Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: BK Buzet - XC Slum 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Buzet - XC Slum 21/22 Datum:13.02.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 303 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 3:09,3 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:09,3
Zaostanek: -
2 . 347 Simonič Alen
Moški SLO 2 3:14,9 +00:05.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:14,9
Zaostanek: +00:05.6
3 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 2 3:40,2 +00:30.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:40,2
Zaostanek: +00:30.9
4 . 367 Milevoj Luka
BBK UP&DOWN
Moški CRO BBK UP&DOWN 2 3:47,4 +00:38.1 >
Klub BBK UP&DOWN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:47,4
Zaostanek: +00:38.1
5 . 352 HORVAT Lukas
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 4:09,3 +01:00.0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:09,3
Zaostanek: +01:00.0
6 . 370 MODIC MAJ
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 2 4:22,9 +01:13.6 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:22,9
Zaostanek: +01:13.6
7 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 4:24,6 +01:15.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:24,6
Zaostanek: +01:15.3
8 . 353 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 5:13,8 +02:04.4 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:13,8
Zaostanek: +02:04.4
9 . 342 Feretić Fabijan
Moški CRO 2 6:27,8 +03:18.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 6:27,8
Zaostanek: +03:18.5
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 8:08,9 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 8:08,9
Zaostanek: -
2 . 329 Čović Emanuel
Moški CRO 5 8:16,8 +00:07.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 8:16,8
Zaostanek: +00:07.9
3 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 8:35,1 +00:26.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 8:35,1
Zaostanek: +00:26.2
4 . 345 Levpušček Lan
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 4 8:11,0 -1 LAP >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 8:11,0
Zaostanek: -1 LAP
5 . 368 SOLDATIĆ TOMA
Moški CRO 4 7:41,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 7:41,5
Zaostanek: -1 LAP
DNS 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 0 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 6 7:33,5 - >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:33,5
Zaostanek: -
2 . 365 Dejak Urban
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 6 7:35,0 +00:01.5 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:35,0
Zaostanek: +00:01.5
3 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 6 8:52,4 +01:18.8 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 8:52,4
Zaostanek: +01:18.8
4 . 350 Hrastar Nejc
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 6 8:58,2 +01:24.7 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 8:58,2
Zaostanek: +01:24.7
5 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 7:41,2 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:41,2
Zaostanek: -1 LAP
6 . 337 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 7:51,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:51,7
Zaostanek: -1 LAP
7 . 331 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 8:32,9 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 8:32,9
Zaostanek: -1 LAP
8 . 355 Sinković Loren
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 8:50,0 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 8:50,0
Zaostanek: -1 LAP
9 . 369 PERNIĆ RENATO
Moški CRO 4 7:41,5 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 7:41,5
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 5 8:14,0 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 8:14,0
Zaostanek: -
2 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 8:23,0 +00:09.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 8:23,0
Zaostanek: +00:09.0
3 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 8:28,1 +00:14.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 8:28,1
Zaostanek: +00:14.0
4 . 366 Marchesic Linda
Ženski ITA 4 8:06,7 -1 LAP >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 8:06,7
Zaostanek: -1 LAP
5 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 9:28,4 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 9:28,4
Zaostanek: -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 555 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 1 29:03,59 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 29:03,59
Zaostanek: -
2 . 554 Zupanc Anclin Kristjan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 31:30,78 +02:27.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:30,78
Zaostanek: +02:27.1
3 . 544 ZAMERO RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 31:45,24 +02:41.6 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:45,24
Zaostanek: +02:41.6
4 . 558 BLASEOTTO Gabriele
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 33:30,79 +04:27.1 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 33:30,79
Zaostanek: +04:27.1
5 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 34:27,44 +05:23.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 34:27,44
Zaostanek: +05:23.8
6 . 557 Maschio Lorenzo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 34:34,54 +05:30.9 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 34:34,54
Zaostanek: +05:30.9
7 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 1 36:16,95 +07:13.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 36:16,95
Zaostanek: +07:13.3
8 . 510 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 36:22,79 +07:19.1 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 36:22,79
Zaostanek: +07:19.1
