Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Kočevje 2021 - absolutno

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Kočevje 2021 - absolutno Datum:29.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Category RaceTime Gap S1 Time S1 Pos S2 Time S2 Pos S3 Time S3 Pos
OVERALL-M
1 . 3 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222&1999&13410 ČLANI (MEN) 19+ 00:13:22.76 3:53.13 1 2:46.80 1 6:42.83 1
2 . 1 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747&2004&28297 U19 M 00:13:45.42 +0:22.66 4:00.92 3 2:53.35 6 6:51.15 3
3 . 5 HUTH Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10012113159&1990&1396 MASTER 1 00:13:51.40 +0:28.64 4:14.38 7 2:50.58 3 6:46.44 2
4 . 8 Frey Valentin Moški AUT IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT 10064051710&2004&29134 U19 M 00:14:13.91 +0:51.15 4:00.08 2 3:04.65 17 7:09.18 4
5 . 4 Štucin Jan Moški SLO Pedal racing team 10017565872&1996&510 ČLANI (MEN) 19+ 00:14:19.30 +0:56.54 4:04.65 4 2:49.84 2 7:24.81 9
6 . 2 Markič Jan Moški SLO ŠKTD Avče 10015098436&1997&9460 ČLANI (MEN) 19+ 00:14:19.52 +0:56.76 4:08.63 5 2:55.66 9 7:15.23 6
7 . 15 Černigoj Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017588003&1987&1624 MASTER 1 00:14:23.92 +1:01.16 4:15.19 9 2:54.43 7 7:14.30 5
8 . 11 Krašovec Tim Moški SLO WOLF Racing Team 10093549006&2000&20726 ČLANI (MEN) 19+ 00:14:24.45 +1:01.69 4:10.50 6 2:51.60 4 7:22.35 7
9 . 14 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10010728281&1997&835 ČLANI (MEN) 19+ 00:14:47.99 +1:25.23 4:18.12 10 2:53.20 5 7:36.67 12
10 . 19 Holc Andrej Moški SLO WOLF Racing Team 10017553344&1983&1292 MASTER 1 00:14:51.14 +1:28.38 4:27.88 15 2:56.18 10 7:27.08 10
11 . 25 Berginc Matic Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10017582343&2000&11908 ČLANI (MEN) 19+ 00:14:54.54 +1:31.78 4:21.46 12 2:59.75 11 7:33.33 11
12 . 58 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203&2004&19252 U19 M 00:15:12.32 +1:49.56 4:38.61 19 3:10.46 27 7:23.25 8
13 . 6 Razpet Tadej Moški SLO Pedal racing team 10012113260&1990&847 MASTER 1 00:15:12.48 +1:49.72 4:15.09 8 2:55.61 8 8:01.78 17
14 . 33 Innerebner Christoph Moški ITA TEAM DORRONG 10007398757&1992&8394 ČLANI (MEN) 19+ 00:15:13.04 +1:50.28 4:32.43 17 3:03.33 13 7:37.28 13
15 . 60 Vreček Kristjan Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10006451591&1990&1120 MASTER 1 00:15:22.36 +1:59.60 4:21.36 11 3:00.50 12 8:00.50 16
16 . 56 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445&2003&4265 U19 M 00:15:37.77 +2:15.01 4:50.34 26 3:08.31 22 7:39.12 14
17 . 9 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10055062234&1983&1616 MASTER 1 00:15:38.19 +2:15.43 4:23.32 13 3:04.35 15 8:10.52 22
18 . 28 Fockenberger Timmy Moški AUT RADWERKER.AT | LEVELNINE 10104568913&2003&23934 U19 M 00:15:44.98 +2:22.22 4:33.20 18 3:07.62 20 8:04.16 18
19 . 18 Bavdaž Rok Moški SLO KK Črn trn 10084690579&2001&20453 ČLANI (MEN) 19+ 00:15:49.99 +2:27.23 4:28.00 16 3:07.50 19 8:14.49 23
20 . 7 Bačnar Janko Moški SLO Pedal racing team 10017568704&1983&874 MASTER 1 00:15:55.80 +2:33.04 4:27.75 14 3:04.05 14 8:24.00 25
21 . 31 Černilogar Nejc Moški SLO MTB klub Kranj 10005389746&1988&131 MASTER 1 00:15:58.51 +2:35.75 4:46.10 24 3:05.58 18 8:06.83 20
22 . 16 Tinta Lovro Moški SLO ŠKTD Avče 10091250106&2003&21799 U19 M 00:16:13.37 +2:50.61 4:58.39 29 3:08.62 24 8:06.36 19
23 . 30 Kokole Jakob Moški SLO ŠKTD Avče 10017592750&1999&5651 ČLANI (MEN) 19+ 00:16:14.30 +2:51.54 4:44.98 23 3:20.21 34 8:09.11 21
