Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Ljubljana 2021 - super pokal

Super pokal Tekma:Triatlon Ljubljana 2021 - super pokal Datum:29.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MOšKI-M
1 . 132 Bojanc Klemen Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 09:47 (0:22) 29:19 (0:56) 15:39 0:56:04
2 . 129 Denša Ul Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS433 09:27 (0:24) 30:10 (0:53) 16:25 0:57:21
3 . 125 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2021TZS083 10:10 (0:23) 30:19 (0:50) 15:42 0:57:27
4 . 124 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 10:03 (0:23) 30:30 (0:50) 17:02 0:58:50
5 . 123 Majdič Jure Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS371 09:53 (0:28) 30:15 (1:00) 17:53 0:59:31
6 . 130 Medved Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS470 09:56 (0:28) 31:45 (0:55) 16:43 0:59:48
7 . 92 Osso Enrico Moški ITA GO TRI TEAM 11:08 (0:32) 30:01 (1:26) 17:27 1:00:36
8 . 127 Dečman Matej Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 09:09 (0:25) 31:23 (1:00) 18:57 1:00:56
9 . 131 Mamič Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS465 10:21 (0:24) 32:12 (0:46) 17:27 1:01:13
10 . 128 Tomšič Staš Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS124 10:01 (0:24) 32:51 (1:00) 16:57 1:01:14
11 . 111 Dolgan Tjaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 12:32 (0:26) 31:08 (1:12) 17:32 1:02:52
12 . 122 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 10:00 (0:27) 32:39 (0:55) 19:02 1:03:04
13 . 115 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 12:00 (0:47) 31:24 (1:13) 18:00 1:03:25
14 . 119 Kromar Damijan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS115 12:14 (0:26) 31:40 (1:03) 18:29 1:03:54
15 . 176 Petelinšek Amadej Moški SLO TK UTRIP 2021TZS108 11:45 (0:28) 32:15 (1:01) 18:34 1:04:04
16 . 117 Harnold Peter Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 11:05 (0:27) 32:57 (1:05) 18:32 1:04:09
17 . 126 Majdič Tomaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 09:59 (0:32) 33:38 (1:10) 19:20 1:04:41
18 . 75 Lučovnik Miha Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS463 11:20 (0:30) 32:42 (1:12) 19:02 1:04:48
19 . 109 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS161 10:46 (0:26) 34:05 (0:55) 18:48 1:05:01
20 . 103 Križan Peter Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS458 11:59 (0:29) 32:21 (1:02) 19:10 1:05:02
21 . 100 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 13:22 (0:28) 32:13 (0:58) 18:05 1:05:08
22 . 43 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS312 13:02 (0:30) 31:04 (1:01) 19:43 1:05:22
23 . 73 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS184 13:04 (0:56) 30:38 (1:21) 19:36 1:05:37
24 . 106 AL-KUWARI TAMIM JAMAL Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 13:14 (0:35) 33:30 (1:16) 17:06 1:05:43
25 . 104 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 13:43 (0:32) 31:41 (1:02) 18:46 1:05:47
26 . 98 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 13:19 (0:32) 32:35 (0:54) 18:30 1:05:52
27 . 87 Fasching Patrick Moški AUT SPORT AM WöRTHERSEE 13:27 (0:31) 33:22 (0:51) 18:11 1:06:23
28 . 102 Mrak Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS475 11:28 (0:29) 34:05 (1:05) 19:18 1:06:27
29 . 65 Suligoj Gorazd Moški SLO TK VELENJE 2021TZS391 14:04 (0:42) 32:05 (1:22) 18:40 1:06:55
30 . 62 Kojc Jože Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS536 () () 1:07:03
31 . 105 žižek Gašper Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 10:23 (4:32) 31:34 (1:07) 19:36 1:07:14
32 . 61 Colombo Cristiano Moški ITA GO TRI TEAM 13:01 (0:29) 32:40 (1:06) 20:05 1:07:23
33 . 107 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS471 11:28 (0:34) 32:55 (1:06) 21:30 1:07:34