9 . 506 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1 39:40,93 +10:37.3 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 39:40,93
Zaostanek: +10:37.3
10 . 530 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 1 41:03,43 +11:59.8 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 41:03,43
Zaostanek: +11:59.8
11 . 531 Dražić Fran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1 43:29,06 +14:25.4 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 43:29,06
Zaostanek: +14:25.4
12 . 564 VUČEMILO TONI
Moški CRO 1 45:43,56 +16:39.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 45:43,56
Zaostanek: +16:39.9
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 562 Wenter Hannes
SUNSHINE RACERS ASV NALS
Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 1 26:55,68 - >
Klub SUNSHINE RACERS ASV NALS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 26:55,68
Zaostanek: -
2 . 516 Maksimović Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1 27:50,72 +00:55.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 27:50,72
Zaostanek: +00:55.0
3 . 543 Tonizzo Joele
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 28:17,16 +01:21.4 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:17,16
Zaostanek: +01:21.4
4 . 528 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 1 28:45,92 +01:50.2 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:45,92
Zaostanek: +01:50.2
5 . 561 Figl David
SUNSHINE RACERS ASV NALS
Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 1 28:58,45 +02:02.7 >
Klub SUNSHINE RACERS ASV NALS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:58,45
Zaostanek: +02:02.7
6 . 547 Grigolini Filippo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 29:10,46 +02:14.7 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 29:10,46
Zaostanek: +02:14.7
7 . 546 Sabatino Jacopo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 31:14,75 +04:19.0 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:14,75
Zaostanek: +04:19.0
8 . 535 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 31:23,64 +04:27.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:23,64
Zaostanek: +04:27.9
9 . 540 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1 31:31,56 +04:35.8 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:31,56
Zaostanek: +04:35.8
10 . 526 Varvaruk Aleks
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1 34:22,92 +07:27.2 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 34:22,92
Zaostanek: +07:27.2
11 . 508 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1 35:11,16 +08:15.4 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 35:11,16
Zaostanek: +08:15.4
12 . 532 Požarić Noel
Moški CRO 1 36:16,13 +09:20.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 36:16,13
Zaostanek: +09:20.4
13 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 38:02,21 +11:06.5 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 38:02,21
Zaostanek: +11:06.5
DSQ 511 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 33:47,04 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 33:47,04
Zaostanek: LAP
DSQ 563 Buljić Demian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 41:04,01 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 41:04,01
Zaostanek: LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 559 RIZZI Sabrina
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 29:17,71 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 29:17,71
Zaostanek: -
2 . 556 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 1 30:03,68 +00:45.9 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 30:03,68
Zaostanek: +00:45.9
3 . 529 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1 33:51,98 +04:34.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 33:51,98
Zaostanek: +04:34.2
4 . 560 RIZZI AZZURRA
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 1 34:33,68 +05:15.9 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 34:33,68
Zaostanek: +05:15.9
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 278 PALLWEBER Niclas
SUNSHINE RACERS ASV NALS
Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 3 1:15:54,96 - >
Klub SUNSHINE RACERS ASV NALS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:54,96
Zaostanek: -
2 . 270 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 1:16:33,56 +00:38.6 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:33,56
Zaostanek: +00:38.6
3 . 177 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 3 1:23:23,72 +07:28.7 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:23:23,72
Zaostanek: +07:28.7
4 . 241 Ursella Leonardo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 3 1:25:38,66 +09:43.7 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:25:38,66
Zaostanek: +09:43.7
5 . 26 Oblak Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 1:28:49,94 +12:54.9 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:28:49,94
Zaostanek: +12:54.9
6 . 122 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 3 1:37:52,83 +21:57.8 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:37:52,83
Zaostanek: +21:57.8
7 . 275 DELLA MEA THOMAS
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 3 1:51:04,76 +35:09.7 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:51:04,76
Zaostanek: +35:09.7
8 . 207 VRATOVIĆ Matteo
Moški CRO 2 1:16:15,06 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:16:15,06
Zaostanek: -1 LAP
DNF 271 Hrvatin Kevin
Moški CRO 1 31:52,06 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:52,06
Zaostanek: LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 242 Di Gaspero Cristiano
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 3 1:17:04,91 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:17:04,91
Zaostanek: -