24 . 61 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004223928&1982&297 MASTER 1 00:16:16.58 +2:53.82 5:12.40 36 3:04.45 16 7:59.73 15
25 . 20 Božnar Maks Moški SLO Pedal racing team 10092056115&2002&20512 ČLANI (MEN) 19+ 00:16:22.84 +3:00.08 4:58.81 30 3:07.89 21 8:16.14 24
26 . 22 Završnik Karel Moški SLO MTB TRBOVLJE 10107366250&1985&20506 MASTER 1 00:16:47.41 +3:24.65 4:58.15 28 3:13.35 29 8:35.91 26
27 . 35 Cej Rok Moški SLO ŠKTD Avče 10107377970&1990&28395 MASTER 1 00:16:49.94 +3:27.18 4:40.85 20 3:08.34 23 9:00.75 32
28 . 32 Černec Matic Moški SLO DH VISIT POHORJE 10116679462&1997&24669 ČLANI (MEN) 19+ 00:16:51.55 +3:28.79 4:49.14 25 3:20.83 35 8:41.58 28
29 . 29 Belingar Branko Moški SLO ŠKTD Avče 10092296187&1974&12401 MASTER 2 00:16:57.30 +3:34.54 4:44.22 22 3:15.25 31 8:57.83 31
30 . 65 Bregar Rok Moški SLO MTB TRBOVLJE 10017596689&1990&4304 MASTER 1 00:17:05.33 +3:42.57 5:05.75 34 3:22.90 39 8:36.68 27
31 . 23 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946&1984&15512 MASTER 1 00:17:07.46 +3:44.70 5:01.66 32 3:11.56 28 8:54.24 29
32 . 39 Prosen Marko Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017640240&1977&1627 MASTER 2 00:17:19.39 +3:56.63 5:13.13 37 3:10.00 25 8:56.26 30
33 . 44 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996&1980&11239 MASTER 2 00:17:32.93 +4:10.17 5:01.58 31 3:21.35 37 9:10.00 33
34 . 38 Brus Martin Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017638725&1962&1780 MASTER 3 00:17:36.66 +4:13.90 5:02.57 33 3:15.11 30 9:18.98 35
35 . 51 Vlah Antonio Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739438&2001&30207 ČLANI (MEN) 19+ 00:17:41.12 +4:18.36 5:09.19 35 3:17.72 32 9:14.21 34
36 . 17 Zaletelj Luka Moški SLO KD Zverinice 10089240990&1994&21824 ČLANI (MEN) 19+ 00:17:41.77 +4:19.01 4:53.59 27 3:21.25 36 9:26.93 37
37 . 40 Pečan Žiga Moški SLO Rajd Ljubljana 10088711029&2002&21850 ČLANI (MEN) 19+ 00:18:06.74 +4:43.98 5:13.44 38 3:30.10 42 9:23.20 36
38 . 54 Dovgan Miha Moški SLO GKD Borovci 10112461679&2001&25608 ČLANI (MEN) 19+ 00:19:02.74 +5:39.98 5:33.93 40 3:18.06 33 10:10.75 39
40 . 41 Vidovič Andreas Moški SLO DH VISIT POHORJE 10013377795&1993&842 ČLANI (MEN) 19+ 00:19:54.29 +6:31.53 5:15.50 39 3:22.70 38 11:16.09 42
41 . 66 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819&1960&599 MASTER 3 00:19:57.36 +6:34.60 5:34.50 41 3:24.21 40 10:58.65 41
42 . 36 Krebelj Matej Moški SLO GKD Borovci 10063025732&1987&3917 MASTER 1 00:20:20.68 +6:57.92 6:00.68 47 3:36.50 44 10:43.50 40
43 . 43 Merklin Luka Moški SLO Rajd Ljubljana 10078570990&2004&15704 U19 M 00:23:07.41 +9:44.65 5:37.17 42 3:26.89 41 14:03.35 45
45 . 42 Bakos Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339&2003&19500 U19 M 00:24:59.88 +11:37.12 7:48.15 51 3:54.79 46 13:16.94 44
46 . 45 Lenz Matthias Moški AUT TEAM DORRONG 10056320507&1971&9443 MASTER 3 00:26:14.87 +12:52.11 6:51.27 49 4:07.15 47 15:16.45 46
DNF 59 Matejčić Tomislav Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739640&2003&15743 U19 M 5:56.80 45
DNF 34 Modrijan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10063265303&2001&13837 ČLANI (MEN) 19+ 4:42.17 21 3:10.10 26
DNF 12 Blaznik Matevž Moški SLO MTB klub Kranj 10116644807&1996&28550 ČLANI (MEN) 19+ 5:57.74 46
DNF 24 Deu Miha Moški SLO Rajd Ljubljana 10104915887&1979&3169 MASTER 2 5:44.68 43
DNF 62 Smole Jernej Moški SLO ŠKD BSX RACING TEAM MARIBOR 10017622456&1989&29904 MASTER 1
