Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DH KOPE 2021 #2

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH KOPE 2021 #2 Datum:17.10.2021 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
HOBBY-M
1 . 100 Jerak Matej Moški - 00:02:01
2 . 98 Kotnik Nejc Moški 00:02:07
3 . 102 Gumzej Marko Moški 00:02:10
4 . 93 Krivonog Luka Moški BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:10
5 . 97 Krivonog Nace Moški 00:02:10
6 . 92 Guttmann Paul Moški ESR DOWNHILL TEAM AUT19961126 00:02:11
7 . 113 Rupar Filip Moški 00:02:12
8 . 116 Kumer Filip Moški 00:02:16
9 . 94 Pahor Marko Moški 00:02:17
10 . 117 Lindenbaum Ožbej Moški 00:02:19
11 . 115 Pavlin Matic Moški 00:02:20
12 . 106 Simič Slađan Moški 00:02:21
13 . 104 Furlan Matevž Moški 00:02:26
14 . 114 Ploj Luka Moški 00:02:26
15 . 119 Šaša Tristan Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:26
16 . 87 Vrhovšek Aljaž Moški 00:02:27
17 . 118 Aleksander Jordan Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:30
18 . 99 Kočevar Miha Moški 00:02:31
19 . 105 Feldin Jakob Moški 00:02:31
20 . 108 Bezjak Jaš Moški 00:02:32
21 . 107 Bogataj Aljaž Moški 00:02:36
22 . 110 Dremelj Janez Moški ŠD SUPERSNURF 00:02:36
23 . 96 Lukačič uroš Moški 00:02:36
24 . 95 Oravecz Robi Moški 00:02:43
25 . 101 Istenič Matjaž Moški 00:02:43
26 . 103 Gomboc Marko Moški 00:02:46
27 . 112 Voršič Vid Moški FUNSPORTS PECIKLE 00:02:48
28 . 120 Kambur Vito Moški KK RAVNE 00:02:54
29 . 91 Ćosibegović Dino Moški 00:02:57
DNS 89 Vantur Nejc Moški DNS
DNS 90 Štrucelj Jošt Moški 35 CREW X ŠKD PANK KURA 3535 6969 420420 DNS
U13 M/W-M
1 . 65 Praček Jakob Moški KAMPLC RACING TEAM 100 913 119 42 00:02:23
2 . 68 Matijevec Jerman Kostja Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:30
3 . 69 Gajič Timotej Moški SPANK RACING TEAM DGKP 00:02:52
4 . 66 Lucu Noah N Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:10
5 . 72 Gosnik Jakob Moški KK RAVNE 00:03:15
7 . 67 De Nova Ayrton Moški 00:05:19
U13 M/W-Ž
6 . 71 Podvornik Eva Ženski SPANK RACING TEAM DGKP 00:04:24
ELITE M-M
1 . 3 Žabjek Jure Moški UNIOR SINTER 100 00:01:53
2 . 2 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE 100 00:01:54
3 . 7 Jež Tim Moški KAMPLC RACING TEAM 100 00:01:58
4 . 11 Gomilšček Žak Moški UNIOR SINTER 100 00:01:59
5 . 1 Pirš Žan Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:02
6 . 9 Jurečič Gašper Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:02
7 . 4 Rihtar Šalehar Vidian Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:03
8 . 5 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:08
9 . 6 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 100 00:02:08
10 . 12 vicenzino marco Moški U.C. CAPRIVESI 100 00:02:09
11 . 14 Gregorič Niki Moški DEŠ FLEŠ 100 00:02:10
12 . 13 Bavdaž Rok Moški KK ČRN TRN 100 00:02:13
13 . 8 Lovšin Andraž Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:18
DNF 10 Lovrenčec Leben Urh Moški ŠD SUPERSNURF 100 DNS
ELITE W-Ž
1 . 82 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 100 175 826 46 00:02:26
2 . 81 Kovač Nina Ženski RAJD LJUBLJANA 101 194 384 07 00:02:32
3 . 83 EPŠEK LANA Ženski KK RAVNE 100 176 499 40 00:02:49
VETERANI-M
1 . 77 Slapnik Iztok Moški GOLOVEC TRAILS 100 175 601 15 00:02:06
2 . 75 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 100 121 143 71 00:02:06
3 . 76 Cindro Jure Moški RAJD LJUBLJANA 100 616 535 84 00:02:10
4 . 78 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVčE 100 175 533 44 00:02:10
5 . 80 Legiša Tomaž Moški U.C. CAPRIVESI 10116513148 00:02:11
6 . 79 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 100 505 40418 00:02:15
AMATERJI-M
1 . 85 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 100 133 777 95 00:02:05
2 . 86 šikman Nejc Moški DH VISIT POHORJE 101 151 493 87 00:02:12
U15 W-Ž
10 . 60 Stergar Eva Zala Ženski SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:03:41
U15 M-M
1 . 51 žvegla Max Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:04
2 . 50 Kalinšek Ažbe Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:05
3 . 53 Kojzek Lovro Moški KK RAVNE 100 00:02:09
