Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: BK Novigrad - XC Novigrad 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Novigrad - XC Novigrad 21/22 Datum:06.02.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 352 HORVAT Lukas
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 4:05,7 - >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 4:05,7
Zaostanek: -
2 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 4:40,8 +00:35.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 4:40,8
Zaostanek: +00:35.1
3 . 361 Hren Mandelc Amadei
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 4 4:42,6 +00:36.9 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 4:42,6
Zaostanek: +00:36.9
4 . 353 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 4:26,0 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:26,0
Zaostanek: -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 8 10:20,8 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:20,8
Zaostanek: -
2 . 346 Simonič Adam
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 8 10:21,9 +00:01.0 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:21,9
Zaostanek: +00:01.0
3 . 310 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 10:10,6 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:10,6
Zaostanek: -1 LAP
4 . 329 Čović Emanuel
Moški CRO 7 10:11,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:11,3
Zaostanek: -1 LAP
5 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 10:12,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:12,2
Zaostanek: -1 LAP
6 . 359 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 7 10:22,0 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:22,0
Zaostanek: -1 LAP
7 . 328 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 6 10:44,5 -2 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 10:44,5
Zaostanek: -2 LAP
DNF 364 ATANASIĆ Marin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 12:08,9 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 12:08,9
Zaostanek: LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 335 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 8 9:33,9 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 9:33,9
Zaostanek: -
2 . 319 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 8 9:39,4 +00:05.5 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 9:39,4
Zaostanek: +00:05.5
3 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 8 9:40,4 +00:06.5 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 9:40,4
Zaostanek: +00:06.5
4 . 307 Remon Marcos
POGI TEAM GENERALI
Moški POGI TEAM GENERALI 8 9:54,4 +00:20.5 >
Klub POGI TEAM GENERALI
Država
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 9:54,4
Zaostanek: +00:20.5
5 . 350 Hrastar Nejc
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 8 10:19,5 +00:45.6 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:19,5
Zaostanek: +00:45.6
6 . 351 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8 10:23,5 +00:49.6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:23,5
Zaostanek: +00:49.6
7 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 8 10:46,3 +01:12.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:46,3
Zaostanek: +01:12.3
8 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 10:04,4 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:04,4
Zaostanek: -1 LAP
9 . 354 MENDICA Luka
Moški CRO 7 11:04,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 11:04,2
Zaostanek: -1 LAP
10 . 363 Juranic Maks
TK 3MAX
Moški CRO TK 3MAX 6 9:44,0 -2 LAP >
Klub TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 9:44,0
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 7 9:34,8 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 9:34,8
Zaostanek: -
2 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 7 9:56,9 +00:22.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 9:56,9
Zaostanek: +00:22.0
3 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 7 10:07,6 +00:32.7 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 10:07,6
Zaostanek: +00:32.7
4 . 360 PREGL Klara
Ženski SLO 7 10:44,8 +01:09.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 10:44,8
Zaostanek: +01:09.9
5 . 362 Juranic Korina
TK 3MAX
Ženski CRO TK 3MAX 6 9:49,6 -1 LAP >
Klub TK 3MAX
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 9:49,6
Zaostanek: -1 LAP
6 . 306 Horvat Vita
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 5 9:48,2 -2 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 9:48,2
Zaostanek: -2 LAP
7 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 5 9:56,5 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 9:56,5
Zaostanek: -2 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 551 Kišiček Leon
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 2 27:28,04 - >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:28,04
Zaostanek: -
2 . 538 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 27:34,32 +00:06.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:34,32
Zaostanek: +00:06.2
3 . 554 Zupanc Anclin Kristjan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 27:55,78 +00:27.7 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:55,78
Zaostanek: +00:27.7
4 . 544 ZAMERO RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 28:03,10 +00:35.0 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:03,10
Zaostanek: +00:35.0
5 . 545 BLASEOTTO Gabriele
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 28:03,34 +00:35.3 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:03,34
Zaostanek: +00:35.3
