Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: BK Žminj - XC Žminjska boška 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Žminj - XC Žminjska boška 21/22 Datum:12.12.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 3:12,1 - >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 3:12,1
Zaostanek: -
2 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 3:25,4 +00:13.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 3:25,4
Zaostanek: +00:13.3
3 . 321 HORVAT Lukas
Moški CRO 1 3:34,2 +00:22.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 3:34,2
Zaostanek: +00:22.1
4 . 322 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1 5:37,9 +02:25.7 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 5:37,9
Zaostanek: +02:25.7
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 316 Doblanović Teo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 5:03,0 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:03,0
Zaostanek: -
2 . 310 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 5:04,5 +00:01.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:04,5
Zaostanek: +00:01.4
3 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 5:40,0 +00:36.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:40,0
Zaostanek: +00:36.9
4 . 328 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 2 7:06,6 +02:03.5 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 7:06,6
Zaostanek: +02:03.5
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 4:41,4 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:41,4
Zaostanek: -
2 . 338 BLAŠKOVIĆ Matija
Moški CRO 2 5:05,1 +00:23.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:05,1
Zaostanek: +00:23.7
3 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:09,1 +00:27.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:09,1
Zaostanek: +00:27.6
4 . 337 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 5:27,7 +00:46.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:27,7
Zaostanek: +00:46.2
5 . 331 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 5:30,3 +00:48.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:30,3
Zaostanek: +00:48.9
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:58,2 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 4:58,2
Zaostanek: -
2 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 5:25,3 +00:27.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 5:25,3
Zaostanek: +00:27.0
3 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 5:35,9 +00:37.6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 5:35,9
Zaostanek: +00:37.6
4 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 8:46,1 +03:47.8 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 8:46,1
Zaostanek: +03:47.8
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 36:27,64 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:27,64
Zaostanek: -
2 . 510 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 37:41,29 +01:13.6 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:41,29
Zaostanek: +01:13.6
3 . 509 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 42:55,45 +06:27.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:55,45
Zaostanek: +06:27.8
4 . 521 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 49:48,89 +13:21.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 49:48,89
Zaostanek: +13:21.2
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 528 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 29:18,68 - >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:18,68
Zaostanek: -
2 . 526 Varvaruk Aleks
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 39:52,02 +10:33.3 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:52,02
Zaostanek: +10:33.3
3 . 511 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 40:08,44 +10:49.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 40:08,44
Zaostanek: +10:49.7
4 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 41:39,43 +12:20.7 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 41:39,43
Zaostanek: +12:20.7
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 527 Lupieri Elena
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 35:50,17 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 35:50,17
Zaostanek: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 130 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:09:48,28 - >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:48,28
Zaostanek: -
2 . 129 Bogunović Noa
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:04:27,92 -1 LAP >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:27,92
Zaostanek: -1 LAP
3 . 155 LENAC LUKA
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 4 1:05:49,81 -1 LAP >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:49,81
Zaostanek: -1 LAP
4 . 57 Broznić Antonio
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 1:08:45,74 -1 LAP >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:45,74
Zaostanek: -1 LAP
5 . 40 Lazarić Teo
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:11:37,53 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:37,53
Zaostanek: -1 LAP
6 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:06:28,61 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:28,61
Zaostanek: -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 15 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:08:22,71 - >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:22,71
Zaostanek: -
2 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:17:43,42 +09:20.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:43,42
Zaostanek: +09:20.7
DNF 112 Banovec Timotej
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 1 14:25,52 LAP >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 14:25,52
Zaostanek: LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 165 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 5 1:04:52,84 - >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:52,84
Zaostanek: -
2 . 145 Bažon Sandi
BK Grožnjan
Moški CRO BK Grožnjan 5 1:14:12,43 +09:19.5 >
Klub BK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:12,43
Zaostanek: +09:19.5
3 . 118 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:04:35,37 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:35,37
Zaostanek: -1 LAP
4 . 63 Bratulić Daniel
Moški CRO 4 1:10:26,89 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:26,89
Zaostanek: -1 LAP
5 . 119 FERENČIĆ Filip
Individual
Moški CRO Individual 4 1:11:24,35 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:24,35
Zaostanek: -1 LAP
6 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 1:11:44,87 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:44,87
Zaostanek: -1 LAP
7 . 96 Šestan Dylan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:17:57,19 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:57,19
Zaostanek: -1 LAP
8 . 65 Vošćon Robert
Moški CRO 3 1:05:40,85 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:40,85
