Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Grozni 2021 - SloEnduro - OVERALL

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Grozni 2021 - SloEnduro - OVERALL Datum:03.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Kategorija Čas Gap S1 Time S2 Time S3 Time
OVERALL-M
1 . 1 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747&4944&2004 U19 M -- 2:32.85 2:59.90 2:55.14
2 . 4 HUTH Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10012113159&1396&1990 MASTER 1 -- +0:00.69 2:30.35 2:57.53 3:00.70
3 . 3 Markič Jan Moški SLO ŠKTD Avče 10015098436&9460&1997 ČLANI (Men) 19+ -- +0:01.02 2:34.92 2:57.75 2:56.24
4 . 13 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10010728281&835&1997 ČLANI (Men) 19+ -- +0:07.28 2:35.25 3:03.32 2:56.60
5 . 2 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222&13410&1999 ČLANI (Men) 19+ -- +0:07.79 2:35.50 3:04.58 2:55.60
6 . 17 Jež Tim Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017639331&4422&1996 ČLANI (Men) 19+ -- +0:10.55 2:37.15 3:02.08 2:59.21
7 . 11 Černigoj Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017588003&1624&1987 MASTER 1 -- +0:12.35 2:35.69 2:59.50 3:05.05
8 . 27 De Sabbata Davide Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10030615406&15540&2000 ČLANI (Men) 19+ -- +0:14.38 2:35.79 3:03.38 3:03.10
9 . 51 Šajina Sebastijan Moški CRO BK BUZET 10007553957&14816&1990 MASTER 1 -- +0:23.67 2:38.96 3:04.76 3:07.84
10 . 23 Podlipnik Enej Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10062047547&12881&2003 U19 M -- +0:27.92 2:41.45 3:04.46 3:09.90
11 . 6 Razpet Tadej Moški SLO Pedal racing team 10012113260&847&1990 MASTER 1 -- +0:28.40 2:44.54 3:04.89 3:06.86
12 . 9 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572&29333&1999 ČLANI (Men) 19+ -- +0:28.85 2:41.29 3:06.92 3:08.53
13 . 31 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203&19252&2004 U19 M -- +0:37.40 2:41.21 3:15.43 3:08.65
14 . 25 Černilogar Nejc Moški SLO MTB klub Kranj 10005389746&131&1988 MASTER 1 -- +0:37.68 2:44.58 3:13.18 3:07.81
15 . 7 Bačnar Janko Moški SLO Pedal racing team 10017568704&874&1983 MASTER 1 -- +0:38.90 2:44.96 3:09.38 3:12.45
16 . 10 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665&4544&2004 U19 M -- +0:38.98 2:45.61 3:10.35 3:10.91
17 . 26 De Sabbata Massimo Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 10029409471&15541&2004 U19 M -- +0:39.53 2:44.53 3:11.85 3:11.04
18 . 12 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10055062234&1616&1983 MASTER 1 -- +0:39.57 2:42.75 3:10.52 3:14.19
19 . 15 Bavdaž Rok Moški SLO KK Črn trn 10084690579&20453&2001 ČLANI (Men) 19+ -- +0:39.80 2:44.84 3:12.25 3:10.60
20 . 8 Krašovec Tim Moški SLO WOLF Racing Team 10093549006&20726&2000 ČLANI (Men) 19+ -- +0:42.49 2:42.69 3:14.29 3:13.40
21 . 53 Levpušček Peter Moški SLO ŠKTD Avče 10003878768&954&1985 MASTER 1 -- +0:43.89 2:47.28 3:13.56 3:10.94
22 . 24 Gombač Matej Moški SLO GKD Borovci 10112466733&29226&1990 MASTER 1 -- +0:49.63 2:46.42 3:14.05 3:17.05
23 . 36 Bregar Rok Moški SLO MTB TRBOVLJE 10017596689&4304&1990 MASTER 1 -- +0:52.84 2:47.07 3:15.58 3:18.08
24 . 50 Barbalić Edi Moški CRO BBK Mirakul 10058284957&9678&1990 MASTER 1 -- +0:53.66 2:47.10 3:17.20 3:17.25
25 . 54 Španjol Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 10005857063&12183&1984 MASTER 1 -- +0:54.89 2:45.40 3:15.38 3:22.00
26 . 37 Modrijan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10063265303&13837&2001 ČLANI (Men) 19+ -- +0:55.14 2:45.00 3:15.15 3:22.88
27 . 14 Holc Andrej Moški SLO WOLF Racing Team 10017553344&1292&1983 MASTER 1 -- +0:56.67 2:47.10 3:19.43 3:18.03
28 . 29 Kokole Jakob Moški SLO ŠKTD Avče 10017592750&5651&1999 ČLANI (Men) 19+ -- +0:58.41 2:46.35 3:15.18 3:24.77
29 . 129 Ferenčak Urban Moški SLO Rajd Ljubljana &&1992 ČLANI (Men) 19+ -- +0:59.16 2:45.31 3:24.85 3:16.89
