Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Bike Centar Krk - XC James Bond 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Bike Centar Krk - XC James Bond 21/22 Datum:16.01.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 320 Zobec Matevž
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 2 4:32,1 - >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:32,1
Zaostanek: -
2 . 303 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 4:32,5 +00:00.4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:32,5
Zaostanek: +00:00.4
3 . 340 ERCEG Nori
Moški CRO 2 5:30,0 +00:57.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:30,0
Zaostanek: +00:57.9
4 . 339 PRENKPALAJ Martin
Moški CRO 2 6:19,9 +01:47.8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 6:19,9
Zaostanek: +01:47.8
5 . 341 ERCEG Tiago
Moški CRO 2 6:53,2 +02:21.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 6:53,2
Zaostanek: +02:21.1
6 . 322 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 7:40,2 +03:08.1 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 7:40,2
Zaostanek: +03:08.1
7 . 342 Feretić Fabijan
Moški CRO 2 8:10,0 +03:37.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 8:10,0
Zaostanek: +03:37.9
DNF 321 HORVAT Lukas
Moški CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 10:35,0 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 10:35,0
Zaostanek: -
2 . 310 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 10:35,4 +00:00.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 10:35,4
Zaostanek: +00:00.4
3 . 329 Čović Emanuel
Moški CRO 4 9:03,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 9:03,2
Zaostanek: -1 LAP
4 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 9:29,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 9:29,7
Zaostanek: -1 LAP
5 . 328 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 10:57,9 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 10:57,9
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 5 8:56,8 - >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 8:56,8
Zaostanek: -
2 . 319 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 9:38,1 +00:41.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 9:38,1
Zaostanek: +00:41.2
3 . 335 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 9:53,9 +00:57.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 9:53,9
Zaostanek: +00:57.0
4 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 10:45,5 +01:48.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 10:45,5
Zaostanek: +01:48.6
5 . 337 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 11:00,0 +02:03.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 11:00,0
Zaostanek: +02:03.1
6 . 331 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 9:19,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 9:19,7
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 10:26,3 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 10:26,3
Zaostanek: -
2 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 10:54,9 +00:28.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 10:54,9
Zaostanek: +00:28.5
3 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 9:20,3 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 9:20,3
Zaostanek: -1 LAP
4 . 344 Sabadin Gea
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 4 9:54,9 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 9:54,9
Zaostanek: -1 LAP
5 . 343 GRGANTOV Nika
Ženski CRO 4 10:37,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 10:37,3
Zaostanek: -1 LAP
6 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 9:20,4 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 9:20,4
Zaostanek: -2 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 510 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 25:23,45 - >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:23,45
Zaostanek: -
2 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 25:42,89 +00:19.4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:42,89
Zaostanek: +00:19.4
3 . 509 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 28:17,07 +02:53.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:17,07
Zaostanek: +02:53.6
4 . 530 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 1 28:42,25 +03:18.7 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:42,25
Zaostanek: +03:18.7
5 . 531 Dražić Fran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1 31:47,44 +06:23.9 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:47,44
Zaostanek: +06:23.9
6 . 514 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 34:04,71 +08:41.2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 34:04,71
Zaostanek: +08:41.2
7 . 533 Milevoj Alan
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 1 44:59,25 +19:35.7 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 44:59,25
Zaostanek: +19:35.7
8 . 534 Feretić Ivo
Moški CRO 0 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 25:16,99 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:16,99
Zaostanek: -
2 . 535 Jelenić Mateo
Moški CRO 1 25:29,92 +00:12.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:29,92
Zaostanek: +00:12.9
3 . 532 Požarić Noel
Moški CRO 1 25:32,47 +00:15.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:32,47
Zaostanek: +00:15.4
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 529 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1 27:28,65 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 27:28,65
