Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: BK Poreč - XC St. Becich 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Poreč - XC St. Becich 21/22 Datum:30.01.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 347 Simonič Alen
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 3 3:08,5 - >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 3:08,5
Zaostanek: -
2 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 3:18,8 +00:10.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 3:18,8
Zaostanek: +00:10.3
3 . 340 ERCEG Nori
Moški CRO 3 3:28,3 +00:19.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 3:28,3
Zaostanek: +00:19.7
4 . 352 HORVAT Lukas
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 4:07,6 +00:59.0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:07,6
Zaostanek: +00:59.0
5 . 339 PRENKPALAJ Martin
Moški CRO 3 4:32,6 +01:24.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:32,6
Zaostanek: +01:24.0
6 . 341 ERCEG Tiago
Moški CRO 3 4:58,2 +01:49.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:58,2
Zaostanek: +01:49.6
7 . 353 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 3:21,3 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:21,3
Zaostanek: -1 LAP
8 . 344 OPAČAK Vigo
Moški CRO 2 3:44,0 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:44,0
Zaostanek: -1 LAP
9 . 357 JURCAN Vid
Moški CRO 2 3:47,0 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:47,0
Zaostanek: -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 346 Simonič Adam
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 3 10:00,9 - >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:00,9
Zaostanek: -
2 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 10:01,1 +00:00.2 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:01,1
Zaostanek: +00:00.2
3 . 310 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 10:12,0 +00:11.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:12,0
Zaostanek: +00:11.1
4 . 329 Čović Emanuel
Moški CRO 3 11:17,8 +01:16.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:17,8
Zaostanek: +01:16.9
5 . 345 Levpušček Lan
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 3 11:29,4 +01:28.5 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:29,4
Zaostanek: +01:28.5
6 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 11:52,0 +01:51.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:52,0
Zaostanek: +01:51.1
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 335 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 8:45,5 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 8:45,5
Zaostanek: -
2 . 319 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 8:55,8 +00:10.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 8:55,8
Zaostanek: +00:10.2
3 . 350 Hrastar Nejc
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 9:34,3 +00:48.7 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 9:34,3
Zaostanek: +00:48.7
4 . 338 BLAŠKOVIĆ Matija
Moški CRO 3 9:39,1 +00:53.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 9:39,1
Zaostanek: +00:53.6
5 . 351 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 10:00,4 +01:14.8 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:00,4
Zaostanek: +01:14.8
6 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 10:19,1 +01:33.5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:19,1
Zaostanek: +01:33.5
7 . 337 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 11:02,9 +02:17.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:02,9
Zaostanek: +02:17.3
8 . 348 VORIĆ Enrico
Moški CRO 3 11:19,1 +02:33.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:19,1
Zaostanek: +02:33.5
9 . 355 Sinković Loren
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 11:24,9 +02:39.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:24,9
Zaostanek: +02:39.3
10 . 536 ĆOSIĆ Vito
Moški CRO 3 11:58,1 +03:12.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 11:58,1
Zaostanek: +03:12.5
11 . 354 MENDICA Luka
Moški CRO 3 12:35,8 +03:50.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 12:35,8
Zaostanek: +03:50.3
12 . 349 VORIĆ Richardo
Moški CRO 3 13:24,9 +04:39.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 13:24,9
Zaostanek: +04:39.4
13 . 358 NOVAK Teo
Moški CRO 2 10:19,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:19,2
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 10:20,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 10:20,0
Zaostanek: -
2 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 10:48,1 +00:28.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 10:48,1
Zaostanek: +00:28.0
3 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 11:53,4 +01:33.4 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 11:53,4
Zaostanek: +01:33.4
4 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 10:52,7 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 10:52,7
Zaostanek: -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 31:42,70 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:42,70
Zaostanek: -
2 . 538 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 32:24,60 +00:41.8 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 32:24,60
Zaostanek: +00:41.8
3 . 510 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 33:13,15 +01:30.4 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:13,15
Zaostanek: +01:30.4
4 . 520 Cossetto Dion
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 33:19,92 +01:37.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:19,92
Zaostanek: +01:37.2
5 . 506 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 36:12,18 +04:29.4 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:12,18
Zaostanek: +04:29.4
6 . 509 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 36:40,46 +04:57.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:40,46
Zaostanek: +04:57.7
7 . 514 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 46:58,81 +15:16.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 46:58,81
Zaostanek: +15:16.1
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 528 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 27:53,44 - >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:53,44
Zaostanek: -
2 . 540 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 29:40,77 +01:47.3 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:40,77
Zaostanek: +01:47.3
3 . 508 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 29:41,13 +01:47.6 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:41,13
Zaostanek: +01:47.6
4 . 535 Jelenić Mateo