OVERALL-Ž
39 . 50 Tancik Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10004342146&1987&299 ŽENSKE (Absolutno) 00:19:31.21 +6:08.45 5:55.60 44 3:36.08 43 9:59.53 38
44 . 49 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169&2002&22857 ŽENSKE (Absolutno) 00:23:27.67 +10:04.91 6:23.25 48 3:48.39 45 13:16.03 43
47 . 47 Korasa Urška Ženski SLO KD Zverinice 10118217217&1975&29689 ŽENSKE (Absolutno) 00:27:41.89 +14:19.13 7:13.73 50 4:25.02 48 16:03.14 47
OVERALL - S-M
1 . 74 Jerkič Miha Moški SLO KK Črn trn 10084691387&2005&29872 U17 M 00:07:35.63 4:35.93 2 2:59.70 1
2 . 242 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768&2007&4074 U15 M 00:07:36.56 +0:00.93 4:34.56 1 3:02.00 3
3 . 70 Pirih Marsel Moški SLO Pedal racing team 10116799502&2006&29297 U17 M 00:07:43.14 +0:07.51 4:42.31 7 3:00.83 2
4 . 94 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673&2005&1127 U17 M 00:07:44.66 +0:09.03 4:40.56 6 3:04.10 4
5 . 79 Zupan Tilen Moški SLO KD Zverinice 10116752113&2005&29335 U17 M 00:07:44.97 +0:09.34 4:39.81 5 3:05.16 5
6 . 240 Kalinšek Ažbe Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10017595376&2008&28451 U15 M 00:07:47.81 +0:12.18 4:37.25 3 3:10.56 9
7 . 72 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518&2006&22135 U17 M 00:07:48.50 +0:12.87 4:38.52 4 3:09.98 8
8 . 241 Lorber Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116638036&2007&28557 U15 M 00:07:55.06 +0:19.43 4:48.04 9 3:07.02 7
9 . 90 Kavcic Blaz Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550&2005&25551 U17 M 00:08:01.73 +0:26.10 4:48.00 8 3:13.73 11
10 . 76 Trošt Patrik Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105092208&2006&28318 U17 M 00:08:06.41 +0:30.78 4:51.71 11 3:14.70 12
11 . 248 Kojzek Lovro Moški SLO KK RAVNE 10115579524&2007&18863 U15 M 00:08:08.16 +0:32.53 4:49.85 10 3:18.31 17
12 . 93 Gostinčar Petre Jaka Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442548&2006&30699 U17 M 00:08:08.35 +0:32.72 4:52.75 12 3:15.60 14
13 . 80 Resman Lenart Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116893569&2005&29314 U17 M 00:08:11.21 +0:35.58 4:59.11 14 3:12.10 10
14 . 73 Prelc Gašper Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105087558&2005&28404 U17 M 00:08:16.05 +0:40.42 4:57.70 13 3:18.35 18
15 . 244 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032612390&2007&27089 U15 M 00:08:19.96 +0:44.33 5:01.25 16 3:18.71 19
16 . 247 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026&2007&29316 U15 M 00:08:20.12 +0:44.49 4:59.27 15 3:20.85 20
17 . 83 žnidarič Nejc Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442346&2006&30375 U17 M 00:08:24.75 +0:49.12 5:09.50 19 3:15.25 13
18 . 260 Stres Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312952&2008&21927 U15 M 00:08:29.08 +0:53.45 5:06.48 17 3:22.60 21
19 . 78 Seražin Tine Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105091703&2006&28274 U17 M 00:08:32.79 +0:57.16 5:07.56 18 3:25.23 25
20 . 71 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694&2005&22662 U17 M 00:08:36.40 +1:00.77 5:29.55 27 3:06.85 6
21 . 75 Raško Nal Moški SLO Rajd Ljubljana 10105520018&2006&21704 U17 M 00:08:36.43 +1:00.80 5:11.35 20 3:25.08 24
22 . 250 Tabaj Loris Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112089140&2008&29190 U15 M 00:08:43.03 +1:07.40 5:16.87 21 3:26.16 26
23 . 252 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736&2007&21877 U15 M 00:08:46.93 +1:11.30 5:28.84 26 3:18.09 16
