Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: BK Žminj - XC Žminjska boška 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Žminj - XC Žminjska boška 21/22 Datum:12.12.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 320 Zobec Matevž Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 -- --
2 . 313 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 1 -- --
3 . 321 HORVAT Lukas Moški CRO 1 -- --
4 . 322 HORVAT Aleks Moški CRO 1 -- --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 316 Doblanović Teo Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- --
2 . 310 Margetić Loren Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
3 . 309 Malinarić Mateo Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
4 . 328 Golja Martin Moški CRO BK ALBONA 1921 2 -- --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 336 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 -- --
2 . 338 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO 2 -- --
3 . 314 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
4 . 337 Zovko Darian Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
5 . 331 Rožić Matej Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 311 Nižić Nicole Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- --
2 . 312 Štrucelj Stefani Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- --
3 . 317 Abramović Korina Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 -- --
4 . 318 ABRAMOVIĆ Valerija Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 -- --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- --
2 . 510 Licul Antonio Moški CRO BK Grobnik 2 -- --
3 . 509 Kamenar Ivano Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
4 . 521 Grabar Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 528 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 -- --
2 . 526 Varvaruk Aleks Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 -- --
3 . 511 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
4 . 519 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 -- --
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 527 Lupieri Elena Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 -- --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 130 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:09:48,28 --
2 . 129 Bogunović Noa Moški CRO BK RIJEKA 4 1:04:27,92 --
3 . 155 LENAC LUKA Moški CRO BK Rijeka 4 1:05:49,81 --
4 . 57 Broznić Antonio Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 1:08:45,74 --
5 . 40 Lazarić Teo Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:11:37,53 --
6 . 20 Kučić Noel Moški CRO 3 1:06:28,61 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 15 Stipić Eric Moški CRO BK RIJEKA 5 1:08:22,71 --
2 . 105 Orbanić Dominik Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:17:43,42 --
DNF 112 Banovec Timotej Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 1 -- --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 165 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 5 1:04:52,84 --
2 . 145 Bažon Sandi Moški CRO BK Grožnjan 5 1:14:12,43 --
3 . 118 Jamšek Rok Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:04:35,37 --
4 . 63 Bratulić Daniel Moški CRO 4 1:10:26,89 --
5 . 119 FERENČIĆ Filip Moški CRO Individual 4 1:11:24,35 --
6 . 128 Lučić Hrvoje Moški CRO 4 1:11:44,87 --
7 . 96 Šestan Dylan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:17:57,19 --
8 . 65 Vošćon Robert Moški CRO 3 1:05:40,85 --
9 . 38 Modrušan Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:12:27,41 --
DNF 121 ZOVIĆ Toni Moški CRO Individual 1 -- --
DNF 114 Kovačič Miran Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 1 -- --
DNF 160 Jurišević Carlo Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 0 -- --
DNF 164 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 3 -- --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 163 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:04:02,46 --
2 . 151 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 5 1:04:11,41 --
3 . 150 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:50,28 --
4 . 110 Sajko Mario Moški SLO TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA 5 1:04:54,12 --
5 . 158 Jančan Klemen Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:07:10,20 --
6 . 146 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:08:48,51 --
7 . 144 Cusin Simone Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:09:01,19 --
8 . 33 Bernardi Alex Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:09:17,36 --
9 . 16 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 5 1:09:47,72 --
10 . 58 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:10:42,52 --
11 . 157 Carli Peter Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:11:16,65 --
12 . 72 Pikulić Davor Moški CRO BK GROBNIK 5 1:13:46,02 --
13 . 46 Doblanović Marko Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:14:30,51 --
14 . 71 Zobec Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:14:54,13 --