Moški CRO 2 31:06,00 +03:12.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:06,00
Zaostanek: +03:12.5
5 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 31:44,32 +03:50.8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:44,32
Zaostanek: +03:50.8
6 . 511 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 35:31,66 +07:38.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:31,66
Zaostanek: +07:38.2
7 . 504 Štifanić Erik
Moški CRO 2 39:12,11 +11:18.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:12,11
Zaostanek: +11:18.6
8 . 539 MOMIĆ Samuel
Moški CRO 1 31:05,02 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:05,02
Zaostanek: -1 LAP
9 . 537 ZOLLIA Roko
Moški CRO 1 38:49,24 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 38:49,24
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 529 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 32:37,57 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 32:37,57
Zaostanek: -
2 . 517 Križan Ela
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 40:45,53 +08:07.9 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 40:45,53
Zaostanek: +08:07.9
3 . 541 URBANIJA Tamara
Ženski SLO 2 43:10,51 +10:32.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 43:10,51
Zaostanek: +10:32.9
4 . 542 Sabadin Gea
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 1 28:06,11 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 28:06,11
Zaostanek: -1 LAP
5 . 527 Lupieri Elena
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 29:00,18 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 29:00,18
Zaostanek: -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 130 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:07:03,28 - >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:03,28
Zaostanek: -
2 . 205 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:07:14,43 +00:11.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:14,43
Zaostanek: +00:11.1
3 . 177 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:07:37,19 +00:33.9 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:37,19
Zaostanek: +00:33.9
4 . 206 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:47,35 +01:44.0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:47,35
Zaostanek: +01:44.0
5 . 26 Oblak Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:16:21,28 +09:17.9 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:21,28
Zaostanek: +09:17.9
6 . 129 Bogunović Noa
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:03:03,66 -1 LAP >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:03,66
Zaostanek: -1 LAP
7 . 27 Zupan Julij
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:05:03,76 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:03,76
Zaostanek: -1 LAP
8 . 207 VRATOVIĆ Matteo
Moški CRO 4 1:15:53,36 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:53,36
Zaostanek: -1 LAP
9 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:02:14,22 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:14,22
Zaostanek: -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 112 Banovec Timotej
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:02:57,65 - >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:57,65
Zaostanek: -
2 . 225 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:05:37,18 +02:39.5 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:37,18
Zaostanek: +02:39.5
3 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:15:59,15 +13:01.4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:59,15
Zaostanek: +13:01.4
4 . 230 Peruško Ivan
FOUR ES Racing Team
Moški CRO FOUR ES Racing Team 4 1:02:44,99 -1 LAP >
Klub FOUR ES Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:44,99
Zaostanek: -1 LAP
5 . 41 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:18:02,28 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:02,28
Zaostanek: -2 LAP
6 . 228 Vickić Emil
Moški CRO 3 1:18:15,34 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:15,34
Zaostanek: -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 194 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:01:41,36 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:41,36
Zaostanek: -
2 . 212 Cozzaglio Maicol
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 5 1:03:13,65 +01:32.2 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:13,65
Zaostanek: +01:32.2
3 . 208 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:03:22,65 +01:41.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:22,65
Zaostanek: +01:41.2
4 . 198 Antonini Edoardo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:05:07,01 +03:25.6 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:07,01
Zaostanek: +03:25.6
5 . 217 Krese Jure
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:08:43,27 +07:01.9 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:43,27
Zaostanek: +07:01.9
6 . 12 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:08:45,79 +07:04.4 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:45,79
Zaostanek: +07:04.4
7 . 203 Ahmeti Agon
B3L
Moški ITA B3L 5 1:10:40,27 +08:58.9 >
Klub B3L
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:40,27
Zaostanek: +08:58.9
8 . 173 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 5 1:14:26,81 +12:45.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:26,81
Zaostanek: +12:45.4
9 . 65 Vošćon Robert
Moški CRO 5 1:16:31,93 +14:50.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:31,93
Zaostanek: +14:50.5
10 . 68 Germek Andrej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:07:15,21 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:15,21
Zaostanek: -1 LAP
11 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 1:07:34,88 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:34,88
Zaostanek: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:02:28,28 - >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:28,28
Zaostanek: -
2 . 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:02:28,33 +00:00.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:28,33
Zaostanek: +00:00.0
3 . 158 Jančan Klemen
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:04:54,84 +02:26.5 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:54,84
Zaostanek: +02:26.5
4 . 157 Carli Peter
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:05:28,71 +03:00.4 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:28,71
Zaostanek: +03:00.4
5 . 123 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 1:07:59,08 +05:30.7 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:59,08
Zaostanek: +05:30.7
6 . 190 Dejak Janez