Zaostanek: -
2 . 517 Križan Ela
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 1 32:51,45 +05:22.8 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 32:51,45
Zaostanek: +05:22.8
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 130 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 3 57:37,01 - >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 57:37,01
Zaostanek: -
2 . 177 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 3 1:02:29,54 +04:52.5 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:29,54
Zaostanek: +04:52.5
3 . 171 Petrlić Lovro
BGK TUšKANAC
Moški CRO BGK TUšKANAC 3 1:06:56,39 +09:19.3 >
Klub BGK TUšKANAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:56,39
Zaostanek: +09:19.3
4 . 122 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 3 1:10:35,00 +12:57.9 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:35,00
Zaostanek: +12:57.9
5 . 155 LENAC LUKA
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 3 1:16:39,37 +19:02.3 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:39,37
Zaostanek: +19:02.3
6 . 196 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 1:19:57,98 +22:20.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:19:57,98
Zaostanek: +22:20.9
7 . 139 Hadžić Nirmal Karl
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 3 1:21:57,06 +24:20.0 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:57,06
Zaostanek: +24:20.0
8 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 2 1:02:19,47 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:02:19,47
Zaostanek: -1 LAP
DNF 174 Peran Ian
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR 0 >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DNF 181 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 19:49,83 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 19:49,83
Zaostanek: LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 112 Banovec Timotej
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 57:36,90 - >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 57:36,90
Zaostanek: -
2 . 15 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 3 1:12:30,26 +14:53.3 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:12:30,26
Zaostanek: +14:53.3
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 194 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 56:43,27 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 56:43,27
Zaostanek: -
2 . 198 Antonini Edoardo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 3 1:01:20,94 +04:37.6 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:20,94
Zaostanek: +04:37.6
3 . 191 Krese Jure
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 1:05:46,13 +09:02.8 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:46,13
Zaostanek: +09:02.8
4 . 65 Vošćon Robert
Moški CRO 3 1:09:18,99 +12:35.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:18,99
Zaostanek: +12:35.7
5 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 3 1:17:48,28 +21:05.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:17:48,28
Zaostanek: +21:05.0
DNF 12 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DNF 114 Kovačič Miran
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 1 19:49,75 LAP >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 19:49,75
Zaostanek: LAP
DNF 173 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 1 22:51,74 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 22:51,74
Zaostanek: LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 56:28,48 - >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 56:28,48
Zaostanek: -
2 . 144 Cusin Simone
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 3 57:38,26 +01:09.7 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 57:38,26
Zaostanek: +01:09.7
3 . 110 Sajko Mario
TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA 3 59:21,39 +02:52.9 >
Klub TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 59:21,39
Zaostanek: +02:52.9
4 . 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 3 1:02:08,08 +05:39.6 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:08,08
Zaostanek: +05:39.6
5 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:02:48,89 +06:20.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:48,89
Zaostanek: +06:20.4
6 . 190 Dejak Janez
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 1:02:54,68 +06:26.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:54,68
Zaostanek: +06:26.2
7 . 138 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 3 1:04:51,34 +08:22.8 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:51,34
Zaostanek: +08:22.8
8 . 115 Gršič Marko
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 1:05:23,25 +08:54.7 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:23,25
Zaostanek: +08:54.7
9 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:05:46,89 +09:18.4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:46,89
Zaostanek: +09:18.4
10 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 3 1:10:46,97 +14:18.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:46,97
Zaostanek: +14:18.4
11 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 1:11:15,45 +14:46.9 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:15,45
Zaostanek: +14:46.9
12 . 47 Remec Davor
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 3 1:11:47,17 +15:18.6 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:47,17
