Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Ljubljana 2021 - cici

Cici Tekma:Triatlon Ljubljana 2021 - cici Datum:28.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 7 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS134 01:16 (0:39) 04:00 (0:58) 01:47 0:08:42 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS134
Časi: 01:16 (0:39) 04:00 (0:58) 01:47
Rezultat: 0:08:42
2 . 12 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS472 01:15 (0:37) 04:04 (1:00) 02:01 0:08:59 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS472
Časi: 01:15 (0:37) 04:04 (1:00) 02:01
Rezultat: 0:08:59
3 . 10 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS137 01:02 (0:42) 04:17 (0:58) 02:02 0:09:03 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS137
Časi: 01:02 (0:42) 04:17 (0:58) 02:02
Rezultat: 0:09:03
4 . 16 Verbič Teo
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS080 01:19 (0:38) 04:15 (0:59) 01:53 0:09:06 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS080
Časi: 01:19 (0:38) 04:15 (0:59) 01:53
Rezultat: 0:09:06
5 . 6 Kovačič Luka Leon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS417 01:19 (0:51) 04:11 (1:00) 01:45 0:09:08 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS417
Časi: 01:19 (0:51) 04:11 (1:00) 01:45
Rezultat: 0:09:08
6 . 11 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS232 01:17 (0:49) 03:48 (1:15) 01:58 0:09:09 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS232
Časi: 01:17 (0:49) 03:48 (1:15) 01:58
Rezultat: 0:09:09
7 . 4 Feichter Maximilian
AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN
Moški AUT AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN 01:10 (0:41) 04:31 (1:07) 01:52 0:09:24 >
Klub AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:10 (0:41) 04:31 (1:07) 01:52
Rezultat: 0:09:24
8 . 15 Schabetz Fabio
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 01:21 (0:47) 04:11 (1:03) 02:05 0:09:29 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:21 (0:47) 04:11 (1:03) 02:05
Rezultat: 0:09:29
9 . 8 Ložnar Ijan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS461 01:19 (0:36) 04:23 (1:05) 02:07 0:09:32 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS461
Časi: 01:19 (0:36) 04:23 (1:05) 02:07
Rezultat: 0:09:32
10 . 3 Duca Francesco
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 01:20 (0:49) 04:08 (1:13) 02:09 0:09:41 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:20 (0:49) 04:08 (1:13) 02:09
Rezultat: 0:09:41
11 . 2 Dokl Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS434 01:38 (0:46) 04:22 (1:14) 02:21 0:10:24 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS434
Časi: 01:38 (0:46) 04:22 (1:14) 02:21
Rezultat: 0:10:24
12 . 14 Pascoletti Leonardo
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 01:38 (0:52) 04:58 (1:15) 02:30 0:11:15 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:38 (0:52) 04:58 (1:15) 02:30
Rezultat: 0:11:15
13 . 5 Hribar Jure
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS444 02:06 (0:45) 05:07 (1:09) 02:11 0:11:20 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS444
Časi: 02:06 (0:45) 05:07 (1:09) 02:11
Rezultat: 0:11:20
14 . 9 Ložnar Jon
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS609 01:46 (0:56) 05:22 (1:06) 02:14 0:11:25 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS609
Časi: 01:46 (0:56) 05:22 (1:06) 02:14
Rezultat: 0:11:25
15 . 13 Mosshammer Mike
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 02:03 (0:59) 05:22 (1:23) 02:08 0:11:58 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 02:03 (0:59) 05:22 (1:23) 02:08
Rezultat: 0:11:58
DNS16 . 1 Cociani Andrea
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM () () DNS >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
CICIBANKE-Ž
1 . 19 Košir Zoja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS453 01:04 (0:39) 04:29 (0:58) 01:58 0:09:10 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS453
Časi: 01:04 (0:39) 04:29 (0:58) 01:58
Rezultat: 0:09:10
2 . 21 Podobnik Ajda
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS598 01:08 (0:38) 04:25 (1:00) 02:10 0:09:23 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS598
Časi: 01:08 (0:38) 04:25 (1:00) 02:10
Rezultat: 0:09:23
3 . 22 Pogačar Manca
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS623 01:03 (0:46) 04:20 (1:11) 02:13 0:09:35 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS623
Časi: 01:03 (0:46) 04:20 (1:11) 02:13
Rezultat: 0:09:35
4 . 25 Tosolini Melissa
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 01:19 (0:40) 04:21 (1:10) 02:15 0:09:48 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:19 (0:40) 04:21 (1:10) 02:15
Rezultat: 0:09:48
5 . 18 Gaspardis Benedetta
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 01:26 (0:55) 04:55 (1:05) 02:25 0:10:47 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:26 (0:55) 04:55 (1:05) 02:25
Rezultat: 0:10:47
6 . 26 Ziani Federica
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 01:20 (0:54) 05:05 (1:12) 02:25 0:10:58 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:20 (0:54) 05:05 (1:12) 02:25
Rezultat: 0:10:58
7 . 24 Tosolini Beatrice
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 01:38 (0:47) 05:02 (1:11) 02:34 0:11:13 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:38 (0:47) 05:02 (1:11) 02:34
Rezultat: 0:11:13
8 . 20 Mosshammer Mia
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 02:10 (1:05) 06:42 (1:16) 03:33 0:14:48 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 02:10 (1:05) 06:42 (1:16) 03:33
Rezultat: 0:14:48
DNS9 . 17 Babin Ana
TRIATLON KLUB MATULJI
Ženski SLO TRIATLON KLUB MATULJI 2021-1359 () () DNS >