2 . 225 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 3 1:20:50,86 +03:45.9 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:20:50,86
Zaostanek: +03:45.9
3 . 277 BISARO LORENZO Gabriel
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 3 1:21:20,34 +04:15.4 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:20,34
Zaostanek: +04:15.4
4 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:29:08,44 +12:03.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:29:08,44
Zaostanek: +12:03.5
5 . 41 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 1:33:36,69 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:33:36,69
Zaostanek: -1 LAP
DNF 276 ERMACORA RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 1:00:40,56 LAP >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:00:40,56
Zaostanek: LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 274 Chiumenti Giacomo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:15:39,42 - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:39,42
Zaostanek: -
2 . 283 Kovačič Miran
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 1:15:39,69 +00:00.2 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:39,69
Zaostanek: +00:00.2
3 . 273 Dalla Pria Andrea
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:16:30,03 +00:50.6 >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:30,03
Zaostanek: +00:50.6
4 . 217 Krese Jure
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 1:21:12,59 +05:33.1 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:12,59
Zaostanek: +05:33.1
5 . 12 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 1:31:43,05 +16:03.6 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:31:43,05
Zaostanek: +16:03.6
6 . 173 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 3 1:33:41,41 +18:01.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:33:41,41
Zaostanek: +18:01.9
DNF 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 2 1:05:10,51 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:05:10,51
Zaostanek: LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 163 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 3 1:10:51,73 - >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:51,73
Zaostanek: -
2 . 253 Čefuta Tomaž
FLAMME ROUGE
Moški ITA FLAMME ROUGE 3 1:11:54,43 +01:02.7 >
Klub FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:54,43
Zaostanek: +01:02.7
3 . 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:13:26,90 +02:35.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:13:26,90
Zaostanek: +02:35.1
4 . 263 Bole Miran
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 3 1:13:41,04 +02:49.3 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:13:41,04
Zaostanek: +02:49.3
5 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 3 1:14:37,99 +03:46.2 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:37,99
Zaostanek: +03:46.2
6 . 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 3 1:19:59,63 +09:07.8 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:19:59,63
Zaostanek: +09:07.8
7 . 267 Modic Aleš
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 3 1:20:19,36 +09:27.6 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:20:19,36
Zaostanek: +09:27.6
8 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:21:30,26 +10:38.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:30,26
Zaostanek: +10:38.5
9 . 291 Pilski Milo
BK CRO MTB
Moški CRO BK CRO MTB 3 1:24:11,38 +13:19.6 >
Klub BK CRO MTB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:24:11,38
Zaostanek: +13:19.6
10 . 138 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 3 1:24:15,96 +13:24.2 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:24:15,96
Zaostanek: +13:24.2
11 . 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 3 1:24:47,32 +13:55.5 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:24:47,32
Zaostanek: +13:55.5
12 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:24:54,76 +14:03.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:24:54,76
Zaostanek: +14:03.0
13 . 190 Dejak Janez
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 1:25:12,90 +14:21.1 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:25:12,90
Zaostanek: +14:21.1
14 . 280 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 1:26:26,22 +15:34.4 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:26:26,22
Zaostanek: +15:34.4
15 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:27:15,12 +16:23.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:27:15,12
Zaostanek: +16:23.3
16 . 125 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 1:29:45,83 +18:54.1 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:29:45,83
Zaostanek: +18:54.1
17 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:31:28,41 +20:36.6 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:31:28,41
Zaostanek: +20:36.6
18 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:33:24,66 +22:32.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:33:24,66
Zaostanek: +22:32.9
19 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 3 1:35:29,35 +24:37.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:35:29,35
Zaostanek: +24:37.6
20 . 204 Levpušček Peter
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 3 1:37:39,90 +26:48.1 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:37:39,90
Zaostanek: +26:48.1
21 . 257 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 1:40:39,07 +29:47.3 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:40:39,07
Zaostanek: +29:47.3
22 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:46:21,76 +35:30.0 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:46:21,76
Zaostanek: +35:30.0
23 . 59 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 1:11:04,84 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:11:04,84