Zaostanek: +15:18.6
13 . 55 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:12:30,39 +16:01.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:12:30,39
Zaostanek: +16:01.9
14 . 193 Keletić Hrvoje
BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 3 1:14:02,32 +17:33.8 >
Klub BK CRNA KRALJICA PLITVICE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:02,32
Zaostanek: +17:33.8
15 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:14:26,07 +17:57.5 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:26,07
Zaostanek: +17:57.5
16 . 158 Jančan Klemen
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 1:18:38,56 +22:10.0 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:38,56
Zaostanek: +22:10.0
17 . 50 Horvat Bojan
POREč-PARENZO
Moški CRO POREč-PARENZO 3 1:20:15,96 +23:47.4 >
Klub POREč-PARENZO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:20:15,96
Zaostanek: +23:47.4
18 . 59 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:20:45,86 +24:17.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:20:45,86
Zaostanek: +24:17.3
19 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:21:35,08 +25:06.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:35,08
Zaostanek: +25:06.6
20 . 179 PRENKPALAJ Patrik
Moški CRO 3 1:21:49,70 +25:21.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:49,70
Zaostanek: +25:21.2
21 . 202 Hrvatin Toni
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 1:24:21,29 +27:52.8 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:24:21,29
Zaostanek: +27:52.8
22 . 172 Debeljak Miha
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 56:33,94 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 56:33,94
Zaostanek: -1 LAP
23 . 88 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2 56:43,75 -1 LAP >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 56:43,75
Zaostanek: -1 LAP
24 . 149 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 57:34,41 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 57:34,41
Zaostanek: -1 LAP
25 . 136 Galić Davor
Moški CRO 2 59:23,65 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 59:23,65
Zaostanek: -1 LAP
26 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 1:00:36,94 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:00:36,94
Zaostanek: -1 LAP
27 . 176 Jerković Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2 1:08:51,67 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:08:51,67
Zaostanek: -1 LAP
28 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 2 1:19:44,67 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:19:44,67
Zaostanek: -1 LAP
DNF 30 Ukušić Dalibor
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 46:09,49 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 46:09,49
Zaostanek: LAP
DNF 42 Mlinarić Saša
Moški CRO 1 41:05,22 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 41:05,22
Zaostanek: LAP
DNF 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DNF 142 Glušac Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1 21:36,37 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 21:36,37
Zaostanek: LAP
DNF 146 Vene Uroš
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 0 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 3 1:01:11,50 - >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:11,50
Zaostanek: -
2 . 188 Faccioli Michele
MTB PERTICA BASSA ASD
Moški ITA MTB PERTICA BASSA ASD 3 1:01:43,56 +00:32.0 >
Klub MTB PERTICA BASSA ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:43,56
Zaostanek: +00:32.0
3 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:04:10,28 +02:58.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:10,28
Zaostanek: +02:58.7
4 . 86 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:07:23,86 +06:12.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:23,86
Zaostanek: +06:12.3
5 . 175 Peran Jadran
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 3 1:07:24,43 +06:12.9 >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:24,43
Zaostanek: +06:12.9
6 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:09:31,86 +08:20.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:31,86
Zaostanek: +08:20.3
7 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 3 1:10:42,51 +09:31.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:42,51
Zaostanek: +09:31.0
8 . 28 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 3 1:11:11,28 +09:59.7 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:11,28
Zaostanek: +09:59.7
9 . 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 1:12:43,37 +11:31.8 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:12:43,37
Zaostanek: +11:31.8
10 . 147 Vesel Jože
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 1:13:15,37 +12:03.8 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:13:15,37
Zaostanek: +12:03.8
11 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:14:21,06 +13:09.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:21,06
Zaostanek: +13:09.5
12 . 180 Miškulin Josip
Moški CRO 3 1:15:21,73 +14:10.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:21,73
Zaostanek: +14:10.2
13 . 73 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:15:51,96 +14:40.4 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:51,96
Zaostanek: +14:40.4
14 . 7 Požarić Dorian
Moški CRO 3 1:18:54,10 +17:42.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:54,10
Zaostanek: +17:42.5
