Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Zabreško planino 2021 DP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Vzpon na Zabreško planino 2021 DP Datum:09.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ELITE W-Ž
1 . 42 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 00:31:28 --
2 . 41 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 00:34:58 00:03:30
ELITE M-M
1 . 13 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:24:00 --
2 . 14 Grošelj Matic Moški SLO MBK ČRNI VRH 10014881602 00:24:05 00:00:05
3 . 1 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 00:24:20 00:00:20
4 . 10 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 00:24:38 00:00:38
5 . 9 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 00:24:59 00:00:59
6 . 6 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 00:24:59 00:00:59
7 . 2 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 00:25:21 00:01:21
8 . 5 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:25:26 00:01:26
9 . 8 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 00:26:11 00:02:11
10 . 12 Krajnc Gregor Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA 10008196783 00:26:40 00:02:40
11 . 4 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:26:58 00:02:58
12 . 3 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 00:27:36 00:03:36
13 . 11 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 00:30:55 00:06:55
U19 M-M
1 . 17 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:24:25 --
2 . 15 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:27:08 00:02:43
3 . 22 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:28:04 00:03:39
4 . 20 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:28:05 00:03:40
5 . 19 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 00:28:58 00:04:33
6 . 23 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 00:30:32 00:06:07
7 . 24 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:31:05 00:06:40
8 . 25 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114817668 00:31:36 00:07:11
U19 W-Ž
1 . 44 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:40:02 --
2 . 43 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:41:23 00:01:21
3 . 45 Kalajžič Tina Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 00:42:26 00:02:24
AMATERJI-M
1 . 53 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 00:26:31 --
2 . 51 Ropas Nejc Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10088494801 00:28:19 00:01:48
3 . 83 Dolar Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:32:26 00:05:55
4 . 52 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:33:37 00:07:06
VETERANI 1-M
1 . 54 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:26:32 --
2 . 58 Fijavž Matej Moški SLO KK ROGLA 10113393485 00:28:45 00:02:13
3 . 57 Plank Marko Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10017609524 00:29:02 00:02:30
4 . 59 Kosmač Miha Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:29:09 00:02:37
5 . 84 PREŠERN Grega Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:29:18 00:02:46
6 . 55 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 00:31:37 00:05:05
7 . 56 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:33:46 00:07:14
8 . 60 Janušić Gašper Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:35:32 00:09:00
9 . 61 CERAR Anže Moški SLO 00:41:22 00:14:50
VETERANI 2-M
1 . 68 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:25:13 --
2 . 64 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM SLO19790605 00:25:41 00:00:28
3 . 82 Noč Lenart Moški SLO KK DJAK 10003996885 00:28:30 00:03:17
4 . 70 Petrič Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10056062142 00:31:11 00:05:58
5 . 62 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 00:31:52 00:06:39
6 . 67 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 00:31:54 00:06:41
7 . 63 Petač Klemen Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 00:37:38 00:12:25
VETERANI 3-M
1 . 76 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:29:03 --
2 . 77 Pristavec Miran Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605177 00:30:25 00:01:22
3 . 73 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:30:52 00:01:49
4 . 75 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:31:19 00:02:16
5 . 72 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 00:33:17 00:04:14
6 . 71 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:34:00 00:04:57
7 . 79 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:34:46 00:05:43
8 . 74 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:38:26 00:09:23
9 . 78 Škrajnar Branko Moški SLO 01:10:13 00:41:10
VETERANKE-Ž
1 . 81 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:31:30 --
2 . 86 Mihevc Jerneja Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:41:21 00:09:51
3 . 85 PREŠERN Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:45:44 00:14:14
4 . 80 Robič Drobnak Petra Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:45:47 00:14:17
U17 M-M
1 . 26 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:25:43 --
2 . 37 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:26:36 00:00:53
3 . 30 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:27:31 00:01:48
4 . 40 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:28:03 00:02:20
5 . 29 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:28:40 00:02:57
6 . 39 Smovnik Luka Moški SLO KK RAVNE 10115571844 00:28:57 00:03:14
7 . 27 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:29:21 00:03:38
8 . 31 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:29:32 00:03:49
9 . 33 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:30:00 00:04:17
10 . 47 Oblak Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116636824 00:30:48 00:05:05
11 . 32 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:31:23 00:05:40
12 . 34 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 00:32:08 00:06:25
13 . 36 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:32:41 00:06:58
14 . 38 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:33:50 00:08:07
U17 W-Ž
1 . 46 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:40:38 --
U15 M-M
1 . 101 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:28:27 --
2 . 102 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:29:13 00:00:46
3 . 103 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:29:52 00:01:25
4 . 110 Teran Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:33:30 00:05:03
5 . 105 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:34:33 00:06:06
6 . 106 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:38:09 00:09:42
7 . 111 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:38:10 00:09:43
8 . 112 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026 00:38:15 00:09:48
9 . 107 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:39:48 00:11:21
10 . 109 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:39:52 00:11:25
U15 W-Ž
1 . 113 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:33:01 --
U13 M-M
1 . 117 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 0.012627314814815 --
2 . 114 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 0.012789351851852 0.00016203703703704
3 . 118 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 0.012974537037037 0.00034722222222222
4 . 115 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 0.013078703703704 0.00045138888888889
5 . 121 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 0.013622685185185 0.00099537037037037
6 . 123 Dogša Tadej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 0.013877314814815 0.00125
7 . 119 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 0.013981481481481 00:01:57
U13 W-Ž
1 . 124 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 0.01474537037037 --
U11 M-M
1 . 128 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 0.0084375 --
2 . 125 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 0.0090162037037037 00:00:50
3 . 127 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 0.0092708333333333 0.00083333333333333
4 . 126 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 0.010578703703704 00:03:05

Komentarji