Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: CIKLOKROS IDRIJA - LEDINE 2013

Ciklokros Tekma:CIKLOKROS IDRIJA - LEDINE 2013 Datum:23.11.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Več
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 45 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19831114 0:49:45.00 - >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831114
Čas Vožnje: 0:49:45.00
Zaostanek: -
2 . 41 Tratnik Jan
Tirol cycling team
Moški SLO Tirol cycling team SLO19900223 0:51:10.00 0:01:25.00 >
Klub Tirol cycling team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas Vožnje: 0:51:10.00
Zaostanek: 0:01:25.00
3 . 61 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 0:51:37.00 0:01:52.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841105
Čas Vožnje: 0:51:37.00
Zaostanek: 0:01:52.00
4 . 55 Noč Lenart
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19760507 0:52:08.00 0:02:23.00 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760507
Čas Vožnje: 0:52:08.00
Zaostanek: 0:02:23.00
5 . 62 Conte Rudy
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA-19921208 0:52:34.00 0:02:49.00 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA-19921208
Čas Vožnje: 0:52:34.00
Zaostanek: 0:02:49.00
6 . 63 Otoničar Martin
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:53:36.00 0:03:51.00 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 0:53:36.00
Zaostanek: 0:03:51.00
7 . 46 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 0:54:07.00 0:04:22.00 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761203
Čas Vožnje: 0:54:07.00
Zaostanek: 0:04:22.00
8 . 57 Logar Tadej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
9 . 64 Podgornik Žan
Moški SLO -1. krog >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
10 . 51 Tegano Carlo
GCD Pedale Manzanese
Moški ITA GCD Pedale Manzanese ITA-19790114 -1. krog >
Klub GCD Pedale Manzanese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA-19790114
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
11 . 54 Razingar Matej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940827
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
12 . 43 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
13 . 52 Stibilj Jernej
KKD MUSLAUF - PICIBICI
Moški SLO KKD MUSLAUF - PICIBICI -1. krog >
Klub KKD MUSLAUF - PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
14 . 42 Bajt Dejan
RSC Amplatz
Moški SLO RSC Amplatz SLO19871028 -1. krog >
Klub RSC Amplatz
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
15 . 48 Vrtačnik Blaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY -2. kroga >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2. kroga
16 . 53 Šajn Marko
KKD MUSLAUF - PICIBICI
Moški SLO KKD MUSLAUF - PICIBICI -2. kroga >
Klub KKD MUSLAUF - PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2. kroga
17 . 59 Kopše Igor
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej SLO19740813 -2. kroga >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740813
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2. kroga
18 . 65 Oblak Martin
Gasilci Gorenja Vas
Moški SLO Gasilci Gorenja Vas -2. kroga >
Klub Gasilci Gorenja Vas
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2. kroga
19 . 80 Rus Sandi
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX -3. krogi >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -3. krogi
20 . 60 Jakša Uroš
KKD MUSLAUF - PICIBICI
Moški SLO KKD MUSLAUF - PICIBICI -3. krogi >
Klub KKD MUSLAUF - PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -3. krogi
21 . 50 Verčič Uroš
BAM.BI-A2U TEAM
Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM SLO19750517 -3. krogi >
Klub BAM.BI-A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750517
Čas Vožnje:
Zaostanek: -3. krogi
22 . 49 Vrh Peter
Moški SLO -3. krogi >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -3. krogi
23 . 56 Lužan Aleš
Gorenjski Glas
Moški SLO Gorenjski Glas -4. krogi >
Klub Gorenjski Glas
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -4. krogi
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 34 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 0:34:23.00 0:00:00.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
Čas Vožnje: 0:34:23.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 12 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 0:34:32.00 0:00:09.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970204
Čas Vožnje: 0:34:32.00
Zaostanek: 0:00:09.00
3 . 30 Kumar Kristjan
KD Nova Gorica
Moški SLO KD Nova Gorica SLO19960310 0:34:34.00 0:00:11.00 >
Klub KD Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960310
Čas Vožnje: 0:34:34.00
Zaostanek: 0:00:11.00
4 . 16 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 0:34:59.00 0:00:36.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
Čas Vožnje: 0:34:59.00
Zaostanek: 0:00:36.00
5 . 26 Katrašnik Gašper
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 0:35:23.00 0:01:00.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950620
Čas Vožnje: 0:35:23.00
Zaostanek: 0:01:00.00
6 . 32 Čotar Luka
KK NOVA GORICA
Moški SLO KK NOVA GORICA SLO19960421 0:36:34.00 0:02:11.00 >
Klub KK NOVA GORICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
Čas Vožnje: 0:36:34.00
Zaostanek: 0:02:11.00
7 . 15 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 0:38:08.00 0:03:45.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
Čas Vožnje: 0:38:08.00
Zaostanek: 0:03:45.00
8 . 28 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 0:39:04.00 0:04:41.00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980913
Čas Vožnje: 0:39:04.00
Zaostanek: 0:04:41.00
