Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2021 CICI

Cici Tekma:Duatlon Ribnica 2021 CICI Datum:02.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tek 1 Kolo Tek 2 Kolo + Tek 2 Rezultat Zaost.
CICIBANI-M
1 . 104 HARNOLD ŠVAJGER Mark Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS368 01:54 03:25 01:55 5:20 7:15,1 --
2 . 95 Križan Bor Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS134 01:55 03:25 01:56 5:22 7:17,1 +00:02
3 . 101 Mori Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS472 01:57 03:25 02:11 5:37 7:34,4 +00:19
4 . 90 Remon Marcos Moški SLO POGI TEAM GENERALI 01:56 03:26 02:16 5:42 7:38,6 +00:23
5 . 107 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS417 01:59 03:58 02:00 5:58 7:57,8 +00:42
6 . 105 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS232 02:02 03:44 02:14 5:59 8:01,7 +00:46
7 . 92 Žagar Filip Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS138 02:07 03:40 02:23 6:04 8:11,2 +00:56
8 . 103 Dokl Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS434 02:00 03:58 02:19 6:17 8:17,8 +01:02
9 . 109 Verbič Teo Moški SLO TK UTRIP 2021TZS080 01:57 04:09 02:19 6:28 8:26,6 +01:11
10 . 102 Hribar Jure Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS444 02:04 04:18 02:23 6:41 8:45,8 +01:30
11 . 146 Mihelič Lan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:54 04:39 02:17 6:56 8:50,1 +01:35
12 . 96 Jakopič Job Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:03 04:29 02:16 6:46 8:50,3 +01:35
13 . 145 LAMPE Lovro Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:01 04:32 02:39 7:11 9:13,5 +01:58
14 . 108 Ivanež Vitan Moški SLO TK NOVO MESTO 02:15 04:30 02:28 6:58 9:13,6 +01:58
15 . 97 čampa Nik Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:21 04:23 02:36 6:59 9:20,8 +02:05
16 . 93 štanfelj Gal Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:23 04:25 02:41 7:06 9:30,0 +02:14
17 . 39 Tomšič Jakob Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:15 04:30 02:47 7:18 9:33,4 +02:18
18 . 98 Benčina Kristjan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:07 04:49 02:42 7:31 9:38,7 +02:23
19 . 100 Pintač Blaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS481 02:21 04:48 02:31 7:19 9:40,8 +02:25
20 . 110 Jeras Lan Moški SLO TK UTRIP 02:11 05:06 02:38 7:44 9:56,1 +02:41
21 . 91 Urh Urban Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 02:28 05:01 02:49 7:51 10:19,0 +03:03
22 . 99 špan Garibaldi Mai Aljaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS496 02:32 04:45 03:04 7:49 10:22,1 +03:07
23 . 94 Lenič Lian Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:16 05:09 02:57 8:06 10:23,6 +03:08
CICIBANKE-M
7 . 106 Marjanovič Flora Moški SLO TK NOVO MESTO 02:12 05:18 03:04 8:22 10:35,0 +02:23
CICIBANKE-Ž
1 . 118 Pogačar Manca Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS623 01:59 04:00 02:11 6:12 8:11,2 --
2 . 116 Podobnik Ajda Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS598 02:00 04:02 02:13 6:15 8:15,5 +00:04
3 . 117 Košir Zoja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS453 02:03 03:57 02:18 6:16 8:19,8 +00:08
4 . 115 Slanič Mila Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS491 02:09 04:28 02:31 6:59 9:08,3 +00:57
5 . 112 Turk Mia Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:05 04:39 02:31 7:10 9:15,9 +01:04
6 . 111 Novak Tinkara Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 02:17 04:49 02:36 7:25 9:42,8 +01:31
8 . 114 Košir Hana Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:46 05:17 03:27 8:43 11:29,9 +03:18
9 . 38 TANKO Mija Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:50 05:54 02:45 8:40 11:31,0 +03:19
10 . 144 ŠILC Nika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:37 05:36 03:26 9:02 11:40,3 +03:29
11 . 113 šilc Lara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 12:20,3 +04:09
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 131 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 2021TZS089 01:43 03:20 01:58 5:18 07:01 --
2 . 123 Jurman Bine Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS448 01:45 03:33 02:06 5:39 07:24 +00:23
3 . 128 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS230 01:50 03:46 01:56 5:42 07:33 +00:31
4 . 120 Cukrov Luka Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:45 03:22 02:33 5:55 07:40 +00:38
5 . 124 Jeram Maks Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS579 01:54 03:35 02:11 5:47 07:41 +00:39
6 . 126 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS235 01:53 02:54 02:58 5:53 07:46 +00:44
7 . 127 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS233 01:56 03:42 02:22 6:05 08:01 +00:59
8 . 119 URH Ažbe Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS347 02:12 04:17 02:32 6:50 09:02 +02:00
9 . 129 Čampa Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS226 02:23 04:20 02:41 7:01 09:24 +02:22
10 . 122 Porobič Klemen Moški SLO TK LJUBLJANA 02:03 04:44 02:41 7:26 09:29 +02:27
DNS 121 Slanič Nino Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS490 DNS
DNS 130 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2021TZS618 DNS
DNS 125 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS239 DNS
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 137 Martinšek Enja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS466 01:45 03:33 02:04 5:38 07:24 --
2 . 136 Pintač špela Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS482 01:52 03:36 02:06 5:43 07:35 +00:11
3 . 134 Križan Ela Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS135 01:50 03:39 02:15 5:55 07:45 +00:20
4 . 135 Sraka Lora Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS492 01:52 03:51 02:07 5:59 07:51 +00:26
5 . 133 Mihelič Maša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS120 01:58 04:05 02:30 6:36 08:34 +01:09
6 . 138 Hrenko Gaja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS442 02:07 04:13 02:36 6:49 08:57 +01:33
7 . 139 Ivanež Zarja Ženski SLO TK NOVO MESTO 2021TZS229 01:57 04:21 02:51 7:13 09:11 +01:46
8 . 140 Ferbežar Tamara Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS091 02:13 04:53 02:38 7:32 09:46 +02:21
9 . 141 Ferbežar Patricija Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS090 02:25 05:08 02:37 7:45 10:11 +02:47
DNS 132 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS341 DNS

Komentarji