Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: BK MTB Istra Pazin - XC Ježenj 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK MTB Istra Pazin - XC Ježenj 21/22 Datum:20.02.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 303 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 3:41,3 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 3:41,3
Zaostanek: -
2 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 3:57,1 +00:15.7 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 3:57,1
Zaostanek: +00:15.7
3 . 367 Milevoj Luka
BBK UP&DOWN
Moški CRO BBK UP&DOWN 4 4:04,1 +00:22.8 >
Klub BBK UP&DOWN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 4:04,1
Zaostanek: +00:22.8
4 . 352 HORVAT Lukas
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 4:58,0 +01:16.6 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 4:58,0
Zaostanek: +01:16.6
5 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 3:47,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 3:47,3
Zaostanek: -1 LAP
6 . 370 MODIC MAJ
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 3 3:49,8 -1 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 3:49,8
Zaostanek: -1 LAP
7 . 353 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 3:42,6 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:42,6
Zaostanek: -2 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 6:13,0 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 6:13,0
Zaostanek: -
2 . 310 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 5:26,5 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 5:26,5
Zaostanek: -1 LAP
3 . 329 Čović Emanuel
Moški CRO 4 5:40,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 5:40,2
Zaostanek: -1 LAP
4 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 5:59,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 5:59,8
Zaostanek: -1 LAP
5 . 301 Krizmanić Matej
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 6:28,2 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 6:28,2
Zaostanek: -1 LAP
6 . 308 Ukušić Karlo
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 3 5:20,8 -2 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 5:20,8
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 335 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 5:19,9 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 5:19,9
Zaostanek: -
2 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 5 5:28,6 +00:08.6 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 5:28,6
Zaostanek: +00:08.6
3 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 6:01,5 +00:41.5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 6:01,5
Zaostanek: +00:41.5
4 . 337 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 6:22,6 +01:02.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 6:22,6
Zaostanek: +01:02.6
5 . 373 Pajca Mario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 5:50,1 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 5:50,1
Zaostanek: -1 LAP
6 . 331 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 6:10,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 6:10,1
Zaostanek: -1 LAP
7 . 371 Kurelović Teo
Moški CRO 4 6:12,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 6:12,9
Zaostanek: -1 LAP
8 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 6:04,5 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:04,5
Zaostanek: -2 LAP
9 . 355 Sinković Loren
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 6:14,1 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:14,1
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 6:27,1 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 6:27,1
Zaostanek: -
2 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 6:27,9 +00:00.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 6:27,9
Zaostanek: +00:00.8
3 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 5:29,6 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 5:29,6
Zaostanek: -1 LAP
4 . 372 ZORKO ANA
Ženski CRO 3 6:07,8 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 6:07,8
Zaostanek: -2 LAP
5 . 302 Krizmanić Marta
BK MTB ISTRA PAZIN
Ženski CRO BK MTB ISTRA PAZIN 3 6:23,2 -2 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 6:23,2
Zaostanek: -2 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 523 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 36:10,86 - >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:10,86
Zaostanek: -
2 . 557 Maschio Lorenzo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 38:18,86 +02:07.9 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 38:18,86
Zaostanek: +02:07.9
3 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 38:57,35 +02:46.4 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 38:57,35
Zaostanek: +02:46.4
4 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 39:37,58 +03:26.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:37,58
Zaostanek: +03:26.7
5 . 510 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 42:38,41 +06:27.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:38,41
Zaostanek: +06:27.5
6 . 509 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 49:52,71 +13:41.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 49:52,71
Zaostanek: +13:41.8
7 . 521 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 58:02,59 +21:51.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 58:02,59
Zaostanek: +21:51.7
8 . 567 Tišljar Bartol
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 29:57,58 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 29:57,58
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 566 FABBRO ETTORE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 28:58,34 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:58,34
Zaostanek: -
2 . 543 Tonizzo Joele
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 31:22,65 +02:24.3 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:22,65
Zaostanek: +02:24.3
3 . 547 Grigolini Filippo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 34:08,21 +05:09.8 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:08,21
Zaostanek: +05:09.8
4 . 546 Sabatino Jacopo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 34:52,03 +05:53.6 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:52,03
Zaostanek: +05:53.6
5 . 535 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 36:04,71 +07:06.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:04,71
Zaostanek: +07:06.3
6 . 565 Stefanel Diego