15 . 142 Glušac Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:15:00,19 --
16 . 125 Hrastar Tomaž Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:15:29,67 --
17 . 30 Ukušić Dalibor Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:16:17,78 --
18 . 152 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:16:33,34 --
19 . 138 Milaković Domagoj Moški CRO BBK T-REX 5 1:16:42,03 --
20 . 31 Bajrektarević Damir Moški CRO 5 1:16:48,32 --
21 . 107 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 1:16:50,38 --
22 . 2 Krizmanić Mirjan Moški CRO 5 1:16:57,18 --
23 . 45 Zakinja Endi Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:04:52,44 --
24 . 55 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:46,54 --
25 . 101 Horvat Igor Moški SLO 4 1:05:48,16 --
26 . 47 Remec Davor Moški SLO KD OBALA 4 1:05:57,40 --
27 . 80 Vidas Goran Moški CRO 4 1:06:33,99 --
28 . 81 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 4 1:06:47,45 --
29 . 14 Vaška Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:07:31,84 --
30 . 169 Žužić Danijel Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:08:39,13 --
31 . 126 Papež Rok Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 1:09:36,55 --
32 . 59 Matika Danijel Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:09:43,92 --
33 . 69 Zorec Danijel Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:09:46,66 --
34 . 50 Horvat Bojan Moški CRO POREč-PARENZO 4 1:14:50,54 --
35 . 149 Terlevic Denis Moški CRO BK POREČ 4 1:16:23,47 --
36 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:17:05,59 --
37 . 99 Erman Sanjin Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:20:40,99 --
38 . 136 Galić Davor Moški CRO 4 1:22:31,22 --
39 . 168 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 3 1:13:38,62 --
DNF 88 Horvat Marko Moški CRO TK TAR VABRIGA 2 -- --
DNF 115 Gršič Marko Moški CRO Team Granfondo Slovenia 1 -- --
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:04:18,91 --
2 . 3 Prešeren Jani Moški SLO TEAM BTS COMPANY 5 1:10:49,35 --
3 . 70 Štokelj Miha Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:11:35,21 --
4 . 147 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:12:06,83 --
5 . 135 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:13:47,17 --
6 . 140 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:13:56,73 --
7 . 153 Omahen Blaž Moški SLO 5 1:14:31,40 --
8 . 86 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:17:10,03 --
9 . 93 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:17:45,00 --
10 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 1:19:26,65 --
11 . 166 Radovčić Nikola Moški CRO 4 1:04:30,63 --
12 . 4 Zupančič Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:04:53,94 --
13 . 134 Crljenica Manuel Moški CRO 4 1:05:21,54 --
14 . 132 Bilić Loris Moški CRO 4 1:05:22,01 --
15 . 162 Babić Đulijano Moški CRO 4 1:05:35,12 --
16 . 19 Bebic Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:41,03 --
17 . 111 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:52,82 --
18 . 167 Šestan Danijel Moški CRO 4 1:09:47,18 --
19 . 7 Požarić Dorian Moški CRO 4 1:11:45,47 --
20 . 156 Leo Michele Moški ITA SC.COTTUR 4 1:12:53,47 --
21 . 161 Hrvatin Patrik Moški CRO PAZIN 4 1:14:51,73 --
22 . 102 Golja Davor Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:17:44,29 --
23 . 154 Arnoldo Christian Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:17:47,57 --
DNF 131 Batagelj Borna Moški CRO 3 -- --
DNS 124 Iurissevich Daniele Moški ITA MBC TRIESTE 0 -- --
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 66 Kliba Valter Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:53,40 --
2 . 62 ferfoglia mario Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:18:38,33 --
3 . 117 Pietrobon Ugo Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 1:04:51,57 --
4 . 143 Marassi Giovanni Moški ITA BikeRunGorizia 4 1:06:27,18 --
5 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:09:40,75 --
6 . 9 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:10:36,38 --
7 . 11 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 4 1:13:29,69 --
8 . 82 Kovačić Dalibor Moški CRO 4 1:13:43,41 --
9 . 170 Bertetić Robert Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:18:12,00 --
10 . 60 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:22:20,00 --
11 . 35 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:06:51,86 --
12 . 120 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:13:24,85 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:09:32,84 --
2 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:25:51,62 --
3 . 8 Doričić Melita Ženski CRO 3 1:05:33,76 --
4 . 148 Benković Dijana Ženski CRO BK POREČ 3 1:14:33,55 --
5 . 34 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:17:16,43 --
6 . 74 Crevatin Davide Lara Ženski CRO 2 1:05:05,95 --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:09:02,76 --
2 . 36 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:10:40,26 --

Komentarji