30 . 30 Belingar Branko Moški SLO ŠKTD Avče 10092296187&12401&1974 MASTER 2 -- +1:02.57 2:46.35 3:19.75 3:24.36
31 . 40 Taucer David Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST ITA-1973/09/26&5010&1973 MASTER 2 -- +1:04.80 2:51.00 3:22.38 3:19.31
32 . 28 Orsettig Matteo Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10083296106&31282&2004 U19 M -- +1:05.71 2:48.45 3:22.54 3:22.61
33 . 38 Bolčina Matjaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10118083235&29602&1988 MASTER 1 -- +1:06.43 2:49.21 3:27.08 3:18.03
34 . 49 Zerbinatti Luca Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 10116949143&31279&1998 ČLANI (Men) 19+ -- +1:09.47 2:50.93 3:23.58 3:22.85
35 . 19 Grabljevec Rok Moški SLO KD Zverinice 10115373093&28540&2004 U19 M -- +1:11.48 2:44.81 3:31.91 3:22.65
36 . 22 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946&15512&1984 MASTER 1 -- +1:13.95 2:53.60 3:21.16 3:27.08
37 . 21 Završnik Karel Moški SLO MTB TRBOVLJE 10107366250&20506&1985 MASTER 1 -- +1:15.37 2:52.45 3:23.75 3:27.06
38 . 18 Božnar Maks Moški SLO Pedal racing team 10092056115&20512&2002 ČLANI (Men) 19+ -- +1:22.25 2:55.94 3:29.16 3:25.04
39 . 57 Ogris Uroš Moški SLO MTB klub Kranj 10082138772&18370&1970 MASTER 3 -- +1:24.61 2:55.38 3:29.67 3:27.45
40 . 61 Negovetti Stefano Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10060147761&31298&1966 MASTER 3 -- +1:36.55 2:59.60 3:33.13 3:31.71
41 . 56 Brus Martin Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017638725&1780&1962 MASTER 3 -- +1:38.68 2:55.82 3:31.35 3:39.40
42 . 33 Krebelj Matej Moški SLO GKD Borovci 10063025732&3917&1987 MASTER 1 -- +1:42.10 2:57.63 3:38.98 3:33.38
43 . 35 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996&11239&1980 MASTER 2 -- +1:54.89 2:59.11 3:37.25 3:46.42
44 . 41 Vidali Luca Moški ITA TRIESTE GRAVITY TEAM 10114020349&29413&2003 U19 M -- +1:59.55 2:59.35 3:51.09 3:37.00
45 . 60 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 10028610977&6608&1970 MASTER 3 -- +2:01.31 3:01.18 3:37.98 3:50.04
46 . 47 Matejčić Tomislav Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739640&15743&2003 U19 M -- +2:02.36 2:57.90 3:47.65 3:44.70
47 . 58 Lenz Matthias Moški AUT TEAM DORRONG 10056320507&9443&1971 MASTER 3 -- +2:13.93 3:06.44 3:45.48 3:49.90
50 . 39 Robič NAL JURE Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637329&339&2004 U19 M -- +2:34.05 3:05.23 3:47.53 4:09.18
OVERALL-Ž
48 . 46 Cerar Teja Ženski SLO MTB TRBOVLJE &25826&1987 Ženske (absolutno) -- +2:15.99 3:04.96 3:35.75 4:03.17
49 . 44 Gasparotto Lara Ženski ITA ASD TECNOBIKE TEAM K2 10075066058&21933&1993 Ženske (absolutno) -- +2:30.66 3:10.10 3:50.43 3:58.02
51 . 43 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169&22857&2002 Ženske (absolutno) -- +2:48.88 3:09.00 3:54.25 4:13.52
52 . 45 Brancelj Ana Ženski SLO Golovec trails &29630&1990 Ženske (absolutno) -- +3:31.70 3:27.16 4:17.10 4:15.33
53 . 62 Halilović Nela Ženski SLO Golovec trails &3526&1974 Ženske (absolutno) -- +5:34.67 3:35.75 4:47.85 5:38.96
OVERALL - S-M
1 . 272 Kavcic Blaz Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550&25551&2005 U17 M -- 2:38.61 3:02.15
2 . 265 Medić Frane Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10044105880&20463&2005 U17 M -- +0:01.39 2:40.61 3:01.54
3 . 93 Jerkič Miha Moški SLO KK Črn trn 10084691387&29872&2005 U17 M -- +0:01.83 2:36.54 3:06.05
4 . 161 Hengl Davide Moški ITA A.S.D 360 MTB 10094027639&23642&2005 U17 M -- +0:09.58 2:43.15 3:07.19
5 . 112 Lorber Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116638036&28557&2007 U15 M -- +0:10.82 2:41.29 3:10.29
6 . 230 Kojzek Lovro Moški SLO KK RAVNE 10115579524&18863&2007 U15 M -- +0:12.08 2:45.75 3:07.09
7 . 94 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694&22662&2005 U17 M -- +0:12.11 2:46.89 3:05.98
8 . 250 Culjevic Tin Moški CRO BBK Mirakul &25377&2005 U17 M -- +0:16.88 2:42.94 3:14.70