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:08:28,76 +06:00.4 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:28,76
Zaostanek: +06:00.4
7 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:08:42,05 +06:13.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:42,05
Zaostanek: +06:13.7
8 . 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:09:45,15 +07:16.8 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:45,15
Zaostanek: +07:16.8
9 . 226 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 1:10:11,63 +07:43.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:11,63
Zaostanek: +07:43.3
10 . 29 Vrhovnik Mohor
Moški SLO 5 1:11:03,40 +08:35.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:03,40
Zaostanek: +08:35.1
11 . 220 Acs Igor
BK RODA SISAK
Moški CRO BK RODA SISAK 5 1:12:31,76 +10:03.4 >
Klub BK RODA SISAK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:31,76
Zaostanek: +10:03.4
12 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:43,57 +10:15.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:43,57
Zaostanek: +10:15.2
13 . 125 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:13:33,21 +11:04.9 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:33,21
Zaostanek: +11:04.9
14 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:16:07,29 +13:39.0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:07,29
Zaostanek: +13:39.0
15 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:17:03,71 +14:35.4 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:03,71
Zaostanek: +14:35.4
16 . 47 Remec Davor
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 4 1:02:38,65 -1 LAP >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:38,65
Zaostanek: -1 LAP
17 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:02:56,22 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:56,22
Zaostanek: -1 LAP
18 . 204 Levpušček Peter
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 4 1:03:02,70 -1 LAP >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:02,70
Zaostanek: -1 LAP
19 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:03:18,10 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:18,10
Zaostanek: -1 LAP
20 . 69 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:04:07,95 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:07,95
Zaostanek: -1 LAP
21 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:05:09,50 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:09,50
Zaostanek: -1 LAP
22 . 59 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:05:09,64 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:09,64
Zaostanek: -1 LAP
23 . 218 Vrlazic Nikola
BK CRO MTB
Moški CRO BK CRO MTB 4 1:07:28,76 -1 LAP >
Klub BK CRO MTB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:28,76
Zaostanek: -1 LAP
24 . 224 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 4 1:07:45,30 -1 LAP >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:45,30
Zaostanek: -1 LAP
25 . 50 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:08:26,17 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:26,17
Zaostanek: -1 LAP
26 . 235 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:08:28,88 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:28,88
Zaostanek: -1 LAP
27 . 149 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:09:58,43 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:58,43
Zaostanek: -1 LAP
28 . 179 PRENKPALAJ Patrik
Moški CRO 4 1:10:19,30 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:19,30
Zaostanek: -1 LAP
29 . 136 Galić Davor
Moški CRO 4 1:15:32,24 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:32,24
Zaostanek: -1 LAP
30 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:20:24,24 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:24,24
Zaostanek: -1 LAP
31 . 223 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:21:23,54 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:21:23,54
Zaostanek: -1 LAP
32 . 42 Mlinarić Saša
Moški CRO 3 1:07:48,45 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:48,45
Zaostanek: -2 LAP
33 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 3 1:15:06,67 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:06,67
Zaostanek: -2 LAP
DNF 30 Ukušić Dalibor
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1 26:35,21 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 26:35,21
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:03:58,25 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:58,25
Zaostanek: -
2 . 215 Križnič Srečko M.
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:06:04,68 +02:06.4 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:04,68
Zaostanek: +02:06.4
3 . 3 Prešeren Jani
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 5 1:07:12,78 +03:14.5 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:12,78
Zaostanek: +03:14.5
4 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:09:02,21 +05:03.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:02,21
Zaostanek: +05:03.9
5 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:09:25,48 +05:27.2 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:25,48
Zaostanek: +05:27.2
6 . 216 Rijavec Aleš
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:09:59,33 +06:01.0 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:59,33
Zaostanek: +06:01.0
7 . 210 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:11:11,62 +07:13.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:11,62
Zaostanek: +07:13.3
8 . 135 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:13:03,67 +09:05.4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:03,67
Zaostanek: +09:05.4
9 . 214 Babić Dalibor
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 1:13:04,64 +09:06.3 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:04,64
Zaostanek: +09:06.3
10 . 86 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:13:08,14 +09:09.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:08,14
Zaostanek: +09:09.8
11 . 25 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:15:22,18 +11:23.9 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:22,18
Zaostanek: +11:23.9
12 . 28 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 5 1:15:29,34 +11:31.0 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:29,34
Zaostanek: +11:31.0
13 . 51 Križan Borut
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:15:48,48 +11:50.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:48,48
Zaostanek: +11:50.2
14 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:01:53,68 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:53,68