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 37:34,38 +08:36.0 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:34,38
Zaostanek: +08:36.0
7 . 526 Varvaruk Aleks
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 38:33,79 +09:35.4 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 38:33,79
Zaostanek: +09:35.4
8 . 511 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 40:14,95 +11:16.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 40:14,95
Zaostanek: +11:16.6
9 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 42:15,34 +13:16.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:15,34
Zaostanek: +13:16.9
10 . 563 Buljić Demian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 50:37,26 +21:38.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 50:37,26
Zaostanek: +21:38.9
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 548 Tambosco Ilaria
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 38:00,66 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 38:00,66
Zaostanek: -
2 . 542 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 30:23,75 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 30:23,75
Zaostanek: -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 237 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 59:42,40 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:42,40
Zaostanek: -
2 . 241 Ursella Leonardo
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 1:01:19,05 +01:36.6 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:19,05
Zaostanek: +01:36.6
3 . 129 Bogunović Noa
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:08:22,32 +08:39.9 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:22,32
Zaostanek: +08:39.9
4 . 275 DELLA MEA THOMAS
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 1:08:41,62 +08:59.2 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:41,62
Zaostanek: +08:59.2
5 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:14:11,49 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:11,49
Zaostanek: -1 LAP
DNF 402 Radovini Enrico
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 1 24:47,56 LAP >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 24:47,56
Zaostanek: LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 242 Di Gaspero Cristiano
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 57:52,87 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:52,87
Zaostanek: -
2 . 277 BISARO LORENZO Gabriel
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 58:40,86 +00:47.9 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:40,86
Zaostanek: +00:47.9
3 . 225 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 59:50,24 +01:57.3 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:50,24
Zaostanek: +01:57.3
4 . 276 ERMACORA RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 1:06:19,92 +08:27.0 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:19,92
Zaostanek: +08:27.0
5 . 41 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:18:18,60 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:18,60
Zaostanek: -1 LAP
DNF 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 17:21,68 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 17:21,68
Zaostanek: LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 406 Krajnc Gregor
Hörmann Slovenija
Moški SLO Hörmann Slovenija 4 57:31,24 - >
Klub Hörmann Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:31,24
Zaostanek: -
2 . 194 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 57:47,32 +00:16.0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:47,32
Zaostanek: +00:16.0
3 . 298 Grgić Mato
BK CRO MTB
Moški CRO BK CRO MTB 4 1:06:33,44 +09:02.2 >
Klub BK CRO MTB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:33,44
Zaostanek: +09:02.2
4 . 12 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:09:03,38 +11:32.1 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:03,38
Zaostanek: +11:32.1
5 . 173 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:10:49,51 +13:18.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:49,51
Zaostanek: +13:18.2
6 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 3 59:50,58 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 59:50,58
Zaostanek: -1 LAP
7 . 63 Bratulić Daniel
Moški CRO 3 1:02:40,54 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:40,54
Zaostanek: -1 LAP
DNF 61 MAURIĆ Martin
Moški CRO 2 39:24,60 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:24,60
Zaostanek: LAP
DNF 65 Vošćon Robert
Moški CRO 3 53:38,58 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 53:38,58
Zaostanek: LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 157 Carli Peter
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 58:20,50 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:20,50
Zaostanek: -
2 . 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 58:49,87 +00:29.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:49,87
Zaostanek: +00:29.3
3 . 291 Pilski Milo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 4 59:20,09 +00:59.5 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:20,09
Zaostanek: +00:59.5
4 . 158 Jančan Klemen
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 4 59:34,21 +01:13.7 >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:34,21
Zaostanek: +01:13.7
5 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:02:09,94 +03:49.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:09,94
Zaostanek: +03:49.4
6 . 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 1:03:17,89 +04:57.3 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:17,89
Zaostanek: +04:57.3
7 . 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:03:41,08 +05:20.5 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:41,08
Zaostanek: +05:20.5
8 . 408 Lupše Blaž
HOERMANN SLO BIKE TEAM
Moški SLO HOERMANN SLO BIKE TEAM 4 1:03:44,96 +05:24.4 >
Klub HOERMANN SLO BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:44,96
Zaostanek: +05:24.4
9 . 297 Žnidarič Marko
MURA AVANTURA
Moški CRO MURA AVANTURA 4 1:04:27,85 +06:07.3 >
Klub MURA AVANTURA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:27,85
Zaostanek: +06:07.3
10 . 267 Modic Aleš
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 1:05:49,92 +07:29.4 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:49,92
Zaostanek: +07:29.4
11 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:07:02,36 +08:41.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:02,36
Zaostanek: +08:41.8
12 . 295 Acs Igor
BK RODA SISAK
Moški CRO BK RODA SISAK 4 1:07:19,45 +08:58.9 >