Klub TRIATLON KLUB MATULJI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021-1359
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS9 . 23 Slanič Mila
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS491 () () DNS >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS491
Časi: () ()
Rezultat: DNS
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 69 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS089 01:01 (0:36) 07:02 (0:55) 01:45 0:11:22 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS089
Časi: 01:01 (0:36) 07:02 (0:55) 01:45
Rezultat: 0:11:22
2 . 67 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS230 01:03 (0:39) 07:34 (0:55) 01:45 0:11:57 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS230
Časi: 01:03 (0:39) 07:34 (0:55) 01:45
Rezultat: 0:11:57
3 . 73 Ziani Andrea
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 01:07 (0:39) 07:28 (0:57) 01:48 0:12:01 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:07 (0:39) 07:28 (0:57) 01:48
Rezultat: 0:12:01
4 . 63 Feichter Felix
AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN
Moški AUT AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN 01:13 (0:41) 07:25 (0:57) 01:46 0:12:04 >
Klub AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:13 (0:41) 07:25 (0:57) 01:46
Rezultat: 0:12:04
5 . 71 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS235 01:15 (0:35) 07:26 (0:56) 01:57 0:12:12 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS235
Časi: 01:15 (0:35) 07:26 (0:56) 01:57
Rezultat: 0:12:12
6 . 65 Jurman Bine
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS448 01:19 (0:37) 07:24 (0:58) 01:57 0:12:17 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS448
Časi: 01:19 (0:37) 07:24 (0:58) 01:57
Rezultat: 0:12:17
7 . 72 Slanič Nino
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS490 01:20 (0:46) 07:43 (0:55) 01:51 0:12:37 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS490
Časi: 01:20 (0:46) 07:43 (0:55) 01:51
Rezultat: 0:12:37
8 . 64 Furlan Nerad Jaka
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 01:12 (0:38) 07:59 (1:02) 02:33 0:13:26 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:12 (0:38) 07:59 (1:02) 02:33
Rezultat: 0:13:26
9 . 66 Brenk Gašper Klas
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS426 01:22 (0:40) 08:13 (1:05) 02:26 0:13:48 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS426
Časi: 01:22 (0:40) 08:13 (1:05) 02:26
Rezultat: 0:13:48
10 . 68 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS178 01:34 (0:44) 09:08 (1:03) 02:32 0:15:03 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS178
Časi: 01:34 (0:44) 09:08 (1:03) 02:32
Rezultat: 0:15:03
11 . 61 AL-KAABI Shaheen
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 01:24 (1:06) 10:27 (1:04) 02:02 0:16:05 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:24 (1:06) 10:27 (1:04) 02:02
Rezultat: 0:16:05
12 . 62 AL-KAABI Fahad
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 01:30 (1:12) 10:55 (1:01) 02:06 0:16:46 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:30 (1:12) 10:55 (1:01) 02:06
Rezultat: 0:16:46
DNS13 . 70 POHLEN KRISTJAN
Moški SLO () () DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 60 Sagerschnig Lilli
SaW - Sport am Wörthersee
Ženski AUT SaW - Sport am Wörthersee 01:08 (0:35) 06:59 (0:54) 01:49 0:11:26 >
Klub SaW - Sport am Wörthersee
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:08 (0:35) 06:59 (0:54) 01:49
Rezultat: 0:11:26
2 . 52 Di Bernardo Valerie
SPORT AM WOERTHERSEE
Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 01:13 (0:31) 06:55 (0:57) 01:56 0:11:34 >
Klub SPORT AM WOERTHERSEE
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:13 (0:31) 06:55 (0:57) 01:56
Rezultat: 0:11:34
3 . 55 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS466 01:19 (0:36) 07:39 (0:51) 01:47 0:12:14 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS466
Časi: 01:19 (0:36) 07:39 (0:51) 01:47
Rezultat: 0:12:14
4 . 57 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS341 01:07 (0:39) 08:06 (0:57) 01:57 0:12:48 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS341
Časi: 01:07 (0:39) 08:06 (0:57) 01:57
Rezultat: 0:12:48
5 . 58 Sraka Lora
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS492 01:18 (0:38) 08:07 (0:58) 01:49 0:12:51 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS492
Časi: 01:18 (0:38) 08:07 (0:58) 01:49
Rezultat: 0:12:51
6 . 56 Pintač Špela
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS482 01:22 (0:37) 08:13 (0:49) 01:51 0:12:54 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS482
Časi: 01:22 (0:37) 08:13 (0:49) 01:51
Rezultat: 0:12:54
7 . 54 Hrenko Gaja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS442 01:27 (0:54) 08:40 (0:59) 02:21 0:14:23 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS442
Časi: 01:27 (0:54) 08:40 (0:59) 02:21
Rezultat: 0:14:23
8 . 59 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS177 01:28 (0:46) 08:50 (0:59) 02:34 0:14:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS177
Časi: 01:28 (0:46) 08:50 (0:59) 02:34
Rezultat: 0:14:39
DNF9 . 53 Grimschitz Florentina
AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN
Ženski AUT AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN 01:21 (0:42) 11:19 (1:44) DNF >
Klub AC DONAU CHEMIE ST. VEIT AN DER GLAN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:21 (0:42) 11:19 (1:44)
Rezultat: DNF
DNS10 . 51 Babin Ema
TRIATLON KLUB MATULJI
Ženski SLO TRIATLON KLUB MATULJI 2021-0050 () () DNS >
Klub TRIATLON KLUB MATULJI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021-0050
Časi: () ()
Rezultat: DNS

Komentarji

 

Mobile content