34 . 81 Hafner Uroš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 14:45 (0:31) 32:05 (1:13) 19:16 1:07:52
35 . 69 Pichler-klary Christian Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 12:53 (0:43) 32:45 (1:07) 20:25 1:07:54
36 . 169 KRAČUN RAJKO Moški SLO GŠSV 12:59 (0:58) 34:04 (0:58) 19:06 1:08:06
37 . 67 Radivojević Aleksander Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 12:51 (0:35) 33:54 (1:18) 19:29 1:08:10
38 . 60 Krajnc Robert Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS191 15:32 (0:37) 32:08 (1:19) 18:48 1:08:26
39 . 80 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 14:49 (0:58) 31:57 (1:14) 20:20 1:09:20
40 . 83 Samar Daniele Moški ITA GO TRI TEAM 12:53 (0:32) 34:35 (1:23) 19:57 1:09:22
41 . 112 Alenabi Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS419 12:17 (0:27) 33:59 (1:06) 21:32 1:09:23
42 . 82 Lepojič Sašo Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 14:06 (0:45) 33:51 (1:12) 19:32 1:09:28
43 . 175 Grubešič Aleksandar Moški SLO ESD 16:26 (0:29) 32:00 (1:11) 19:30 1:09:39
44 . 89 Skok Domen Moški SLO TK GORENJSKA 14:38 (1:43) 32:56 (1:35) 19:00 1:09:53
45 . 121 Orlitsch Felix Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 12:23 (0:25) 34:25 (1:03) 21:53 1:10:10
45 . 79 Pohlen Boštjan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS336 12:31 (0:38) 34:41 (1:17) 21:02 1:10:10
47 . 113 Černelič Maks Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS302 12:31 (0:34) 36:19 (1:03) 19:58 1:10:27
48 . 85 Markun Tadej Moški SLO BAJSI 15:09 (1:40) 31:57 (1:32) 20:13 1:10:33
49 . 66 Pilih Tomaž Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS331 15:05 (0:38) 33:45 (1:16) 19:51 1:10:36
50 . 114 Gašparič Nande Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS437 13:16 (0:28) 34:34 (1:03) 21:16 1:10:39
51 . 97 Podbevšek Žiga Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS335 12:15 (0:30) 34:15 (1:08) 22:33 1:10:43
52 . 101 Šobar Primož Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS139 11:55 (0:37) 35:16 (1:29) 21:37 1:10:56
53 . 168 Jazbec Matija Moški SLO ESD 14:15 (0:53) 33:58 (1:08) 20:52 1:11:08
54 . 78 Brodnjak Miha Moški SLO PEWAG RACING TEAM 12:52 (0:37) 34:42 (1:10) 21:53 1:11:17
55 . 93 ALMOHAMMED FAHAD AHMAD Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 13:37 (0:42) 35:05 (1:24) 20:31 1:11:22
56 . 40 Candito Gabriele Moški SLO 13:35 (0:35) 34:32 (1:29) 21:14 1:11:27
57 . 42 Kregar Miro Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS316 13:29 (0:35) 35:28 (1:26) 20:30 1:11:30
58 . 59 KAMPJUT GREGOR Moški SLO ŠD TURBO M 2021TZS507 14:24 (1:11) 33:47 (1:22) 20:44 1:11:31
59 . 71 Reščič Tomo Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS189 15:32 (0:38) 34:13 (1:12) 20:16 1:11:54
60 . 70 Markota Boris Moški SLO TK SWIBIR 13:34 (0:48) 35:58 (1:11) 20:37 1:12:11
61 . 88 Drobnič Jurij Moški SLO 13:24 (1:44) 33:29 (1:48) 22:03 1:12:30
62 . 90 Senekovič Niko Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS555 15:57 (0:56) 31:50 (1:20) 22:37 1:12:42
63 . 53 Podgornik Bojan Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 16:33 (0:55) 33:25 (1:31) 20:31 1:12:57
64 . 164 Gor Tilen Moški SLO 157. LOGP 13:56 (0:40) 36:59 (1:04) 21:14 1:13:55
64 . 110 Rihar Mai Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS486 11:07 (0:33) 38:20 (1:05) 22:48 1:13:55
66 . 58 Matzka Harald Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 15:07 (0:43) 35:02 (1:30) 21:45 1:14:08
67 . 108 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS162 12:52 (0:33) 37:56 (1:03) 21:44 1:14:09
68 . 57 Gostinčar Robert Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS531 13:16 (0:41) 37:50 (1:25) 21:14 1:14:28
69 . 77 Hudovornik Rok Moški SLO PK ILIRIJA 14:15 (0:39) 35:20 (1:28) 22:46 1:14:29