4 . 58 Ceh Miha Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:13
5 . 52 Štrubelj Izak Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:22
6 . 56 Podgornik Sven Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:33
7 . 55 Žižek Žiga Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:40
8 . 59 Božičnik Staš Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:43
9 . 57 Kleindienst Nik Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:54
U17 M-M
1 . 33 Weinhandl Sebastian Moški URC SCHEICHER GNAS 100 00:02:01
2 . 31 Celestina Val Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:01
3 . 46 Jerkič Miha Moški KK ČRN TRN 100 00:02:05
4 . 43 Polovsak Jan Moški KK RAVNE 100 00:02:09
5 . 30 Kerec Matej Moški KK ZAVRŠNICA 100 00:02:10
6 . 38 Babačič Maj Moški CALCIT BIKE TEAM 100 00:02:13
7 . 35 Zapušek Gašper Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:13
8 . 37 Gostinčar Petrte Jaka Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:14
9 . 36 Kolar Nick Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:16
10 . 45 Škedelj An Moški ŠD SVETI JURIJ 100 00:02:19
11 . 39 žnidarič Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:21
12 . 34 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:23
13 . 32 Kovacic Lars Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:24
14 . 44 Jurečič Jakob Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:26
U19 M-M
1 . 16 Podlipnik Enej Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:02
2 . 18 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 100 00:02:05
3 . 15 Filipic Mel Moški DH VISIT POHORJE 100 00:02:08
4 . 17 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:11
5 . 24 Leskovar Timi Moški DH VISIT POHORJE 100 00:02:13
6 . 20 štekar Jan Moški ŠKTD AVčE 100 00:02:15
7 . 22 Zapušek Andraž Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:16
8 . 19 Stojko Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:18
9 . 26 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:24
10 . 23 Pungeršek Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:28
11 . 25 Peitl Lovro Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:35
DNF 21 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 100 DNS
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH KOPE 2021 #2 Datum:17.10.2021 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
HOBBY-M
1 . 101 Istenič Matjaž Moški 00:02:00
2 . 92 Guttmann Paul Moški ESR DOWNHILL TEAM AUT19961126 00:02:05
3 . 93 Krivonog Luka Moški BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:06
4 . 97 Krivonog Nace Moški 00:02:06
5 . 98 Kotnik Nejc Moški 00:02:06
6 . 102 Gumzej Marko Moški KD BREZ ZAVOR 00:02:07
7 . 94 Pahor Marko Moški 00:02:10
8 . 108 Bezjak Jaš Moški 00:02:12
9 . 117 Lindenbaum Ožbej Moški 00:02:13
10 . 96 Lukačič uroš Moški 00:02:13
11 . 113 Rupar Filip Moški 0.00155
12 . 110 Dremelj Janez Moški ŠD SUPERSNURF 00:02:18
13 . 106 Simič Slađan Moški 00:02:19
14 . 116 Kumer Filip Moški 00:02:19
15 . 115 Pavlin Matic Moški 00:02:20
16 . 99 Kočevar Miha Moški 00:02:20
17 . 87 Vrhovšek Aljaž Moški 00:02:21
18 . 104 Furlan Matevž Moški 00:02:22
19 . 118 Aleksander Jordan Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:23
20 . 114 Ploj Luka Moški 00:02:24
21 . 107 Bogataj Aljaž Moški 00:02:24
22 . 119 Šaša Tristan Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:25
23 . 100 Jerak Matej Moški - 00:02:29
24 . 105 Feldin Jakob Moški 00:02:30
25 . 91 Ćosibegović Dino Moški 00:02:36
26 . 103 Gomboc Marko Moški 00:02:40
27 . 112 Voršič Vid Moški FUNSPORTS PECIKLE 00:02:41
28 . 95 Oravecz Robi Moški 00:02:42
29 . 120 Kambur Vito Moški KK RAVNE 00:03:00
U13 M/W-M
1 . 65 Praček Jakob Moški KAMPLC RACING TEAM 100 913 119 42 00:02:26
2 . 68 Matijevec Jerman Kostja Moški GOLOVEC TRAILS 00:02:27
3 . 69 Gajič Timotej Moški SPANK RACING TEAM DGKP 00:02:53
4 . 66 Lucu Noah N Moški RAJD LJUBLJANA 00:03:07
5 . 72 Gosnik Jakob Moški KK RAVNE 00:03:08
6 . 67 De Nova Ayrton Moški 00:04:37
U13 M/W-Ž
7 . 71 Podvornik Eva Ženski SPANK RACING TEAM DGKP 00:04:40
ELITE M-M