9 . 113 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032612390&27089&2007 U15 M -- +0:18.49 2:44.11 3:15.14
10 . 111 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768&4074&2007 U15 M -- +0:19.81 2:49.04 3:11.53
11 . 187 Batič Beno Moški SLO KK Črn trn 10017624375&27405&2005 U17 M -- +0:20.29 2:50.69 3:10.36
12 . 209 Ferjančič Matija Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312447&22403&2008 U15 M -- +0:22.60 2:44.90 3:18.46
13 . 95 Trošt Patrik Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105092208&28318&2006 U17 M -- +0:23.43 2:45.19 3:19.00
14 . 122 FRISENNA Alessandro Moški ITA TRIESTE GRAVITY TEAM 10030975013&18301&2006 U17 M -- +0:26.51 2:49.52 3:17.75
15 . 110 Kalinšek Ažbe Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10017595376&28451&2008 U15 M -- +0:27.59 2:47.69 3:20.66
16 . 92 Pirih Marsel Moški SLO Pedal racing team 10116799502&29297&2006 U17 M -- +0:27.90 2:46.81 3:21.85
17 . 96 Zupan Tilen Moški SLO KD Zverinice 10116752113&29335&2005 U17 M -- +0:27.96 2:52.22 3:16.50
18 . 167 Martini Daniel Moški ITA TRIESTE GRAVITY TEAM 10031607230&20687&2006 U17 M -- +0:29.46 2:48.11 3:22.11
19 . 105 Broznić Antonio Moški CRO KBBXS ADRENALINA 10113496448&25383&2006 U17 M -- +0:32.96 2:51.05 3:22.67
20 . 99 Resman Lenart Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116893569&29314&2005 U17 M -- +0:34.97 2:51.68 3:24.05
21 . 131 Štrubelj Izak Moški SLO Rajd Ljubljana 10113214239&25455&2008 U15 M -- +0:37.31 2:53.29 3:24.78
22 . 98 Seražin Tine Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105091703&28274&2006 U17 M -- +0:38.57 2:57.65 3:21.68
23 . 193 Laharnar Ian Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312043&22002&2008 U15 M -- +0:39.59 2:51.69 3:28.66
25 . 119 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736&21877&2007 U15 M -- +0:45.96 2:59.56 3:27.16
26 . 97 Trošt Nejc Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674823&28288&2006 U17 M -- +0:45.99 2:56.50 3:30.25
27 . 222 Praček Jakob Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091311942&13860&2010 U15 M -- +0:49.94 2:58.85 3:31.85
28 . 125 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390&2130&2008 U15 M -- +0:50.84 2:55.10 3:36.50
29 . 115 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026&29316&2007 U15 M -- +0:51.87 2:59.87 3:32.76
30 . 244 Stres Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312952&21927&2008 U15 M -- +0:56.00 2:59.70 3:37.06
31 . 154 Starc Andrea Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10059856559&21758&2005 U17 M -- +1:03.57 3:06.13 3:38.20
33 . 123 Prosen Aljaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091313356&22623&2009 U15 M -- +1:09.67 3:05.31 3:45.12
34 . 178 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948&30664&2009 U15 M -- +1:16.81 3:07.08 3:50.49
35 . 180 Bernik Lenart Moški SLO KD Zverinice 10116753830&29317&2007 U15 M -- +1:21.64 3:00.75 4:01.65
36 . 64 Matijevec Jerman Kostja Moški SLO Golovec trails &30498&2010 U15 M -- +1:23.09 3:06.40 3:57.45
37 . 239 Tabaj Loris Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112089140&29190&2008 U15 M -- +1:24.05 3:02.04 4:02.77
38 . 100 Šuštar Nik Moški SLO Golovec trails 10119017465&31266&2006 U17 M -- +1:30.35 3:08.56 4:02.55
39 . 127 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670&20613&2009 U15 M -- +1:37.12 3:13.23 4:04.65
42 . 128 LUCU Noah Moški SLO Rajd Ljubljana &30959&2010 U15 M -- +3:55.20 3:31.18 6:04.78
OVERALL - S-Ž
24 . 88 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646&29576&2005 U17 W -- +0:45.24 2:55.06 3:30.94
32 . 89 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380&3121&2008 U17 W -- +1:05.21 3:02.37 3:43.60
40 . 90 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940&9711&2005 U17 W -- +1:42.20 3:17.15 4:05.81
41 . 91 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849&9272&2006 U17 W -- +2:04.47 3:21.23 4:24.00

Komentarji