70 . 94 ALKAABI MOHAMMED RASHID Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 16:41 (0:31) 35:16 (1:32) 20:28 1:14:31
71 . 84 Markun Jaša Moški SLO 14:39 (2:22) 34:56 (1:48) 20:49 1:14:37
72 . 170 Pavlič Marko Moški SLO 10 PEHP 13:59 (0:46) 36:40 (1:27) 21:48 1:14:42
73 . 41 Martič Zvezdan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS321 14:24 (0:34) 36:48 (1:15) 21:46 1:14:49
74 . 44 Sagadin Miran Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS545 15:01 (0:46) 34:52 (1:17) 23:17 1:15:14
75 . 68 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS539 15:31 (0:54) 36:16 (1:29) 21:14 1:15:26
76 . 172 Dobovšek Andraž Moški SLO 107 LEBA 17:49 (1:06) 36:20 (1:20) 19:04 1:15:41
77 . 64 Sušnik Gregor Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS104 16:42 (0:49) 35:31 (1:33) 21:09 1:15:46
78 . 95 Royal Joshua Moški SLO 11:20 (1:04) 38:13 (1:21) 23:51 1:15:51
79 . 52 Leitinger Luka Moški SLO ŠD TRIS 14:32 (0:58) 36:01 (1:37) 22:43 1:15:54
80 . 48 Petrič Slavko Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 13:43 (0:46) 36:12 (1:43) 23:28 1:15:55
81 . 37 Exner Rudolf Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 14:50 (0:39) 35:08 (1:39) 23:52 1:16:11
82 . 178 Pirkovič Rok Moški SLO 10 PEHP 15:34 (1:17) 34:58 (1:28) 22:59 1:16:17
83 . 54 Vizin Vasja Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 17:27 (0:49) 33:06 (1:23) 23:31 1:16:18
84 . 49 Plut Rafael Moški SLO GOLOVEC TRAILS 15:21 (1:24) 35:40 (1:44) 22:31 1:16:42
85 . 171 Močivnik Jure Moški SLO 10 PEHP 18:54 (1:14) 35:10 (1:07) 20:28 1:16:55
86 . 45 Godnic Paolo Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS529 14:28 (1:17) 35:24 (1:35) 24:37 1:17:24
87 . 32 Smolars Fabio Moški SLO TK 3LIFE TZS546 14:58 (0:55) 37:28 (1:31) 22:44 1:17:38
88 . 74 Povhe Tadej Moški SLO TK Ljubljana 15:33 (1:08) 37:26 (1:59) 21:41 1:17:50
89 . 50 Zavrsnik Rok Moški SLO TK Ljubljana 12:48 (1:11) 37:24 (2:06) 25:09 1:18:40
90 . 166 Tomšič Blaž Moški SLO GŠSV 16:05 (0:37) 38:26 (1:25) 23:00 1:19:35
91 . 51 Marolt Marko Moški SLO ŠD DOBREPOLJE 15:46 (1:23) 37:15 (1:22) 23:56 1:19:43
92 . 96 Fisher Jason Moški SLO 13:09 (1:13) 38:29 (1:50) 25:45 1:20:28
93 . 31 Aćimović Radovan Moški SLO TK MARATON PTUJ 2021TZS407 17:12 (1:00) 37:30 (1:28) 23:19 1:20:31
94 . 46 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS218 14:33 (0:55) 38:36 (1:47) 25:07 1:21:00
95 . 72 Ražman Dejan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS188 17:38 (1:02) 37:31 (2:14) 24:05 1:22:32
96 . 55 Krajnc Igor Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS456 15:00 (0:55) 38:30 (1:35) 26:53 1:22:54
97 . 76 Kocjančič Simon Moški SLO SD CENTAVER 14:23 (0:46) 36:58 (1:34) 29:57 1:23:39
98 . 116 AL-JABER ABDULAZIZ ALI Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 17:48 (0:38) 41:53 (2:03) 21:50 1:24:15
99 . 38 Petronio Franco Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS193 22:43 (0:59) 36:04 (1:34) 23:02 1:24:23
100 . 167 Zupančič Martin Moški SLO GŠSV 2021TZS583 18:50 (1:01) 40:30 (1:23) 23:25 1:25:11
101 . 34 Duc Miro Moški SLO 20:41 (1:14) 38:17 (1:25) 23:37 1:25:15
102 . 177 Flander Luka Moški SLO 132. GORP 23:00 (1:44) 38:25 (0:56) 23:03 1:27:09
103 . 47 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS215 21:24 (1:02) 37:31 (1:37) 25:59 1:27:35
104 . 39 Josipović Matko Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2021TZS447 13:47 (3:02) 41:12 (2:19) 27:37 1:27:59
105 . 86 Krusic Matevz Moški SLO 16:13 (1:19) 44:25 (1:38) 24:23 1:28:00
106 . 173 škerjanc Peter Moški SLO 15. PVL 22:33 (2:29) 43:49 (1:10) 21:10 1:31:13
107 . 30 Brajnik Damjan Moški SLO TK LJUBLJANA 19:25 (1:42) 40:25 (2:38) 27:16 1:31:29
108 . 33 Dreossi Giuseppe Moški SLO TK 3LIFE TZS528 17:59 (1:37) 45:05 (2:21) 28:47 1:35:51