6 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 30:00,35 +02:32.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:00,35
Zaostanek: +02:32.3
7 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 30:13,24 +02:45.2 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:13,24
Zaostanek: +02:45.2
8 . 510 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 31:01,16 +03:33.1 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:01,16
Zaostanek: +03:33.1
9 . 550 Kisicek Luka
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 2 33:26,30 +05:58.2 >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:26,30
Zaostanek: +05:58.2
10 . 514 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 35:32,73 +08:04.6 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:32,73
Zaostanek: +08:04.6
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 549 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 24:06,35 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 24:06,35
Zaostanek: -
2 . 528 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 24:24,83 +00:18.4 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 24:24,83
Zaostanek: +00:18.4
3 . 543 Tonizzo Joele
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 24:42,19 +00:35.8 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 24:42,19
Zaostanek: +00:35.8
4 . 547 Grigolini Filippo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 24:44,63 +00:38.2 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 24:44,63
Zaostanek: +00:38.2
5 . 508 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 26:21,56 +02:15.2 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 26:21,56
Zaostanek: +02:15.2
6 . 546 Sabatino Jacopo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 26:37,42 +02:31.0 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 26:37,42
Zaostanek: +02:31.0
7 . 535 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 27:04,79 +02:58.4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:04,79
Zaostanek: +02:58.4
8 . 552 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 27:30,41 +03:24.0 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:30,41
Zaostanek: +03:24.0
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 553 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 26:39,26 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 26:39,26
Zaostanek: -
2 . 548 Tambosco Ilaria
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 27:04,17 +00:24.9 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 27:04,17
Zaostanek: +00:24.9
3 . 529 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 29:23,93 +02:44.6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 29:23,93
Zaostanek: +02:44.6
4 . 542 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 24:42,36 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 24:42,36
Zaostanek: -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 241 Ursella Leonardo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 5 1:04:33,89 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:33,89
Zaostanek: -
2 . 237 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:10,26 +00:36.3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:10,26
Zaostanek: +00:36.3
3 . 206 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:10,77 +00:36.8 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:10,77
Zaostanek: +00:36.8
4 . 254 Petrlić Lovro
BGK TUšKANAC
Moški CRO BGK TUšKANAC 5 1:05:52,87 +01:18.9 >
Klub BGK TUšKANAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:52,87
Zaostanek: +01:18.9
5 . 26 Oblak Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:05:56,97 +01:23.0 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:56,97
Zaostanek: +01:23.0
6 . 129 Bogunović Noa
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:08:49,22 +04:15.3 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:49,22
Zaostanek: +04:15.3
7 . 122 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 1:11:26,74 +06:52.8 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:26,74
Zaostanek: +06:52.8
8 . 238 Volkanovski Aleksandar
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 57:55,50 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:55,50
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 245 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 59:47,43 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:47,43
Zaostanek: -
2 . 242 Di Gaspero Cristiano
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 5 1:00:15,92 +00:28.4 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:15,92
Zaostanek: +00:28.4
3 . 225 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:00:42,79 +00:55.3 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:42,79
Zaostanek: +00:55.3
4 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:08:07,31 +08:19.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:07,31
Zaostanek: +08:19.8
5 . 230 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:09:34,68 +09:47.2 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:34,68
Zaostanek: +09:47.2
6 . 252 Rnjak Toma
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 4 1:00:13,31 -1 LAP >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:13,31
Zaostanek: -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 198 Antonini Edoardo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:00:32,52 - >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:32,52
Zaostanek: -
2 . 212 Cozzaglio Maicol
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 5 1:00:41,82 +00:09.3 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:41,82
Zaostanek: +00:09.3