Zaostanek: -1 LAP
24 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 1:11:10,06 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:11:10,06
Zaostanek: -1 LAP
25 . 224 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2 1:11:37,07 -1 LAP >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:11:37,07
Zaostanek: -1 LAP
26 . 50 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2 1:14:31,22 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:14:31,22
Zaostanek: -1 LAP
27 . 223 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 1:14:57,29 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:14:57,29
Zaostanek: -1 LAP
28 . 136 Galić Davor
Moški CRO 2 1:15:42,60 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:15:42,60
Zaostanek: -1 LAP
29 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 1:18:09,83 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:18:09,83
Zaostanek: -1 LAP
30 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 1:20:00,97 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:20:00,97
Zaostanek: -1 LAP
31 . 42 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:28:22,76 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:28:22,76
Zaostanek: -1 LAP
32 . 268 Bratović Ivan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 1:30:05,49 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:30:05,49
Zaostanek: -1 LAP
33 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 2 1:36:08,97 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:36:08,97
Zaostanek: -1 LAP
34 . 290 Prodan Tedi
Moški CRO 2 1:38:48,36 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:38:48,36
Zaostanek: -1 LAP
DNF 269 Orlovic Alen
JGL
Moški CRO JGL 2 1:05:39,50 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:05:39,50
Zaostanek: LAP
DNF 69 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 34:42,31 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 34:42,31
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 3 1:22:28,14 - >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:22:28,14
Zaostanek: -
2 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:22:54,46 +00:26.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:22:54,46
Zaostanek: +00:26.3
3 . 210 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:25:25,29 +02:57.1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:25:25,29
Zaostanek: +02:57.1
4 . 272 Marchesic Alessandro
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 3 1:25:45,72 +03:17.5 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:25:45,72
Zaostanek: +03:17.5
5 . 284 Grigolini Andrea
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 3 1:29:05,04 +06:36.8 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:29:05,04
Zaostanek: +06:36.8
6 . 28 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 3 1:29:07,08 +06:38.9 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:29:07,08
Zaostanek: +06:38.9
7 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 3 1:30:51,71 +08:23.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:30:51,71
Zaostanek: +08:23.5
8 . 214 Babić Dalibor
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 3 1:30:52,46 +08:24.3 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:30:52,46
Zaostanek: +08:24.3
9 . 286 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:32:27,03 +09:58.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:32:27,03
Zaostanek: +09:58.8
10 . 132 Bilić Loris
Moški CRO 3 1:32:59,54 +10:31.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:32:59,54
Zaostanek: +10:31.3
11 . 25 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 1:33:32,68 +11:04.5 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:33:32,68
Zaostanek: +11:04.5
12 . 153 Omahen Blaž
Moški SLO 3 1:33:45,54 +11:17.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:33:45,54
Zaostanek: +11:17.3
13 . 167 Šestan Danijel
Moški CRO 3 1:34:22,59 +11:54.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:34:22,59
Zaostanek: +11:54.4
14 . 134 Crljenica Manuel
Moški CRO 3 1:37:48,70 +15:20.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:37:48,70
Zaostanek: +15:20.5
15 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:38:04,20 +15:36.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:38:04,20
Zaostanek: +15:36.0
16 . 91 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 3 1:38:18,08 +15:49.9 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:38:18,08
Zaostanek: +15:49.9
17 . 97 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 1:41:19,26 +18:51.1 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:41:19,26
Zaostanek: +18:51.1
18 . 287 Smolica Antun
BK UMAG
Moški CRO BK UMAG 3 1:45:27,55 +22:59.4 >
Klub BK UMAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:45:27,55
Zaostanek: +22:59.4
19 . 180 Miškulin Josip
Moški CRO 3 1:45:43,74 +23:15.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:45:43,74
Zaostanek: +23:15.6
20 . 77 Tončić Marko
Moški CRO 3 1:48:24,22 +25:56.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:48:24,22
Zaostanek: +25:56.0
21 . 183 Feretic Denis
Moški CRO 3 1:48:41,65 +26:13.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:48:41,65
Zaostanek: +26:13.5
22 . 289 NICOLETTI SEBASTIJAN
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 2 1:10:55,43 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:10:55,43
Zaostanek: -1 LAP
23 . 53 Dorić Igor
Moški CRO 2 1:11:51,17 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:11:51,17
Zaostanek: -1 LAP
24 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 2 1:13:20,28 -1 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:13:20,28
Zaostanek: -1 LAP
25 . 281 STEINER Valerijan
STRAVISTRA
Moški CRO STRAVISTRA 2 1:26:47,56 -1 LAP >