109 . 35 Knap Bojan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2019TZS463 20:09 (0:50) 41:12 (1:53) 32:02 1:36:09
110 . 36 Trojar Bojan Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 26:50 (1:01) 40:37 (0:49) 28:31 1:37:50
DNS 91 Viviani Federico Moški ITA GO TRI TEAM () () DNS
DNS 118 Sajevec Peter Moški SLO RB 1. BR - () () DNS
DNS 120 Kretschmer Leo Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN () () DNS
DNS 165 Centa Albin Moški SLO ESD DNS
DNS 99 Gerič Jaka Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS308 () () DNS
DNS 56 Vidmar Gaj Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS374 () () DNS
DNS 63 FLORIAN Gerald Moški SLO HSV TRIATHLON KAERNTEN () () DNS
DNS 174 Hribernik Matej Moški SLO 15. PVL DNS
ŽENSKE-Ž
1 . 28 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS349 10:05 (0:23) 32:41 (0:52) 18:16 1:02:20
2 . 29 Bartol Monika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 11:16 (0:32) 33:22 (0:55) 18:15 1:04:21
3 . 27 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 () () 1:08:15
4 . 18 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS163 11:14 (0:30) 35:42 (0:56) 20:22 1:08:46
5 . 5 Kompan Tanja Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS313 14:11 (0:52) 34:31 (1:17) 19:14 1:10:07
6 . 15 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 13:16 (0:30) 34:56 (1:58) 19:45 1:10:28
7 . 22 Mihevc Lara Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS355 12:11 (0:25) 36:02 (1:02) 21:23 1:11:06
8 . 157 RITTER Stephanie Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 11:49 (0:27) 39:00 (0:56) 20:00 1:12:14
9 . 25 Pilih Vita Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS332 11:06 (0:33) 34:09 (1:12) 25:20 1:12:22
10 . 11 Kavcic Nezka Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS593 15:08 (1:06) 34:29 (1:34) 20:42 1:13:01
11 . 162 Pitamic Vojska Jasmina Ženski SLO EKIS 17:50 (0:46) 35:41 (1:03) 17:58 1:13:20
12 . 20 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 12:27 (0:31) 38:19 (1:16) 22:02 1:14:36
13 . 10 Jerkič Špela Ženski SLO 14:18 (1:02) 37:35 (1:13) 21:31 1:15:42
14 . 21 Zupančič Zala Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS504 12:08 (0:31) 39:07 (1:18) 23:13 1:16:18
15 . 156 Jakša Jana Ženski SLO 3K SPORT 16:13 (0:49) 36:31 (1:15) 22:27 1:17:17
16 . 23 Godnič Petra Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS613 13:36 (1:02) 37:53 (1:16) 23:29 1:17:19
17 . 12 Exner-fasching Jasmin Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 13:54 (0:40) 37:55 (1:17) 24:10 1:17:58
18 . 6 Štrovs Anja Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS187 11:23 (1:13) 40:17 (1:43) 24:03 1:18:41
19 . 24 Aubelj Tina Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS521 12:08 (0:40) 40:47 (1:10) 24:20 1:19:07
20 . 8 Jelovšek Ana Ženski SLO 13:15 (0:59) 37:48 (1:28) 27:25 1:20:56
21 . 3 Novak Špela Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2021TZS477 15:24 (1:52) 39:13 (1:26) 24:05 1:22:02
22 . 4 Peterca Dina Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 16:19 (1:25) 37:29 (1:43) 25:23 1:22:21
23 . 163 Jesenovec Tina Ženski SLO 10 PEHP 19:20 (1:20) 40:20 (1:25) 22:00 1:24:27
24 . 9 Wolf Gang Valerie Ženski SLO 3K ŠPORT 21:33 (1:26) 40:48 (1:50) 23:15 1:28:55
25 . 16 Nograšek Neža Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS324 15:04 (0:40) 45:07 (1:32) 30:29 1:32:54
DNS 160 Flerin Mojca Ženski SLO CZU () () DNS
DNS 2 Novel Martina Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS199 () () DNS
DNS 161 Zagorc Tina Ženski SLO CVŠ () () DNS
DNS 19 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS165 () () DNS
DNS 1 Taljat šulin Nežka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS156 () () DNS
DNS 26 Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 () () DNS

Komentarji