3 . 246 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 5 1:01:53,23 +01:20.7 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:53,23
Zaostanek: +01:20.7
4 . 12 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:07:51,08 +07:18.5 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:51,08
Zaostanek: +07:18.5
5 . 173 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 5 1:08:08,86 +07:36.3 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:08,86
Zaostanek: +07:36.3
6 . 260 Hercig Filip
Moški CRO 4 1:01:08,14 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:08,14
Zaostanek: -1 LAP
7 . 248 Habjan Jan
Moški SLO 4 1:10:35,10 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:35,10
Zaostanek: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 163 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 57:34,99 - >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:34,99
Zaostanek: -
2 . 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 57:41,60 +00:06.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:41,60
Zaostanek: +00:06.6
3 . 144 Cusin Simone
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 58:04,54 +00:29.5 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 58:04,54
Zaostanek: +00:29.5
4 . 250 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 59:04,39 +01:29.4 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:04,39
Zaostanek: +01:29.4
5 . 263 Bole Miran
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 5 59:32,88 +01:57.8 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:32,88
Zaostanek: +01:57.8
6 . 157 Carli Peter
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 59:41,90 +02:06.9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:41,90
Zaostanek: +02:06.9
7 . 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:00:50,48 +03:15.4 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:50,48
Zaostanek: +03:15.4
8 . 253 Čefuta Tomaž
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 5 1:01:29,04 +03:54.0 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:29,04
Zaostanek: +03:54.0
9 . 123 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 1:01:50,26 +04:15.2 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:50,26
Zaostanek: +04:15.2
10 . 267 Modic Aleš
Moški SLO 5 1:01:52,19 +04:17.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:52,19
Zaostanek: +04:17.2
11 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:03:12,45 +05:37.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:12,45
Zaostanek: +05:37.4
12 . 247 Galassi Fabio
IMOLA TRIATHLON
Moški ITA IMOLA TRIATHLON 5 1:03:33,48 +05:58.4 >
Klub IMOLA TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:33,48
Zaostanek: +05:58.4
13 . 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:03:57,52 +06:22.5 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:57,52
Zaostanek: +06:22.5
14 . 226 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 1:04:07,13 +06:32.1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:07,13
Zaostanek: +06:32.1
15 . 125 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:05:38,29 +08:03.3 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:38,29
Zaostanek: +08:03.3
16 . 138 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 5 1:06:34,60 +08:59.6 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:34,60
Zaostanek: +08:59.6
17 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:56,87 +09:21.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:56,87
Zaostanek: +09:21.8
18 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:07:09,78 +09:34.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:09,78
Zaostanek: +09:34.7
19 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:08:19,09 +10:44.1 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:19,09
Zaostanek: +10:44.1
20 . 115 Gršič Marko
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:08:19,64 +10:44.6 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:19,64
Zaostanek: +10:44.6
21 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 5 1:08:44,99 +11:10.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:44,99
Zaostanek: +11:10.0
22 . 235 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:09:34,56 +11:59.5 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:34,56
Zaostanek: +11:59.5
23 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:09:42,42 +12:07.4 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:42,42
Zaostanek: +12:07.4
24 . 47 Remec Davor
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 5 1:09:44,96 +12:09.9 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:44,96
Zaostanek: +12:09.9
25 . 257 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:10:45,54 +13:10.5 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:45,54
Zaostanek: +13:10.5
26 . 59 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:11:09,48 +13:34.4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:09,48
Zaostanek: +13:34.4
27 . 126 Papež Rok
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 59:05,42 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:05,42
Zaostanek: -1 LAP
28 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 59:14,76 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:14,76
Zaostanek: -1 LAP
29 . 149 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:01:09,72 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:09,72
Zaostanek: -1 LAP
30 . 52 Seferović Siniša
SD TRICKERI
Moški CRO SD TRICKERI 4 1:01:11,76 -1 LAP >
Klub SD TRICKERI
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:11,76
Zaostanek: -1 LAP
