Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Tropovci - Gradišče

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Tropovci - Gradišče Datum:01.12.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Št. Krogov Zaostanek
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 37 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:53:22.00 7 -- 00:00.0
2 . 20 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:53:24.00 7 -- 00:02.1
3 . 25 Tratnik Jan Moški SLO Tirol cycling team 0:53:28.00 7 -- 00:06.2
4 . 34 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 0:53:42.00 7 -- 00:19.8
5 . 38 Bajt Dejan Moški SLO RSC Amplatz 0:55:15.00 7 -- 01:52.9
6 . 24 Udovic Ales Moški SLO Brez kluba 0:55:18.00 7 -- 01:55.9
7 . 32 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:57:03.00 7 -- 03:41.3
8 . 26 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:52.00 7 -- 04:29.4
9 . 28 Stibilj Jernej Moški SLO KKD MUSLAUF - PICIBICI 0:59:29.00 7 -- 06:06.6
10 . 33 Vrtačnik Blaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:01:09.00 7 -- 07:47.1
11 . 30 Podgornik Žan Moški SLO Team Rapso 0:55:06.00 6 1 01:44.0
12 . 22 Titan Miran Moški SLO KK TROPOVCI 0:56:08.00 6 1 02:46.0
13 . 21 Rebernak Sebastjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:03:41.00 6 1 10:19.3
14 . 29 Vrh Peter Moški SLO Brez kluba 0:55:04.00 5 2 01:42.2
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 13 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 41:35.2 5 -- 00:00.0
2 . 11 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 41:54.2 5 -- 00:18.9
3 . 1 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 42:06.2 5 -- 00:30.9
4 . 6 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ 43:04.6 5 -- 01:29.3
5 . 5 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ 46:00.9 5 -- 04:25.6
6 . 7 Škerget Tomas Moški SLO KK TBP LENART 46:11.8 5 -- 04:36.6
7 . 2 Škafar Matej Moški SLO KK TROPOVCI 46:12.9 5 -- 04:37.6
8 . 3 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI 46:42.3 5 -- 05:07.0
9 . 4 Perša Miha Moški SLO KK TROPOVCI 51:56.2 5 -- 10:20.9
10 . 8 Pavlic Dino Moški CRO BK Puls Čakovec 52:14.4 5 -- 10:39.1
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 12 Opeka Ajda Ženski SLO E.LECLERC - Klub POLET 0:50:02.00 50:02.2 5 --
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 39 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:55:14.00 7 -- 00:00.0
2 . 46 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:56:59.00 7 -- 01:44.6
3 . 44 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:57:50.00 7 -- 02:35.2
4 . 41 Štajer Andrej Moški SLO KK TROPOVCI 0:55:35.00 6 1 00:20.1
5 . 43 Pavlic Darko Moški CRO BK Puls Čakovec 0:57:42.00 6 1 02:27.5
6 . 42 Horvat Alojz Moški SLO KK TROPOVCI 0:58:28.00 6 1 03:13.9
7 . 45 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:59:09.00 6 1 03:54.3
8 . 40 Vukan Slavko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:53:55.00 5 2 01:19.6
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 79 Anže Skok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 35:31.8 4 -- 00:00.0
2 . 80 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 35:38.0 4 -- 00:06.1
3 . 72 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI 35:45.7 4 -- 00:13.8
4 . 76 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec 35:55.1 4 -- 00:23.3
5 . 75 Vastag Marcel Moški SLO Brez kluba 37:13.0 4 -- 01:41.2
6 . 77 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 37:15.0 4 -- 01:43.2
7 . 78 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 38:03.2 4 -- 02:31.3
8 . 84 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 45:46.8 4 -- 10:15.0
9 . 70 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI 46:27.8 4 -- 10:56.0
10 . 81 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART 36:00.2 3 1 00:28.4
11 . 74 Rengeo Nikolaj Moški SLO Brez kluba 41:18.6 3 1 05:46.7
12 . 71 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI 43:52.5 3 1 08:20.6
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 82 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 40:27.9 4 -- 00:00.0
2 . 83 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 36:22.1 3 1 04:05.8

Komentarji