1 . 3 Žabjek Jure Moški UNIOR SINTER 100 00:01:52
2 . 7 Jež Tim Moški KAMPLC RACING TEAM 100 00:01:56
3 . 6 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 100 00:01:57
4 . 11 Gomilšček Žak Moški UNIOR SINTER 100 00:01:57
5 . 2 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE 100 00:01:58
6 . 1 Pirš Žan Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:00
7 . 9 Jurečič Gašper Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:00
8 . 4 Rihtar Šalehar Vidian Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:01
9 . 13 Bavdaž Rok Moški KK ČRN TRN 100 00:02:06
10 . 12 vicenzino marco Moški U.C. CAPRIVESI 100 00:02:09
11 . 8 Lovšin Andraž Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:12
12 . 5 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:16
13 . 14 Gregorič Niki Moški DEŠ FLEŠ 100 0.00158125
ELITE W-Ž
1 . 81 Kovač Nina Ženski RAJD LJUBLJANA 100 00:02:24
2 . 82 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 100 00:02:27
3 . 83 EPŠEK LANA Ženski KK RAVNE 100 00:03:06
VETERANI-M
1 . 75 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 100 121 143 71 00:02:03
2 . 77 Slapnik Iztok Moški GOLOVEC TRAILS 100 175 601 15 00:02:04
3 . 76 Cindro Jure Moški RAJD LJUBLJANA 100 616 535 84 00:02:04
4 . 80 Legiša Tomaž Moški U.C. CAPRIVESI 100 00:02:07
5 . 79 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 100 505 40418 00:02:09
6 . 78 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVčE 100 175 533 44 00:02:11
AMATERJI-M
1 . 85 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 100 133 777 95 00:02:01
2 . 86 šikman Nejc Moški DH VISIT POHORJE 100 00:02:07
U15 W-Ž
10 . 60 Stergar Eva Zala Ženski SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:03:32
U15 M-M
1 . 58 Ceh Miha Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:01:59
2 . 50 Kalinšek Ažbe Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:06
3 . 53 Kojzek Lovro Moški KK RAVNE 100 00:02:09
4 . 52 Štrubelj Izak Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:16
5 . 51 žvegla Max Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:31
6 . 57 Kleindienst Nik Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:34
7 . 55 Žižek Žiga Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:37
8 . 56 Podgornik Sven Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:38
9 . 59 Božičnik Staš Moški SPANK RACING TEAM DGKP 100 00:02:53
U17 M-M
1 . 31 Celestina Val Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:01:56
2 . 33 Weinhandl Sebastian Moški URC SCHEICHER GNAS 100 00:02:00
3 . 46 Jerkič Miha Moški KK ČRN TRN 100 00:02:01
4 . 43 Polovsak Jan Moški KK RAVNE 100 00:02:04
5 . 30 Kerec Matej Moški KK ZAVRŠNICA 100 00:02:07
6 . 36 Kolar Nick Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:11
7 . 38 Babačič Maj Moški CALCIT BIKE TEAM 100 00:02:11
8 . 35 Zapušek Gašper Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:11
9 . 45 Škedelj An Moški ŠD SVETI JURIJ 100 00:02:16
10 . 34 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:17
11 . 39 žnidarič Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:17
12 . 37 Gostinčar Petrte Jaka Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:17
13 . 32 Kovacic Lars Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:21
14 . 44 Jurečič Jakob Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:30
U19 M-M
1 . 16 Podlipnik Enej Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 100 00:02:02
2 . 15 Filipic Mel Moški DH VISIT POHORJE 100 00:02:03
3 . 19 Stojko Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:05
4 . 17 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:07
5 . 18 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 100 00:02:08
6 . 20 štekar Jan Moški ŠKTD AVčE 100 00:02:10
7 . 24 Leskovar Timi Moški DH VISIT POHORJE 100 00:02:10
8 . 22 Zapušek Andraž Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:11
9 . 23 Pungeršek Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:18
10 . 26 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 100 00:02:21
11 . 25 Peitl Lovro Moški RAJD LJUBLJANA 100 00:02:23

Komentarji