Zaostanek: -1 LAP
15 . 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:02:04,35 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:04,35
Zaostanek: -1 LAP
16 . 167 Šestan Danijel
Moški CRO 4 1:02:33,18 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:33,18
Zaostanek: -1 LAP
17 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:02:47,33 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:47,33
Zaostanek: -1 LAP
18 . 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:03:30,31 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:30,31
Zaostanek: -1 LAP
19 . 132 Bilić Loris
Moški CRO 4 1:03:37,99 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:37,99
Zaostanek: -1 LAP
20 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:04:27,46 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:27,46
Zaostanek: -1 LAP
21 . 231 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:05:01,22 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:01,22
Zaostanek: -1 LAP
22 . 232 Atanasić Andrej
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 4 1:05:23,99 -1 LAP >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:23,99
Zaostanek: -1 LAP
23 . 180 Miškulin Josip
Moški CRO 4 1:05:53,04 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:53,04
Zaostanek: -1 LAP
24 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 4 1:07:01,14 -1 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:01,14
Zaostanek: -1 LAP
25 . 7 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:10:04,66 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:04,66
Zaostanek: -1 LAP
26 . 213 Kiš Albert
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:12:02,01 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:02,01
Zaostanek: -1 LAP
27 . 219 Paulin Daniel
BK RODA SISAK
Moški CRO BK RODA SISAK 4 1:12:30,27 -1 LAP >
Klub BK RODA SISAK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:30,27
Zaostanek: -1 LAP
28 . 102 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:12:30,42 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:30,42
Zaostanek: -1 LAP
29 . 56 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:18:34,38 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:18:34,38
Zaostanek: -1 LAP
30 . 233 Urbanija Blaž
Moški SLO 3 1:03:58,71 -2 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:58,71
Zaostanek: -2 LAP
31 . 200 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:06:22,20 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:22,20
Zaostanek: -2 LAP
32 . 76 Davide Davor
Moški CRO 2 1:11:17,85 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:11:17,85
Zaostanek: -3 LAP
DNF 75 Šimek Ivica
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 1 18:58,38 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 18:58,38
Zaostanek: LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 222 DEPONTE Maurizzio
Moški ITA 5 1:09:53,46 - >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:53,46
Zaostanek: -
2 . 209 Modic Miran
Moški SLO 5 1:10:55,73 +01:02.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:55,73
Zaostanek: +01:02.2
3 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:12:48,33 +02:54.8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:48,33
Zaostanek: +02:54.8
4 . 227 Cesar Igor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:16:10,22 +06:16.7 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:10,22
Zaostanek: +06:16.7
5 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:02:15,42 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:15,42
Zaostanek: -1 LAP
6 . 104 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:04:45,06 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:45,06
Zaostanek: -1 LAP
7 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:05:42,46 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:42,46
Zaostanek: -1 LAP
8 . 189 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 4 1:05:44,66 -1 LAP >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:44,66
Zaostanek: -1 LAP
9 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:06:05,52 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:05,52
Zaostanek: -1 LAP
10 . 229 Peruško Serđo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:08:28,32 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:28,32
Zaostanek: -1 LAP
11 . 82 Kovačić Dalibor
Moški CRO 4 1:10:02,43 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:02,43
Zaostanek: -1 LAP
12 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:10:26,27 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:26,27
Zaostanek: -1 LAP
13 . 221 Brozic Matteo
COLLIO BI
Moški ITA COLLIO BI 4 1:14:26,88 -1 LAP >
Klub COLLIO BI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:26,88
Zaostanek: -1 LAP
14 . 6 Hrovatin Branko
Moški SLO 4 1:15:06,53 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:06,53
Zaostanek: -1 LAP
15 . 192 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 1:15:48,32 -1 LAP >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:48,32
Zaostanek: -1 LAP
16 . 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:05:55,82 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:55,82
Zaostanek: -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:03:37,67 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:03:37,67
Zaostanek: -
2 . 211 Simonič Mateja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 4 1:19:47,81 +16:10.1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:19:47,81
Zaostanek: +16:10.1
3 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 3 1:02:24,80 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:02:24,80
Zaostanek: -1 LAP
4 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 3 1:04:58,74 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:04:58,74
Zaostanek: -1 LAP
5 . 34 Cherin Silvana
ASD FLAMME ROUGE
Ženski ITA ASD FLAMME ROUGE 3 1:15:07,79 -1 LAP >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:15:07,79
Zaostanek: -1 LAP
6 . 74 Crevatin Davide Lara
Ženski CRO 1 1:11:24,12 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 1:11:24,12
Zaostanek: -3 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:05:28,09 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:05:28,09
Zaostanek: -
2 . 37 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:14:35,75 +09:07.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:14:35,75
Zaostanek: +09:07.6
DNF 234 URBANIJA Julia
Ženski SLO 2 52:28,48 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 52:28,48
Zaostanek: LAP

Komentarji

 

Mobile content