Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: BBK Grožnjan - XC Smrznuta ovca 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BBK Grožnjan - XC Smrznuta ovca 21/22 Datum:14.11.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 303 Vidaković Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
2 . 320 Zobec Matevž Moški SLO 2 -- --
3 . 321 HORVAT Lukas Moški CRO 2 -- --
4 . 313 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
5 . 327 Kajfeš Tonči Moški CRO 1 -- --
DNS 322 HORVAT Aleks Moški CRO 0 -- --
DNS 326 BROĐANAC Tomas Moški CRO BBK GROŽNJAN 0 -- --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 329 Čović Emanuel Moški CRO 5 -- --
2 . 310 Margetić Loren Moški CRO BK GROBNIK 5 -- --
3 . 323 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 5 10:06,3 --
4 . 309 Malinarić Mateo Moški CRO BK GROBNIK 4 -- --
5 . 316 Doblanović Teo Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- --
6 . 328 Golja Martin Moški CRO BK Albona 4 10:40,9 --
7 . 325 Tomažić Tian Moški CRO 4 11:20,1 --
8 . 301 Krizmanić Matej Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 3 -- --
9 . 324 Tomažić Felix Moški CRO 3 -- --
DNF 308 Ukušić Karlo Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1 -- --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 5 -- --
2 . 304 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 -- --
3 . 319 Križan Bor Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 -- --
4 . 315 Družeta Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- --
5 . 314 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- --
DNF 307 Remon Marcos Moški POGI TEAM GENERALI 0 -- --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- --
2 . 311 Nižić Nicole Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- --
3 . 317 Abramović Korina Ženski CRO BBK Team Rodeo 2 -- --
4 . 306 Horvat Vita Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- --
5 . 302 Krizmanić Marta Ženski CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 -- --
6 . 318 ABRAMOVIĆ Valerija Ženski CRO BBK Team Rodeo 2 -- --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 3 36:03,6 --
2 . 502 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 36:07,3 --
3 . 506 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 36:44,6 --
4 . 503 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 3 38:03,4 --
5 . 501 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 38:46,9 --
6 . 509 Kamenar Ivano Moški CRO BK GROBNIK 2 29:41,0 --
7 . 514 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 2 42:21,9 --
DNF 510 Licul Antonio Moški CRO BK Grobnik 0 -- --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 516 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 31:05,0 --
2 . 507 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 33:41,1 --
3 . 508 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 33:41,1 --
4 . 519 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 3 36:27,2 --
5 . 511 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 41:25,6 --
6 . 518 Jerman Petar Moški CRO 3 49:18,4 --
7 . 504 Štifanić Erik Moški CRO 2 35:08,9 --
8 . 505 RABAR Kris Moški CRO BK Poreč 2 36:11,1 --
9 . 512 MACUKA Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 42:42,2 --
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 517 Križan Ela Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 44:56,6 --
2 . 513 Pavleković Hana Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 41:42,9 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 26 Oblak Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 7 -- --
2 . 27 Zupan Julij Moški SLO KK ZAVRŠNICA 6 -- --
3 . 57 Broznić Antonio Moški CRO KBBXS ADRENALINA 6 -- --
4 . 20 Kučić Noel Moški CRO 5 -- --
DNF 40 Lazarić Teo Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 44:56,4 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 112 Banovec Timotej Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 7 -- --
2 . 15 Stipić Eric Moški CRO BK RIJEKA 7 -- --
3 . 105 Orbanić Dominik Moški CRO BK ŽMINJ 6 -- --
4 . 41 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 114 Kovačič Miran Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 7 -- --
2 . 12 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 7 -- --
3 . 32 Jamšek Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 -- --
4 . 65 Vošćon Robert Moški CRO 6 -- --
5 . 68 Germek Andrej Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 -- --
6 . 61 MAURIĆ Martin Moški CRO 6 -- --
7 . 63 Bratulić Daniel Moški CRO 6 -- --
8 . 96 Šestan Dylan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- --
9 . 106 KREN Andraž Moški SLO 5 -- --
DNF 38 Modrušan Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 18:47,8 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 39 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- --
2 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 7 -- --
3 . 110 Sajko Mario Moški SLO TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA 7 -- --
4 . 116 Jančan Klemen Moški SLO Team Granfondo Slovenia 7 -- --
5 . 33 Bernardi Alex Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 7 -- --
6 . 44 JOVANOVIĆ VERBANAC - Moški CRO 7 -- --
7 . 49 Đurđević Andrea Moški CRO BK NOVIGRAD 7 -- --