Zaostanek: -2 LAP
9 . 38 Modrušan Lukas
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:12:27,41 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:12:27,41
Zaostanek: -2 LAP
DNF 121 ZOVIĆ Toni
Individual
Moški CRO Individual 1 19:40,36 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 19:40,36
Zaostanek: LAP
DNF 114 Kovačič Miran
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 1 14:08,98 LAP >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 14:08,98
Zaostanek: LAP
DNF 160 Jurišević Carlo
Ljubljana Gusto Santic
Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 0 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DNF 164 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 3 37:56,95 LAP >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 37:56,95
Zaostanek: LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 163 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:04:02,46 - >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:02,46
Zaostanek: -
2 . 151 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:04:11,41 +00:08.9 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:11,41
Zaostanek: +00:08.9
3 . 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:50,28 +00:47.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:50,28
Zaostanek: +00:47.8
4 . 110 Sajko Mario
TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA 5 1:04:54,12 +00:51.6 >
Klub TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:54,12
Zaostanek: +00:51.6
5 . 158 Jančan Klemen
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:07:10,20 +03:07.7 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:10,20
Zaostanek: +03:07.7
6 . 146 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:08:48,51 +04:46.0 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:48,51
Zaostanek: +04:46.0
7 . 144 Cusin Simone
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:09:01,19 +04:58.7 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:01,19
Zaostanek: +04:58.7
8 . 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:09:17,36 +05:14.8 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:17,36
Zaostanek: +05:14.8
9 . 16 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:09:47,72 +05:45.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:47,72
Zaostanek: +05:45.2
10 . 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:10:42,52 +06:40.0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:42,52
Zaostanek: +06:40.0
11 . 157 Carli Peter
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:11:16,65 +07:14.1 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:16,65
Zaostanek: +07:14.1
12 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:13:46,02 +09:43.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:46,02
Zaostanek: +09:43.5
13 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:14:30,51 +10:28.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:30,51
Zaostanek: +10:28.0
14 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:14:54,13 +10:51.6 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:54,13
Zaostanek: +10:51.6
15 . 142 Glušac Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:15:00,19 +10:57.7 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:00,19
Zaostanek: +10:57.7
16 . 125 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:15:29,67 +11:27.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:29,67
Zaostanek: +11:27.2
17 . 30 Ukušić Dalibor
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:16:17,78 +12:15.3 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:17,78
Zaostanek: +12:15.3
18 . 152 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:16:33,34 +12:30.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:33,34
Zaostanek: +12:30.8
19 . 138 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 5 1:16:42,03 +12:39.5 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:42,03
Zaostanek: +12:39.5
20 . 31 Bajrektarević Damir
Moški CRO 5 1:16:48,32 +12:45.8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:48,32
Zaostanek: +12:45.8
21 . 107 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:16:50,38 +12:47.9 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:50,38
Zaostanek: +12:47.9
22 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 5 1:16:57,18 +12:54.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:57,18
Zaostanek: +12:54.7
23 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:04:52,44 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:52,44
Zaostanek: -1 LAP
24 . 55 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:46,54 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:46,54
Zaostanek: -1 LAP
25 . 101 Horvat Igor
Moški SLO 4 1:05:48,16 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:48,16
Zaostanek: -1 LAP
26 . 47 Remec Davor
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 4 1:05:57,40 -1 LAP >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:57,40
Zaostanek: -1 LAP
27 . 80 Vidas Goran
Moški CRO 4 1:06:33,99 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:33,99
Zaostanek: -1 LAP
28 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:06:47,45 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:47,45
Zaostanek: -1 LAP
29 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:07:31,84 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:31,84
Zaostanek: -1 LAP
30 . 169 Žužić Danijel
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:08:39,13 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:39,13
Zaostanek: -1 LAP
31 . 126 Papež Rok
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 1:09:36,55 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:36,55
Zaostanek: -1 LAP
32 . 59 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:09:43,92 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:43,92
Zaostanek: -1 LAP
33 . 69 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:09:46,66 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:46,66
Zaostanek: -1 LAP
34 . 50 Horvat Bojan
POREč-PARENZO
Moški CRO POREč-PARENZO 4 1:14:50,54 -1 LAP >
Klub POREč-PARENZO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:50,54
Zaostanek: -1 LAP
35 . 149 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:16:23,47 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:23,47
Zaostanek: -1 LAP
36 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:17:05,59 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:05,59
Zaostanek: -1 LAP
37 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:20:40,99 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:40,99
Zaostanek: -1 LAP
38 . 136 Galić Davor
Moški CRO 4 1:22:31,22 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:31,22
Zaostanek: -1 LAP
39 . 168 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:13:38,62 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:13:38,62
Zaostanek: -2 LAP