Klub BK RODA SISAK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:19,45
Zaostanek: +08:58.9
13 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:08:21,86 +10:01.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:21,86
Zaostanek: +10:01.3
14 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:09:09,10 +10:48.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:09,10
Zaostanek: +10:48.5
15 . 138 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 4 1:09:57,88 +11:37.3 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:57,88
Zaostanek: +11:37.3
16 . 30 Ukušić Dalibor
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:10:29,83 +12:09.3 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:29,83
Zaostanek: +12:09.3
17 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 4 1:10:35,98 +12:15.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:35,98
Zaostanek: +12:15.4
18 . 412 Seccareccia Boris
Moški CRO 4 1:10:53,62 +12:33.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:53,62
Zaostanek: +12:33.1
19 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:11:09,92 +12:49.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:09,92
Zaostanek: +12:49.4
20 . 142 Glušac Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:12:04,44 +13:43.9 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:04,44
Zaostanek: +13:43.9
21 . 31 Bajrektarević Damir
Moški CRO 4 1:14:32,54 +16:12.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:32,54
Zaostanek: +16:12.0
22 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:14:49,60 +16:29.0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:49,60
Zaostanek: +16:29.0
23 . 296 Krizmanić Denis
Moški CRO 3 57:22,88 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 57:22,88
Zaostanek: -1 LAP
24 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 58:13,00 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 58:13,00
Zaostanek: -1 LAP
25 . 149 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 1:00:53,20 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:00:53,20
Zaostanek: -1 LAP
26 . 69 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:01:23,16 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:23,16
Zaostanek: -1 LAP
27 . 136 Galić Davor
Moški CRO 3 1:01:34,52 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:34,52
Zaostanek: -1 LAP
28 . 50 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:02:23,99 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:23,99
Zaostanek: -1 LAP
29 . 52 Seferović Siniša
SD TRICKERI
Moški CRO SD TRICKERI 3 1:05:01,75 -1 LAP >
Klub SD TRICKERI
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:01,75
Zaostanek: -1 LAP
30 . 268 Bratović Ivan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 1:07:53,20 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:53,20
Zaostanek: -1 LAP
31 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:09:27,14 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:27,14
Zaostanek: -1 LAP
32 . 42 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:16:43,00 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:43,00
Zaostanek: -1 LAP
33 . 168 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2 57:54,90 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 57:54,90
Zaostanek: -2 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 57:22,10 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:22,10
Zaostanek: -
2 . 284 Grigolini Andrea
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 4 1:03:33,02 +06:10.9 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:33,02
Zaostanek: +06:10.9
3 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 4 1:04:04,54 +06:42.4 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:04,54
Zaostanek: +06:42.4
4 . 405 Strasek Ales
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 4 1:04:31,38 +07:09.2 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:31,38
Zaostanek: +07:09.2
5 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:50,86 +09:28.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:50,86
Zaostanek: +09:28.7
6 . 28 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 4 1:08:09,82 +10:47.7 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:09,82
Zaostanek: +10:47.7
7 . 410 SELIS ANTONIO
Moški ITA 4 1:09:12,12 +11:50.0 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:12,12
Zaostanek: +11:50.0
8 . 400 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:09:33,37 +12:11.2 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:33,37
Zaostanek: +12:11.2
9 . 79 Peteh Emil
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:09:49,44 +12:27.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:49,44
Zaostanek: +12:27.3
10 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:10:53,56 +13:31.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:53,56
Zaostanek: +13:31.4
11 . 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:11:07,18 +13:45.0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:07,18
Zaostanek: +13:45.0
12 . 414 Dorotić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:12:28,11 +15:06.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:28,11
Zaostanek: +15:06.0
13 . 231 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:12:58,48 +15:36.3 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:58,48
Zaostanek: +15:36.3
14 . 401 Radovini Renato
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 4 1:13:32,76 +16:10.6 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:32,76
Zaostanek: +16:10.6
15 . 167 Šestan Danijel
Moški CRO 4 1:13:48,88 +16:26.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:48,88
Zaostanek: +16:26.7
16 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:14:00,34 +16:38.2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:00,34
Zaostanek: +16:38.2
17 . 134 Crljenica Manuel
Moški CRO 4 1:14:08,76 +16:46.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:08,76
Zaostanek: +16:46.6
18 . 407 Laznik Tomaž
HOERMANN SLO BIKE TEAM
Moški SLO HOERMANN SLO BIKE TEAM 4 1:15:03,49 +17:41.3 >
Klub HOERMANN SLO BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:03,49
Zaostanek: +17:41.3
19 . 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:15:32,65 +18:10.5 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:32,65
Zaostanek: +18:10.5
20 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 3 58:29,45 -1 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 58:29,45
Zaostanek: -1 LAP
21 . 53 Dorić Igor
