2:03:12
Zaost.: +1:26
3 . 59 Hočevar Katja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS440 21:55(1) 0:19 60:22(3) 1:22:36(3) 0:22 43:40(5) 2:06:40 +4:54 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS440
Plavanje: 21:55(1)
T1: 0:19
Kolo: 60:22(3)
Vmesni: 1:22:36(3)
T2: 0:22
Tek: 43:40(5)
Rezultat: 2:06:40
Zaost.: +4:54
4 . 159 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 25:55(7) 0:19 62:40(6) 1:28:54(4) 0:19 41:26(3) 2:10:41 +8:55 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS203
Plavanje: 25:55(7)
T1: 0:19
Kolo: 62:40(6)
Vmesni: 1:28:54(4)
T2: 0:19
Tek: 41:26(3)
Rezultat: 2:10:41
Zaost.: +8:55
5 . 52 Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 24:06(5) 0:23 64:35(9) 1:29:05(7) 0:19 44:59(6) 2:14:24 +12:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS073
Plavanje: 24:06(5)
T1: 0:23
Kolo: 64:35(9)
Vmesni: 1:29:05(7)
T2: 0:19
Tek: 44:59(6)
Rezultat: 2:14:24
Zaost.: +12:39
6 . 85 Kompan Tanja
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS313 26:15(9) 0:33 64:31(8) 1:31:20(8) 0:33 42:51(4) 2:14:44 +12:58 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS313
Plavanje: 26:15(9)
T1: 0:33
Kolo: 64:31(8)
Vmesni: 1:31:20(8)
T2: 0:33
Tek: 42:51(4)
Rezultat: 2:14:44
Zaost.: +12:58
7 . 103 Levec Jana
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS317 26:13(8) 0:25 62:16(4) 1:28:55(5) 0:27 48:20(9) 2:17:43 +15:57 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS317
Plavanje: 26:13(8)
T1: 0:25
Kolo: 62:16(4)
Vmesni: 1:28:55(5)
T2: 0:27
Tek: 48:20(9)
Rezultat: 2:17:43
Zaost.: +15:57
8 . 70 Jakša Jana
3K ŠPORT
Ženski SLO 3K ŠPORT 29:03(13) 0:32 64:12(7) 1:33:49(9) 0:32 45:08(7) 2:19:29 +17:44 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 29:03(13)
T1: 0:32
Kolo: 64:12(7)
Vmesni: 1:33:49(9)
T2: 0:32
Tek: 45:08(7)
Rezultat: 2:19:29
Zaost.: +17:44
9 . 114 Maček Mateja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS541 25:51(6) 0:31 62:38(5) 1:29:01(6) 0:35 51:51(12) 2:21:27 +19:42 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS541
Plavanje: 25:51(6)
T1: 0:31
Kolo: 62:38(5)
Vmesni: 1:29:01(6)
T2: 0:35
Tek: 51:51(12)
Rezultat: 2:21:27
Zaost.: +19:42
10 . 72 JUG Metka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS144 28:27(12) 0:26 65:03(10) 1:33:56(10) 0:45 48:10(8) 2:22:52 +21:06 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS144
Plavanje: 28:27(12)
T1: 0:26
Kolo: 65:03(10)
Vmesni: 1:33:56(10)
T2: 0:45
Tek: 48:10(8)
Rezultat: 2:22:52
Zaost.: +21:06
11 . 146 NOVEL MARINA
Ženski SLO 2021TZS199 26:35(10) 0:39 66:46(11) 1:34:00(11) 0:39 49:17(10) 2:23:57 +22:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS199
Plavanje: 26:35(10)
T1: 0:39
Kolo: 66:46(11)
Vmesni: 1:34:00(11)
T2: 0:39
Tek: 49:17(10)
Rezultat: 2:23:57
Zaost.: +22:11
12 . 152 Paruzzi Cristina
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 28:21(11) 0:25 68:09(12) 1:36:55(12) 0:49 53:05(14) 2:30:50 +29:04 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 28:21(11)
T1: 0:25
Kolo: 68:09(12)
Vmesni: 1:36:55(12)
T2: 0:49
Tek: 53:05(14)
Rezultat: 2:30:50
Zaost.: +29:04
13 . 208 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS187 23:22(4) 1:16 73:57(17) 1:38:35(13) 0:47 52:54(13) 2:32:18 +30:32 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS187
Plavanje: 23:22(4)
T1: 1:16
Kolo: 73:57(17)
Vmesni: 1:38:35(13)
T2: 0:47
Tek: 52:54(13)
Rezultat: 2:32:18
Zaost.: +30:32
14 . 4 ANŽUR Polona
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS293 30:01(14) 1:02 69:09(14) 1:40:13(14) 1:05 53:11(15) 2:34:30 +32:44 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS293
Plavanje: 30:01(14)
T1: 1:02
Kolo: 69:09(14)
Vmesni: 1:40:13(14)
T2: 1:05
Tek: 53:11(15)
Rezultat: 2:34:30
Zaost.: +32:44
15 . 210 Taljat šulin Nežka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS156 33:12(17) 0:44 72:33(16) 1:46:31(17) 0:52 49:35(11) 2:36:58 +35:13 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS156
Plavanje: 33:12(17)
T1: 0:44
Kolo: 72:33(16)
Vmesni: 1:46:31(17)
T2: 0:52
Tek: 49:35(11)
Rezultat: 2:36:58
Zaost.: +35:13
16 . 158 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 30:24(15) 1:31 68:42(13) 1:40:37(15) 1:12 56:05(16) 2:37:54 +36:09 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS621
Plavanje: 30:24(15)
T1: 1:31
Kolo: 68:42(13)
Vmesni: 1:40:37(15)
T2: 1:12
Tek: 56:05(16)
Rezultat: 2:37:54
Zaost.: +36:09
17 . 65 Hrovatin Erika
BORA MULTISPORTRIESTE
Ženski ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:53(16) 1:11 71:59(15) 1:44:05(16) 1:12 59:17(18) 2:44:34 +42:49 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 30:53(16)
T1: 1:11
Kolo: 71:59(15)
Vmesni: 1:44:05(16)
T2: 1:12
Tek: 59:17(18)
Rezultat: 2:44:34
Zaost.: +42:49
18 . 109 LUKAČ Irena
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS282 34:49(18) 1:03 75:24(18) 1:51:17(18) 0:48 58:32(17) 2:50:38 +48:52 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS282
Plavanje: 34:49(18)
T1: 1:03
Kolo: 75:24(18)
Vmesni: 1:51:17(18)
T2: 0:48
Tek: 58:32(17)
Rezultat: 2:50:38
Zaost.: +48:52
DNF 234 vrtačič Tjaša
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS349 19:48(19) 0:15 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS349
Plavanje: 19:48(19)
T1: 0:15
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:

Komentarji

 

Mobile content