31 . 223 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:04:03,58 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:03,58
Zaostanek: -1 LAP
32 . 50 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:05:32,40 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:32,40
Zaostanek: -1 LAP
33 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:05:35,56 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:35,56
Zaostanek: -1 LAP
34 . 136 Galić Davor
Moški CRO 4 1:06:30,43 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:30,43
Zaostanek: -1 LAP
35 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 4 1:13:24,05 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:24,05
Zaostanek: -1 LAP
36 . 42 Mlinarić Saša
Moški CRO 4 1:13:49,29 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:49,29
Zaostanek: -1 LAP
37 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:14:17,13 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:17,13
Zaostanek: -1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 57:37,86 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:37,86
Zaostanek: -
2 . 188 Faccioli Michele
MTB PERTICA BASSA ASD
Moški ITA MTB PERTICA BASSA ASD 5 59:50,64 +02:12.7 >
Klub MTB PERTICA BASSA ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:50,64
Zaostanek: +02:12.7
3 . 239 Santini Gabriele
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:01:50,20 +04:12.3 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:50,20
Zaostanek: +04:12.3
4 . 216 Rijavec Aleš
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:02:43,92 +05:06.0 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:43,92
Zaostanek: +05:06.0
5 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:02:59,80 +05:21.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:59,80
Zaostanek: +05:21.9
6 . 210 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:06:21,60 +08:43.7 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:21,60
Zaostanek: +08:43.7
7 . 28 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 5 1:07:06,77 +09:28.9 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:06,77
Zaostanek: +09:28.9
8 . 79 Peteh Emil
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 1:07:25,26 +09:47.4 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:25,26
Zaostanek: +09:47.4
9 . 256 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:41,06 +10:03.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:41,06
Zaostanek: +10:03.2
10 . 167 Šestan Danijel
Moški CRO 5 1:08:41,47 +11:03.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:41,47
Zaostanek: +11:03.6
11 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 5 1:08:45,30 +11:07.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:45,30
Zaostanek: +11:07.4
12 . 51 Križan Borut
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:09:00,30 +11:22.4 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:00,30
Zaostanek: +11:22.4
13 . 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:09:18,93 +11:41.0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:18,93
Zaostanek: +11:41.0
14 . 132 Bilić Loris
Moški CRO 5 1:09:46,39 +12:08.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:46,39
Zaostanek: +12:08.5
15 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:11:26,74 +13:48.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:26,74
Zaostanek: +13:48.8
16 . 232 Atanasić Andrej
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 57:35,64 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:35,64
Zaostanek: -1 LAP
17 . 231 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 57:47,46 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:47,46
Zaostanek: -1 LAP
18 . 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 58:10,83 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:10,83
Zaostanek: -1 LAP
19 . 180 Miškulin Josip
Moški CRO 4 59:18,59 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:18,59
Zaostanek: -1 LAP
20 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 4 59:58,32 -1 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:58,32
Zaostanek: -1 LAP
21 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 4 1:01:22,07 -1 LAP >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:22,07
Zaostanek: -1 LAP
22 . 77 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:01:25,96 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:25,96
Zaostanek: -1 LAP
23 . 56 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:01:30,02 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:30,02
Zaostanek: -1 LAP
24 . 7 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:01:46,38 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:46,38
Zaostanek: -1 LAP
25 . 265 Dorić Igor
Moški CRO 4 1:02:33,94 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:33,94
Zaostanek: -1 LAP
26 . 154 Arnoldo Christian
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:03:21,09 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:21,09
Zaostanek: -1 LAP
27 . 264 Košara Sandro
Moški CRO 4 1:05:07,76 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:07,76
Zaostanek: -1 LAP
28 . 102 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:05:19,22 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:19,22
Zaostanek: -1 LAP
29 . 259 Juranic Marko
TK 3MAX
Moški CRO TK 3MAX 4 1:06:14,72 -1 LAP >
Klub TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:14,72
Zaostanek: -1 LAP
30 . 251 Ražov Frane
Moški CRO 4 1:08:23,37 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:23,37
Zaostanek: -1 LAP
31 . 266 DEBELJUH Andreja
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 3 57:45,40 -2 LAP >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 57:45,40
