Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2021 - super pokal

Super pokal Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2021 - super pokal Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca tek 1 T1 plavanje T2 tek 2 skupaj
MOšKI-M
1 . 107 Bau Martin Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS523 8:40.3 0:10.0 12:14.1 0:13.5 10:23.0 31:41.2
2 . 108 Tomšič Staš Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS124 7:50.5 0:09.2 14:16.9 0:13.1 9:27.5 31:57.4
3 . 109 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 7:49.5 0:11.3 14:33.1 0:13.3 9:33.0 32:20.4
4 . 110 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 8:26.6 0:11.0 14:05.5 0:18.4 9:33.7 32:35.2
5 . 111 Borec Jaka Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS526 9:07.1 0:14.5 13:43.2 0:12.1 9:31.2 32:48.2
6 . 112 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2021TZS525 8:18.9 0:12.2 14:34.8 0:13.3 9:43.0 33:02.3
7 . 113 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS503 8:19.6 0:09.2 14:42.1 0:15.2 9:39.9 33:06.1
8 . 114 Majdič Tomaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 9:05.7 0:11.4 14:03.0 10:25.2 33:45.4
9 . 115 Mori Mitja Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS474 8:47.8 0:11.9 15:23.4 0:12.5 9:57.3 34:33.1
10 . 116 žižek Gašper Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 9:23.4 0:14.3 14:47.1 0:21.4 10:31.8 35:18.3
11 . 117 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 8:20.2 0:14.2 17:00.6 0:22.4 10:01.9 35:59.3
12 . 118 Herodež Vid Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS566 9:22.8 0:16.1 14:37.4 0:13.7 11:40.7 36:10.8
13 . 119 Hojnik Črtomir Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS533 9:31.7 0:20.1 15:33.9 0:17.2 10:43.2 36:26.3
14 . 120 Mandič Pero Moški SLO TK UTRIP 2021TZS101 9:05.0 0:16.0 17:43.8 0:21.0 10:16.5 37:42.5
15 . 121 Černelič Maks Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS302 9:15.7 0:16.7 17:17.2 0:15.3 10:40.2 37:45.3
16 . 122 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS318 8:49.6 0:11.5 18:32.7 0:15.4 10:24.7 38:14.1
17 . 123 Mikuž Patrik Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS157 9:50.9 0:14.5 18:01.8 0:20.2 10:51.2 39:18.8
18 . 124 Maček Uroš Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS542 9:40.6 0:14.5 17:50.9 0:17.8 11:39.0 39:43.0
19 . 125 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 9:04.9 0:12.8 19:22.1 0:11.9 11:06.3 39:58.2
20 . 126 Mišvelj Saš Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS323 9:06.3 0:13.9 19:48.9 0:17.8 10:32.9 40:00.1
21 . 127 Kojc Jože Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS536 9:22.6 0:17.7 19:39.5 0:23.8 10:32.7 40:16.5
22 . 128 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 9:21.5 0:14.3 19:58.1 0:22.3 11:17.8 41:14.0
23 . 129 Pilih Tomaž Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS331 9:25.6 0:18.3 20:41.7 0:15.6 10:36.9 41:18.3
24 . 130 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 9:59.7 0:16.2 20:38.4 0:40.0 10:41.0 42:15.5
25 . 131 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 10:16.6 0:15.0 22:17.3 0:16.9 11:04.4 44:10.4
26 . 132 Martič Zvezdan Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS321 11:11.3 0:14.9 20:55.7 0:24.9 13:02.8 45:49.9
27 . 133 Gašperič Matjaž Moški SLO TK UTRIP 2021TZS087 11:16.5 0:16.6 28:54.4 0:18.7 12:39.9 53:26.2
ŽENSKE-Ž
1 . 100 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS133 9:29.0 0:16.4 15:24.1 10:37.5 35:47.1
2 . 101 Angleitner Sagadin Laura Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS520 10:16.1 0:19.6 14:27.5 0:13.8 11:33.1 36:50.2
3 . 102 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS099 10:14.5 0:12.9 16:03.9 0:11.7 11:21.9 38:05.1
4 . 103 Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 10:13.9 0:22.7 17:40.5 0:11.5 11:54.0 40:22.8
5 . 104 Aubelj Tina Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS521 11:28.7 0:19.1 17:08.9 0:15.8 12:44.2 41:56.9
6 . 105 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS165 11:14.5 0:20.9 17:44.7 0:15.1 13:08.0 42:43.5
7 . 106 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 10:17.3 0:20.0 18:35.0 0:16.2 13:15.0 42:43.7

Komentarji