Klub STRAVISTRA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:26:47,56
Zaostanek: -1 LAP
26 . 200 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:32:32,63 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:32:32,63
Zaostanek: -1 LAP
27 . 76 Davide Davor
Moški CRO 2 1:40:31,41 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:40:31,41
Zaostanek: -1 LAP
DNF 7 Požarić Dorian
Moški CRO 2 1:09:58,59 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:09:58,59
Zaostanek: LAP
DNF 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 2 56:31,09 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 56:31,09
Zaostanek: LAP
DNF 154 Arnoldo Christian
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 2 1:08:56,27 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:08:56,27
Zaostanek: LAP
DNF 239 Santini Gabriele
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 2 53:49,30 LAP >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 53:49,30
Zaostanek: LAP
DNF 285 Zanuttigh Stefano
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 2 53:45,00 LAP >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 53:45,00
Zaostanek: LAP
DNS 79 Peteh Emil
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 0 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DNS 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 0 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 3 1:17:33,88 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:17:33,88
Zaostanek: -
2 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:24:55,12 +07:21.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:24:55,12
Zaostanek: +07:21.2
3 . 236 Modic Miran
Moški SLO 3 1:25:15,74 +07:41.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:25:15,74
Zaostanek: +07:41.8
4 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 3 1:32:11,79 +14:37.9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:32:11,79
Zaostanek: +14:37.9
5 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 3 1:41:37,10 +24:03.2 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:41:37,10
Zaostanek: +24:03.2
6 . 189 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 3 1:45:03,39 +27:29.5 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:45:03,39
Zaostanek: +27:29.5
7 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:45:57,96 +28:24.0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:45:57,96
Zaostanek: +28:24.0
8 . 201 Kovačić Dalibor
Moški CRO 3 1:52:15,86 +34:41.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:52:15,86
Zaostanek: +34:41.9
9 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 2 1:10:54,64 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:10:54,64
Zaostanek: -1 LAP
10 . 192 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2 1:13:22,67 -1 LAP >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:13:22,67
Zaostanek: -1 LAP
11 . 6 Hrovatin Branko
Moški SLO 2 1:17:15,63 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:17:15,63
Zaostanek: -1 LAP
12 . 249 Banek Darko
Moški CRO 2 1:20:02,10 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:20:02,10
Zaostanek: -1 LAP
13 . 35 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 1:22:56,46 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:22:56,46
Zaostanek: -1 LAP
14 . 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:28:22,54 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:28:22,54
Zaostanek: -1 LAP
DNF 195 Basta Boris
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 1 31:27,75 LAP >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 31:27,75
Zaostanek: LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 3 1:31:30,24 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:31:30,24
Zaostanek: -
2 . 282 Tezak Gorana
BK BUZET
Ženski CRO BK BUZET 3 1:36:46,42 +05:16.1 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:36:46,42
Zaostanek: +05:16.1
3 . 211 Simonič Mateja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 2 1:16:25,13 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:16:25,13
Zaostanek: -1 LAP
4 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 2 1:19:59,95 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:19:59,95
Zaostanek: -1 LAP
5 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 2 1:25:11,54 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:25:11,54
Zaostanek: -1 LAP
6 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 2 1:32:42,39 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:32:42,39
Zaostanek: -1 LAP
7 . 34 Cherin Silvana
ASD FLAMME ROUGE
Ženski ITA ASD FLAMME ROUGE 2 1:47:15,77 -1 LAP >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:47:15,77
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 279 Pallweber Jana
SUNSHINE RACERS ASV NALS
Ženski ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 3 1:27:22,01 - >
Klub SUNSHINE RACERS ASV NALS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:27:22,01
Zaostanek: -
2 . 288 Braida Lucrezia
TEAM XCR ASD
Ženski ITA TEAM XCR ASD 3 1:31:42,31 +04:20.2 >
Klub TEAM XCR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:31:42,31
Zaostanek: +04:20.2
3 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 3 1:40:55,01 +13:32.9 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:40:55,01
Zaostanek: +13:32.9
4 . 244 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 3 1:45:03,07 +17:41.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:45:03,07
Zaostanek: +17:41.0
5 . 243 Sabatino Alice
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 1:11:30,63 -1 LAP >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:11:30,63
Zaostanek: -1 LAP
6 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 1:20:00,00 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:20:00,00
Zaostanek: -1 LAP

Komentarji

 

Mobile content