9 . 22 Primožič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981208
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
10 . 23 Kovačič Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19951229 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951229
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
11 . 19 Tomažin Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960722 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960722
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
12 . 14 Čuk Žiga
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 -1. krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971013
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
13 . 27 Katrašnik Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981005
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
14 . 21 Špendov Tomaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960306 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960306
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
15 . 11 Laharnar Luka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980826 -1. krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980826
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
16 . 35 Kovač Mike
KD RADENSKA
Moški SLO KD RADENSKA -1. krog >
Klub KD RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
17 . 31 Komel Patrik
KK NOVA GORICA
Moški SLO KK NOVA GORICA SLO19970102 -1. krog >
Klub KK NOVA GORICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970102
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
18 . 17 Zubanovič Tim
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960605 -1. krog >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
19 . 18 Vrtačnik Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19970929 -2. kroga >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970929
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2. kroga
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 2 Homovec Nina
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO19850621 0:34:31.00 0:00:00.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19850621
Čas Vožnje: 0:34:31.00
Zaostanek: 0:00:00.00
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 76 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19670428 0:49:44.00 0:00:00.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670428
Čas Vožnje: 0:49:44.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 72 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 0:52:43.00 0:02:59.00 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19600123
Čas Vožnje: 0:52:43.00
Zaostanek: 0:02:59.00
3 . 75 Nemeček Dejan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19710605 0:53:49.00 0:04:05.00 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710605
Čas Vožnje: 0:53:49.00
Zaostanek: 0:04:05.00
4 . 79 Conte Adriano
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19710523 -1. krog >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19710523
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
5 . 71 Laharnar Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19710926 -1. krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710926
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
6 . 73 Štajer Andrej
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI -2. kroga >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2. kroga
7 . 77 Horvat Alojz
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19650310 -4. kroge >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650310
Čas Vožnje:
Zaostanek: -4. kroge
8 . 78 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI -4 kroge >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -4 kroge
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 89 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 0:26:00.00 0:00:00.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas Vožnje: 0:26:00.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 81 Anže Skok
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO90000915 0:27:17.00 0:01:17.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO90000915
Čas Vožnje: 0:27:17.00
Zaostanek: 0:01:17.00
3 . 93 Bagari Uroš
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19990112 0:29:10.00 0:03:10.00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990112
Čas Vožnje: 0:29:10.00
Zaostanek: 0:03:10.00
4 . 85 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 0:29:42.00 0:03:42.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas Vožnje: 0:29:42.00
Zaostanek: 0:03:42.00
5 . 83 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 0:31:00.00 0:05:00.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050121
Čas Vožnje: 0:31:00.00
Zaostanek: 0:05:00.00
6 . 94 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 -1. krog >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040814
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog
7 . 95 Janez Seljak
Ledine
Moški SLO Ledine -4. krogi >
Klub Ledine
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje:
Zaostanek: -4. krogi
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 7 Penko Karin
RADENSKA KD ŽIVLJENJE
Ženski SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:31:35.00 0:00:00.00 >
Klub RADENSKA KD ŽIVLJENJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas Vožnje: 0:31:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 10 Kerpan Katja
KD Nova Gorica
Ženski SLO KD Nova Gorica SLO19991208 -1. krog >
Klub KD Nova Gorica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19991208
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1. krog

Komentarji

 

Mobile content