DNF 88 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2 35:03,50 LAP >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:03,50
Zaostanek: LAP
DNF 115 Gršič Marko
Team Granfondo Slovenia
Moški CRO Team Granfondo Slovenia 1 15:42,39 LAP >
Klub Team Granfondo Slovenia
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 15:42,39
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:04:18,91 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:18,91
Zaostanek: -
2 . 3 Prešeren Jani
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 5 1:10:49,35 +06:30.4 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:49,35
Zaostanek: +06:30.4
3 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:11:35,21 +07:16.3 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:35,21
Zaostanek: +07:16.3
4 . 147 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:12:06,83 +07:47.9 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:06,83
Zaostanek: +07:47.9
5 . 135 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:13:47,17 +09:28.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:47,17
Zaostanek: +09:28.2
6 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:13:56,73 +09:37.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:56,73
Zaostanek: +09:37.8
7 . 153 Omahen Blaž
Moški SLO 5 1:14:31,40 +10:12.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:31,40
Zaostanek: +10:12.4
8 . 86 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:17:10,03 +12:51.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:10,03
Zaostanek: +12:51.1
9 . 93 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:17:45,00 +13:26.0 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:45,00
Zaostanek: +13:26.0
10 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:19:26,65 +15:07.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:26,65
Zaostanek: +15:07.7
11 . 166 Radovčić Nikola
Moški CRO 4 1:04:30,63 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:30,63
Zaostanek: -1 LAP
12 . 4 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:04:53,94 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:53,94
Zaostanek: -1 LAP
13 . 134 Crljenica Manuel
Moški CRO 4 1:05:21,54 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:21,54
Zaostanek: -1 LAP
14 . 132 Bilić Loris
Moški CRO 4 1:05:22,01 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:22,01
Zaostanek: -1 LAP
15 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:05:35,12 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:35,12
Zaostanek: -1 LAP
16 . 19 Bebic Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:41,03 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:41,03
Zaostanek: -1 LAP
17 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:52,82 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:52,82
Zaostanek: -1 LAP
18 . 167 Šestan Danijel
Moški CRO 4 1:09:47,18 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:47,18
Zaostanek: -1 LAP
19 . 7 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:11:45,47 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:45,47
Zaostanek: -1 LAP
20 . 156 Leo Michele
SC.COTTUR
Moški ITA SC.COTTUR 4 1:12:53,47 -1 LAP >
Klub SC.COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:53,47
Zaostanek: -1 LAP
21 . 161 Hrvatin Patrik
PAZIN
Moški CRO PAZIN 4 1:14:51,73 -1 LAP >
Klub PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:51,73
Zaostanek: -1 LAP
22 . 102 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:17:44,29 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:44,29
Zaostanek: -1 LAP
23 . 154 Arnoldo Christian
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:17:47,57 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:47,57
Zaostanek: -1 LAP
DNF 131 Batagelj Borna
Moški CRO 3 55:47,39 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 55:47,39
Zaostanek: LAP
DNS 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 66 Kliba Valter
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:53,40 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:53,40
Zaostanek: -
2 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:18:38,33 +03:44.9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:38,33
Zaostanek: +03:44.9
3 . 117 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 1:04:51,57 -1 LAP >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:51,57
Zaostanek: -1 LAP
4 . 143 Marassi Giovanni
BikeRunGorizia
Moški ITA BikeRunGorizia 4 1:06:27,18 -1 LAP >
Klub BikeRunGorizia
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:27,18
Zaostanek: -1 LAP
5 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:09:40,75 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:40,75
Zaostanek: -1 LAP
6 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:10:36,38 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:36,38
Zaostanek: -1 LAP
7 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 1:13:29,69 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:29,69
Zaostanek: -1 LAP
8 . 82 Kovačić Dalibor
Moški CRO 4 1:13:43,41 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:43,41
Zaostanek: -1 LAP
9 . 170 Bertetić Robert
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:18:12,00 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:18:12,00
Zaostanek: -1 LAP
10 . 60 Radović Bazilio
BBK ISTRABIKE
Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:22:20,00 -1 LAP >
Klub BBK ISTRABIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:20,00
Zaostanek: -1 LAP
11 . 35 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:06:51,86 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:51,86
Zaostanek: -2 LAP
12 . 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:13:24,85 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:13:24,85
Zaostanek: -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:09:32,84 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:09:32,84
Zaostanek: -
2 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:25:51,62 +16:18.7 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:25:51,62
Zaostanek: +16:18.7
3 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 3 1:05:33,76 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:05:33,76
Zaostanek: -1 LAP
4 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 3 1:14:33,55 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:14:33,55
Zaostanek: -1 LAP
5 . 34 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:17:16,43 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:17:16,43
Zaostanek: -1 LAP
6 . 74 Crevatin Davide Lara
Ženski CRO 2 1:05:05,95 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:05:05,95
Zaostanek: -2 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:09:02,76 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:09:02,76
Zaostanek: -
2 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:10:40,26 +01:37.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:10:40,26
Zaostanek: +01:37.5

Komentarji

 

Mobile content