Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Tropovci - Gradišče

Ciklokros Tekma:Ciklokros Tropovci - Gradišče Datum:01.12.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Št. Krogov Zaostanek Več
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 37 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:53:22.00 7 -- 00:00.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:22.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 20 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:53:24.00 7 -- 00:02.1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:24.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 00:02.1
3 . 25 Tratnik Jan
Tirol cycling team
Moški SLO Tirol cycling team 0:53:28.00 7 -- 00:06.2 >
Klub Tirol cycling team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:28.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 00:06.2
4 . 34 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 0:53:42.00 7 -- 00:19.8 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:42.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 00:19.8
5 . 38 Bajt Dejan
RSC Amplatz
Moški SLO RSC Amplatz 0:55:15.00 7 -- 01:52.9 >
Klub RSC Amplatz
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:15.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 01:52.9
6 . 24 Udovic Ales
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:55:18.00 7 -- 01:55.9 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:18.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 01:55.9
7 . 32 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:57:03.00 7 -- 03:41.3 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:03.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 03:41.3
8 . 26 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:52.00 7 -- 04:29.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:52.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 04:29.4
9 . 28 Stibilj Jernej
KKD MUSLAUF - PICIBICI
Moški SLO KKD MUSLAUF - PICIBICI 0:59:29.00 7 -- 06:06.6 >
Klub KKD MUSLAUF - PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:59:29.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 06:06.6
10 . 33 Vrtačnik Blaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:01:09.00 7 -- 07:47.1 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:01:09.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 07:47.1
11 . 30 Podgornik Žan
Team Rapso
Moški SLO Team Rapso 0:55:06.00 6 1 01:44.0 >
Klub Team Rapso
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:06.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 01:44.0
12 . 22 Titan Miran
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 0:56:08.00 6 1 02:46.0 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:08.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 02:46.0
13 . 21 Rebernak Sebastjan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:03:41.00 6 1 10:19.3 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:03:41.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 10:19.3
14 . 29 Vrh Peter
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:55:04.00 5 2 01:42.2 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:04.00
Št. Krogov: 5
: 2
Zaostanek: 01:42.2
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 13 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 41:35.2 5 -- 00:00.0 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:35.2
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 11 Čuk Žiga
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 41:54.2 5 -- 00:18.9 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:54.2
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 00:18.9
3 . 1 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 42:06.2 5 -- 00:30.9 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:06.2
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 00:30.9
4 . 6 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 43:04.6 5 -- 01:29.3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:04.6
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 01:29.3
5 . 5 Zubanovič Tim
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 46:00.9 5 -- 04:25.6 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:00.9
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 04:25.6
6 . 7 Škerget Tomas
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 46:11.8 5 -- 04:36.6 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:11.8
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 04:36.6
7 . 2 Škafar Matej
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 46:12.9 5 -- 04:37.6 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:12.9
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 04:37.6
8 . 3 Barat Jure
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 46:42.3 5 -- 05:07.0 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:42.3
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 05:07.0
9 . 4 Perša Miha
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 51:56.2 5 -- 10:20.9 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 51:56.2
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 10:20.9
10 . 8 Pavlic Dino
BK Puls Čakovec
Moški CRO BK Puls Čakovec 52:14.4 5 -- 10:39.1 >
Klub BK Puls Čakovec
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 52:14.4
Št. Krogov: 5
: 0
Zaostanek: 10:39.1
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 12 Opeka Ajda
E.LECLERC - Klub POLET
Ženski SLO E.LECLERC - Klub POLET 0:50:02.00 50:02.2 5 -- >
Klub E.LECLERC - Klub POLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:50:02.00
Št. Krogov: 50:02.2
: 5
Zaostanek: 0
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 39 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:55:14.00 7 -- 00:00.0 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:14.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 46 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:56:59.00 7 -- 01:44.6 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:59.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 01:44.6
3 . 44 Nemeček Dejan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:57:50.00 7 -- 02:35.2 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:50.00
Št. Krogov: 7
: 0
Zaostanek: 02:35.2
4 . 41 Štajer Andrej
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 0:55:35.00 6 1 00:20.1 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:35.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 00:20.1
5 . 43 Pavlic Darko
BK Puls Čakovec
Moški CRO BK Puls Čakovec 0:57:42.00 6 1 02:27.5 >
Klub BK Puls Čakovec
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:42.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 02:27.5
6 . 42 Horvat Alojz
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 0:58:28.00 6 1 03:13.9 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:58:28.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 03:13.9
7 . 45 Laharnar Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:59:09.00 6 1 03:54.3 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:59:09.00
Št. Krogov: 6
: 1
Zaostanek: 03:54.3
8 . 40 Vukan Slavko
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:53:55.00 5 2 01:19.6 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:55.00
Št. Krogov: 5
: 2
Zaostanek: 01:19.6
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 79 Anže Skok
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 35:31.8 4 -- 00:00.0 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:31.8
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 80 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 35:38.0 4 -- 00:06.1 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:38.0
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 00:06.1
3 . 72 Bagari Uroš
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 35:45.7 4 -- 00:13.8 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:45.7
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 00:13.8
4 . 76 Pavlic Tin
BK Puls Čakovec
Moški CRO BK Puls Čakovec 35:55.1 4 -- 00:23.3 >
Klub BK Puls Čakovec
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:55.1
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 00:23.3
5 . 75 Vastag Marcel
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 37:13.0 4 -- 01:41.2 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37:13.0
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 01:41.2
6 . 77 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 37:15.0 4 -- 01:43.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37:15.0
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 01:43.2
7 . 78 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 38:03.2 4 -- 02:31.3 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 38:03.2
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 02:31.3
8 . 84 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 45:46.8 4 -- 10:15.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:46.8
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 10:15.0
9 . 70 Rengeo Aleksander
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 46:27.8 4 -- 10:56.0 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:27.8
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 10:56.0
10 . 81 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 36:00.2 3 1 00:28.4 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:00.2
Št. Krogov: 3
: 1
Zaostanek: 00:28.4
11 . 74 Rengeo Nikolaj
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 41:18.6 3 1 05:46.7 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:18.6
Št. Krogov: 3
: 1
Zaostanek: 05:46.7
12 . 71 Supi Rok
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 43:52.5 3 1 08:20.6 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:52.5
Št. Krogov: 3
: 1
Zaostanek: 08:20.6
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 82 Penko Karin
RADENSKA KD ŽIVLJENJE
Ženski SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 40:27.9 4 -- 00:00.0 >
Klub RADENSKA KD ŽIVLJENJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 40:27.9
Št. Krogov: 4
: 0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 83 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 36:22.1 3 1 04:05.8 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 36:22.1
Št. Krogov: 3
: 1
Zaostanek: 04:05.8

Komentarji

 

Mobile content