8 . 84 Katalenić Tomislav Moški CRO KLUB SIC 7 -- --
9 . 58 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 7 -- --
10 . 29 Vrhovnik Mohor Moški SLO 7 -- --
11 . 16 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 7 -- --
12 . 107 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 7 -- --
13 . 67 Bavcon Nejc Moški SLO IZVIR VIPAVA 7 -- --
14 . 30 Ukušić Dalibor Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 7 -- --
15 . 2 Krizmanić Mirjan Moški CRO 7 -- --
16 . 115 Gršič Marko Moški CRO Team Granfondo Slovenia 6 -- --
17 . 46 Doblanović Marko Moški CRO BK ŽMINJ 6 -- --
18 . 31 Bajrektarević Damir Moški CRO 6 -- --
19 . 71 Zobec Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 -- --
20 . 45 Zakinja Endi Moški CRO BK NOVIGRAD 6 -- --
21 . 101 Horvat Igor Moški SLO 6 -- --
22 . 47 Remec Davor Moški SLO KD OBALA 6 -- --
23 . 81 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 6 -- --
24 . 100 Vedernjak Goran Moški CRO 6 -- --
25 . 69 Zorec Danijel Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 -- --
26 . 59 Matika Danijel Moški CRO BK ŽMINJ 6 -- --
27 . 55 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 -- --
28 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 -- --
29 . 14 Vaška Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- --
30 . 80 Vidas Goran Moški CRO 6 -- --
31 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 6 -- --
32 . 88 Horvat Marko Moški CRO TK Vabriga 5 -- --
33 . 52 Seferović Siniša Moški CRO 5 -- --
34 . 99 Erman Sanjin Moški CRO BK ŽMINJ 5 -- --
35 . 50 Horvat Bojan Moški CRO POREč-PARENZO 5 -- --
36 . 92 šajina Ivan Moški CRO 5 -- --
37 . 18 Pavlić Marino Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- --
38 . 43 Pavelić Danijel Moški CRO 3 -- --
39 . 42 Mlinarić Saša Moški CRO 3 -- --
DNF 72 Pikulić Davor Moški CRO BK GROBNIK 2 23:33,1 --
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 3 Prešeren Jani Moški SLO TEAM BTS COMPANY 7 -- --
2 . 79 Peteh Emil Moški CRO BK Žminj 7 -- --
3 . 28 Starman Jan Moški SLO KD Rajd 6 -- --
4 . 25 Petač Klemen Moški SLO KK ZAVRŠNICA 6 -- --
5 . 86 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 -- --
6 . 91 Balenović Goran Moški CRO BK CRIKVENICA 6 -- --
7 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 6 -- --
8 . 108 Bilić Loris Moški CRO 6 -- --
9 . 4 Zupančič Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 -- --
10 . 93 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 -- --
11 . 97 Kajfes Boris Moški CRO BK CAMPETTO 6 -- --
12 . 90 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 6 -- --
13 . 111 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 6 -- --
14 . 73 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- --
15 . 95 Batagelj Borna Moški CRO 6 -- --
16 . 51 Križan Borut Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 6 -- --
17 . 19 Bebic Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 6 -- --
18 . 7 Požarić Dorian Moški CRO 5 -- --
19 . 56 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 5 -- --
20 . 77 Tončić Marko Moški CRO 5 -- --
21 . 102 Golja Davor Moški CRO BK Albona 5 -- --
22 . 53 Dorić Igor Moški CRO 5 -- --
23 . 78 BARIČEVIĆ Zoran Moški CRO 5 -- --
24 . 75 šimek Ivica Moški CRO BK BUZET 4 -- --
25 . 17 Andrijasevic Antun Moški CRO 4 -- --
26 . 76 Davide Davor Moški CRO 3 -- --
DNF 54 STEINER Valerijan Moški CRO STRAVISTRA 5 -- --
DNF 70 Štokelj Miha Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 2 24:18,6 --
DNF 94 RAŽMAN Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 20:36,0 --
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 7 -- --
2 . 5 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SIS 7 -- --
3 . 66 Kliba Valter Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- --
4 . 109 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 7 -- --
5 . 62 ferfoglia mario Moški ITA MBC TRIESTE 6 -- --
6 . 104 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 -- --
7 . 11 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 6 -- --
8 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 6 -- --
9 . 9 Moškun Zdravko Moški SLO 6 -- --
10 . 48 Krajnc Robert Moški SLO BK Novigrad 6 -- --
11 . 98 Đokić Igor Moški CRO 5 -- --
12 . 21 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 5 -- --
13 . 82 Kovačić Dalibor Moški CRO 5 -- --
14 . 6 Hrovatin Branko Moški SLO 5 -- --
15 . 35 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 -- --
16 . 60 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 -- --
DNF 24 Zupan Tine Moški SLO Scott team Slovenia 0 -- --
DNS 103 Udović Denis Moški CRO BK GROBNIK 0 -- --
DNS 120 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 0 -- --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara Ženski ITA MBC TRIESTE 6 -- --
2 . 8 Doričić Melita Ženski CRO 5 -- --
3 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 -- --
4 . 34 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 4 -- --
DNF 74 CREVATIN Lara Ženski CRO 1 21:09,2 --
DNF 85 Bonačić Maja Ženski CRO BK MONTES 1 -- --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 6 -- --
2 . 36 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 6 -- --
3 . 37 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 5 -- --

Komentarji