Zaostanek: -2 LAP
32 . 200 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 58:29,73 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 58:29,73
Zaostanek: -2 LAP
33 . 76 Davide Davor
Moški CRO 3 1:04:50,33 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:50,33
Zaostanek: -2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 59:33,70 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:33,70
Zaostanek: -
2 . 262 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:04:35,32 +05:01.6 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:35,32
Zaostanek: +05:01.6
3 . 236 Modic Miran
Moški SLO 5 1:04:36,90 +05:03.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:36,90
Zaostanek: +05:03.2
4 . 199 De Pin Ezio
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:05:12,35 +05:38.6 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:12,35
Zaostanek: +05:38.6
5 . 261 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 5 1:05:26,04 +05:52.3 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:26,04
Zaostanek: +05:52.3
6 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:56,32 +06:22.6 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:56,32
Zaostanek: +06:22.6
7 . 104 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:09:36,66 +10:02.9 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:36,66
Zaostanek: +10:02.9
8 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:09:48,03 +10:14.3 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:48,03
Zaostanek: +10:14.3
9 . 48 Krajnc Robert
BK Novigrad
Moški SLO BK Novigrad 5 1:10:24,10 +10:50.4 >
Klub BK Novigrad
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:24,10
Zaostanek: +10:50.4
10 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:10:45,93 +11:12.2 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:45,93
Zaostanek: +11:12.2
11 . 227 Cesar Igor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 4 57:38,60 -1 LAP >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:38,60
Zaostanek: -1 LAP
12 . 255 Pavan Claudio
ASD BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA ASD BIBIONE CYCLING TEAM 4 57:39,40 -1 LAP >
Klub ASD BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:39,40
Zaostanek: -1 LAP
13 . 258 Bonas Drago
Moški CRO 4 58:01,24 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:01,24
Zaostanek: -1 LAP
14 . 189 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 4 58:57,34 -1 LAP >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:57,34
Zaostanek: -1 LAP
15 . 229 Peruško Serđo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 59:32,31 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:32,31
Zaostanek: -1 LAP
16 . 82 Kovačić Dalibor
Moški CRO 4 59:58,32 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:58,32
Zaostanek: -1 LAP
17 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:00:18,46 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:18,46
Zaostanek: -1 LAP
18 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 1:00:25,44 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:25,44
Zaostanek: -1 LAP
19 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:00:40,68 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:40,68
Zaostanek: -1 LAP
20 . 192 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 1:03:36,22 -1 LAP >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:36,22
Zaostanek: -1 LAP
21 . 6 Hrovatin Branko
Moški SLO 4 1:05:00,72 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:00,72
Zaostanek: -1 LAP
22 . 249 Banek Darko
Moški CRO 4 1:07:14,68 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:14,68
Zaostanek: -1 LAP
23 . 35 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:11:21,47 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:21,47
Zaostanek: -1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 187 Simona
MTB PERTICA BASSA ASD
Ženski ITA MTB PERTICA BASSA ASD 5 1:09:06,54 - >
Klub MTB PERTICA BASSA ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:09:06,54
Zaostanek: -
2 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 59:10,52 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 59:10,52
Zaostanek: -1 LAP
3 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:08:08,02 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:08:08,02
Zaostanek: -1 LAP
4 . 240 TAVANO Carmen
Ženski ITA 4 1:09:05,07 -1 LAP >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:09:05,07
Zaostanek: -1 LAP
5 . 211 Simonič Mateja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 4 1:10:03,00 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:10:03,00
Zaostanek: -1 LAP
6 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 4 1:15:06,97 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:15:06,97
Zaostanek: -1 LAP
7 . 34 Cherin Silvana
ASD FLAMME ROUGE
Ženski ITA ASD FLAMME ROUGE 3 1:02:14,64 -2 LAP >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:02:14,64
Zaostanek: -2 LAP
DNF 8 Doričić Melita
Ženski CRO 2 35:25,10 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 35:25,10
Zaostanek: LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 57:56,34 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 57:56,34
Zaostanek: -
2 . 244 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 57:58,43 +00:02.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 57:58,43
Zaostanek: +00:02.0
3 . 243 Sabatino Alice
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 59:34,58 +01:38.2 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 59:34,58
Zaostanek: +01:38.2

Komentarji

 

Mobile content