Moški CRO 3 1:00:18,17 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:00:18,17
Zaostanek: -1 LAP
22 . 132 Bilić Loris
Moški CRO 3 1:01:10,58 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:10,58
Zaostanek: -1 LAP
23 . 411 STEINER Valerijan
STRAVISTRA
Moški CRO STRAVISTRA 3 1:01:15,13 -1 LAP >
Klub STRAVISTRA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:01:15,13
Zaostanek: -1 LAP
24 . 219 Paulin Daniel
BK RODA SISAK
Moški CRO BK RODA SISAK 3 1:02:43,40 -1 LAP >
Klub BK RODA SISAK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:43,40
Zaostanek: -1 LAP
25 . 161 Hrvatin Patrik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:05:12,31 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:12,31
Zaostanek: -1 LAP
26 . 180 Miškulin Josip
Moški CRO 3 1:05:46,20 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:46,20
Zaostanek: -1 LAP
27 . 77 Tončić Marko
Moški CRO 3 1:06:10,00 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:10,00
Zaostanek: -1 LAP
28 . 76 Davide Davor
Moški CRO 3 1:25:44,60 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:25:44,60
Zaostanek: -1 LAP
29 . 404 Schiavon Giacomo
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 58:54,16 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 58:54,16
Zaostanek: -2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 4 58:35,66 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:35,66
Zaostanek: -
2 . 236 Modic Miran
Moški SLO 4 1:05:22,78 +06:47.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:22,78
Zaostanek: +06:47.1
3 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:07:24,00 +08:48.3 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:24,00
Zaostanek: +08:48.3
4 . 299 Tomainu Ivano
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 4 1:10:36,10 +12:00.4 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:36,10
Zaostanek: +12:00.4
5 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:10:43,56 +12:07.8 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:43,56
Zaostanek: +12:07.8
6 . 409 Fabro Mauro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:10:54,46 +12:18.7 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:54,46
Zaostanek: +12:18.7
7 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:11:20,74 +12:45.0 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:20,74
Zaostanek: +12:45.0
8 . 104 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:13:22,63 +14:46.9 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:22,63
Zaostanek: +14:46.9
9 . 66 Kliba Valter
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:14:19,86 +15:44.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:19,86
Zaostanek: +15:44.2
10 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:16:19,09 +17:43.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:19,09
Zaostanek: +17:43.4
11 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:17:02,24 +18:26.5 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:02,24
Zaostanek: +18:26.5
12 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 3 59:11,28 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 59:11,28
Zaostanek: -1 LAP
13 . 189 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 3 59:12,02 -1 LAP >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 59:12,02
Zaostanek: -1 LAP
14 . 415 Hek Alfred
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 3 1:00:42,41 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:00:42,41
Zaostanek: -1 LAP
15 . 201 Kovačić Dalibor
Moški CRO 3 1:02:24,14 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:24,14
Zaostanek: -1 LAP
16 . 292 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 3 1:04:58,32 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:58,32
Zaostanek: -1 LAP
17 . 249 Banek Darko
BK UMAG
Moški CRO BK UMAG 3 1:06:30,72 -1 LAP >
Klub BK UMAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:30,72
Zaostanek: -1 LAP
18 . 60 Radović Bazilio
BBK ISTRABIKE
Moški CRO BBK ISTRABIKE 3 1:10:34,68 -1 LAP >
Klub BBK ISTRABIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:34,68
Zaostanek: -1 LAP
19 . 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:18:01,26 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:01,26
Zaostanek: -1 LAP
20 . 300 Costanzo Maurizio
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:22:01,14 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:22:01,14
Zaostanek: -1 LAP
21 . 35 Rosini Giuliano
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 3 1:22:01,20 -1 LAP >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:22:01,20
Zaostanek: -1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:11:39,58 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:11:39,58
Zaostanek: -
2 . 265 Rumiha Ana
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:12:43,89 +01:04.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:12:43,89
Zaostanek: +01:04.3
3 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 3 1:15:38,66 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:15:38,66
Zaostanek: -1 LAP
4 . 413 Carić Ivana
Ženski CRO 3 1:17:18,74 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:17:18,74
Zaostanek: -1 LAP
5 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 1:17:57,34 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:17:57,34
Zaostanek: -1 LAP
6 . 34 Cherin Silvana
ASD FLAMME ROUGE
Ženski ITA ASD FLAMME ROUGE 2 58:10,62 -2 LAP >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 58:10,62
Zaostanek: -2 LAP
7 . 403 Biffis Daniela
BORA MULTISPORT TRIESTE
Ženski ITA BORA MULTISPORT TRIESTE 2 58:57,28 -2 LAP >
Klub BORA MULTISPORT TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 58:57,28
Zaostanek: -2 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 243 Sabatino Alice
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 4 1:14:16,72 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:14:16,72
Zaostanek: -
2 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:15:13,51 +00:56.7 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:15:13,51
Zaostanek: +00:56.7
3 . 294 Fran Gabrijela
BK RODA
Ženski CRO BK RODA 3 1:04:47,72 -1 LAP >
Klub BK RODA
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:04:47,72
Zaostanek: -1 LAP
4 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:05:20,87 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:05:20,87
Zaostanek: -1 LAP
DNF 293 Rupena Helena
BK BUZET
Ženski CRO BK BUZET 1 25:58,87 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 25:58,87
Zaostanek: LAP

Komentarji

 

Mobile content