15 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 3 1:21:02,12 +19:50.6 >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:02,12
Zaostanek: +19:50.6
16 . 184 Bernobić Dalibor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:23:12,32 +22:00.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:23:12,32
Zaostanek: +22:00.8
17 . 183 Feretic Denis
BK KRK
Moški CRO BK KRK 3 1:23:17,66 +22:06.1 >
Klub BK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:23:17,66
Zaostanek: +22:06.1
18 . 56 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:28:24,75 +27:13.2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:28:24,75
Zaostanek: +27:13.2
19 . 186 Sokolić Danijel
Moški CRO 2 57:28,91 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 57:28,91
Zaostanek: -1 LAP
20 . 185 Vukelić Hrvoje
Moški CRO 2 57:51,92 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 57:51,92
Zaostanek: -1 LAP
21 . 102 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 2 58:09,34 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 58:09,34
Zaostanek: -1 LAP
22 . 197 Homar Boštjan
Moški SLO 2 59:54,90 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 59:54,90
Zaostanek: -1 LAP
23 . 182 Biljan Danijel
Moški CRO 2 1:02:50,07 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:02:50,07
Zaostanek: -1 LAP
24 . 178 MARČELJA MARKO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2 1:08:52,49 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:08:52,49
Zaostanek: -1 LAP
25 . 200 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:14:54,90 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:14:54,90
Zaostanek: -1 LAP
DNF 51 Križan Borut
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 47:36,15 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 47:36,15
Zaostanek: LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 195 Basta Boris
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 3 1:02:54,82 - >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:54,82
Zaostanek: -
2 . 199 De Pin Ezio
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 3 1:07:00,93 +04:06.1 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:00,93
Zaostanek: +04:06.1
3 . 127 Buterin Robert
BK BENKOVAC
Moški CRO BK BENKOVAC 3 1:08:27,30 +05:32.4 >
Klub BK BENKOVAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:08:27,30
Zaostanek: +05:32.4
4 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 3 1:14:09,81 +11:14.9 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:09,81
Zaostanek: +11:14.9
5 . 189 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 3 1:14:39,02 +11:44.1 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:39,02
Zaostanek: +11:44.1
6 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 3 1:16:18,57 +13:23.7 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:18,57
Zaostanek: +13:23.7
7 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 3 1:18:42,06 +15:47.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:42,06
Zaostanek: +15:47.2
8 . 104 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 3 1:18:53,74 +15:58.9 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:53,74
Zaostanek: +15:58.9
9 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:19:13,77 +16:18.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:19:13,77
Zaostanek: +16:18.9
10 . 201 Kovačić Dalibor
Moški CRO 3 1:22:32,64 +19:37.8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:22:32,64
Zaostanek: +19:37.8
11 . 192 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2 58:35,50 -1 LAP >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 58:35,50
Zaostanek: -1 LAP
12 . 6 Hrovatin Branko
Moški SLO 2 1:03:22,35 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:03:22,35
Zaostanek: -1 LAP
13 . 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:07:26,79 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:07:26,79
Zaostanek: -1 LAP
14 . 35 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 1:12:39,74 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:12:39,74
Zaostanek: -1 LAP
DNF 170 Bertetić Robert
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1 27:05,82 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 27:05,82
Zaostanek: LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 187 Simona
MTB PERTICA BASSA ASD
Ženski ITA MTB PERTICA BASSA ASD 3 1:08:30,71 - >
Klub MTB PERTICA BASSA ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:08:30,71
Zaostanek: -
2 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 2 1:05:43,47 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:05:43,47
Zaostanek: -1 LAP
3 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 2 1:11:25,75 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:11:25,75
Zaostanek: -1 LAP
4 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 2 1:13:04,89 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:13:04,89
Zaostanek: -1 LAP
5 . 34 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 2 1:18:51,14 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:18:51,14
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 37 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 56:30,20 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 56:30,20
Zaostanek: -
2 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 59:10,77 +02:40.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 59:10,77
Zaostanek: +02:40.5

Komentarji

 

Mobile content