24 . 84 Zapušek Gašper Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442750&2006&30376 U17 M 00:08:48.53 +1:12.90 5:32.00 28 3:16.53 15
26 . 91 Kaltnekar Nejc Moški SLO ŠKTD Avče 10108762141&2006&30702 U17 M 00:08:52.91 +1:17.28 5:25.23 25 3:27.68 27
27 . 96 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481&2005&3122 U17 M 00:08:55.99 +1:20.36 5:23.21 22 3:32.78 29
28 . 243 Laharnar Ian Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312043&2008&22002 U15 M 00:08:59.44 +1:23.81 5:24.44 23 3:35.00 31
29 . 81 Jurečič Jakob Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10117727365&2005&28561 U17 M 00:09:15.82 +1:40.19 5:43.70 31 3:32.12 28
30 . 77 Trošt Nejc Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674823&2006&28288 U17 M 00:09:21.76 +1:46.13 5:40.70 29 3:41.06 35
31 . 259 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390&2008&2130 U15 M 00:09:23.83 +1:48.20 5:46.25 32 3:37.58 34
32 . 266 Dejak Lenart Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614271&2009&6726 U15 M 00:09:30.85 +1:55.22 5:53.39 33 3:37.46 33
33 . 87 Peršak Nik Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442144&2006&30785 U17 M 00:09:41.24 +2:05.61 6:07.81 35 3:33.43 30
34 . 89 Korenjak Nal Moški SLO KK Črn trn 10118479723&2006&30751 U17 M 00:09:43.22 +2:07.59 6:05.77 34 3:37.45 32
35 . 257 Trošt Alen Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112088029&2008&29183 U15 M 00:10:07.48 +2:31.85 6:12.00 36 3:55.48 41
36 . 254 Cigoj Patrik Moški SLO KK Črn trn 10105527189&2007&29111 U15 M 00:10:14.40 +2:38.77 6:28.40 40 3:46.00 37
38 . 267 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948&2009&30664 U15 M 00:10:24.50 +2:48.87 6:27.68 39 3:56.82 42
39 . 82 Čekada Ian Moški SLO GKD Borovci 10112468046&2006&29110 U17 M 00:10:25.03 +2:49.40 6:26.23 38 3:58.80 44
40 . 258 širca Nejc Moški SLO KK Črn trn 10107530544&2007&29095 U15 M 00:10:33.48 +2:57.85 6:28.85 41 4:04.63 45
41 . 88 Koselj Anže Moški SLO TVD partizan Žirovnica 10056478434&2005&9877 U17 M 00:10:36.78 +3:01.15 7:12.33 43 3:24.45 23
42 . 268 Bajt Jurij Moški SLO Golovec trails &2008&30779 U15 M 00:11:05.29 +3:29.66 7:20.14 45 3:45.15 36
43 . 85 Šuštar Nik Moški SLO Golovec trails 10119017465&2006&30781 U17 M 00:11:07.87 +3:32.24 7:19.70 44 3:48.17 38
44 . 261 Matijevec Jerman Kostja Moški SLO Golovec trails &2010&30498 U15 M 00:11:27.01 +3:51.38 7:29.03 47 3:57.98 43
45 . 265 Grbič Saša Moški SLO Golovec trails &2007&30780 U15 M 00:11:40.66 +4:05.03 7:20.89 46 4:19.77 47
46 . 86 Pintar Aleks Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091307801&2005&21771 U17 M 00:11:43.35 +4:07.72 7:54.17 49 3:49.18 39
DNF 253 Prosen Aljaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091313356&2009&22623 U15 M 7:46.55 48
DNF 251 Štrubelj Izak Moški SLO Rajd Ljubljana 10113214239&2008&25455 U15 M 5:40.94 30
DNF 249 Praček Jakob Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091311942&2010&13860 U15 M 6:41.71 42
DNF 262 Makuc Bor Moški SLO Pedal racing team 10080439252&2009&25450 U15 M 3:49.40 40
OVERALL - S-Ž
25 . 67 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646&2005&12712 U17 W 00:08:48.54 +1:12.91 5:24.76 24 3:23.78 22
37 . 68 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380&2008&3121 U17 W 00:10:23.68 +2:48.05 6:17.40 37 4:06.28 46
47 . 69 Pečan Nika Ženski SLO Rajd Ljubljana 10101737018&2005&25513 U17 W 00:12:48.73 +5:13.10 8:11.30 50 4:37.43 48

Komentarji